Co tam panie w polityce?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: eKubaL »

Obrazek
Ciekawe jest to, w których krajach Polakom w Europie podoba się sposób sprawowania władzy przez AD. Tak płakał nad osobami, które musiały wyjechać na zachód przez złe po, jakoś po wynikach widać, że te osoby wcale nie mają tego za złe poprzednikom naszych wybawicieli.

Yascarr pisze: 13 lip 2020, 15:37 Najbardziej zawistny, jadowity i ziejący nienawiścią elektorat atakuje córkę prezydenta i Hołownie. Jakie to jest przykre...
W obowiązkową eutanazję głoszoną przez JK w tv trwam też wierzysz? Pis już tak idiotyczne hasła słał do swoich wyborców a oni dalej to wszystko łykają. To, że elektorat po jest bardziej zawistny niż pisu to puste hasło, nie poparte w rzeczywistości.
pusiek900 pisze: 13 lip 2020, 15:43 U mnie w robocie głosowali za dudą, tłumacząc sie mniejszym zlem, tym że platforma ich okradała a pis cos jednak im daje. Ogolnie zero argumentów tylko tłuczenie tego samego bełkotu. W tym kraju nigdy nie bedzie dobrze, skoro ludzie widzą tylko platforme i pis.
W jaki sposób platforma ich bardziej okradało niż pis? Dajecie sobie wcisnąć kit, dostajecie ochłapy ze stołu, a szlachta się bawi.
maverik pisze: 13 lip 2020, 16:33 https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... owinienem/

Gość przynajmniej nie ukrywa, że jest przybudówką PO, która miała odebrać głosy Dudzie z centrowego elektoratu.
Jeżeli takie wnioski wyciągasz z tego artykułu to ciężko w ogóle podjąć dyskusję. Bardzo dziękuję, m.in. dzięki Tobie po-pis w tym kraju nigdy nie przeminie.

Prezydent wczoraj przepraszał, mówił o jedności i zgodzie. Gdzie był, kiedy premier nazywał Trzaskowskiego nieudacznikiem, prezes wygłaszał tezy, że kandydat po brakuje nie ma polskiej duszy, a tvp wymyślała realizację roszczeń żydowskich lub interesów niemieckich kosztem Polski ? Dlaczego z uporem maniaka powtarzał kłamstwa co to RT nie odbierze? Rozumiem wdzięczność za 500+ i 13 emeryturę wypłacaną z pieniędzy na niepełnosprawnych, ale ślepym trzeba być, żeby myśleć, że to szczerze słowa.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

eKubaL pisze: 13 lip 2020, 16:51 Obrazek
Ciekawe jest to, w których krajach Polakom w Europie podoba się sposób sprawowania władzy przez AD. Tak płakał nad osobami, które musiały wyjechać na zachód przez złe po, jakoś po wynikach widać, że te osoby wcale nie mają tego za złe poprzednikom naszych wybawicieli.

Yascarr pisze: 13 lip 2020, 15:37 Najbardziej zawistny, jadowity i ziejący nienawiścią elektorat atakuje córkę prezydenta i Hołownie. Jakie to jest przykre...
W obowiązkową eutanazję głoszoną przez JK w tv trwam też wierzysz? Pis już tak idiotyczne hasła słał do swoich wyborców a oni dalej to wszystko łykają. To, że elektorat po jest bardziej zawistny niż pisu to puste hasło, nie poparte w rzeczywistości.
pusiek900 pisze: 13 lip 2020, 15:43 U mnie w robocie głosowali za dudą, tłumacząc sie mniejszym zlem, tym że platforma ich okradała a pis cos jednak im daje. Ogolnie zero argumentów tylko tłuczenie tego samego bełkotu. W tym kraju nigdy nie bedzie dobrze, skoro ludzie widzą tylko platforme i pis.
W jaki sposób platforma ich bardziej okradało niż pis? Dajecie sobie wcisnąć kit, dostajecie ochłapy ze stołu, a szlachta się bawi.
maverik pisze: 13 lip 2020, 16:33 https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... owinienem/

Gość przynajmniej nie ukrywa, że jest przybudówką PO, która miała odebrać głosy Dudzie z centrowego elektoratu.
Jeżeli takie wnioski wyciągasz z tego artykułu to ciężko w ogóle podjąć dyskusję. Bardzo dziękuję, m.in. dzięki Tobie po-pis w tym kraju nigdy nie przeminie.

