Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Stachoo »

Słuchajcie, potrzebuje pomocy w kwestii telefonu.

Chcę kupić sobie niedrogi telefon z dobrym aparatem i wytrzymałą baterią.

Obczaiłem taki model:

https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartf ... metaliczny

Czy ktoś mógłby mi udzielić opinii na jego temat z doświadczenia?

Ewentualnie poproszę o przytoczenie modeli w podobnej cenie z naciskiem na wyżej wymienione cechy.

Jestem laikiem w kwestii telefonów, więc liczę na pomoc :)

Z góry dzięki.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Alfa »

po 1 to polecalbym poczytac recenzje z neta na roznych serwisach odnosnie tego telefonu
po 2 sa tez poradniki jakie telefony warto kupic w jakim przedziale cenowym
po 3 mam ziomka ktory tez woli kupic 3 tansze telefony niz 1 drozszy no i niestety caly czas na nie narzeka, ze a to wolne, ze a to cos nie dziala itd itp, wiec generalnie ja bym jednak polecil dolozyc te kilka stów i wziac cos lepszego,

huawei mate 10 pro np za ok tysiaka dostaniesz jak nie mniej na alledrogo, mimo lat to nadal swietny telefon ktorego ja akurat uzywam od roku czasu i przez ten czas ani jednego zlego slowa nie moge powiedziec
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Wybraniec »

Chcesz kupić niedrogo czy chcesz kupić dobry telefon?

Zdecyduj się.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Stachoo »

Alfa pisze: 21 sie 2019, 12:31 po 1 to polecalbym poczytac recenzje z neta na roznych serwisach odnosnie tego telefonu
po 2 sa tez poradniki jakie telefony warto kupic w jakim przedziale cenowym
po 3 mam ziomka ktory tez woli kupic 3 tansze telefony niz 1 drozszy no i niestety caly czas na nie narzeka, ze a to wolne, ze a to cos nie dziala itd itp, wiec generalnie ja bym jednak polecil dolozyc te kilka stów i wziac cos lepszego,

huawei mate 10 pro np za ok tysiaka dostaniesz jak nie mniej na alledrogo, mimo lat to nadal swietny telefon ktorego ja akurat uzywam od roku czasu i przez ten czas ani jednego zlego slowa nie moge powiedziec
Ad. 1 popatrzę, co tam w necie piszczy :)

Ad. 2 zajrzę na pewno

Ad. 3 ja korzystam z telefonu do odbierania rozmów, pisania smsów, surfowania w sieci i do robienia zdjęć, więc wytrzymała bateria i dobry aparat to jedyne rzeczy, których potrzebuję, dlatego nie czuję potrzeby inwestowania więcej kasy w zakup.

Ogarnę w takim razie dwa pierwsze punkty.

Dzięki!

Gdyby ktoś jednak znał telefon wrzucony przez mnie z doświadczenia, będę wdzięczny za jakieś opinie :)
Wybraniec pisze: 21 sie 2019, 12:33 Chcesz kupić niedrogo czy chcesz kupić dobry telefon?

Zdecyduj się.
Chce kupić niedrogi telefon, z naciskiem na w miarę dobry aparat, robiący jakościowe zdjęcia i solidną baterię.

Inne funkcje i dodatki mnie nie interesują aż tak bardzo, bo nie korzystam nałogowo z telefonu, więc nie chcę przepłacać zbytnio dla tych dwóch rzeczy.

Cena do 700 zł, więc nie nazwę telefonu za tą cenę "mega" dobrym, ale solidnym, adekwatnie do ceny.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Kusy »

Stachoo pisze: 21 sie 2019, 12:26 Słuchajcie, potrzebuje pomocy w kwestii telefonu.

Chcę kupić sobie niedrogi telefon z dobrym aparatem i wytrzymałą baterią.

Obczaiłem taki model:

https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartf ... metaliczny

Czy ktoś mógłby mi udzielić opinii na jego temat z doświadczenia?

Ewentualnie poproszę o przytoczenie modeli w podobnej cenie z naciskiem na wyżej wymienione cechy.

Jestem laikiem w kwestii telefonów, więc liczę na pomoc :)

Z góry dzięki.
Jedyny atut tego telefonu, to dobra bateria i duży ekran, aparat bardzo słaby. W tych granicach cenowych z lekka dopłata kupisz huawei 20 mate lite. Wielu moich znajomych posiada ten telefon. Przez chwilę miałem go nawet w zastępstwie. Telefon z średniej półki i bardzo solidne parametry. Bateria trzyma bardzo dobrze, chodzi wszystko płynnie i aparat na bardzo dobrym poziomie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Stachoo »

kusy pisze: 21 sie 2019, 12:43 kupisz huawei 20 mate lite. Wielu moich znajomych posiada ten telefon. Przez chwilę miałem go nawet w zastępstwie. Telefon z średniej półki i bardzo solidne parametry. Bateria trzyma bardzo dobrze, chodzi wszystko płynnie i aparat na bardzo dobrym poziomie.
Właśnie przeglądnąłem opinie na temat tego telefonu i filmik na Yt i rzeczywiście użytkownicy chwalą ten telefon.

