Podsumowanie roku 2021

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Podsumowanie roku 2021

Post autor: domin98 »

Za nami ostatni meczu w 2021 roku. Czas na tradycyjne, ale nieco odświeżone podsumowanie. Liczę na ciekawe spostrzeżenia, również tych użytkowników, którzy udzielali się ostatnio trochę mniej. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu
2. Najgorszy mecz Interu
3. Bramka roku.
4. Kiks roku.
5. Parada bramkarska roku
6. Babol bramkarski roku
7. Najładniejsza asysta roku
8. Najlepszy zawodnik Interu
9. Najgorszy zawodnik Interu
10. Najlepszy transfer
11. Najgorszy transfer
12. Pozytywne zaskoczenie
13. Rozczarowanie roku
14. Wydarzenie roku

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum
5. Redaktor roku
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: domin98 »

Na zachętę rozpocznę tą zabawę:

1. Najlepszy mecz Interu - mi osobiście najbardziej podobał się lutowy mecz Milanem. Absolutnie wyjaśniony rywal, który wcześniej gdzieś tam jeszcze podskakiwał i marzył o Scudetto.
2. Najgorszy mecz Interu - Ciężki wybór, dlatego wskazuję na derby Włoch z maja. Wiem, że tam już tytuł był zapewniony, ale była to niepowtarzalna okazja, żeby praktycznie pozbawić juventus szans na Ligę Mistrzów i to na ich własnym stadionie
3. Bramka roku. - Bramka Eriksena z rzutu wolnego w pucharowych Derbach Mediolanu. Przepiękne uderzenie, doliczony czas gry, gol na wagę wygranej.
4. Kiks roku. - Przede wszystkim cieszy, że tych kiksów jest zdecydowanie mniej niż w latach klęski. Z tych, które się jednak pojawiły, wybieram zachowanie Bastoniego i Handanovicia z meczu przeciwko Juve w Coppa.
5. Parada bramkarska roku - Parady Handy w lutowych Derbach Mediolanu
6. Babol bramkarski roku - Nasz kapitan kilka niepewnych interwencji w tym roku zanotował. Wybieram klopsa przy bramce z Napoli w meczu jeszcze z poprzedniego sezonu
7. Najładniejsza asysta roku - Bastoni do Barelli w Derbach z Juventusem. Niesamowity przegląd pola i podanie
8. Najlepszy zawodnik Interu - Marcelo Brozovic. Generał środka pola, stawia swój stempel przy każdej akcji, przebiega w każdym meczu dużą liczbę kilometrów, praktycznie bez słabych występów, a jak już się zdarzają, to i tak gra na przyzwoitym poziomie.
9. Najgorszy zawodnik Interu - Ciężki wybór. Chyba Kolarov, bo nie gra prawie wcale, a jak już wchodzi, to jest bardzo "elektryczny".
10. Najlepszy transfer - HAKAN CALHANOGLU. No to, co gość prezentuje od połowy października to jest po prostu coś niebywałego. Kapitalna forma, rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, fantastycznie uzupełnia się z Brozoviciem. No i te stałe fragmenty gry - poezja. :brawo:
11. Najgorszy transfer - Nie wiem. Jakby rok skończył się z dwa miesiące temu, to bez wahania wskazałbym Dumfriesa. A tak to nie wiem, chyba nie wybiorę w tej kategorii nikogo.
12. Pozytywne zaskoczenie - Od początku wierzyłem w Pana Trenera Inzaghiego i w to, że pod jego wodzą będziemy prezentować dobry futbol. Nie pomyliłem się, choć przez pewien czas po starcie sezonu były pewne trudności. Mimo wszystko myślę, że to, w jakim miejscu obecnie się zajmujemy można uznać za pozytywne zaskoczenie. Choć może bardziej dla tych, którzy nie wierzyli i skreślili nas przed startem sezonu. Dlatego cieszę się też, jak pięknie Inter wyjaśnia obecnie "ekspertów" i zamyka im mordy cudowną grą.
13. Rozczarowanie roku - Dla mnie wielkim rozczarowaniem i ciosem było odejście z klubu Romelu Lukaku. Liczyłem, że Belg stanie się legendą Interu, co można było wnioskować z jego wypowiedzi i rzekomego przywiązania do klubu. Okazał się jednak zwykłym najemnikiem.
14. Wydarzenie roku - SCUDETTO