Prezydent wczoraj przepraszał, mówił o jedności i zgodzie. Gdzie był, kiedy premier nazywał Trzaskowskiego nieudacznikiem, prezes wygłaszał tezy, że kandydat po brakuje nie ma polskiej duszy, a tvp wymyślała realizację roszczeń żydowskich lub interesów niemieckich kosztem Polski ? Dlaczego z uporem maniaka powtarzał kłamstwa co to RT nie odbierze? Rozumiem wdzięczność za 500+ i 13 emeryturę wypłacaną z pieniędzy na niepełnosprawnych, ale ślepym trzeba być, żeby myśleć, że to szczerze słowa.
Kolego nie odpowiadaj mi w ten sposób, bo ja to wiem :D Chciałem tylko pokazać, jak ludzie płytko do tego podchodzą. Po za tym nakrecają sie, co chwile jak to państwo dba o Polskie firmy ,że ta tarcza taka pomocna. Wszystko pieknie, tylko firmy trzymają te pieniadze na koncie bo nie mogą ich wydać ani na pracowników ani nawet faktur opłacić. Totalna głupota z dodrukowanych pieniedzy...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Klinsi64 »

Stachoo pisze: 13 lip 2020, 04:52 Wystarczy spojrzeć w jakich województwach wygral Duda i mamy odpowiedź, jakiego prezydenta wybrali Polacy :)
no i dzięki takiemu podejściu PO po raz niewiadomo który dostaje wpierdol od PiSu,zero pomysłu na Polskę tylko straszenie Kaczyńskim i pogarda dla elektoratu przeciwników,aż narzuca się sama analogia do naszego kochanego klubu,niby personalia się zmieniają,a ciągle powtarzane są te same błędy i potem zdziwko że się nie udało ;)
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

To,że platforma wiecznie robi straszy pisem to już każdy sie przyzwyczaił do ich słabej zagrywki, ale pisanie o wpierdolu to chyba za dużo powiedziane. Polacy mieli wybór miedzy jednym a drugim, to gdyby tak Duda był takim ''prezydentem wszystkich Polaków'' to wygrałby zdecydowanie, a tutaj poszedł pstryczek w nos w jedną jak i w drugą strone. Ciekawe ile osób faktycznie zagłosowało na jednych i drugich, bo w nich wierzą, a ile na mniejsze zło.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: SETE »

Pusiek900

1 tura była faktycznym odzwierciedleniem jakie dany kandydat ma poparcie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maverik »

eKubaL pisze: 13 lip 2020, 16:51
maverik pisze: 13 lip 2020, 16:33 https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... owinienem/

Gość przynajmniej nie ukrywa, że jest przybudówką PO, która miała odebrać głosy Dudzie z centrowego elektoratu.
Jeżeli takie wnioski wyciągasz z tego artykułu to ciężko w ogóle podjąć dyskusję. Bardzo dziękuję, m.in. dzięki Tobie po-pis w tym kraju nigdy nie przeminie.
Przecież ten artykuł to tylko dodatek. Już nie pamiętasz jak przed I turą Hołownia powiedział, że poprze Trzaskowskiego? A potem się nagle wycofywał ze swoich słów bo bał się, że straci poparcie.

Obrazek

Masz na dokładkę, bo jeszcze pomyślę, że wierzysz w jego niezależność.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Saff »

Klinsi64 pisze: 13 lip 2020, 17:17
Stachoo pisze: 13 lip 2020, 04:52 Wystarczy spojrzeć w jakich województwach wygral Duda i mamy odpowiedź, jakiego prezydenta wybrali Polacy :)
no i dzięki takiemu podejściu PO po raz niewiadomo który dostaje wpierdol od PiSu,zero pomysłu na Polskę tylko straszenie Kaczyńskim i pogarda dla elektoratu przeciwników,aż narzuca się sama analogia do naszego kochanego klubu,niby personalia się zmieniają,a ciągle powtarzane są te same błędy i potem zdziwko że się nie udało ;)
+1
Ale to jest bolączka tej partii mniej więcej od odejścia Tuska do PE - zero konkretnego programu tylko straszenie PiSem.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: sempre_fci »

