Typy bukmacherskie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Typowe, ustawiają mecze w tak oczywisty sposób i się jeszcze z nas śmieją, jak Illuminati.
Życzę zieloności zoniek, jak wygrasz to spalimy wąsa
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

no i Zoniek pierwszy łamak niestety nie złamany :/

zobaczymy dzisiaj Swansea
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Zoniek siedzisz głęboko w tematach bukmacherskich, to zapytam Cię o coś innego. Generalnie ogrywanie bukmacherów mi się już zaczyna nudzić bo wszędzie dają mi limity i powoli trzeba się ewakuować (ewentualnie zmienic nazwisko na Majchrzak Szymon) i szukać nowych rozwiązań.

Czy istnieją jakieś grupy na facebooku szukające najlepszego systemu na wygranie w Lotto? Moim celem na przyszły rok będzie trafienie 6 w totka, nie wiem jak najlepiej się za to zabrać.

Czy możesz mi coś doradzić?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Orzeu pisze: 11 gru 2019, 12:45 no i Zoniek pierwszy łamak niestety nie złamany :/

zobaczymy dzisiaj Swansea
Rozliczaj dalej, cebulo :)
Jak wrzucałem to co siadło, kursy 20-60, to siedziałeś dupa cicho :) jakie to typowe
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 11 gru 2019, 12:50 Zoniek siedzisz głęboko w tematach bukmacherskich, to zapytam Cię o coś innego. Generalnie ogrywanie bukmacherów mi się już zaczyna nudzić bo wszędzie dają mi limity i powoli trzeba się ewakuować (ewentualnie zmienic nazwisko na Majchrzak Szymon) i szukać nowych rozwiązań.

Czy istnieją jakieś grupy na facebooku szukające najlepszego systemu na wygranie w Lotto? Moim celem na przyszły rok będzie trafienie 6 w totka, nie wiem jak najlepiej się za to zabrać.

Czy możesz mi coś doradzić?
Żeby wygrać trzeba grać. Skuteczniejszego systemu nie ma
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

zoniek pisze: 11 gru 2019, 14:14
Orzeu pisze: 11 gru 2019, 12:45 no i Zoniek pierwszy łamak niestety nie złamany :/

zobaczymy dzisiaj Swansea
Rozliczaj dalej, cebulo :)
Jak wrzucałem to co siadło, kursy 20-60, to siedziałeś dupa cicho :) jakie to typowe
sztuką jest wrzucić przed. Po to ja nawet ci znajdę łamaki xdd
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Orzeu pisze: 11 gru 2019, 14:18 sztuką jest wrzucić przed. Po to ja nawet ci znajdę łamaki xdd
Ty mi cebulo o sztuce nic nie mów, bo w twoich ustach brzmi to żałośnie.
Nie wiem co chcesz tu ugrać? Grasz swoje ako po tłustym kursie 3 to sobie graj :) poza tym jakoś dawno tu nie widziałem wrzuconych twoich typów PRE więc coś jeszcze o sztuce chcesz powiedzieć?
Parę dni temu siadł mi Tottenham, o którym mówiłem żeby pilnować :) i co? I gówno :) cebula cebulą pozostała :)

Jak jesteś taki kozak to znajdź mi łamaki :) wrzuć po zakończonym meczu swój kupon z trafionym łamańcem. A jak nie to stul w końcu pysk jak na coś jesteś po prostu za głupi.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Wolę zagrać raz łamaka po kursie 25 i wygrać konkretny hajs niż jak ten cały Orzeu po kursie 3 się bawić w jakieś pewniaczki beka z gościa
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

orzeu przecież ty nie wyciągasz żadnych wniosków. Co tydzien głowisz się co tu zagrać, grasz niepewne bety, raz jestes na plusie raz na minusie. Po co się tak bawic? Jaki jest tego cel?

Sporz na mnie. Pół roku gry bez ujebanego kuponu o stawce +3000 minimum i wszędzie limity. Bukmacherzy mają mnie dość. Tak to robię.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

zoniek pisze: 11 gru 2019, 14:54 Parę dni temu siadł mi Tottenham, o którym mówiłem żeby pilnować :) i co? I gówno :) cebula cebulą pozostała :)

Jak jesteś taki kozak to znajdź mi łamaki :) wrzuć po zakończonym meczu swój kupon z trafionym łamańcem. A jak nie to stul w końcu pysk jak na coś jesteś po prostu za głupi.
masakra dopiero 1 z 9 ci nie wszedł a tobie już gul skacze i wyzywasz xD

tylko żebyś później nie skomlał znowu żeby cię odbanować
poza tym jakoś dawno tu nie widziałem wrzuconych twoich typów PRE więc coś jeszcze o sztuce chcesz powiedzieć?
wczoraj wrzucałem xd
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Orzeu pisze: 11 gru 2019, 16:04
masakra dopiero 1 z 9 ci nie wszedł a tobie już gul skacze i wyzywasz xD

tylko żebyś później nie skomlał znowu żeby cię odbanować
poza tym jakoś dawno tu nie widziałem wrzuconych twoich typów PRE więc coś jeszcze o sztuce chcesz powiedzieć?
wczoraj wrzucałem xd
[/quote]