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku - Nicolas
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio - Bardzo cenię sobie wiedzę Maverika oraz Piekarza, który fajnie opisuje te pomeczowe oceny. Szkoda, że nie po każdym meczu
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale - Wszyscy, którzy w październiku skreślili Inter i chcieli zwolnienia Inzaghiego
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum - Mora, Jaszczu, Orzeu, forzaragazzi, speakre
5. Redaktor roku - Wyróżniam pracę całej redakcji. Chciałbym zaznaczyć, że trzymamy wysoki poziom, na stronie pojawia się bardzo dużo treści, jest co czytać i pod tym względem zdecydowanie odstawiamy konkurencję. Chapeau bas panowie za ostatnie tygodnie.
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - W gronie redakcji mam nadzieję, że wkrótce do tego dojdzie
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Odet »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu - Roma - Inter 0-3 (04.12.2021)
2. Najgorszy mecz Interu - Lazio - Inter 3-1 (16.10.2021)
3. Bramka roku. - zdecydowanie Eriksen w Derbach w Pucharze Włoch (bo go odbudowała)
4. Kiks roku. - nie pamiętam nic tak spektakularnego, więc któryś ze strzałów Dzeko
5. Parada bramkarska roku - derby z Milanem (21.02.2021)
6. Babol bramkarski roku - w meczu z Hellas (27.08.2021)
7. Najładniejsza asysta roku - Barella piętką do Vidala w meczu z Genuą
8. Najlepszy zawodnik Interu - ciężko, bo mamy kilku najlepszych... dla mnie jednak Pan Milan Skriniar
9. Najgorszy zawodnik Interu - Sensi
10. Najlepszy transfer - z klubu to Lukaku (chodzi o jego wysokość), do klubu Hakan
11. Najgorszy transfer - póki co Correa (bo dużo kosztował, a mało daje). Generalnie transfery mamy od pewnego czasu udane, nie ma już zakupów pokroju J.Mario, więc z bólem muszę wskazać tego Correę.
12. Pozytywne zaskoczenie - Perisic za 2 połowę roku 2021
13. Rozczarowanie roku - piłkarz to Sensi, ale generalnie rok dla Interu jest wspaniały, mimo covidowych kłopotów
14. Wydarzenie roku - tytuł, a potem rewolucja kadrowa latem, odejście Conte i przyjście pięknego Szymona, odejście Lukaku, choroba Eriksena.

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: Orzeu (a posprzątanie śmieci na SB)
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: Kredence zdecydowanie
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: nie będę nikogo wskazywać, są wszak święta
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum: jest kilku moich ulubionych, których komentarze czytam: timon, Ippon, Dyl87
5. Redaktor roku: Orzeu
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: Kredence


Pozdr.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: darren1 »

1. Najlepszy mecz Interu - Inter 2:0 Juve (17.01.2021)
2. Najgorszy mecz Interu - Szachtar 0:0 Inter (28.09.2021). O dziwno z tym miałem problem, co świadczy o tym jak świetny rok rozegrał Inter.
3. Bramka roku - Barella w meczu z Juve
4. Kiks roku - Ostatnie 30 minut Interu w meczu z Lazio (16.10.2021)
5. Parada bramkarska roku -
6. Babol bramkarski roku -

7. Najładniejsza asysta roku - Bastoni do Barelli, w meczu z Juve
8. Najlepszy zawodnik Interu - Nicolò Barella
9. Najgorszy zawodnik Interu -
10. Najlepszy transfer - Hakan Çalhanoğlu
11. Najgorszy transfer - Joaquín Correa
12. Pozytywne zaskoczenie - Edin Džeko. Co prawda domyślałem się, że będzie dobrym wzmocnieniem, ale i tak przekroczył moje oczekiwania. Świetny transfer.
13. Rozczarowanie roku - Stefano Sensi i jego kontuzje
14. Wydarzenie roku - Scudetto 2020/2021
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Wybraniec »

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: maniekfci
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: Guarin
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: freefonix
4. Najlepszy komentator - Timon, Il Capitano, zemaria, kebo, Endru, Kamiliusz, Chuchu, Bulwa
5. Redaktor roku: domyn89
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: Nasir
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: FReeFonix »

