Tenis ziemny.

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Tenis ziemny.

Post autor: Kusy »

Początek sezonu kapitalny! młoda krew i nadzieja polskiego tenisa coraz wyżej w rankingach ATP/WTA. W szczególności Hurkacz, Majchrzak, Świątek. Jeśli Majchrzak wygra challenger w Rzymie, albo dojdzie do finału, a jest to bardzo prawdopodobne, jest wtedy duża szansa, że otrzyma dziką kartę do Turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie. Dzisiaj po 17 na kort wychodzi Hurkacz w drugiej rundzie w Madrycie 1000, jeśli wygra będzie 41 rakieta świata, coraz bliżej rozstawien w wielkich szlemach. ZRÓB TO HUBI I WYGRAJ DZISIAJ.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Tenis ziemny.

Post autor: Wybraniec »

Po co ta kropka na końcu w tytule?

viewtopic.php?f=10&t=3431 - tu masz temat. Zobacz jakim cieszył się zainteresowaniem. 9 postów z czego 5 Twoich.

Zainteresowanie Podobne do tego Marty twoją osobą. Sylwester i spacer żebym lepiej się spało.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Tenis ziemny.

Post autor: Kusy »

Idź na temat boksu i twórz nadal konwersacje, kto komu co robił pod kolderka. Pozdrawienia dla Oli, która Cię spławiła i uszkodzila Twoją osobowość. Tak naprawdę nie wiem do kogo pisze, bo nie wiem pod jaką formą postaci teraz jesteś. Pozdro
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Tenis ziemny.

Post autor: Wybraniec »

No tylko temat boksu ma już 100 postów i potencjał na 10 razy tyle, ponieważ na tym forum poza Tobą są prawdziwi mężczyżni, żądni krwi i wielkich emocji, a taka durna przebijanka, kogo to obchodzi.

Nazywam się Szymon Majchrzak.

Pucuj się teraz. Chuj mnie obchodzi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Tenis ziemny.

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 8 maja 2019, 18:05

Pucuj się teraz. Chuj mnie obchodzi.
amen
ODPOWIEDZ