Co tam panie w polityce?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Ja głosując na Dudę do końca życia miałbym sumienie zbabrane i po nocach bym się budził.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Dzonyy pisze: 29 cze 2020, 13:24
Piter pisze: 29 cze 2020, 12:53 Ja spełniłem swój obywatelski obowiązek, a wy na kogo głosowaliście? pochwalcie się
Obrazek
Piter potwierdza, ze ludzie z wykształceniem podstawowym głosowali na Andrzeja Dudę.

:-D :-D :-D


Swoją drogą, Andrzej Duda był w Lublinie 15 czerwca (poniedziałek) o godzinie 11. Pytanie brzmi, kto w poniedziałek o takiej godzinie może przyjśc na wiec wyborczy? Emeryci i patologia czerpiąca 500 + i inne dodatki socjalne, bo na pewno nie zwykły pracujący obywatel ;)

Tak jak kolega wyżej, w drugiej turze, ani Duda, ani Trzaskowski nie dostaną mojego głosu. Ci co sobie wybrali tych kandydatów niech odpowiadają, za ich głupoty.

Pozdro
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 17:12
Dzonyy pisze: 29 cze 2020, 13:24
Piter pisze: 29 cze 2020, 12:53 Ja spełniłem swój obywatelski obowiązek, a wy na kogo głosowaliście? pochwalcie się
Obrazek
Piter potwierdza, ze ludzie z wykształceniem podstawowym głosowali na Andrzeja Dudę.

:-D :-D :-D


Swoją drogą, Andrzej Duda był w Lublinie 15 czerwca (poniedziałek) o godzinie 11. Pytanie brzmi, kto w poniedziałek o takiej godzinie może przyjśc na wiec wyborczy? Emeryci i patologia czerpiąca 500 + i inne dodatki socjalne, bo na pewno nie zwykły pracujący obywatel ;)

Tak jak kolega wyżej, w drugiej turze, ani Duda, ani Trzaskowski nie dostaną mojego głosu. Ci co sobie wybrali tych kandydatów niech odpowiadają, za ich głupoty.

Pozdro
Na Dudę to tylko patologia bezrobotna, leśne dziadki kościelne no i jak widać też Piter głosują :)
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

Stachoo pisze: 29 cze 2020, 17:28
pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 17:12
Dzonyy pisze: 29 cze 2020, 13:24
Piter pisze: 29 cze 2020, 12:53 Ja spełniłem swój obywatelski obowiązek, a wy na kogo głosowaliście? pochwalcie się
Obrazek
Piter potwierdza, ze ludzie z wykształceniem podstawowym głosowali na Andrzeja Dudę.

:-D :-D :-D


Swoją drogą, Andrzej Duda był w Lublinie 15 czerwca (poniedziałek) o godzinie 11. Pytanie brzmi, kto w poniedziałek o takiej godzinie może przyjśc na wiec wyborczy? Emeryci i patologia czerpiąca 500 + i inne dodatki socjalne, bo na pewno nie zwykły pracujący obywatel ;)

Tak jak kolega wyżej, w drugiej turze, ani Duda, ani Trzaskowski nie dostaną mojego głosu. Ci co sobie wybrali tych kandydatów niech odpowiadają, za ich głupoty.

Pozdro
Na Dudę to tylko patologia bezrobotna, leśne dziadki kościelne no i jak widać też Piter głosują :)
Wyjdź z piwnicy bo źle Ci to robi :)
Sam głosowałem na Bosaka, ale teraz będę na Dudę. Serio wstyd by mi było jakbym miał głosować na takiego kogoś jak Trzaskowski.
Mam wyższe wykształcenie, dobrą pracę, płacę podatki, nie jestem patologią, nie chodzę do kościoła...cholera coś twoje schematy są zakłamane ;/
Ah te stereotypy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Claudio pisze: 29 cze 2020, 18:13
Stachoo pisze: 29 cze 2020, 17:28
pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 17:12
Dzonyy pisze: 29 cze 2020, 13:24
Piter pisze: 29 cze 2020, 12:53 Ja spełniłem swój obywatelski obowiązek, a wy na kogo głosowaliście? pochwalcie się
Obrazek
Piter potwierdza, ze ludzie z wykształceniem podstawowym głosowali na Andrzeja Dudę.

