Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Football Manager

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 26 mar 2020, 08:30 Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
Dokładnie kolego. Ja kiedyś od serie c ciągnąłem Lecce i Sassuolo, aż do wygranej w LM po 10 - 15 sezonów. Fortuna Dusseldorf od 2. Bundesligi też była. Leeds od 3 ligi.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Football Manager

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 26 mar 2020, 08:30 Polecam ustawienie najniższej licencji i braku doświadczenia jako piłkarz i trener i zaczęcie kariery jako bezrobotny lub trener podrzednego teamu. Ja zacząłem Górnikiem Zabrze, potem z braku ofert kadra Bośni, a teraz po uratowanie ŁKS przed spadkiem w ostatnich 5 kolejkach walczę o awans do LE, 3 miejsce w połowie sezonu. Na INTER trzeba zapracować.
No ja teraz jak gram to Catania i druga kariere Sunderlandem. Gra Interem szybko zaczyna nudzić.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Football Manager

Post autor: DonDawido »

Ja z reguły miałem trzy-cztery save'y, które odpalałem epizodycznie, w zależności od ochoty.
Typowy for-fun, zero zmartwień poza tym jak ogarnąć rotację przepchanego składu: PSG.
Podyktowany sercem: Inter.
Ambicjonalny: W zależności od edycji gry: Parma, Palermo, Catania, Benevento, Salernitana.
Cichociemny: Juventus albo Barcelona i rozpierdalałem klub. :D
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Football Manager

Post autor: Mora »

DonDawido pisze: 26 mar 2020, 13:34 Cichociemny: Juventus albo Barcelona i rozpierdalałem klub. :D
Zuch.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Football Manager

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 18 kwie 2020, 15:21 Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Nie
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Football Manager

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze: 19 kwie 2020, 08:58
Wybraniec pisze: 18 kwie 2020, 15:21 Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Nie
dokl
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Football Manager

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 20 kwie 2020, 10:43
Stachoo pisze: 19 kwie 2020, 08:58
Wybraniec pisze: 18 kwie 2020, 15:21 Chciałby ktoś pograć w FM online? Zróbmy jakaś ligę w tych chujowych czasach.
Nie
dokl
Ja też nie, ale znam kogoś kto też nie.
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Re: Football Manager

Post autor: Karpik »

Szanowni koledzy i koleżanki. Od wczoraj do 24.09 dostępny jest Football Manager 2020 ZA DARMO na stronie Epic Games. Wystarczy założyć konto, ściągnąć ich program do pobierania i kupić grę za 0 zł. Co więcej, gra jest już na stałe waszą własnością. I choć serwery są mocno obciążone, to serdecznie polecam:

https://www.epicgames.com/store/pl/prod ... dated=true
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: IlCapitano »

No i co, tak po prostu sobie pobieram za darmo i gram? Weź no mi to opisz gościu ale tak w trybie fast, objaśnij mi momentalnie te zagadnienie typie rozumisz, ja to muszę pojąć.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Football Manager

Post autor: Saff »

Po stylu posta wnoszę, że nie pojmiesz więc odpuść.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: IlCapitano »

Ja to muszę rozgryźć, inaczej przepadnę, obłęd jakiś po prostu i tyle.
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Re: Football Manager

Post autor: air87 »

Czy ktoś widział takie coś i myśli o wsparciu/kupnie?
https://gamefound.com/projects/portalga ... ard-game#/
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Co słychać efemisci, ja gram ciągle a wy?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Football Manager

Post autor: Dzonyy »

Nowy FM pojawił się w subskrypcji Game Pass, która obecnie jest na promocji za 4zł na 3 miesiące, więc myślę że Ci nie pewni mogą sobie sprawdzić jak wygląda nowa wersja zanim zdecydują się na zakup.

Sam powoli zacząłem klepać. Na początek wszedł Inter, ale idzie zaskakująco łatwo. Co mi się rzuciło w oczy to zmiany w transferach. Idzie zakupić jakieś młode talenty w rozsądnych pieniądzach, a nie otrzymywać żądania klubów na 200 baniek, za gościa wartego bańke.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Kupiony. Wieczorem odpalam. Jest we mnie morze ekscytacji
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Football Manager

Post autor: Adriano_forever »

Dzonyy pisze: 15 lis 2021, 09:21 Nowy FM pojawił się w subskrypcji Game Pass, która obecnie jest na promocji za 4zł na 3 miesiące, więc myślę że Ci nie pewni mogą sobie sprawdzić jak wygląda nowa wersja zanim zdecydują się na zakup.

Sam powoli zacząłem klepać. Na początek wszedł Inter, ale idzie zaskakująco łatwo. Co mi się rzuciło w oczy to zmiany w transferach. Idzie zakupić jakieś młode talenty w rozsądnych pieniądzach, a nie otrzymywać żądania klubów na 200 baniek, za gościa wartego bańke.
Kariera Interem jest serio jakaś łatwa, nawet obecną kadrą. Co do cen to nie wiem, ja bym powiedział wręcz przeciwnie. Chyba, że chodzi o okienko transferowe w pierwszym sezonie, tam to ogólnie ceny minimalne jednak nikt kasy nie ma.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Ludzie kogo polecacie na początek kupić opiszcie transfery tylko raz dwa bo długo nie będę czekak
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Football Manager

Post autor: Dzonyy »

Adriano_forever pisze: 15 lis 2021, 17:59
Dzonyy pisze: 15 lis 2021, 09:21 Nowy FM pojawił się w subskrypcji Game Pass, która obecnie jest na promocji za 4zł na 3 miesiące, więc myślę że Ci nie pewni mogą sobie sprawdzić jak wygląda nowa wersja zanim zdecydują się na zakup.