Ale przecież dla zwykłego zjadacza chleba, nie interesującego sie polityką właśnie to się zmieniło. Podatków płaci ile płacił, ulg jak na lekarstwo to chociaż zwrot w postaci 500 + jest. + służby mundurowe sporo podwyżek. Obiecane obniżenie wieku emerytalnego, obniżenie emerytur SBkom, szkoła od 7 roku życia.
Jak ktoś się tak na chłodno zastanowi to powinien zrozumieć, że zmiana na PO to nie żadna zmiana.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

sempre_fci pisze: 13 lip 2020, 18:52 Ale przecież dla zwykłego zjadacza chleba, nie interesującego sie polityką właśnie to się zmieniło. Podatków płaci ile płacił, ulg jak na lekarstwo to chociaż zwrot w postaci 500 + jest. + służby mundurowe sporo podwyżek. Obiecane obniżenie wieku emerytalnego, obniżenie emerytur SBkom, szkoła od 7 roku życia.
Jak ktoś się tak na chłodno zastanowi to powinien zrozumieć, że zmiana na PO to nie żadna zmiana.
Tak sobie myślałem dzisiaj, czy faktycznie Ci ubecy są stratni mimo tych 13-stek i 14-stek? ;)
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

pusiek900 pisze: 13 lip 2020, 19:52
sempre_fci pisze: 13 lip 2020, 18:52 Ale przecież dla zwykłego zjadacza chleba, nie interesującego sie polityką właśnie to się zmieniło. Podatków płaci ile płacił, ulg jak na lekarstwo to chociaż zwrot w postaci 500 + jest. + służby mundurowe sporo podwyżek. Obiecane obniżenie wieku emerytalnego, obniżenie emerytur SBkom, szkoła od 7 roku życia.
Jak ktoś się tak na chłodno zastanowi to powinien zrozumieć, że zmiana na PO to nie żadna zmiana.
Tak sobie myślałem dzisiaj, czy faktycznie Ci ubecy są stratni mimo tych 13-stek i 14-stek? ;)
Jak ktoś dostawał (a tacy byli) po 5-10 tys zł, a teraz zeszli do progu +/- 2k to jednak im te 13-stki w niczym nie pomogą.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Wybraniec »

Całym serduszkiem za PiSem <3 jak najdłużej u władzy
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Napiszę o wyborach dopiero teraz, bo 13 miałem operację nosia i zatok :)

Klinsi64 pisze: 13 lip 2020, 17:17
no i dzięki takiemu podejściu PO po raz niewiadomo który dostaje wpierdol od PiSu,zero pomysłu na Polskę tylko straszenie Kaczyńskim i pogarda dla elektoratu przeciwników,aż narzuca się sama analogia do naszego kochanego klubu,niby personalia się zmieniają,a ciągle powtarzane są te same błędy i potem zdziwko że się nie udało ;)
Trafne słowa.

Sam z bólem serca zagłosowałem na urzędującego prezydenta. Przekonał mnie do tego Nitras (i jego zachowanie), prymitywny wpis na twitterze Tuska (o bolszewiku) oraz oświadczenie księdza (którego bardzo cenię) Isakowicza-Zalewskiego (zdecydował się w bólem zagłosować na Dudę, za co zaraz wierchuszka PO go zablokowała, w typowej dla siebie pogardzie).

Tak jak pisałem dawno temu, ludzie nie głosują "za" tylko "przeciw" komuś. Przeciw PO czy przeciw Kaczce.

A wracając do świetnego komentarza Klinsiego, gdyby PO poparła Kosiniaka albo Hołownie to pewnie udałoby się wyrzucić Dudę ze stołka.
Mam wrażenie, że dla PO ważniejsze było jednak utrzymanie statusu pierwszej siły opozycji niż nawet pokonanie Dudy.

Dlatego tak gardzę i nienawidzę Platformy.

Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maniekfci »

Odet pisze: 28 lip 2020, 14:00 Napiszę o wyborach dopiero teraz, bo 13 miałem operację nosia i zatok :)

Klinsi64 pisze: 13 lip 2020, 17:17
no i dzięki takiemu podejściu PO po raz niewiadomo który dostaje wpierdol od PiSu,zero pomysłu na Polskę tylko straszenie Kaczyńskim i pogarda dla elektoratu przeciwników,aż narzuca się sama analogia do naszego kochanego klubu,niby personalia się zmieniają,a ciągle powtarzane są te same błędy i potem zdziwko że się nie udało ;)
Trafne słowa.

Sam z bólem serca zagłosowałem na urzędującego prezydenta. Przekonał mnie do tego Nitras (i jego zachowanie), prymitywny wpis na twitterze Tuska (o bolszewiku) oraz oświadczenie księdza (którego bardzo cenię) Isakowicza-Zalewskiego (zdecydował się w bólem zagłosować na Dudę, za co zaraz wierchuszka PO go zablokowała, w typowej dla siebie pogardzie).

Tak jak pisałem dawno temu, ludzie nie głosują "za" tylko "przeciw" komuś. Przeciw PO czy przeciw Kaczce.

A wracając do świetnego komentarza Klinsiego, gdyby PO poparła Kosiniaka albo Hołownie to pewnie udałoby się wyrzucić Dudę ze stołka.
Mam wrażenie, że dla PO ważniejsze było jednak utrzymanie statusu pierwszej siły opozycji niż nawet pokonanie Dudy.

Dlatego tak gardzę i nienawidzę Platformy.

Pozdr.
zdrówka Odeciak, wróć silniejszy jak Inter Contego od przyszłego sezonu.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Odet pisze: 28 lip 2020, 14:00ludzie nie głosują "za" tylko "przeciw" komuś. Przeciw PO czy przeciw Kaczce.
Dlatego właśnie nie poszedłem na drugą turę - miałem do wyboru zagłosować przeciw PO lub nie pójść w ogóle. Wybrałem to drugie. Zdrowia Odet!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Skepta »

Mora pisze: 28 lip 2020, 16:18
Odet pisze: 28 lip 2020, 14:00ludzie nie głosują "za" tylko "przeciw" komuś. Przeciw PO czy przeciw Kaczce.
Dlatego właśnie nie poszedłem na drugą turę - miałem do wyboru zagłosować przeciw PO lub nie pójść w ogóle. Wybrałem to drugie. Zdrowia Odet!
no i przez takie myslenie znow pisiory beda mialy najwiecej do powiedzenia przez kolejne 5 lat, brawo
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Skepta pisze: 28 lip 2020, 16:44
Mora pisze: 28 lip 2020, 16:18
Odet pisze: 28 lip 2020, 14:00ludzie nie głosują "za" tylko "przeciw" komuś. Przeciw PO czy przeciw Kaczce.
Dlatego właśnie nie poszedłem na drugą turę - miałem do wyboru zagłosować przeciw PO lub nie pójść w ogóle. Wybrałem to drugie. Zdrowia Odet!
no i przez takie myslenie znow pisiory beda mialy najwiecej do powiedzenia przez kolejne 5 lat, brawo
Sugerujesz oddanie głosu na PO? :lol: Zbyt dobrze pamiętam 8 lat ich złodziejskich rządów, Ty już zapomniałeś? Czy pamiętasz doskonale i wiesz że to banda złodziei, ale głosujesz przeciw "pisiorom"? Tak czy siak, brawo.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Saff »

No tak, bo przecież PiS kradnie, ale przynajmniej się dzieli ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Oczywiście, że PiS też kradnie, a teraz jeszcze zabiera się za rozpierdolenie polskiego górnictwa. Dlatego nie głosuję ani na jednych, ani na drugich ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Saff »

Mora pisze: 29 lip 2020, 00:46 teraz jeszcze zabiera się za rozpierdolenie polskiego górnictwa
Z którym już dawno powinien być zrobiony porządek. Ale PiS jak każda inna partia się obsra, bo wystarczy, że hołota przyjedzie do Warszawy i spali parę opon.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maniekfci »

na temat polskiego górnictwa i jego rentowności można by gadać i gadać. równolegle z wygaszaniem kopalń powinien się pojawić temat elektrowni atomowej. górnictwo dawno się nie opłaca, wystarczy powiedzieć, że większość używanego przez nas węgla importujemy, chyba z Rosji.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Wystarczy sprywatyzować kopalnie (jak ognia boją się tego związki). Byli i są chętni do kupna.
Wtedy się okaże, czy wydobycie jest opłacalne (na razie NIE jest przez min. przerosty pracownicze, układy i związki zawodowe). Jak się prywatnym inwestorom nie będzie opłacać, to czas wygasić kopalnie.