:-D :-D :-D


Swoją drogą, Andrzej Duda był w Lublinie 15 czerwca (poniedziałek) o godzinie 11. Pytanie brzmi, kto w poniedziałek o takiej godzinie może przyjśc na wiec wyborczy? Emeryci i patologia czerpiąca 500 + i inne dodatki socjalne, bo na pewno nie zwykły pracujący obywatel ;)

Tak jak kolega wyżej, w drugiej turze, ani Duda, ani Trzaskowski nie dostaną mojego głosu. Ci co sobie wybrali tych kandydatów niech odpowiadają, za ich głupoty.

Pozdro
Na Dudę to tylko patologia bezrobotna, leśne dziadki kościelne no i jak widać też Piter głosują :)
Wyjdź z piwnicy bo źle Ci to robi :)
Sam głosowałem na Bosaka, ale teraz będę na Dudę. Serio wstyd by mi było jakbym miał głosować na takiego kogoś jak Trzaskowski.
Mam wyższe wykształcenie, dobrą pracę, płacę podatki, nie jestem patologią, nie chodzę do kościoła...cholera coś twoje schematy są zakłamane ;/
Ah te stereotypy.
No chyba nie są zakłamane, bo głosowałeś na Bosaka, więc dlaczego opisujesz swój status społeczny, piszesz, że głosowałeś na Bosaka i zarazem piszesz, że Twój przykład podważa mój schemat?

Druga tura to inna bajka, wybierasz pomiędzy konserwatywnym złodziejem, a tęczowym Rafałkiem, który wprowadzi LGBT do nauki szkolnej.

Zapewne bliżej Ci do konserwatywnego podejścia, więc mając do wyboru Maliniak i Rafałka, wybierasz Maliniaka.

Ja zagłosowałem na Bosaka, a w drugiej turze unieważniam swój głos, bo nie stanę ani za Pisrm, ani za PO.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Piter kolejna kompromitacja, ale już wszyscy zdążyli się przyzwyczaić, dziwne tylko że jego karta do głosowania nie jest upierdolona kebabem.

Swój głos oddałem oczywiście na Bosaka i muszę stwierdzić, że liczyłem na większe poparcie kandydata Konfederacji - coś około 9-10% myślałem, że wyciągnie. Niestety ludzie zaślepieni TVP/TVN to zdecydowana większość i ogromna masa ludzi widzi tylko wybór PiS/PO. Na drugą turę się nie wybieram albo oddam nieważny głos, pisząc na swojej karcie "jebać POPiS, forza Inter".
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Najlepsze jest to że wyborcy konfederacji uważają się za wielce oświeconych i każdego innego kandydata krytykują, prócz tych poniżej 1% poparcia, a dwa razy więcej głosów od ich bosaka zdobył dziennikarz bezpartyjny z TVN :lol:
Ja tylko przypomnę pewne słowa "tej siły już nie powstrzymacie" :lol: masakra jakaś
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Piter pisze: 29 cze 2020, 18:32 Najlepsze jest to że wyborcy konfederacji uważają się za wielce oświeconych i każdego innego kandydata krytykują, prócz tych poniżej 1% poparcia, a dwa razy więcej głosów od ich bosaka zdobył dziennikarz bezpartyjny z TVN :lol:
Ja tylko przypomnę pewne słowa "tej siły już nie powstrzymacie" :lol: masakra jakaś
Bo jest bezpartyjny? Bo ludzie oglądający TVN i TVP kojarzyli go, bo był współprowadzącym show na TVN, bo jako jedyny wystosunkowal zaostrzenie kar za znęcanie się nad zwierzętami, a grono osób o to walczących jest spore? To kilka punktów mówiących za przewaga Holowni nad Bosakiem i odpowiedź, dlaczego miał więcej % od Bosaka.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Lopez »

Ja oczywiście też na Bosaka i też myślałem, że koło 10% się zakręci. Na drugą turę nie ide głosować również. Duda wygra bo już od dziś zaczyna się mobilizacja elektoratu pisu. Wątpie, żeby tęczowy rafał wygrał.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

https://www.facebook.com/16090685725956 ... 213549192/
Prezydent wszystkich Polaków #pad2020 ❤❤❤❤
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Człowiek długopis.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 19:53 Człowiek długopis.
opisz zoniek kompromitujący wynik bosaka w 1wszej turze
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: forzaragazzi »

Hołownia jest tak samo bezpartyjny i obywatelski jak cała Platforma. Nikt na to się nie nabierze.