1. Użytkownik roku: maverik
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: chyba maverik
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: z pewnością nie jest to maverik
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum: bardzo podobają mi się posty Przemka maverika
5. Redaktor roku: maverik
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: ostatnio mam wstręt akurat do wódki, ale whisky albo browar z maverikiem, Orzeuem, dominem, no i jakiś wypadzik na mecz by siem przydał
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: nicolas80 »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu - Roma - Inter 0-3
2. Najgorszy mecz Interu - Szachtar - Inter 0-0
3. Bramka roku - Hakan z Calgiari
4. Kiks roku - nie przypominam sobie kiksów
5. Parada bramkarska roku - było ich kilka. Świetna postawa Handy w tym roku.
6. Babol bramkarski roku - nie było baboli
7. Najładniejsza asysta roku - Barella z woleja do Sancheza z Calgiari
8. Najlepszy zawodnik Interu - Barella i Skriniar
9. Najgorszy zawodnik Interu - Sensi
10. Najlepszy transfer - Hakan oraz odejście Lukaku a przybycie Dzeko i Tucu.
11. Najgorszy transfer - wszystkie transfery udane.
12. Pozytywne zaskoczenie - Cała drużyny pozytywnie ale tego się spodziewałem.
13. Rozczarowanie roku - niestety Sensi
14. Wydarzenie roku - scudetto oraz awans w LM.

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: Orzeu
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: Piekarz, Kusy, Orzeu, Wujek
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: ciężki wybór ponieważ jest wielu kandydatów
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum: Piekarz
5. Redaktor roku: Orzeu
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: Piekarz, Orzeu, Kusy,IIcapitano, Endru, Wujek.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Speaker »

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: Dyl87
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: Claudio
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: No ktoś tu trochę się pogubił ale nie będę mówił.w
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum: Pieks,Jaszczu,miniu,Chuchu,forzaragazzi,Odet,Internarcyz,Orzeu,ciechan,Gajdzik,Dzyl,Dylu i inni, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na forum.
5. Redaktor roku: Maverik, chłop nawet w nocy potrafi pisać!
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: No raczej Nagato.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Piekarz »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu: Inter-Juve 2-0 w styczniu. To był symboliczny akt detronizacji. Po tym meczu po raz pierwszy od ok. 10 lat pomyślałem sobie, że raczej wygramy scudetto niż nie wygramy. Chyba najbardziej "jak z nut" graliśmy niedawno z Romą, ale to jednak zupełnie inny kaliber przeciwnika.
2. Najgorszy mecz Interu: Szachtar-Inter 0-0. Niewytłumaczalny paździerz graliśmy, stawał mi przed oczami Inter sprzed kilku lat.
3. Bramka roku: gol Lautaro na 2-0 z Milanem, niesamowita kontra i rozklepando.
4. Kiks roku: nie pamiętam takich rzeczy
5. Parada bramkarska roku: takich też
6. Babol bramkarski roku: i takich też
7. Najładniejsza asysta roku: propozycja asysty Bastoniego do Barelli w meczu z Juve brzmi bardzo sensownie, niesamowita piła
8. Najlepszy zawodnik Interu: Barella przycieniował końcówkę roku, Brozović imponował mniej od Barelli w sezonie mistrzowskim, Lukaku (który miałby ten tytuł niemal w garści) sobie odszedł, więc tę bardzo trudną konkurencję wygrywa dla mnie bezdyskusyjnie Wielki Milan Skriniar, genialny od pierwszego do ostatniego dnia roku.
9. Najgorszy zawodnik Interu: ciężki wybór, bo ci, co grają dużo, to grają dobrze i tyle. Chyba najbardziej obrzydzają mnie wejścia Vecino na boisko, nie wierzę, że on jeszcze tu kiedykolwiek zrobi różnicę. Sensi to bardziej jakaś smutna maskotka niż "zawodnik", więc poza konkurencją.
10. Najlepszy transfer: Calhanoglu
11. Najgorszy transfer: sprzedaż Hakimiego. Oczywiście rozumiem okoliczności, ale taki typ na prawej obronie/wahadle zdarza się maksymalnie raz na dekadę i jest spory ból dupy, że cieszyliśmy się nim tylko przez jeden rok. Nie da się go zastąpić, można się jedynie pogodzić, że tak mocnego wahadła już raczej u nas nie będzie w latach 20.
12. Pozytywne zaskoczenie: tak personalnie to Perisić, a tak ogólnie to fakt, że po odejściu Lukaku i Hakimiego nie straciliśmy siły rażenia w ataku, a może nawet ją zyskaliśmy.
13. Rozczarowanie roku: ucieczka Lukaku. Przyznam że trochę mnie to zabolało, pewnie dlatego, że wyszedłem na naiwniaka, który uwierzył, że Belga coś z nami naprawdę łączy. Uwielbiałem go oglądać w tej koszulce, jak złomował rywali tymi swoimi rajdami.
14. Wydarzenie roku: nie będę się silił na oryginalność, ciężko czemukolwiek konkurować z pierwszym tytułem mistrzowskim po okrągłych 10 latach braku trofeów.

