Ulubiony film

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Blablarzynca »

Z tych nowszych filmów, polecam The Intouchables/Nietykalni, bardzo przyjemna francuska komedia, wcześniej wspominał o tym filmie też Orzeu. Warto też wspomnieć o zbliżającej się premierze The Avengers. Gratka dla miłośników komiksów Marvela. Iron Man, Hulk, Thor i Captain America w jednym filmie, zapowiada się świetnie.
all in the game, yo, all in the game
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Odp: Ulubiony film

Post autor: Sciana »

Jestem fanem Gwiezdnych Wojen :) Ale też bardzo podoba mi się Avatar. Z komedii oczywiście Hangover 1 i 2 oraz Jackass :) Za każdym razem jak oglądam Jackass'ów płaczę z smiechu. ;D
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Ulubiony film

Post autor: AlwaysRemember »

Blablarzynca pisze: Z tych nowszych filmów, polecam The Intouchables/Nietykalni, bardzo przyjemna francuska komedia, wcześniej wspominał o tym filmie też Orzeu. Warto też wspomnieć o zbliżającej się premierze The Avengers. Gratka dla miłośników komiksów Marvela. Iron Man, Hulk, Thor i Captain America w jednym filmie, zapowiada się świetnie.
Obejrzałem tych Nietykalnych - świetne!:) Polecam serdecznie.:)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Ulubiony film

Post autor: Czarson »

Bardzo fajny tytuł chyba pora wybrać się do kina :)
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Ulubiony film

Post autor: Dominho »

"Nietykalni"... Ja już jednych "Nietykalnych" oglądałem i szczerze polecam. Rewelacyjny film o grupie nietykalnych gliniarzy w USA z czasów prohibicji, Ala Capone. Garcia, De Niro, Costner, Connery. Trzeba będzie sobie za niedługo przypomnieć, a Ci co nie widzieli powinni :)
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Gajdzik »

Ja polecam jeśli ktoś nie widział The Boy in the Striped Pyjamas
Dramat wojenny, ale całkiem inny niż wszystkie które wcześniej oglądałem
Jak ktoś lubi takie klimaty to powinien się spodobać, w sumie innym też :P
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Ulubiony film

Post autor: magneto86 »

Gajdzik pisze: Ja polecam jeśli ktoś nie widział The Boy in the Striped Pyjamas
Dramat wojenny, ale całkiem inny niż wszystkie które wcześniej oglądałem
Jak ktoś lubi takie klimaty to powinien się spodobać, w sumie innym też :P
Oglądałem i również polecam, zwłaszcza jeśli ktoś lubi nietypowe zakończenie :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ulubiony film

Post autor: rsbolewski »

Z mniej komercyjnych filmów (kino europejskie) polecam

-Jeszcze dalej niż północ (rewelacyjna francuska komedia)
-Nieznajoma  Sconosciuta, La (niezły pokręcony thiller
-4 piętro Planta 4ª (ciężko jednoznacznie to sklasyfikować, film o oddziale onkologicznym dla dzieci, i sposobie w jaki sobie radzą z tragedią która ich spotkała. Wszystko przedstawione w zabawny sposób)
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Ulubiony film

Post autor: lena182 »

ja ostatnio oglądałem Kod Nieśmiertelności. Lekkie i przyjemnie dobrze nakręcone Kino akcji bez większego WOW! :) nie będzie to wiekopomne dzieło ale wolę oglądać takie filmy niż powtórki na polsacie ;)
Obrazek
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: ricardo »

Wczoraj widziałem Człowiek na krawędzi.W ogólnym skrócie jest to film o facecie który chce dowieść, że jest niewinny kradzieży diamentu pewnemu milionerowi.W czasie kiedy on stoi na krawędzi wieżowca i udaje,że chce popełnić samobójstwo jego brat wraz z dziewczyną chcą wykraść  diament z sejfu milionera i w ten sposób  oczyścić brata z oskarżeń. Mi się film spodobał myślę, warto zobaczyć.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Ulubiony film

Post autor: lena182 »

ric@rdo pisze: Wczoraj widziałem Człowiek na krawędzi.W ogólnym skrócie jest to film o facecie który chce dowieść, że jest niewinny kradzieży diamentu pewnemu milionerowi.W czasie kiedy on stoi na krawędzi wieżowca i udaje,że chce popełnić samobójstwo jego brat wraz z dziewczyną chcą wykraść  diament z sejfu milionera i w ten sposób  oczyścić brata z oskarżeń. Mi się film spodobał myślę, warto zobaczyć.
czekam czekam aż wpadnie mi w łapkę ten film ;)
Obrazek
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Ulubiony film

Post autor: dzony »

rsbolewski pisze: Z mniej komercyjnych filmów (kino europejskie) polecam

-Jeszcze dalej niż północ (rewelacyjna francuska komedia)
-Nieznajoma  Sconosciuta, La (niezły pokręcony thiller
-4 piętro Planta 4ª (ciężko jednoznacznie to sklasyfikować, film o oddziale onkologicznym dla dzieci, i sposobie w jaki sobie radzą z tragedią która ich spotkała. Wszystko przedstawione w zabawny sposób)
4 piętro widziałem, w świetny sposób pokazana historia chorych chłopaków. Naprawdę warto zobaczyć
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Ulubiony film