"Zaprosiłbym Donalda Tuska jako swojego doradcę, cenię go"
"Chcę Polski, w której prezydent powierza misję tworzenia rządu Rafałowi Trzaskowskiemu czy Kosiniakowi-Kamyszowi"

Jeżeli powstanie Ruch Hołowni to będzie to taka sama przystawka jak Nowoczesna Petru.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

forzaragazzi pisze: 29 cze 2020, 20:47 Hołownia jest tak samo bezpartyjny i obywatelski jak cała Platforma. Nikt na to się nie nabierze.

"Zaprosiłbym Donalda Tuska jako swojego doradcę, cenię go"
"Chcę Polski, w której prezydent powierza misję tworzenia rządu Rafałowi Trzaskowskiemu czy Kosiniakowi-Kamyszowi"

Jeżeli powstanie Ruch Hołowni to będzie to taka sama przystawka jak Nowoczesna Petru.
Takie rzeczy widzą tylko ludzie z otwartymi umysłami. Ja napisałem jak jest oficjalnie. To, że jest tylko płotką, żeby rozbić głosy to jedno, w drugiej turze jego elektorat pójdzie za tęczowym Rafałkiem.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Piter pisze: 29 cze 2020, 20:00
pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 19:53 Człowiek długopis.
opisz zoniek kompromitujący wynik bosaka w 1wszej turze
Kompromitującego? Coraz wiecej ludzi głosuje na Konfederacje, wiec tutaj nie ma mowy o kompromitacji. Kompromitacja to dopiero może być jak miłośnicy tvn zagłosują na trzaskowskiego a nie na tego twojego ''prezydenta wszystkich polaków'' :lol: :lol: i schowaj ten ulany łeb pisowski odpadzie :-D
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Stachoo pisze: 29 cze 2020, 21:06
forzaragazzi pisze: 29 cze 2020, 20:47 Hołownia jest tak samo bezpartyjny i obywatelski jak cała Platforma. Nikt na to się nie nabierze.

"Zaprosiłbym Donalda Tuska jako swojego doradcę, cenię go"
"Chcę Polski, w której prezydent powierza misję tworzenia rządu Rafałowi Trzaskowskiemu czy Kosiniakowi-Kamyszowi"

Jeżeli powstanie Ruch Hołowni to będzie to taka sama przystawka jak Nowoczesna Petru.
Takie rzeczy widzą tylko ludzie z otwartymi umysłami. Ja napisałem jak jest oficjalnie. To, że jest tylko płotką, żeby rozbić głosy to jedno, w drugiej turze jego elektorat pójdzie za tęczowym Rafałkiem.
Zgadza sie
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 21:09
Piter pisze: 29 cze 2020, 20:00
pusiek900 pisze: 29 cze 2020, 19:53 Człowiek długopis.
opisz zoniek kompromitujący wynik bosaka w 1wszej turze
Kompromitującego? Coraz wiecej ludzi głosuje na Konfederacje, wiec tutaj nie ma mowy o kompromitacji. Kompromitacja to dopiero może być jak miłośnicy tvn zagłosują na trzaskowskiego a nie na tego twojego ''prezydenta wszystkich polaków'' :lol: :lol: i schowaj ten ulany łeb pisowski odpadzie :-D
pussy900 twój Korwin od 30 lat stara się coś zdziałać i jak widać jest to 7% w wyborach prezydenckich kandydata jego partii, a dziennikarz TVNu wchodzi z dupy do polityki i robi 14% xd tyle się nadaje ta wasza "siła" której "nie powstrzymamy" :lol:
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Widzisz? Wystarczy kupić głosy ich własnymi pieniędzmi :lol: Połowa Polakow się na to nabrała w tym ulany piter .Swoją drogą to mierny wynik tego twojego ''prezydenta wszystkich Polaków'' ( :lol: ) skoro nie skończył tego w pierwszej rundzie, a w drugiej bedzie rywalizować z człowiekiem który naprawia drzwi taśmą klejącą. :lol: Na twoim miejscu bym sie obawiał tych 14%. Bo te bananowe dzieci z pewnoscią zagłosują na twojego długopisa :lol:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piekarz »