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: chyba Orzeu, mam wrażenie, że zaczął naprawdę dbać o stronę na wielu płaszczyznach i robi to otwarcie, a kiedyś był bardziej wycofany i gdzieś tam sobie grzebał; cichym bohaterem jest dla mnie Chuchu, za to że choć dał się udupić małżeństwem to wrócił do regularnego opisywania calcia
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio: nudzi mnie to strasznie, ale nic nie poradzę, niezmiennie maverik, nawet z tym dziwnym fetyszem Spalla jest tak dogłębnie obeznany z tym światem, jak ja nigdy nie byłem i nie będę
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale: podepnę pod tę kategorię wszystkich typów, którzy poszli gdzieś w pizdu i opisują sobie calcio po jakichś ciemnych kątach jak wyrzutki społeczne, bo kto nie pojmuje calcio na SB, to tak jakby wcale nie pojmował. tak, o was mówię.
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum: jak widzę nick "Saff", to czytam od razu, bo spodziewam się czegoś błyskotliwego, rozsądnego albo takiego i takiego jednocześnie; lubię też sznyt andyegovdm, niezmordowaną pozytywność nicolasa80 i indywidualny tok myślenia timona
5. Redaktor roku: przyznam ze wstydem, że dość rzadko otwieram newsy, a jeszcze rzadziej sprawdzam, kto je napisał, ale wydaje mi się, że domin najwięcej nadaje tutaj biegu sprawom
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: pewnie z Saffem bym miał najwięcej do przedyskutowania, tylko zmieniłbym trunek na ciekawszy od gorzoły. Na Klinsiego i Kredensa straciłem nadzieję, nie wiem co się z nimi dzieje.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Speaker »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu: Viola Inter 1-3 (było już widać Do czego są zdolni).
2. Najgorszy mecz Interu: Inter Torino 4-2 (jakoś pozostał niesmak po tym jak graliśmy w tym meczu, przez większą część meczu).
3. Bramka roku: akcja i trzeci gol z Napoli
4. Kiks roku: -
5. Parada bramkarska roku: wyciągnięcie strzału Mario Ruia
6. Babol bramkarski roku: No nie można za ostatnią formę. :szal:
7. Najładniejsza asysta roku: Bastoni--->Denzel
8. Najlepszy zawodnik Interu: Milan Skriniar i Marcelo Brozović. 1. Runda sezonu 21/22: Ivan Perisić
10. Najlepszy transfer: Dumfries
11. Najgorszy transfer: wszystko dobrze
12. Pozytywne zaskoczenie: Tucu i Darmian
13. Rozczarowanie roku: mecze z juve
14. Wydarzenie roku: lato Marotty.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: maverik »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu - Z Juventusem 2:0 za Conte, a za Inzaghiego to 4:0 z Cagliari i 15 celnych strzałów lub domowy mecz z Sheriffem 3:1, gdy większość myślała, że znów się skompromitujemy w LM, a Szymon idealnie rozpracował rywala z kompletem zwycięstw w tamtym momencie
2. Najgorszy mecz Interu - Za Conte to chyba postawię na porażkę w PW z Juventusem, za Inzaghiego remis z Szachtarem, Skriniar nas mocno uratował wtedy.
3. Bramka roku. - Musze sobie przypomnieć gdzieś na YT bramki to dopiszę potem.
4. Kiks roku. - Niedogadanie się Bastoniego z Handanovicem w PW z Juventusem i gol Ronaldo.
5. Parada bramkarska roku - Podobnie jak przy bramce roku, muszę sobie przypomnieć najlepsze parady Samira i wtedy coś wybiorę.
6. Babol bramkarski roku - Nie pamiętam, jak sobie przypomnę to dopiszę.
7. Najładniejsza asysta roku - Jak wyżej
8. Najlepszy zawodnik Interu - Brozović, prawdziwy lider środka pola, dyrygent, bez niego nie istniejemy. Na wyróżnienie zasługuje Skriniar.
9. Najgorszy zawodnik Interu - Sensi, tragedia, albo nie gra bo jest kontuzjowany, albo jak już gra to niewiele minut, bo nic kompletnie nie daje drużynie
10. Najlepszy transfer - Calhanoglu, nie dość, że Milan stracił gościa za darmo, nikim nie zastąpił, to jeszcze w pół sezonu wykręcił 6 goli i 8 asyst bijąc świetnie stałe fragmenty gry
11. Najgorszy transfer - Do klubu nie było, z klubu odejście Hakimiego, straciliśmy najlepszego piłkarza na tej pozycji na świecie i jeszcze długo będę żałował
12. Pozytywne zaskoczenie - Simone Inzaghi, prawie każdy myślał, że Antonio Conte wyznaczył sufit nie do przebicia, tymczasem Inzaghi radzi sobie jeszcze lepiej, wyszedł z grupy LM i do tego ta przepiękna gra dla oczu
13. Rozczarowanie roku - Romelu Lukaku, który zostawił zarząd w trudnej sytuacji, mam tu na myśli podjęcie decyzji o odejściu po Hakimim gdy już miało nie być więcej sprzedaży, a co najważniejsze, że obiecał Inzaghiemu i kibicom, że zostanie po czym się wypiął na Inter.
14. Wydarzenie roku - Scudetto, nie może być inaczej
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Mora »