Skomlal żeby odbanowac? Pokaż mi kutasiarzu w którym momencie prosiłem o odbanowanie, a jeżeli tego nie zrobisz to otrzymujesz plakietkę największej pizdy forum.

pajacu banem mnie straszysz :D? To tylko pokazuje jak bardzo jesteś cienki dzieciaku :) banuj ile wlezie jeżeli tylko w taki sposób potrafisz się dowartościować :) słaby to sposób, no, ale cóż.
I co mi z gulem nielot wyskakujesz? Ewidentnie pchasz się w gips bo ciągle robisz jakieś prostackie podjazdy.
Czekam na twoje trafione łamaki. Może w nich ci lepiej pójdzie niż w ako za 3 :D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

odpal maila i sprawdź sobie w historii.

nie straszę, tylko ostrzegam żebyś się nie dziwił później mailowo (że jak to przecież nikogo nie wyzywam xD) jak następnym razem mnie nazwiesz kutasiarzem / cebulą / pajacem / pizdą :D bo ci jeden łamak nie wszedł
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 11 gru 2019, 16:17 Ewidentnie pchasz się w gips bo ciągle robisz jakieś prostackie podjazdy.
Czekam na twoje trafione łamaki. Może w nich ci lepiej pójdzie niż w ako za 3 :D
Daj spokój, widać że szuka zaczepki. Orzeu tylko wstawia swoje trafione ako po kursie około 3, ciekawe ile tych kuponów było nietrafionych 🙂
Jakby generał miał jakieś dobre typy to możesz zoniek podać na forum
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Orzeu jak obstawiasz to miej na uwadze fakt, że rachunków za prąd już Ci nie zapłacę.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Orzeu pisze: 11 gru 2019, 16:34 odpal maila i sprawdź sobie w historii.

nie straszę, tylko ostrzegam żebyś się nie dziwił później mailowo (że jak to przecież nikogo nie wyzywam xD) jak następnym razem mnie nazwiesz kutasiarzem / cebulą / pajacem / pizdą :D bo ci jeden łamak nie wszedł
No to właśnie mam całą korespondencję przed oczami i nie widzę żebym gdziekolwiek w niej skamlal. Dlatego na potwierdzenie swoich słów wrzuć tutaj publicznie ten fragment (a najlepiej całość dla lepszego obrazu sytuacji gdzie wychodzisz na zwykłą cipe), w którym proszę o zdjęcie bana. Jeżeli tego nie zrobisz to jesteś pizda (dla jasności, jakbyś tego nie ogarnął to to nie jest wyzwisko, ale skutek tego jakie ewentualne działanie podejmiesz).

Poza tym, jeżeli ktoś robi jako PIERWSZY podjazdy w moim kierunku to nie zamierzam bawić się w żadną dyplomację tylko nazywam frajera frajerem i frajerstwo frajerstwem. Ani razu PIERWSZY do ciebie nie wyjechałem podczas gdy ty szukasz zaczepki już któryś raz. Dlatego pierdolą mnie twoje bany i podwójne standardy jakie tu stosujesz. Jest akcja jest reakcja, a nie wielkie zdziwienie bo niby kogoś obrażam.
Piter pisze: 11 gru 2019, 16:35 Daj spokój, widać że szuka zaczepki. Orzeu tylko wstawia swoje trafione ako po kursie około 3, ciekawe ile tych kuponów było nietrafionych 🙂
Jakby generał miał jakieś dobre typy to możesz zoniek podać na forum
Ty się nie pucuj
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Orzeu dawaj te skriny albo pizda jestes.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

człowieku jakiej zaczepki xD już się nie gotuj tak xD

wrzuciłeś kupon to go analizuję, po to jest ten temat. O tym mówię https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ti ... &kind=MAIN
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Wiele razy wcześniej wrzucałem trafione łamańce, ostatnio podałem też PRE Totkow, a w niedzielę wysłałem ci skrin kuponu z trafionym Stuttgartem 2/1 żeby ci zamknąć jape. Ty jednak jak zawsze siedzisz dupa cicho, ale do wychwytywania ewentualnych porażek to jesteś pierwszy. To pokazuje, że jesteś typową cebulą. Wysmiewasz coś czego nie rozumiesz, o czym nie masz jakiejś elementarnej wiedzy. Czy ja jako pierwszy wyśmiewałem twój system gry oparty na ładowaniu Ako 3 :D? No nie, ale ty przyjebac się musisz.

