Wybory Parlamentarne

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 11:06 Ja ostatecznie zagłosuję na Konfederacje, choć i tak mam świadomość, że głos ten jest zmarnowany. Osobiscie licze, że PIS władzy nie utrzyma, że zawiąże się koalicja między pozostałymi ugrupowaniami - nie dlatego, że to lepsza opcja, ale z samej uciechy jak tym wszystkim pasozytom zabiorą pińcset plus - a tak pewnie by się stało, bo nie sądzę, że lewica będzie chciała się identyfikować z tym programem.
Zmarnowany głos to będzie ten oddany na po/pis/sld/psl. Oni mieli swoje 30 lat. Pora na świeżą krew.
Te partie i tak wejdą do sejmu. Wszystkie siły na Konfederacje żeby choć skruszyć ten okraglostolowy beton.

Na prawdę nie wiem jak bardzo trzeba być otumanionym propagandą, żeby głosować na pis lub po.

Gooebbelsi z tvp i tvn mogą być z siebie dumni, że tak pięknie wyhodowali dwa bezmózgie stada baranów.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 8 paź 2019, 11:09
Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 08:29 https://www.youtube.com/watch?v=BqshDmA ... ex=20&t=0s

Wczorajsza debata.
Berkowicz pozamiatał towarzystwo koncertowo.

Tylko Konfederacja.
xddd gościu jesteś odklejony od rzeczywistości
szczególnie te bony na szkołę to jest wasz majestat
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

Piter pisze: 8 paź 2019, 11:33
zoniek pisze: 8 paź 2019, 11:09
Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 08:29 https://www.youtube.com/watch?v=BqshDmA ... ex=20&t=0s

Wczorajsza debata.
Berkowicz pozamiatał towarzystwo koncertowo.

Tylko Konfederacja.
xddd gościu jesteś odklejony od rzeczywistości
szczególnie te bony na szkołę to jest wasz majestat
Zońka nie lubie, ale co do Berkowicza ma racje. Świetnie się zaprezentował.

Co Ci nie pasuje w tym bonie ?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: IlCapitano »

Coś czuję, że zaraz dojdzie do bijatyki jak to zwykle przy rozmowie polactwa o polityce
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Gęsta atmosfera, zadyma wisi w powietrzu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 12:07 Gęsta atmosfera, zadyma wisi w powietrzu.
Zoniek nabuzowany bo pewnie, żaden klasyczny łamak się nie połamał to teraz szaleje.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

Proponuję przeprowadzić sonde na fci na kogo głosują kibice Interu. Trzeba trochę ostudzić emocje, bo zaraz ktoś oberwie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 11:46
Piter pisze: 8 paź 2019, 11:33
zoniek pisze: 8 paź 2019, 11:09
Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 08:29 https://www.youtube.com/watch?v=BqshDmA ... ex=20&t=0s

Wczorajsza debata.
Berkowicz pozamiatał towarzystwo koncertowo.

Tylko Konfederacja.
xddd gościu jesteś odklejony od rzeczywistości
szczególnie te bony na szkołę to jest wasz majestat
Zońka nie lubie, ale co do Berkowicza ma racje. Świetnie się zaprezentował.

Co Ci nie pasuje w tym bonie ?
Co to mają być za szkoły lekcjami gender czy co on tam gada? Jak rodzic nie chce aby jego dziecko chodziło na religię to po prostu je wypisuje z tego przedmiotu i nie ma problemu, na zajęcia z wychowania do życia w rodzinie i tak nikt nie chodzi, dlatego w planie lekcji te zajęcia są zawsze ostatnie, o lekcji gender to nawet nie mówię, skoro na zwykły WDŻWR nikt nie chodzi (a większość społeczeństwa jest normalna) to co dopiero na jakieś lekcje gender. Sam pomysł dzielenia szkół na takie, które będą się specjalizować w lekcjach o gender, religii czy wychowania do życia w rodzinie to jest kompromitacja.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

Piter pisze: 8 paź 2019, 12:10
Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 11:46
Piter pisze: 8 paź 2019, 11:33
zoniek pisze: 8 paź 2019, 11:09
Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 08:29 https://www.youtube.com/watch?v=BqshDmA ... ex=20&t=0s

Wczorajsza debata.
Berkowicz pozamiatał towarzystwo koncertowo.

Tylko Konfederacja.
xddd gościu jesteś odklejony od rzeczywistości
szczególnie te bony na szkołę to jest wasz majestat
Zońka nie lubie, ale co do Berkowicza ma racje. Świetnie się zaprezentował.