1. Najlepszy mecz Interu: duży wybór, bo w 2021 roku oklepaliśmy całą włoską czołówkę. Wybieram mecz Inter - Przekrentus 2-0. Roma niedawno bezceremonialnie rozłożyła tylko nogi, więc satysfakcja mniejsza.
2. Najgorszy mecz Interu: porażka z Lazio 1-3.
3. Bramka roku: Dimarco vs Sampdoria, Eriksen vs Milan, Hakimi vs Roma. Ciężki wybór, ale niech będzie bramka Eriksena, bo na wagę zwycięstwa.
4. Kiks roku: wybieram kiks tej kurwy Calvarese i karny z dupy dla Przekrentusu, który wraz z obsranym po pachy Napoli dał im LM. Chcę wierzyć, że to tylko kiks/błąd/pomyłka, a nie zaplanowane działanie tej dziwki.
5. Parada bramkarska roku: nie pamiętam
6. Babol bramkarski roku: oj było ich trochę, ale puszczam w niepamięć, wszak Boże Narodzenie to czas przebaczenia ;)
7. Najładniejsza asysta roku: ciasteczko Bastoniego do Barelli wiadomo kiedy, wiadomo z kim.
8. Najlepszy zawodnik Interu: bardzo ciężki wybór, ale MVP roku dla Skriniara. Drugie miejsce dla Brozo, Placuszek trzeci.
9. Najgorszy zawodnik Interu: bodaj rok temu wybrałem w tej kategorii Sensiego i...nic się nie zmieniło. Kolarov to też dno, ale od Serba nikt nie wymagał cudów, a Sensi jakąś tam markę miał, trochę też kosztował.
10. Najlepszy transfer: Hakan Calhanoglu. Turek robi świetne liczby i mądrze rozdziela piłki w środku pola. Praktycznie każdy korner to czerwony alarm w obozie rywala. W dodatku gość przyszedł za darmo od rywala zza miedzy. Majstersztyk Pana Marotty.
11. Najgorszy transfer: odejście Hakimiego do PSG. Polubiłem tego pędziwiatra w opór, piłkarsko to szczuplejszy (ale dużo szybszy) Maicon. Powinien być na liście "kategorycznie nie na sprzedaż". Jeszcze ta kwota...Dobre 20-25 baniek za mało. Wielka szkoda.
12. Pozytywne zaskoczenie: brak Conte, Hakimiego, Lukaku i Eriksena miał prawo rozpierdolić dobrze działającą maszynę i kręcenie się wokół 3-4 miejsca w lidze. Tymczasem Inter gra jeszcze lepiej, z mrozu -8 zrobiły się 4 pkt przewagi, jest też 1/8 LM. Świetna robota Inzaghiego i spółki.
13. Rozczarowanie roku: Zhangi nie dają kasy na wzmocnienia, Conte się obraża i dezerteruje. Musimy działać jak jakieś pierdolone FC Porto, czyli sprzedajemy czołowego grajka, żeby przetrwać. Pada na Hakimiego. Tak, wtedy byłem rozczarowany. Dobrze, że wówczas przybył Simone "już w lipcu wiedziałem, że będziemy liderem" Inzaghi.
14. Wydarzenie roku: Mistrzostwo Włoch po długich 11 latach przerwy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Jaszczu91 »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu
Inter-Juventus 2-0. Tym meczem wygraliśmy Scudetto a zespół zyskał zwycięską mentalność. Wszystko dobre co wydarzyło się później było zbudowane na bazie tej wygranej.
2. Najgorszy mecz Interu
Wymienię trzy spotkania: Szachtar- Inter 0-0 bo nic nie graliśmy, Juventus- Inter 3-2 bo można było wyrzucić juve poza ligę mistrzów a daliśmy się frajersko ograć, przy pomocy sędziów, Lazio- Inter 3-1 bo daliśmy mentalnie ciała
3. Bramka roku
Stawiam na uderzenie Dimarco z wolnego z Sampdorią. Bardzo lubię tego chłopaka
4. Kiks roku
Nie wykorzystany karny Lautaro w ostatnim derbowym meczu. Jestem pewien, że gdyby trafił to Inter spokojnie by wygrał ten mecz
5. Parada bramkarska roku
Handanović w derbach miał super trzy obrony ale ja wyróżnił bym nie jego tylko Skriniara. Jego interwencja w meczu z Szachtarem gdzie na wślizgu wybił piłkę i ,,zjadł gola" jak mawiają włosi bardzo zapadła mi w pamięć.
6. Babol bramkarski roku
W tym sezonie Handanović notuje świetne występy. Nie kojarzę jego baboli. Jedyne co mi przychodzi do głowy to złe wyprowadzenie piłki w meczu z Hellasem, przez co straciliśmy gola. Ale ogólnie 23 czyste konta Handy w tym roku. Krytycy nie mają dużo do powiedzenia.
7. Najładniejsza asysta roku
Dwie najładniejsze asysty tego roku należą do Bastoniego. Pierwsza do Barelli w meczu z Juventusem i druga do Dumfriesa z Romą.
8. Najlepszy zawodnik Interu
Tytuł MVP trafia do Brozovicia bo gra non stop i zawsze dobrze albo bardzo dobrze. Jego wpływ na grę Interu jest nie oceniony.
9. Najgorszy zawodnik Interu
Stefano Sensi. Zawodzi mnie bardzo. Duży potencjał a nic nie daje drużynie. Do tego dużo kontuzji.
10. Najgorszy transfer
Wybór nie oczywisty. Zinho Vanheusden. Wiem, że to był obowiązek ale 16 mln euro poszło w błoto. Po kontuzjach nie potrafi się pozbierać w Genoi. Gra mało i słabo.
11.Najlepszy transfer roku
Hakan Calhanoglu. Komentarz zbędny
12. Pozytywne zaskoczenie
Gra Interu Inzaghiego. Jako wieloletni kibic Interu jestem przyzwyczajony do cierpienia. Nie raz oczy bolały... Teraz aż nie wierzę, że Inter gra pięknie, ofensywnie, elastycznie i co najważniejsze jest liderem Serie A i zrobił awans w LM.
13. Rozczarowanie roku
Chyba najbardziej rozczarowały mnie letnie odejścia z klubu. Conte, Hakimi, Eriksen i Lukaku. Wtedy czułem, że w miesiac wielki Inter został zdurzony do fundamentów. Na szczęście to było mylne wrażenia.
14. Wydarzenie roku
Oczywiście Scudettto
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: forzaragazzi »