Tbh większy szacunek na gruncie politycznym mam do wyborców kogokolwiek niż do ludzi, którzy nie zagłosują na nikogo w drugiej turze, bo żaden kandydat/partia im się nie podoba i jeszcze muszą to z dumą oznajmić całemu światu. Jak dla mnie to świadectwo niedojrzałości obywatelskiej i infantylnego, emocjonalnego podejścia do polityki. Sprowadzanie wyboru za dwa tygodnie do wyboru między niefajnym z jakichś tam powodów Andrzejem Dudą a niefajnym z jakichś tam innych powodów Rafałem Trzaskowskim to świetny pretekst do zrzucenia z siebie odpowiedzialności za podjęcie między innymi dość doniosłej decyzji: czy PiS ma mieć przez najbliższe trzy lata praktycznie nieograniczoną władzę, czy nie (albo ujmując to inaczej, czy lepiej żeby zarządzanie państwem szło technicznie sprawniej, ale w stu procentach po myśli Kaczyńskiego, czy lepiej zaryzykować obstrukcję w procesach ustawodawczych, by rozłożyć władzę na dwa obozy). Problem w tym, że ta odpowiedzialność wcale z was nie schodzi. Wydaje wam się, że jesteście ponad to: w praktyce głosujecie na tego kandydata, który wygra. Jedynie z tą różnicą, że nie umiecie tego wziąć na klatę.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 22:13 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Sempre_Inter »

Hołownia bezpartyjny? Prawie oplułem monitor pomidorową.
Chłop z kasą od Sorosa, jego konto na TT prowadziła ta sama osoba, co konto szambelana czaskoskiego, na wiecu wyborczym jednym z pierwszoplanowych postaci był koń Roman Giertych ( m.in. prawnik tuska).
Ja głosowałem bez skarpetki butów na Bosaka.
W drugiej turze to jak wybor pomiędzy dżuma , a cholerą. Zostanę w domu lub w ostateczności na socjalistę Dudę. W życiu natomiast nie zagłosuję na tęczowego rafauka, który pisał rezolucje przecie Polsce.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: SETE »

Podsumowując te 1 turę to potwierdza się ten duopol PiS Po, który szybko się nie zmieni ( myśle ze z 10 lat ). Oba te obozy maja po swojej stronie media które dobrze wykonują prace dla swojego powiedzmy obozu. Zaden z pozostałych kandydatów , ba nawet żadna z pozostałych partii nie ma takiego benefitu i to widać. Nie ma zdecydowanego zwycięzcy 1 tury , bo Andrzej zgarnął żelazny elektorat PiS , Rafal odzyskał elektorat Po utracony przez MKB , Holownia został niespodzianka 1 tury a Bosak powtórzył wynik Konfederacji z wyb samorządowych i zgarnął ponad 1,3 mln głosów. Wybory prezydenckie rządzą się swoimi prawami i kandydaci partii mniejszych zazwyczaj maja słabe wyniki, zwycięzcami zostają kandydaci partii które w danym momencie są przy rządzeniu jak Kwaśniewski - SLD , Kaczyński PiS , Komór Po , generalnie same spasione koty. Oczywiscie potwierdzają to wyniki jakie uzyskały partie mniejsze jak obecna SLD i PSL których kandydaci osiągneli b słabe wyniki , wręcz kompromitujące duzo ponizej przedwyborczych przewidywań ale moim zdaniem jest to efekt Holowni.
Co do samego Holowni wielu przewiduje mu drogę Palikota , Petru, Kukiza czyli jednosezonowa gwiazda, mam podobne odczucia z ta różnica ze Holownia ma coś czego nie mieli wspomniani przeze mnie politycy tzn, Holownia jest wyśmienitym mówca , frontmanem , potrafi dotrzeć do odbiorcy nawet tego który się może z jego postulatami nie zgadzać przez co może przez długi czas mieć mało elektoratu negatywnego oraz co bardzo ważne ma za sobą media ! Każdy wie ze jest to obok Rafała Trzask człowiek TVN. Jego projekt ma przez to jednak większe szanse na powodzenie.
Ja osobiście liczyłem na odrobine lepszy wynik Bosaka , ale finalnie po tym co napisałem , co pokazuje historia wyborów prezydenckich oceniam ze te 1,3 mln głosów to nie jest zły wynik. W 2 turze uważam ze większe szanse na wygrana ma AD ale nie skreślałbym Trzaskowskiego. Ze względu na wakacje , odpuszczenie części wyborców pokonanych ugrupowań frekwencja będzie niższa niż w 1 turze.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: kulasiak »