Sam powoli zacząłem klepać. Na początek wszedł Inter, ale idzie zaskakująco łatwo. Co mi się rzuciło w oczy to zmiany w transferach. Idzie zakupić jakieś młode talenty w rozsądnych pieniądzach, a nie otrzymywać żądania klubów na 200 baniek, za gościa wartego bańke.
Kariera Interem jest serio jakaś łatwa, nawet obecną kadrą. Co do cen to nie wiem, ja bym powiedział wręcz przeciwnie. Chyba, że chodzi o okienko transferowe w pierwszym sezonie, tam to ogólnie ceny minimalne jednak nikt kasy nie ma.
No u mnie dopiero pierwsz okienko. Teraz z wolnego poluje na Belottiego, Babacara z OM i Gintera. Ściągnąłem Marco Kane z Anderlechtu bo był świetny w poprzedniej częśći. Udało sięgo dorwać za 7.5 banki.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Football Manager

Post autor: zoniek »

Łatwo idzie gra naszym Interem. Po pierwszym sezonie wyjąłem chociażby Haalanda, który w drugim sezonie ustrzelił w samej Serie A 60 bramek.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Football Manager

Post autor: forzaragazzi »

Gdzie wam gracze z wolnych transferów poodchodzili? (Mbappe i reszta?)
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Football Manager

Post autor: Adriano_forever »

Mbappe i Ginter do Baja Muniś, Dybala do PSG, Kamara i Christiansen do mnie do Interu.

Mogę wam polecić Diaza z Porto na lewe skrzydło, koleś jest konkretny. Podobnie jak Baku na prawą obronę z Wolfsburga. No i oczywiście Barbosa, 20 mln a następca Lautaro, który poszedł do City za 111 mln pierwsza klasa.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Dzień Dobry.

Moje mercato:

In: Luis Felipe, Mangala, Martial, Tagliafico
Out: Kolarov, Perisic, Alexis, Gagliardini

Pierwszy mecz wygrany. A co dalej to powiem na koniec sezonu a kiedy to nastąpi nie wiem niestety
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Football Manager

Post autor: Saff »

Adriano_forever pisze: 19 lis 2021, 11:01 Mbappe i Ginter do Baja Muniś, Dybala do PSG, Kamara i Christiansen do mnie do Interu.

Mogę wam polecić Diaza z Porto na lewe skrzydło, koleś jest konkretny. Podobnie jak Baku na prawą obronę z Wolfsburga. No i oczywiście Barbosa, 20 mln a następca Lautaro, który poszedł do City za 111 mln pierwsza klasa.
Barbosa taki dobry w tym FM-ie?

Jak to wygląda z Mbappe - PSG nie negocjuje z nim przedłużenia, czy jest jakaś opcja u niego w profili, że zdecydował się odejść po zakończeniu kontraktu?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Football Manager

Post autor: Dzonyy »

Saff pisze: 19 lis 2021, 14:20
Adriano_forever pisze: 19 lis 2021, 11:01 Mbappe i Ginter do Baja Muniś, Dybala do PSG, Kamara i Christiansen do mnie do Interu.

Mogę wam polecić Diaza z Porto na lewe skrzydło, koleś jest konkretny. Podobnie jak Baku na prawą obronę z Wolfsburga. No i oczywiście Barbosa, 20 mln a następca Lautaro, który poszedł do City za 111 mln pierwsza klasa.
Barbosa taki dobry w tym FM-ie?

Jak to wygląda z Mbappe - PSG nie negocjuje z nim przedłużenia, czy jest jakaś opcja u niego w profili, że zdecydował się odejść po zakończeniu kontraktu?
U mnie też opuszcza PSG, ale nie udało mi się go namówić. Sciagnalem za to Martiala za 14 baniek (niestety bedzie bral 12 baniek rocznie).
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Football Manager

Post autor: Kujon88 »

Ja ze swojej strony polecam na atak Isaka z Sociedad i Adeyemi z Salzburga

A do pomocy Pedro Goncalvesa ze Sportingu, z Barellą robią robote razem na środku
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Football Manager

Post autor: Endru »

Kujon88 pisze: 19 lis 2021, 18:48 Ja ze swojej strony polecam na atak Isaka z Sociedad i Adeyemi z Salzburga

A do pomocy Pedro Goncalvesa ze Sportingu, z Barellą robią robote razem na środku
Jakas nierealna ta gra jak typ z portugalskiej ogarnia w Interze
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: IlCapitano »

Endru pisze: 19 lis 2021, 22:11
Kujon88 pisze: 19 lis 2021, 18:48 Ja ze swojej strony polecam na atak Isaka z Sociedad i Adeyemi z Salzburga

A do pomocy Pedro Goncalvesa ze Sportingu, z Barellą robią robote razem na środku
Jakas nierealna ta gra jak typ z portugalskiej ogarnia w Interze
Oczywiście, że nierealna. Dlatego od kiedy w FM13 wybrałem sobie niejaką tfu as rome i wygrałem nią w pierwszym sezonie Scudetto a w drugim LM, nie gram w to. Wyrzuciłem przez okno, spluwając w jej kierunku jak spadała.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Football Manager

Post autor: Wybraniec »

Ludzie. Wszystko można urealnić. Ja np czekam do momentu aż wygram z Interem LM i wówczas odpalam edytora. Budżet transferowy 0 mln euto na 3 sezony. Jakby się dało to ustawilbym -100 mln euro,
bo tyle realnje mamy z ta chińska chujoza. Reputacja klubu na poziomie Sampdorii.

No i wtedy jest zabawa
ODPOWIEDZ