1. Najlepszy mecz Interu
Inter - Złodzieje w styczniu. Przełomowe zwycięstwo. Ale jeżeli można by było wybrać połówkę, to byłaby to I połowa niedawnego meczu na Olimpico (byłaby I połowa meczu z Realem, ale tam brakło goli).
2. Najgorszy mecz Interu
Bezbramkowy remis z Szachtarem. Koszmar. Skriniar uchronił nas przed porażką.
3. Bramka roku.
Trafienie Dimarco z wolnego.
4. Kiks roku.
Nieporozumienie Bastoniego z Handoviciem w Pucharze Włoch.
5. Parada bramkarska roku
Obrona uderzenia Ibry po rzucie rożnym w derbach.
6. Babol bramkarski roku
W zremisowanym wyjazdowym meczu ze Spezią (strzał z dystansu). Babol z Hellasem nie był typowo bramkarski, a babol w meczu z Napoli to bardziej nieporozumienie z De Vrijem
7. Najładniejsza asysta roku
Podanie Bastoniego do Barelli. Wyróżnienie dla Sancheza za piłkę do DAmbrosio w meczu z Empoli
8. Najlepszy zawodnik Interu
Trzeba oddać hołd dla Lukaku za to co wyczyniał na wiosnę. Jeżeli brać pod uwagę zawodników którzy są obecnie w klubie to wyróżnić trzeba Brozovicia.
9. Najgorszy zawodnik Interu
Kolarov
10. Najlepszy transfer
Do klubu: Hakan za darmoszkę.
Z klubu: Pozbycie się Radji ;)
11. Najgorszy transfer
Do klubu: na razie nie można na szczęście nikogo wyróżnić.
Z klubu: odejście Hakimiego, które jak pokazał czas chyba nie było potrzebne bo opchnęliśmy Lukaku.
12. Pozytywne zaskoczenie
Forma, a dokładnie rzecz biorąc styl pod koniec roku jaki prezentowaliśmy
13. Rozczarowanie roku
Kryzys finansowy jaki dotknał klub i jego konsekwencje.
14. Wydarzenie roku
Scudetto
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: IlCapitano »