Pozdr.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Saff »

Ale obecna władza prędzej pozamyka niektóre kopalnie niż sprzeda "prywaciarzowi".

@maniekfci - węgla energetycznego importujemy jakieś kosmiczne ilości z Rosji, dalej z Kolumbii, Kazachstanu i USA.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Saff pisze: 29 lip 2020, 08:42 Ale obecna władza prędzej pozamyka niektóre kopalnie niż sprzeda "prywaciarzowi".
Dokł, ale nie tylko obecna władza, każda od 30lat tak robiła.
Nie chcą sprzedać prywaciarzowi min. po to, żeby nie robić precedensu, bo się może okazać, że prywaciarzowi idzie interes.

Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maniekfci »

Saff pisze: 29 lip 2020, 08:42 Ale obecna władza prędzej pozamyka niektóre kopalnie niż sprzeda "prywaciarzowi".

@maniekfci - węgla energetycznego importujemy jakieś kosmiczne ilości z Rosji, dalej z Kolumbii, Kazachstanu i USA.
dlatego Polska, będąc uboga w surowce lub technologie, powinna raz a dobrze przypierdolić w atom. nie będzie problemu z emisjami, nie będzie problemu z importem czegokolwiek z Rosji, nie będzie problemu ze stabilnością dostaw, będzie można ustabilizować ceny, a co najważniejsze będzie to duży krok w kierunku niezależności energetycznej, która jest jednym z głównych filarów siły i niezależności kraju. dobić parę % w miksie gazem i OZE i to jest życie.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Nasir »

masakra ja to zakladam 30 paneli, 10kw i swiatlo sie swieci calo noc/.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Saff »

Odet pisze: 29 lip 2020, 10:12
Saff pisze: 29 lip 2020, 08:42 Ale obecna władza prędzej pozamyka niektóre kopalnie niż sprzeda "prywaciarzowi".
Dokł, ale nie tylko obecna władza, każda od 30lat tak robiła.
Nie chcą sprzedać prywaciarzowi min. po to, żeby nie robić precedensu, bo się może okazać, że prywaciarzowi idzie interes.

Pozdr.
Bardziej chodziło mi o nastawienie PiSu do prywatyzacji. Generalnie na przestrzeni lat jakieś kopalnie były sprzedawane, ale z tego, co kojarzę, to raczej małe jednostki.
maniekfci pisze: 29 lip 2020, 10:21
Saff pisze: 29 lip 2020, 08:42 Ale obecna władza prędzej pozamyka niektóre kopalnie niż sprzeda "prywaciarzowi".

@maniekfci - węgla energetycznego importujemy jakieś kosmiczne ilości z Rosji, dalej z Kolumbii, Kazachstanu i USA.
dlatego Polska, będąc uboga w surowce lub technologie, powinna raz a dobrze przypierdolić w atom. nie będzie problemu z emisjami, nie będzie problemu z importem czegokolwiek z Rosji, nie będzie problemu ze stabilnością dostaw, będzie można ustabilizować ceny, a co najważniejsze będzie to duży krok w kierunku niezależności energetycznej, która jest jednym z głównych filarów siły i niezależności kraju. dobić parę % w miksie gazem i OZE i to jest życie.
Z atomem jest ten problem, że już dawno powinniśmy budować takie elektrownie, bo im dłużej z tym zwlekamy, tym potencjalnie bardziej nieopłacalne jest to dla nas. Budowa reaktora zajmuje w chuj czasu i nikt nie da gwarancji, że po jego postawieniu nie okaże się, że są dostępne tańsze i wydajniejsze rozwiązania.
ODPOWIEDZ