Przecież każdy wyborca Bosaka czy Konfederacji powinien teraz iść na wybory za 2 tygodnie i głosować na Trzaskowskiego. Dlaczego? Bo porażka PiSu to zysk Konfederacji. Wiadomym jest że te wybory wpłyną bardzo na przyszłość polityczną wielu partii. Przy zwycięstwie Dudy Kaczyński nie będzie miał już żadnych zahamowań i przy następnych wyborach za 3 lata będzie pewno scenariusz węgierski. Przy wygranej Trzaskowskiego PiS pewno pójdzie w wybory wcześniejsze po pewno jakimś roku wetowania wszystkich ustaw, ale będzie tylko tracił na tym konflikcie, a największy przepływ wyborców pisu pójdzie do Konfederacji jeśli ci się oczywiście nie pokłócą gdzieś po drodze. Jeśli więc ktoś pisze że nie pójdzie głosować na Trzaskowskiego bo wtedy będzie złe lgtb czy inne cholerstwo to jest zwyczajnie śmieszny bo prezydent nie ma legitymacji bez swojej partii w sejmie do niczego poza wetowaniem.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

kulasiak pisze: 29 cze 2020, 23:14 Przecież każdy wyborca Bosaka czy Konfederacji powinien teraz iść na wybory za 2 tygodnie i głosować na Trzaskowskiego. Dlaczego? Bo porażka PiSu to zysk Konfederacji. Wiadomym jest że te wybory wpłyną bardzo na przyszłość polityczną wielu partii. Przy zwycięstwie Dudy Kaczyński nie będzie miał już żadnych zahamowań i przy następnych wyborach za 3 lata będzie pewno scenariusz węgierski. Przy wygranej Trzaskowskiego PiS pewno pójdzie w wybory wcześniejsze po pewno jakimś roku wetowania wszystkich ustaw, ale będzie tylko tracił na tym konflikcie, a największy przepływ wyborców pisu pójdzie do Konfederacji jeśli ci się oczywiście nie pokłócą gdzieś po drodze. Jeśli więc ktoś pisze że nie pójdzie głosować na Trzaskowskiego bo wtedy będzie złe lgtb czy inne cholerstwo to jest zwyczajnie śmieszny bo prezydent nie ma legitymacji bez swojej partii w sejmie do niczego poza wetowaniem.
To wygląda jak brednie nastolatka, który coś tam przeczytał i serio w to wierzy.
Wybór prezydenta kraju, a ten sobie snuje jakieś plany jakby grał sobie w grę strategiczną "a może tak, a może się uda". :o
Ręce opadają.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: kulasiak »