Związane z Interem:

1. Najlepszy mecz Interu - Nie obchodzi mnie wiosenna pacyfikacja Milanu, bo stłamszenie tych kelnerów było formalnością. Głosuję na wygraną 2:0 z Juve, ponieważ się jej nie spodziewałem, a mogła być znacznie większa, no i dała początek wygraniu Scudetto.
2. Najgorszy mecz Interu - porażka 1:3 w Rzymie z jakimś lacjem, oj zemdliło mnie oporowo i było blisko rzygnięcia, dlatego wyłączyłem transmisję w trakcie.
3. Bramka roku - nie wiem, mam trzy: Dimarco z wolnego z Sampdorią, Eriksen z wolnego z Milanem i Calhanoglu z dystansu niedawno z jakimiś kelnerami, których nazwy nie pamiętam i nie chcę pamiętać.
4. Kiks roku - coś tam się zesrało w pierwszym meczu w półfinale z Juve w Coppa Italia pamiętam, Bastoni z Handanoviciem nafajdali brzydką kupę, wyzywałem mocno przed telewizorem.
5. Parada bramkarska roku - Samir w Derbach jak bronił dobitkę cygana.
6. Babol bramkarski roku - nie pamiętam.
7. Najładniejsza asysta roku - Bastoni do Barelli z Juve, majstersztyk, a potem te wykończenie Nicolo, byłem bliski ekstazy.
8. Najlepszy zawodnik Interu - Marcelo Brozović, który jest kluczowy, fundamentalny, zjawiskowy i ekscytujący w swych poczynaniach w środkowej strefie z boiska.
9. Najgorszy zawodnik Interu - wrak, piłkarski trup, zmumfikowany Kolarov.
10. Najlepszy transfer - Calhanoglu za darmo, który to w Interze przy Inzaghim wszedł na poziom niezwykle wysoki.
11. Najgorszy transfer - Correa. Nie wiem jak można wydać 31 mln na chłopa, który w sezonie ostatnim w jakimś lacju zdobył chyba 7 goli i zaliczył 2 asysty, a to ponoć był jego najlepszy sezon w karierze. Masakra, Alvarez robił lepsze liczby i był 3 razy tańszy. Poza tym straszliwa szklanka i gówno mnie obchodzi, że ma ładną buźkę i zdjęcie z Zanettim sprzed 8 lat.
12. Pozytywne zaskoczenie - Inzaghi, spodziewałem się, że się brzydko zesra. Choć nie ma co zapeszać, w Lazio zawsze puchnął mocno na wiosnę i lubił bezkompromisowo postawić klocka na środku pokoju. Zobaczymy, jak wygra Scudetto, to zwrócę honor, bo z Liverpoolem to ostry wpierdol i do domu.
13. Rozczarowanie roku - odejście Conte i wyprzedaż po zdobyciu Scudetto.
14. Wydarzenie roku - zdobycie pierwszego od 11 lat Scudetto i pierwszego od 10 lat trofeum.