Co Ci nie pasuje w tym bonie ?
Co to mają być za szkoły lekcjami gender czy co on tam gada? Jak rodzic nie chce aby jego dziecko chodziło na religię to po prostu je wypisuje z tego przedmiotu i nie ma problemu, na zajęcia z wychowania do życia w rodzinie i tak nikt nie chodzi, dlatego w planie lekcji te zajęcia są zawsze ostatnie, o lekcji gender to nawet nie mówię, skoro na zwykły WDŻWR nikt nie chodzi (a większość społeczeństwa jest normalna) to co dopiero na jakieś lekcje gender. Sam pomysł dzielenia szkół na takie, które będą się specjalizować w lekcjach o gender, religii czy wychowania do życia w rodzinie to jest kompromitacja.
Większość, którego społeczeństwa jest normalna ?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 8 paź 2019, 11:33 xddd gościu jesteś odklejony od rzeczywistości
szczególnie te bony na szkołę to jest wasz majestat
To, że nie rozumiesz jakiegoś postulatu nie jest do końca tylko twoją winą. Zanim następnym razem wysmiejesz coś co twoja łepetyna nie ogarnia to przeczytaj o tym w internecie i spróbuj przenieść to na nasze realia. Chociaż wiem, że pojęcie realiów dla wyborcy pisu mija się ze stanem faktycznym.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

http://5f0417.mojasonda.pl/ głosujcie, FCI zadecyduje kto wygra i co.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Dzonyy pisze: 8 paź 2019, 12:14 Większość, którego społeczeństwa jest normalna ?
Tego, które cię otacza.
Normalna mam na myśli heteroseksualna bez jakiegoś spuszczania się nad lgbt
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

kusy pisze: 8 paź 2019, 12:15 http://5f0417.mojasonda.pl/ głosujcie, FCI zadecyduje kto wygra i co.
W tych wyborach nie będzie "innej partii". Jest 5 zarejestrowanych.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 8 paź 2019, 12:10 Co to mają być za szkoły lekcjami gender czy co on tam gada? Jak rodzic nie chce aby jego dziecko chodziło na religię to po prostu je wypisuje z tego przedmiotu i nie ma problemu, na zajęcia z wychowania do życia w rodzinie i tak nikt nie chodzi, dlatego w planie lekcji te zajęcia są zawsze ostatnie, o lekcji gender to nawet nie mówię, skoro na zwykły WDŻWR nikt nie chodzi (a większość społeczeństwa jest normalna) to co dopiero na jakieś lekcje gender. Sam pomysł dzielenia szkół na takie, które będą się specjalizować w lekcjach o gender, religii czy wychowania do życia w rodzinie to jest kompromitacja.
No i pięknie nam się przedstawiłes jako osoba, która w pełni rozumie założenie bonu edukacyjnego.

Szapoba, czapki z głów, można gasić światło.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Odet »

kusy pisze: 8 paź 2019, 12:15 http://5f0417.mojasonda.pl/ głosujcie, FCI zadecyduje kto wygra i co.
12:33
a w sondzie 3 głosy na lewicę, może ktoś mi powiedzieć, czy zagłosuje na Śmiszka, Zandberga, Senyszyn czy może na Włodka Czarzastego

grubo :)

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piekarz »

No i zaczęło się.

Żeby wprowadzić jakąś przeciwwagę dla powyższego: ja jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdego z pięciu ugrupowań i nawet powiedziałbym coś nie do pomyślenia dla rozemocjonowanych krzykaczy: mianowicie że głos na którekolwiek z nich nie wyklucza bycia mądrym człowiekiem. Polityka to sprawa po pierwsze złożona, a po drugie dla szarego obywatela mocno zamglona i niedostępna, można zagłosować na to a nie tamto z dziesiątek różnych powodów, upodobań, wyobrażeń - czasem błędnych, czasem nieweryfikowalnych. Żadna partia nie jest idealna ani nawet zbyt blisko idealnej, co do tego zgodzi się chyba każdy rozsądny człowiek. Ale szanuję w tym zakresie każdego, kto nie chowa głowy w piasek i przynajmniej stara się oddać głos na merytorycznych podstawach, nawet jeśli uważam że ostatecznie dochodzi do błędnych wniosków.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Odet »

A czy ja kogoś obraziłem??

Jestem tylko ciekawy czym przekonał swojego wyborcę pan Zandberg, pan Śmiszek czy pani Senyszyn.

To czysta ciekawość, żadna tam złośliwość. Jestem ciekawy świata, ciekawy ludzi i ich zachowań.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piekarz »

Miałem na myśli jak zwykle kulturalną i wyważoną dyskusję zońka z Piterem i teksty o otumanieniu propagandą, nie Ciebie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Piekarz pisze: 8 paź 2019, 13:10 Miałem na myśli jak zwykle kulturalną i wyważoną dyskusję zońka z Piterem i teksty o otumanieniu propagandą, nie Ciebie.
ja nie muszę dyskutować, dnia 13 października wszystko stanie się jasne, to zoniek musi dyskutować i atakować bo czasu zostało mu mało, w niedzielę weryfikacja i powrót do jaskini
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Generalnie polska scena to strasznie śmierdzące szambo, bo na kogo nie spojrzysz, tam ktoś umoczony w jakieś układy albo post PRL albo pro Rosja/USA/Niemcy i na kogo nie zagłosujesz, to tak naprawdę robisz przysługę któremuś z ww krajów.