Claudio pisze: 29 cze 2020, 23:26
kulasiak pisze: 29 cze 2020, 23:14 Przecież każdy wyborca Bosaka czy Konfederacji powinien teraz iść na wybory za 2 tygodnie i głosować na Trzaskowskiego. Dlaczego? Bo porażka PiSu to zysk Konfederacji. Wiadomym jest że te wybory wpłyną bardzo na przyszłość polityczną wielu partii. Przy zwycięstwie Dudy Kaczyński nie będzie miał już żadnych zahamowań i przy następnych wyborach za 3 lata będzie pewno scenariusz węgierski. Przy wygranej Trzaskowskiego PiS pewno pójdzie w wybory wcześniejsze po pewno jakimś roku wetowania wszystkich ustaw, ale będzie tylko tracił na tym konflikcie, a największy przepływ wyborców pisu pójdzie do Konfederacji jeśli ci się oczywiście nie pokłócą gdzieś po drodze. Jeśli więc ktoś pisze że nie pójdzie głosować na Trzaskowskiego bo wtedy będzie złe lgtb czy inne cholerstwo to jest zwyczajnie śmieszny bo prezydent nie ma legitymacji bez swojej partii w sejmie do niczego poza wetowaniem.
To wygląda jak brednie nastolatka, który coś tam przeczytał i serio w to wierzy.
Wybór prezydenta kraju, a ten sobie snuje jakieś plany jakby grał sobie w grę strategiczną "a może tak, a może się uda". :o
Ręce opadają.
Tak, wszystkie sztaby wyborcze to nastolatkowie, którzy coś tam przeczytali i w to wierzą. Bo przecież tak trudno się domyślić, że w Polsce wyborcy pisu to najbliżej mają do konfederacji i odwrotnie i jak jedna z tych partii padnie to przecież za Chiny nikt się nie domyśli, że wyborcy jednych przejdą do drugich.

Czasem trzeba wybrać pozornie kogoś gorszego by za kilka lat coś zyskać, ale wyborcy prawicy w dużej części niestety nie grzeszą intelektem co pokazuje chociażby historia ciągłych kłótni w środowisku, które obecnie gromadzi konfederacja. Jak coś się uda ugrać to zaraz się kłócą jak dzieci.

Poza tym mam wrażenie że Polacy lubią taki zamordyzm w stylu pisu, a Kaczyński wcale nie jest taki najgorszy bo jakby liderem był taki np. Ziobro to by dopiero było ciekawie. Ale to przecież tam takie wynaturzenia bo przecież strategia w polityce się nie liczy i te wszystkie programy socjalne pisu dla odpowiednich grup wyborców to tylko wola pomocy uciśnionym obywatelom.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Głosowałem oczywiście na Bosaka.

Na 2 turę nie idę. Musiałbym oddać nieważny głos (bo wybierać między aids a rakiem nie zamierzam), a głosuję w komisji w której jestem przewodniczącym, narobiłbym sobie dodatkowej roboty przy liczeniu głosów i pakowaniu kart.

Pozdr.

ps. myślałem, że Piter jak na homoseksualistę przystało zagłosuje na Biedronia lub Hołownie. A tu Duda.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Sempre_Inter pisze: 29 cze 2020, 22:09 Hołownia bezpartyjny? Prawie oplułem monitor pomidorową.
Chłop z kasą od Sorosa, jego konto na TT prowadziła ta sama osoba, co konto szambelana czaskoskiego, na wiecu wyborczym jednym z pierwszoplanowych postaci był koń Roman Giertych ( m.in. prawnik tuska).
Ja głosowałem bez skarpetki butów na Bosaka.
W drugiej turze to jak wybor pomiędzy dżuma , a cholerą. Zostanę w domu lub w ostateczności na socjalistę Dudę. W życiu natomiast nie zagłosuję na tęczowego rafauka, który pisał rezolucje przecie Polsce.
Sempre, analizuj treści zanim oplujesz swój monitor i będziesz musiał go czyścić.

Bezpartyjny oficjalnie.

Wiekoszc ludzi nie czyta między wierszami i wierzy, że to bezpartyjność. Tyło jednostki z otwartym umysłem widzą to, czego większość nie widzi, czyli to, że oficjalna bezpartyjnosc to tylko wabik, a nie pogląd.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Klinsi64 »

claudio przeczytał,że wyborcy Konfy powinni na Rafał zagłosować i uznał to za brednie nastolatka :D tymczasem kulasiak bardzo celnie to ujął ;) tu nie chodzi tylko o wybór prezydenta,ale i o przyszłość polskiej sceny politycznej
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Obrazek
#razemobronimypolske #pad2020
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Lopez »

Piter, ale pamiętaj, że Twój prezydent i kandydat będzie żebrał o głosy wyborców Konfederacji, więc lepiej uważaj co piszesz. To może zadziałać na niekorzyść Dudy.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: SETE »

Piter musisz każdemu wyborcy Konfederacji wysłać inpostem Kebsa
ODPOWIEDZ