Przemyślę tą propozycję.

Dzięki :)
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Alfa »

kusy dobrze prawi, aczkolwiek mate 10 pro mimo ze odrobine starszy to jednak lepszy od tego 20 lite, no aczkolwiek w tej cenie to tylko używka badz licytacja, sprawdz porownaj wybierz co Ci pasuje
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Stachoo »

Dzięki Panowie za pomoc. Przyda się.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Mora »

Stachoo jak nie chcesz wydawać dużo siana na telefon, to może warto zastanowić się nad odnowionym modelem? Sam byłem nieufny co do odnawianych telefonów, ale koleżka ma Samsunga po "lifice" i zachwala. Ostatnio musiałem kupić jakąś słuchawkę i znalazłem XPERIĘ Z1 Compact za 45 funtów. Telefon nie ma ani jednej ryski, wygląda jak nowy z salonu, działa naprawdę zajebiście, aprat 20mpx też spoko. Ma bardzo ciekawy edytor zdjęć, z którego dość często korzystam. Telefon oczywiście na gwarancji. W tej cenie moim zdaniem spoko opcja, a zaoszczędzony hajs możesz wydać na ważniejsze cele, takie jak alkohol i kobiety.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Wybraniec »

[quote=Mora post_id=224446 time=1566391286 user_id=96290]
W tej cenie moim zdaniem spoko opcja, a zaoszczędzony hajs możesz wydać na ważniejsze cele, takie jak alkohol i kobiety.
[/quote]

Masz na myśli prostytutki?
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Mora »

Wybraniec pisze: 21 sie 2019, 14:44
Mora pisze: 21 sie 2019, 14:41 W tej cenie moim zdaniem spoko opcja, a zaoszczędzony hajs możesz wydać na ważniejsze cele, takie jak alkohol i kobiety.
Masz na myśli prostytutki?
Ogólnie kobiety.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Sempre_Inter »

Stachoo pisze: 21 sie 2019, 12:38
Alfa pisze: 21 sie 2019, 12:31 po 1 to polecalbym poczytac recenzje z neta na roznych serwisach odnosnie tego telefonu
po 2 sa tez poradniki jakie telefony warto kupic w jakim przedziale cenowym
po 3 mam ziomka ktory tez woli kupic 3 tansze telefony niz 1 drozszy no i niestety caly czas na nie narzeka, ze a to wolne, ze a to cos nie dziala itd itp, wiec generalnie ja bym jednak polecil dolozyc te kilka stów i wziac cos lepszego,

huawei mate 10 pro np za ok tysiaka dostaniesz jak nie mniej na alledrogo, mimo lat to nadal swietny telefon ktorego ja akurat uzywam od roku czasu i przez ten czas ani jednego zlego slowa nie moge powiedziec
Ad. 1 popatrzę, co tam w necie piszczy :)

Ad. 2 zajrzę na pewno

Ad. 3 ja korzystam z telefonu do odbierania rozmów, pisania smsów, surfowania w sieci i do robienia zdjęć, więc wytrzymała bateria i dobry aparat to jedyne rzeczy, których potrzebuję, dlatego nie czuję potrzeby inwestowania więcej kasy w zakup.

Ogarnę w takim razie dwa pierwsze punkty.

Dzięki!

Gdyby ktoś jednak znał telefon wrzucony przez mnie z doświadczenia, będę wdzięczny za jakieś opinie :)
Wybraniec pisze: 21 sie 2019, 12:33 Chcesz kupić niedrogo czy chcesz kupić dobry telefon?

Zdecyduj się.
Chce kupić niedrogi telefon, z naciskiem na w miarę dobry aparat, robiący jakościowe zdjęcia i solidną baterię.

Inne funkcje i dodatki mnie nie interesują aż tak bardzo, bo nie korzystam nałogowo z telefonu, więc nie chcę przepłacać zbytnio dla tych dwóch rzeczy.

Cena do 700 zł, więc nie nazwę telefonu za tą cenę "mega" dobrym, ale solidnym, adekwatnie do ceny.
Xaiomi Redmi7 - https://mi-store.pl/product-pol-527-Sma ... Black.html
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: Kusy »

Tak w formie żartu fantastyczny telefon 😂🤣😃.
https://m.youtube.com/watch?v=cKstxENJoaQ
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: magneto86 »

Redmi Note 7 lub Honor 8x lub Huawei mate 20 lite z tej 3 bym wybierał jeśli chodzi o nowe tel uwzględniając Twoje potrzeby,
Pozdro
ynkynk
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2019, 14:15

Re: Ocena telefonu [ewentualnie marki]

Post autor: ynkynk »

Ja mam Redmi Note 7 i jest to póki co najlepszy telefon jaki miałam
Jaka jest cena fotowoltaiki?
Sprawdź tutaj!
ODPOWIEDZ