Interiści w Curva Sud

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Interiści w Curva Sud

Post autor: Wybraniec »

Nie rozdrabniajac się zbytnio - bo kto widział ten wie, o co chodzi.

Jeśli kiedykolwiek dostaniecie propozycje występu telewizyjnego. Jeśli kiedykolwiek otrzymacie chociaż cień szansy. To błagam - przemyślcie swoje możliwości i pamiętajcie, że reprezentujecie Polska, cZarnoniebieska społeczność.

Jeśli ktokolwiek z was ma wątpliwości czy nie narazi, nas Nerazzurrich na wstyd - niech nie ryzykuje dla chwili sławy.

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo smutny. Mam nadzieję, że to co zobaczyłem nie powtórzy się nigdy więcej.
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: adilbn »

Skandal w Curva Sud, wstyd, bardzo smutny dzień? 😂 Jak dla mnie bardzo pozytywny występ Anety. Większość z Was miałaby pełne gacie pierwszy raz przed kamerą. Nie spodziewałem się tutaj takiego postu. Jako Polska społeczność czarnoniebieskich powinnismy się wspierać i trzymać razem.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Sempre_Inter »

Oprócz tego, że praktycznie każdorazowo wypowiadała się w pierwszej osobie, co dla niektórych może zostać odebrane jako brak obiektywizmu (sic!) oraz nieduża wiedza na temat pozostałych drużyn. To sam występ jak na pierwszy raz nie oceniam jednoznacznie negatywnie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 11 kwie 2022, 23:19 Nie rozdrabniajac się zbytnio - bo kto widział ten wie, o co chodzi.

Jeśli kiedykolwiek dostaniecie propozycje występu telewizyjnego. Jeśli kiedykolwiek otrzymacie chociaż cień szansy. To błagam - przemyślcie swoje możliwości i pamiętajcie, że reprezentujecie Polska, cZarnoniebieska społeczność.

Jeśli ktokolwiek z was ma wątpliwości czy nie narazi, nas Nerazzurrich na wstyd - niech nie ryzykuje dla chwili sławy.

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo smutny. Mam nadzieję, że to co zobaczyłem nie powtórzy się nigdy więcej.
Niektórych to dupa bardziej boli, niż kibiców juve po ostatniej porażce z Interem.

Sorry, ale łysy frustrat przed kamerą, jakoś tak by nie pasował :(
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: VVujek »

Łysy alimenciaz potrzebował by zlewu w studio.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Dzonyy »

VVujek pisze: 12 kwie 2022, 12:53 Łysy alimenciaz potrzebował by zlewu w studio.
xDDDDDDDDD

Jak dla mnie nie ma się co wyżywać na dziewczynie. Nie odjebała nic strasznego. Występ kiepski i tyle.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 12 kwie 2022, 12:53 Łysy alimenciaz potrzebował by zlewu w studio.
Alimenciarz jak już miłośniku grafomaństwa to po pierwsze.

Kiepski występ to mało powiedziane. Tragiczna wiedza odnośnie ligi, mówienie w pierwszej osobie przez co ludzie utożsamiają sympatyków klubu z tego typu osobami... mam nadzieję, że to się nie powtórzy.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: VVujek »

Tak jak mówiłem, od zwykłego gościa programu, kibica oczekują wiedzy jak od eksperta telewizyjnego.

No chyba sam należysz do grupy osób która utożsamia grupę z jednostką skoro o tym piszesz.

Ja to traktuje jak pozytywny występ zwykłej Grażyny która ogląda Inter i tłumaczy newsy. Niektórzy natomiast szukają drugiego dna tego występu "będą utożsamiać"
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Kebo »

No jasne najlepiej skompromitować społeczność klubową na platformie z największymi zasięgami w środowisku sportowym w polskim internecie...

Przecież kto się tam nie pojawił ze środowiska Interu to był najsłabszym punktem programu, a później beka z ograniczeń kibiców tej drużyny.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie kto tłumaczy newsy i jaki jest poziom "redaktorów" tej czy innej strony, którzy powinni jakikolwiek poziom reprezentować moim zdaniem.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Mora »

No taki se występ, ale skandalem to bym tego nie nazwał :lol: Pewnie wielu z nas stres by zżerał, gdybyśmy byli na miejscu Anety. Ja sam nie wiem jakbym się zachował przed kamerami, pewnie jebnąłbym Lipińskiemu gdyby siedział obok ;)

Tak czy siak fajnie, że zaprosili kogoś z Interu, bo jak czasem oglądałem Curva Sud, to Lipiński się spuszczał nad Jude, a Pol z tym drugim pajacem pierdolili tylko o Milanie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: domin98 »

Kebo pisze: 12 kwie 2022, 14:30 No jasne najlepiej skompromitować społeczność klubową na platformie z największymi zasięgami w środowisku sportowym w polskim internecie...