Dalej czekam na skrin, w którym sugerujesz moje SKOMLANIE, jakobym miał się przed tobą płaszczyć i prosić o zdjęcie bana. Czekam aż wrzucisz tu rozmowę z wyraźnie zaznaczonym fragmentem tego paskudnego oszczerstwa. Wiem, że ten moment nie nastąpi bo nawet osoba o tak pokrętnej logice jak ty nie zdoła tak przekręcić rozmowy żeby wyszło na twoje.
Dlaczego pokrętna logika? Między innymi dlatego, że ostrzegając ludzi przed tootkey dałeś mi bana za sianie fermentu. Jak się akcja skończyła każdy widział, a gość dalej kręcił hajs na naszym forum.
Dlatego w te święta życzę ci wszystkiego dobrego oraz smacznej cebuli.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

Ty jednak jak zawsze siedzisz dupa cicho, ale do wychwytywania ewentualnych porażek to jesteś pierwszy.
mylisz się, specjalnie śledzę ten kupon żeby zweryfikować twoje łamaki - czekam aż wejdzie. Dzisiaj gra Swansea, jutro Gent. Zobaczymy

Ako 3 są najlepsze ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Saff »

Po kursach, to bliżej Ci do ako za 3 niż łamaków Zońka.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Saff pisze: 12 gru 2019, 20:05 Po kursach, to bliżej Ci do ako za 3 niż łamaków Zońka.
Ako Orzeua to loteria, albo wejdzie albo nie. Dla mnie się liczy pewny zysk, może być nawet po kursie 1,5 :)
Gdybym chciał się bawić w loterię to kupiłbym sobie zdrapki :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

no masakra mi to nawet takie niskie AKO nie wchodzi, a co niektórzy tu na porządku dziennym duże wygrane, szanuję.

tak mi wczoraj nie weszło https://i.ibb.co/k3DfLWH/image.png

na weekend na pewno dubelek pójdzie Pogoń + Inter.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Woo-cash »

Orzeu pisze: 13 gru 2019, 10:00 na weekend na pewno dubelek pójdzie Pogoń + Inter.
Haha... dla beki postawiłem na Pogoń. I kurwa jak na złość Wisła musiała wygrać. Nie mieli kiedy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 13 gru 2019, 10:00 no masakra mi to nawet takie niskie AKO nie wchodzi, a co niektórzy tu na porządku dziennym duże wygrane, szanuję.

tak mi wczoraj nie weszło https://i.ibb.co/k3DfLWH/image.png

na weekend na pewno dubelek pójdzie Pogoń + Inter.
Orzeu w formie xD
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

ciesz się Dzonyy w końcu pierwsza wygrana od 3 miechów ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Nie wiem po co orzeu bawisz się w taki hazard, ty chyba po prostu lubisz przegrywać pieniądze.
Dla mnie się liczy łatwy zysk, dlatego obstawiam pewne zakłady
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Najlepsze siano zarabia się na następujących wydarzeniach:

- Spotkania reprezentacji narodowych w piłce nożnej
- Boks
- KSW
- UFC

Natomiast takie janusze jak orzeu grają co tydzień i szukają siana na przypadkowym meczu z Romą czy inną Parmą. Otóż tak to nie działa, już wytłumaczę dlatego.

Otóż mecze reprezentacji narodowych odbywają się cyklicznie i rzadziej poprzez poszczególne drużyny nie mają czasu na kalkulacje i łatwo przewidzieć bieg wydarzeń.

Bokser czy zawodnik UFC wychodzi do pojedynku maksymalnie 2-3 razy w roku i od każdej walki zależy jego dalsza kariera. Wystarczy obserwować instagramy/twittery i sprawdzać jak się prowadzi.

KSW to już całkiem łatwe siano, ponieważ włodarze zawsze przynajmniej na 2 pojedynki na konkretnej gali zapraszają do oktagonu kompletnych kelnerów przeciwko zawodnikom którzy po prostu muszą się odbudować. I Bardzo często bukmacherzy wystawiają na starcie takich pojedynków kursy 1.40-1.50, które potem spadają do poziomi 1,10-1,15 bo to kurwa pewniaki :lol:.

Natomiast ja nie gram rozgrywek piłkarskich ligowych, ponieważ sezon jest długi i nie raz nie dwa konkretne drużyny poszczególne mecze traktują "bardziej ulgowo" i grają na mniejszej intensywności. Ujebanie takiego zakładu niestety bardzo boli.

Tak samo jest z NBA czy siatkówką. Nie wiesz czy trener da najważniejszemu zawodnikowi pauze czy nie.

Kumaci wiedzą jak robić siano. NIestety ja to limity notorycznie, ale prawdopodobnie niebawem meldunek na azje i kurwa tam to pogram za grube siano. Stawki z 6 zerami. Tak się bedziemy bawic.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

no to czekamy kuzynku na typy
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Lepiej odkładaj siano na prezenty, dzisiaj chuja jest co grac.
ODPOWIEDZ