Związane ze stroną:

1. Użytkownik roku - na pewno nie vvujek.
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio - na pewno nie vvujek.
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale - vvujek.
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum - na pewno nie vvujek.
5. Redaktor roku - :-x PS. Wjebaliście mi bana na 14 dni, a sami wypisywaliście w podobnym tonie albo i ostrzej, przecież ludzie mogą wejść w archiwum i zobaczyć co się działo. Nadajecie się tyle co Kolarov albo Sensi i nie chce mi się z wami gadać, won.
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - na pewno nie z vvujkiem.
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: Radek »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu
Inter-Juventus 2-0. Myślę, że był to milowy krok w kierunku mistrzostwa.
2. Najgorszy mecz Interu
Wybieram Szachtar- Inter 0-0 bo znów nie daliśmy rady w decydującym momencie do tego bez chyba żadnej składnej akcji w meczu...
3. Bramka roku
Stawiam na gola Lukaku w derbach na 3:0, solowy rajd, sam przeciw defensywie a jeszcze pięknie ukąsił, przypomniał mi wtedy Adriano <3
Wyróżnienie dla Lautaro po asyście Barelli w meczu z Atalanta. Idealne dogranie, dobry timing i świetne wykończenie z pierwszej piłki.
4. Kiks roku
Chyba faktycznie Puchar Włoch z Juventusem i brak komunikacji Handy z Bastonim.
5. Parada bramkarska roku
Derbowych półtorej minuty, w której to Samir dwukrotnie instynktownie broni na linii groźne strzały Milanu.
6. Babol bramkarski roku
Coś tam było, ale puszczam w niepamięć.
7. Najładniejsza asysta roku
Nie była najladnieszja, ale subiektywnie postawie na podanie Perisicia do Dzeko w meczu z Sassuolo. Rogal, ominął wszystkich, leciał 3 minuty a jednak skuteczny 😀
8. Najlepszy zawodnik Interu
Ciężko wybrać najważniejsze ogniwo, Wybieram Milana Skriniara, uwielbiam gościa, twardy, nieustępliwy, stale na wysokim poziomie i odpowiedni mental. Wyróżnienie dla Brozovicia i Lukaku.
9. Najgorszy zawodnik Interu
Kolarov.
10. Najlepszy transfer
Hakan za 0 €
11. Najgorszy transfer
Strata Achrafa, ojj dlugo będę tęsknił za Hakimim. Kapitalny na wahadle.
12. Pozytywne zaskoczenie
To jak sobie radzimy w obecnym sezonie, na prawdę nie spodziewałem się tak dobrej gry i punktowania.
13. Rozczarowanie roku
Problemy zaraz po Mistrzostwie, brak kasy, sprzedaze, odejścia itd
14. Wydarzenie roku
Scudetto
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Podsumowanie roku 2021

Post autor: zemaria »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz Interu - Upokorzenie Milanu w derbach w momencie , kiedy jeszcze marzyli o czymś więcej niż wicemistrzostwo.
2. Najgorszy mecz Interu - Postawiłbym na mecz za Conte z Szachtarem na wyjeździe, obrzydlistwo.
3. Bramka roku - Calhanoglu z Romą.
4. Kiks roku - Bramka Ronaldo w pucharze Włoch na Meazza.
5. Parada bramkarska roku - Strzał Mario Ruiego.
6. Babol bramkarski roku - Złe podanie do Brozovicia w Veronie.
7. Najładniejsza asysta roku - Bez dwóch zdań podanie Basto do Barelli w derbach z Juventusem.
8. Najlepszy zawodnik Interu - Nicolo Barella / Marcelo Brozović.
9. Najgorszy zawodnik Interu - Stefano Sensi.
10. Najlepszy transfer - Hakan Calhanoglu.
11. Najgorszy transfer -
12. Pozytywne zaskoczenie - Hakan Calhanoglu
13. Rozczarowanie roku - Stefano Sensi
14. Wydarzenie roku - Scudetto

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku - Orzeu
2. Osoba najlepiej pojmująca tematy związane z Calcio - Jest kilka osób które pojmują bardzo dobrze ale wyróżnie timona za trzeźwe spojrzenie :D
3. Osoba, która z trudnościami pojmuje Calcio lub nie pojmuje go wcale - Chciałbym komuś dopiec ale nie mam komu
4. Najlepszy komentator - ciekawe i trafne spostrzeżenia w komentarzach/na forum - Ja
5. Redaktor roku - Domyn
6. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - Chuchu
ODPOWIEDZ