Przecież kto się tam nie pojawił ze środowiska Interu to był najsłabszym punktem programu, a później beka z ograniczeń kibiców tej drużyny.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie kto tłumaczy newsy i jaki jest poziom "redaktorów" tej czy innej strony, którzy powinni jakikolwiek poziom reprezentować moim zdaniem.
Ale nie porównuj nas, proszę Cię. Zresztą za jakiś czas być może będziecie mogli się przekonać, że od nas ktoś będzie w Kanale Sportowym prezentował wysoki poziom ;)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: VVujek »

Współczuję Ci kebo jeśli czujesz się skompromitowany przez występ kobiety na kanale sportowym. Mi to lata i powiewa bo moim zdaniem każdy reprezentuje siebie, mnie to w ogóle nie dotknęło. Nie uważam, że teraz każdy kibic bedzie z tym utożsamiany, to jakaś abstrakcja
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Seba »

Paradoksalnie urażeni czują się ci...którzy regularnie obrażają właścicieli, trenera oraz piłkarzy Interu. Złoto :D
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Dzonyy »

Seba pisze: 12 kwie 2022, 15:03 Paradoksalnie urażeni czują się ci...którzy regularnie obrażają właścicieli, trenera oraz piłkarzy Interu. Złoto :D
I ciagle piszą o incydentach kałowych…
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: VVujek »

@Kebo
I przedewszystkim zanim zaczniesz kogoś krytykować. wymagać poziomu to zacznij od siebie. Póki co brylujesz w sabotowaniu strony, wyzwanie użytkowników,czepianie się byle czego w newsach, ciągle minusowanie osób których nie lubisz. Nie wiem czy wiesz,ale ktoś wpadł na pomysł plusów i minusów by zachęcić ludzi do komentowania , a ty sobie z tego zabawkę zrobiłeś do wbijania szpilek. Takie reprezentowanie strony jaką ty prezentujesz ci jakoś nie przeszkadza, a później piszą przecież ,że FCI to ścieki. Powiem ci tak , nie oceniaj innych bo sam wyglądasz blado.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Endru »

Ja mam takie pytanie skierowane do wszystkich aktywnych na stronie fcinter.pl. Skoro Aneta okazala sie totalnym niewypałem chodzą słuchy, że Pan Michał chce zaprosić do siebie kogoś z fcinter.pl do kanału sportowego. Kogo społeczność fci widziałaby jako reprezentanta strony? Ja Randame lub Piekarza.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Dzonyy »

Endru pisze: 12 kwie 2022, 15:51 Ja mam takie pytanie skierowane do wszystkich aktywnych na stronie fcinter.pl. Skoro Aneta okazala sie totalnym niewypałem chodzą słuchy, że Pan Michał chce zaprosić do siebie kogoś z fcinter.pl do kanału sportowego. Kogo społeczność fci widziałaby jako reprezentanta strony? Ja Randame lub Piekarza.
Piekarz zdecydowanie na plus. Randama jakby opanował nerwy to myślę, że też by dał radę. Od siebie dodałbym jeszcze maverika.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Jaszczu91 »

Występ Anety w kanale sportowym nie był wybitny. Pewnie sporo kibiców irytowało się gdy mówiła o Interze ,,MY" i nie wykazała się zbytnio wiedzą na temat innych drużyn. Jednak to był jej pierwszy raz przed kamerami i nie ma się co dziwić, że nie wypadła olśniewająco. Trzeba brać pod uwagę, że bardziej była tam jako kibic Interu a nie ekspert Serie A. Dziewczyna robi fajną robotę na stronie i chwała jej za to. Widać, że nie pojmuje Calcio w stopniu zaawansowanym ale nie rozumiem zarzutów, że kompromituje środowisko kibiców Interu. Bez przesady.