Post autor: Matios »

lena182 pisze: ja ostatnio oglądałem Kod Nieśmiertelności. Lekkie i przyjemnie dobrze nakręcone Kino akcji bez większego WOW! :) nie będzie to wiekopomne dzieło ale wolę oglądać takie filmy niż powtórki na polsacie ;)
Ja nawet uważam, że to jeden z lepszym filmów, które wyszły ostatnio. Film od początku trzyma widza w napięciu:)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Blablarzynca »

lena182 pisze: ja ostatnio oglądałem Kod Nieśmiertelności. Lekkie i przyjemnie dobrze nakręcone Kino akcji bez większego WOW! :) nie będzie to wiekopomne dzieło ale wolę oglądać takie filmy niż powtórki na polsacie ;)
Swoją drogą, to dopiero po kilku miesiącach, zorientowałem się, że główny bohater filmu "Kod Nieśmiertelności", grał też tytułowego bohatera w filmie "Donnie Darko". Trochę się zmienił gościu.
all in the game, yo, all in the game
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ulubiony film

Post autor: Kusy »

ric@rdo pisze: Wczoraj widziałem Człowiek na krawędzi.W ogólnym skrócie jest to film o facecie który chce dowieść, że jest niewinny kradzieży diamentu pewnemu milionerowi.W czasie kiedy on stoi na krawędzi wieżowca i udaje,że chce popełnić samobójstwo jego brat wraz z dziewczyną chcą wykraść  diament z sejfu milionera i w ten sposób  oczyścić brata z oskarżeń. Mi się film spodobał myślę, warto zobaczyć.
Też zachęcam do obejrzenia tego filmu, przyjemne kino :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Ulubiony film

Post autor: Dominho »

Ostatnio oglądałem "Prawnik z Lincolna" - dobry film z 2011. Ciekawy problem, fajna realizacja i wyszedł całkiem dobry film. Główny bohater - adwokat wychodzi z założenia, że "najgorzej jest bronić na prawdę niewinnych, bo gdy nie uda się ich wybronić to będzie dręczyło sumienie". A więc przypadkiem...
Zobaczcie sami nie będę tu streszczał filmu :P
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Jedrula »

Rzadko oglądam filmy, ale z ostatnio przeze mnie obejrzanych polecam, "machine gun preacher" i "rising of the planet of the apes", nie znam niestety polskich tytułów tych filmów.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Ulubiony film

Post autor: Matios »

Jedrula pisze: Rzadko oglądam filmy, ale z ostatnio przeze mnie obejrzanych polecam, "machine gun preacher" i "rising of the planet of the apes", nie znam niestety polskich tytułów tych filmów.
Polski tytuł tego pierwszego to Kaznodzieja z karabinem. Też go niedawno oglądałem i po zapowiedziach spodziewałem się czegoś więcej, jak dla mnie średniak..
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: ricardo »

Jedrula pisze: Rzadko oglądam filmy, ale z ostatnio przeze mnie obejrzanych polecam, "machine gun preacher" i "rising of the planet of the apes", nie znam niestety polskich tytułów tych filmów.

Ostatni to Geneza planety małp, widziałem i mogę polecić  do obejrzenia.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ulubiony film

Post autor: Szycha »

AlwaysRemember pisze: Obejrzałem tych Nietykalnych - świetne!:) Polecam serdecznie.:)
Święta prawda...ostatnio obejrzałem sobie ponownie 9 Kompanię. Jak ktoś nie oglądał, a lubi kino wojenne to gorąco polecam
DjAdo
Posty: 194
Rejestracja: 7 gru 2011, 18:33
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Ulubiony film

Post autor: DjAdo »

ja Polecam Film ,,Dziewczyna z Tatuażem" i film z 2005r ,,Plan Lotu" moim zdaniem na prawdę dobre filmy :)
Inter <333
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: ricardo »

Właśnie przed chwilą na Polsacie skończył się film pt. 21. Jest on o grupie studentów mających patent na wygrywanie w Black Jacka w kasynie w Las Vegas. Warto zobaczyć.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Chuchu »

Polecam film "Sierociniec" bardzo mi się spodobał, choć nie rozumiem czemu wszyscy traktują go jako horror skoro to jest dramat. Potem czytam opinie, że komuś się nie podobał "bo nie był straszny".
KoRNeL
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Parczew

Odp: Ulubiony film

Post autor: KoRNeL »

a ja polecam film "Wojownik" z 2011 r. z Tomem Hardy'm i Nickiem Nolte'm .
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Ulubiony film

Post autor: dzony »

Wojownik naprawdę dobry film. Świetne aktorstwo Hardy'ego, w ogóle jeden z ciekawszych aktorów obecnie, podejrzewam, że po nowym Batmanie gdzie Hardy gra Bane'a stanie się on moim ulubionym aktorem :)
Od siebie polecę Oldboya - świetne koreańskie kino, które mnie poruszyło i zaskoczyło. Historia człowieka, który został zamknięty w odizolowanym pokoju na 15 lat i w końcu wypuszczony. Ma za zadanie dowiedzieć się dlaczego i przez kogo został uwięziony.
Giuseppe
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2010, 17:41

Odp: Ulubiony film

Post autor: Giuseppe »

Cela 211 przyjemny film
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ulubiony film

Post autor: pewny »

polecam Gang Olsena :)

każdy z 14 filmów ma coś w sobie fajnego... specyficznego :)

heh można pośmiać...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Ulubiony film

Post autor: mikruzzo »

Jeżeli ktoś lubi kino w stylu trylogii Bourne, to polecam filmik z tego roku Safe House (Denzel Washington, Ryan Reynolds)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ulubiony film

Post autor: Kusy »

mikruzzo pisze: Jeżeli ktoś lubi kino w stylu trylogii Bourne, to polecam filmik z tego roku Safe House (Denzel Washington, Ryan Reynolds)
film nie jest zły, ale bez rewelacji moim zdaniem.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Ulubiony film

Post autor: tomiko85 »

Teraz wyszedł nowy thriller / horror o Czarnobylu -  Chernobyl Diaries , podobno niezły.
ODPOWIEDZ