I na dobrą sprawę mało czym te partie się różnią, bo gospodarczo obiecują po swojemu, a przy urnie i tak kierujemy się emocjami, jakie partie w nas budzą oraz "światopoglądem" tych partii.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Panowie, sprawa jest na prawdę poważna. Uwierzcie, że jest szansa żeby w końcu coś drgnęło. Od 30 lat ciągle te same mordy w sejmie. Dwie tuby robią nam wodę z mózgu, fundują teatr, w którym niby się żrą i ze sobą walczą, ale tak na prawdę kopią się po kostkach by przypadkiem nikt nikomu niczego nie zrobił. "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych". Żadna afera nie rozliczona, nikt nie siedzi w pierdlu. I tak się to kręci w tym pierdolniku. Skłócili naród, codziennie napuszczają na siebie rodaków, podtrzymują poziom niechęci, nienawiści bo wiedzą, że tymi instynktami najłatwiej wpływać na zachowanie ludzi. Otrząśnijcie się, sterują nami jak chcą. Tańczymy na ich nutę, odrzucając realny ogląd sytuacji i ślepo podążamy za swoimi "liderami". Otwórzcie oczy, tu się nic nie zmieni - czy to pis, czy to po, czy to lewica, która wjedzie na plecach wiosny i razem, o pslu nie wspomnę.
Niezdecydowanych, wątpiących zachęcam do zapoznania się z programem
https://konfederacja.net/program/
Przełam w końcu ten wewnętrzny upór i na spokojnie to przemyśl. Nie chce agitować za Konfederatami, ale taka jest rzeczywistość, że albo Konfederacja, albo ktoś z tych, co siedzą w sejmie od 30lat. Merytorycznie jest o czym rozmawiać, ale potrzebne są chęci i otwarta głowa.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 8 paź 2019, 13:17
Piekarz pisze: 8 paź 2019, 13:10 Miałem na myśli jak zwykle kulturalną i wyważoną dyskusję zońka z Piterem i teksty o otumanieniu propagandą, nie Ciebie.
ja nie muszę dyskutować, dnia 13 października wszystko stanie się jasne, to zoniek musi dyskutować i atakować bo czasu zostało mu mało, w niedzielę weryfikacja i powrót do jaskini
Stary, do jaskini to właśnie wrócisz ze swoimi dinozaurami, które tworzą ten cały burdel od 30 lat.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

Kiedy ostatni raz Korwin był w sejmie? Czy to było 30 lat temu? Jeśli tak, to ten sam postulat słyszę przez ten okres czasu
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Sempre_Inter »

Odet zazdroszczę, że możesz na Sośnierza głosować :)
Ja również będę głosować na Konfederację. Dlaczego? Otóż to jest jedyna prawicowa, konserwatywna partia mająca również na sztandarach wartości chrześcijańskie. Są gwarantem obrony polskiej tradycji przez zalewającą nas obrzydliwą tęczową zarazą mającą twarz w polskim wydaniu Biedronia, Śmieszka i Rabieja. Ta są ludzie, którzy mają w niedalekiej przyszłości zakusy na nasze dzieci.
Poza obroną wartości, których wspomniałem, jest to jedyne ugrupowanie, które ma sensowny program gospodarczy. Nie obiecują, że będą rozdawać jak pis, który jest lewicą świetojebliwą. Nie będą kraść jak platfusy. Nie będą się bratać z każdym jak peezel.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Sempre_Inter »

Odet pisze: 8 paź 2019, 12:57 A czy ja kogoś obraziłem??

Jestem tylko ciekawy czym przekonał swojego wyborcę pan Zandberg, pan Śmiszek czy pani Senyszyn.

To czysta ciekawość, żadna tam złośliwość. Jestem ciekawy świata, ciekawy ludzi i ich zachowań.

Pozdr.
IMO głos na Zandberga zatwardziałego kumunistę, który nosiu t-shirty z Marksem na klacie, to kpina z polskiego społeczeństwa
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Yascarr »

Idźcie lepiej przekonywać znajomych, rodziców, babkę, dziadka, teściów itd. W internecie z tego co zauważyłem większość ma jakieś minimalne pojęcie o tym co dzieje się w kraju. Najgorzej jest z tymi, którzy informacje czerpią z dwóch propagandowych stacji telewizyjnych, a są to w głównej mierze ludzie starsi. Lopez dobrze to ujął w swoim poście i warto przytoczyć te argumenty w dyskusji ze zwolennikiem PiS.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Lopez »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 14:12 o kurwa oceńcie paranoika

https://www.youtube.com/watch?v=4AW48kq70w8
Niesamowita rozrywka. Miło się tego słucha tych bredni. Polecam wszystkim.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

Jak chcecie pomóc krajowi to zorganizujcie podobną intrygę jak swojego czasu Janusz Tracz w serialu Plebania:

https://www.youtube.com/watch?v=Q4hPi-XleKY
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Mora »

PiS - wspieranie żydowskich i amerykańskich interesów, rozdawanie socjalu i zadłużanie państwa, ciche przyzwolenie na LGBT
KO - wspieranie niemieckich i unijnych interesów, grabienie majątku narodowego, głośne poparcie dla LGBT
Lewica - wspieranie rosyjskich interesów, głośne poparcie dla LGBT
PSL - największa dziwka w polityce, dla koryta dogadają się z każdym, nieważne z kim i po co

Wybór jest prosty - tylko Konfederacja.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Zablokowany