Ja osobiście bardzo jej zazdroszczę, że udało się jej dostać do takiego programu jak Curva Sud. Nie ukrywam że mam zazdro i zgłaszam się na ochotnika jak będą potrzebować kogoś z FcInter.pl :D
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 12 kwie 2022, 15:30 @Kebo
I przedewszystkim zanim zaczniesz kogoś krytykować. wymagać poziomu to zacznij od siebie. Póki co brylujesz w sabotowaniu strony, wyzwanie użytkowników,czepianie się byle czego w newsach, ciągle minusowanie osób których nie lubisz. Nie wiem czy wiesz,ale ktoś wpadł na pomysł plusów i minusów by zachęcić ludzi do komentowania , a ty sobie z tego zabawkę zrobiłeś do wbijania szpilek. Takie reprezentowanie strony jaką ty prezentujesz ci jakoś nie przeszkadza, a później piszą przecież ,że FCI to ścieki. Powiem ci tak , nie oceniaj innych bo sam wyglądasz blado.
Jeśli dla Ciebie czepianie się błędów w pisowni lub składni zdań redaktorów jest byle czym to nie mamy o czym rozmawiać. Napisałem prawie 2 k newsów na tej stronie i dla mnie brak przeczytania tekstu zanim się kliknie dodaj to lekko mówiąc brak kompetencji. Ja nie mówię, że nie robię czy nie robiłem literówek, ale jeśli w ciągu miesiąca X razy piszę Lopezowi na SB, że zrobił błąd, a on nie wyciąga z tego wniosków to coś jest nie halo. Z resztą z czym do ludzi jak sam jesteś analfabetą. Na tej stronie jedynym słusznym poglądem jest miłowanie suning, tak jak robią to moderatorzy. Osoby takie jak Ty, internetowe stwory, które godzinami piszą swoje wypociny sami ze sobą w normalnych warunkach są tępione (patrz im.com) natomiast tutaj trolling jest mile widziany (patrz nicolas80). Jak widać po frekwencji na SB (gdzie kiedyś można było na luzie pogadać o czymkolwiek do kawy w pracy) teraz normalnym użytkownikom się odechciewa udzielać na tym portalu.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: VVujek »

Chłopie ty ostatnio się przyczepiłeś , że w tekście było "defibrylator" zamiast pełnej nazwy urządzenia jakby nikt nie widział o co chodzi. Po czym ja podaje pełną nazwę w której zawarte jest słowo "defibrylator" a ty pierwsze co robisz to wyzywasz od idiotów. Sam ze sobą to chyba ty piszesz. Zachowujesz się jak dziecko, jakieś minusowanie i wyzwiska , szukasz dziury w całym.

Mówisz,że kiedyś można było normalnie dyskutować , a sam nie dajesz innym tego robić tylko wpadasz z wyzwiskami. No szczyt hipokryzji
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: domin98 »

Kebo pisze: 12 kwie 2022, 16:11
VVujek pisze: 12 kwie 2022, 15:30 @Kebo
I przedewszystkim zanim zaczniesz kogoś krytykować. wymagać poziomu to zacznij od siebie. Póki co brylujesz w sabotowaniu strony, wyzwanie użytkowników,czepianie się byle czego w newsach, ciągle minusowanie osób których nie lubisz. Nie wiem czy wiesz,ale ktoś wpadł na pomysł plusów i minusów by zachęcić ludzi do komentowania , a ty sobie z tego zabawkę zrobiłeś do wbijania szpilek. Takie reprezentowanie strony jaką ty prezentujesz ci jakoś nie przeszkadza, a później piszą przecież ,że FCI to ścieki. Powiem ci tak , nie oceniaj innych bo sam wyglądasz blado.
Jeśli dla Ciebie czepianie się błędów w pisowni lub składni zdań redaktorów jest byle czym to nie mamy o czym rozmawiać. Napisałem prawie 2 k newsów na tej stronie i dla mnie brak przeczytania tekstu zanim się kliknie dodaj to lekko mówiąc brak kompetencji. Ja nie mówię, że nie robię czy nie robiłem literówek, ale jeśli w ciągu miesiąca X razy piszę Lopezowi na SB, że zrobił błąd, a on nie wyciąga z tego wniosków to coś jest nie halo. Z resztą z czym do ludzi jak sam jesteś analfabetą. Na tej stronie jedynym słusznym poglądem jest miłowanie suning, tak jak robią to moderatorzy. Osoby takie jak Ty, internetowe stwory, które godzinami piszą swoje wypociny sami ze sobą w normalnych warunkach są tępione (patrz im.com) natomiast tutaj trolling jest mile widziany (patrz nicolas80). Jak widać po frekwencji na SB (gdzie kiedyś można było na luzie pogadać o czymkolwiek do kawy w pracy) teraz normalnym użytkownikom się odechciewa udzielać na tym portalu.
No tak, SB kiedyś było fajnym miejscem. Szkoda tylko, że niektórym po czasie odbiło i zaczęli wchodzić tam tylko po to, żeby kogoś wyzwać i zrobić sobie koło wzajemnej adoracji. Sb nie jest i nigdy nie było własnością jakiejś grupy użytkowników, a tak się niektórym do tej pory wydaje. Skoro niektórym to nie odpowiada i dalej wydaje się, że mogą sobie wejść i za przeproszeniem na kogoś nasrać, to niestety dla takich osób miejsca nie ma.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Stachoo »

Endru pisze: 12 kwie 2022, 15:51 Ja mam takie pytanie skierowane do wszystkich aktywnych na stronie fcinter.pl. Skoro Aneta okazala sie totalnym niewypałem chodzą słuchy, że Pan Michał chce zaprosić do siebie kogoś z fcinter.pl do kanału sportowego. Kogo społeczność fci widziałaby jako reprezentanta strony? Ja Randame lub Piekarza.
Wtedy moglibyśmy dyskutować o wstydzie i kompromitacji.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Klinsi64 »

Zobaczyć Piekarza masakrującego Rusinka i robiącego Lipińskiemu wykład z historii sztuki i jazzu to byłby moment z którym można by porównać tylko zdobycie Triplety w 2010 😉
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skandal w Curva Sud

Post autor: Wybraniec »

Najlatwiej jest sprowadzić wszystko do stresu i nerwów, ale jeśli ktos przychodzi do programu o Calcio i opowiada że nie ogląda meczów Napoli albo że nie interesuje go walka drużyn poza top 10, to taka osoba jest wiarygodnym. Ekspertem tylko dla jednego odbiorcy. Oczywiście, że można się denerwować w debiucie telewizyjnym, ale nie można wejść na wizję i rozmawiać jakby było się z kumplami na piwie.

Pomijając już same wypowiedzi jakie pojawiły się na antenie - jeśli decydujesz się na wzięcie udziału w debacie telewizyjnej to musisz być gotowy na ewentualną krytyke i ocenę. Jeśli idziesz do programu świadomy, że nie jestes przygotowany don debaty i oczekujesz że nikt cię za to nie skrytykuje to jesteś w błędzie. Nikt nie hejtowalby Występu gdyby widać było że o jakości wypowiedzi decyduje stres lub nerwy. Ale tutaj mamy do czynienia z prezentacja na antenie bez jakiejkolwiek merytorycznej wiedzy poza samym pierdoleniem które moge sobie urządzić z kumplami w knajpie.

IMO, mi się nie chce pierdolić o tym, bo ocena programu jest jasna, a obrońcy redaktorki im. Com to po prostu jej dobrzy znajomi. Nie przekonaliście mnie. Ani trochę.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: ZnawcaCalcio »

Z takim tematem to polecam iść na drugą stronę o Interze. Kiedy w końcu zrozumiecie, że reprezentujemy tak niski poziom wiedzy o calcio, że Pol nawet nie patrzy w naszym kierunku.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: Endru »

Ty lepiej wez sie za robote Kacperku i staremu swojemu oddaj kase za rozbite seicento, a nie tu nas obrazasz, a sam gówno najwieksze wnosisz
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: Wybraniec »

Hahahah co ten znawca pierdoli, porządnych kumatych gości odn Calcio pośród internistów jest całe mnóstwo zaczynając od Karola W, Radosława T, Szymona G czy Huberta S, jedyna zagadka jest umiejętność dostosowania wiedzy don retoryki wypowiedz, tak aby to wyglądalo dobrze na wizji. IMO trzeba postawić na mocna kartę po dotychczasowe programy z internista to żenada i dno mułu.

Oby orzeu i Domin wysłali do programu dobra osobę i kierowali się długofalowo, żeby ta osoba pełniła rolę zmiennika dlań obecnego składu curva Sud :!:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: Wybraniec »

Zanim ktoś się zesra - słownik wyjebał mi internistow zamiast interistow. No i tyle
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: Adriano_forever »

Ale...ale o co chodzi? Jakiś link można prosić do głównego powodu powstania tego wątku? Zainteresował mnie a nawet nie wiem o co chodzi...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Interiści w Curva Sud

Post autor: forzaragazzi »

Adriano_forever pisze: 14 kwie 2022, 22:32 Ale...ale o co chodzi? Jakiś link można prosić do głównego powodu powstania tego wątku? Zainteresował mnie a nawet nie wiem o co chodzi...
https://youtu.be/gSWc-r7aeBc?t=108
ODPOWIEDZ