Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
17_7

Football Manager

Post autor: 17_7 »

wlasnie dzisiaj wyszlo BETA DEMO nowego menadzera
na pierwszy rzut oka jest niezle, zmieniny zostal caly interface i gra chodzi znacznie szybciej niz CM 03/04
tu macie kilka mirrorow do zassania tej gry
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Football Manager

Post autor: Peter »

Chodzi szybciej bo to jest demo i nie ma calej bazy danej. Zobaczymy jak wyjdzie full czy jest szybsza.

Gra jest calkiem niezla, chociaz trudno ocieniac po jednym rozegraniu meczu. Myslalem ze bedzie inny wyglad meczu, malo go zmienili, ale jest ok. Zapowiada sie dobrze
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Scpn »

Możei chodiz syzbciej niż 03/04 ale napewno nie na moim kompie. Z tego co widziałęm - gra niewarta kuowania nowego kompa. Za to zaczne rozgladac sie za CM 01/02 bo ta ersja jest GENIALNA.
17_7

Football Manager

Post autor: 17_7 »

Peter pisze:Chodzi szybciej bo to jest demo i nie ma calej bazy danej. Zobaczymy jak wyjdzie full czy jest szybsza.

Gra jest calkiem niezla, chociaz trudno ocieniac po jednym rozegraniu meczu. Myslalem ze bedzie inny wyglad meczu, malo go zmienili, ale jest ok. Zapowiada sie dobrze
baza jest taka sama, bo mozemy kupic chyba kazdego pilkarza z kazdej ligi(gralem narazie tylko kilka minut). jak ktos gra z kilkoma wlaczonymi ligami to wtedy bedzie chodzic wolniej. moze nie mam racji, ale tak mi sie wydaje. pozyjemy......zobaczymy
Kily

Football Manager

Post autor: Kily »

Nie wiem czy tak znacznie szybciej chodzi. ja wyraźnej różnicy nie zauważyłem. Gra póki co wygląda jak update z nowym interface'em, ale mimo wszystko zapwiada się dobrze, dużo lepiej niż CM 5. Może się podobać możliwość udzielania wypowiedzi dziennikarzom. :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Ljarro »

U mnie zawsze quickstarty szybko chodzily, a tutaj jest dostepna tylko taka opcja, dlatego nie podniecajmy sie predkością. Pograłem troche i powiem ze trudno sie przyzwyczaic, trzeba szukac, gdzie co jest :P
Dexster

Re: Football Manger 2005 DEMO

Post autor: Dexster »

17_7 pisze:wlasnie dzisiaj wyszlo BETA DEMO nowego menadzera
na pierwszy rzut oka jest niezle, zmieniny zostal caly interface i gra chodzi znacznie szybciej niz CM 03/04
tu macie kilka mirrorow do zassania tej gry
Dzięki 17_7 za demko szukałem i wkońcu znalazłem.Czy ktoś ile będzie kosztowac pełna wersja gry??
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Scpn »

FM będzie kosztował 99 zł i będzie wydany przez CD- Projekt. Zodze sięze stwierdzeniem ktore padlo wyzej - to CM 03/04 z RRU 2.2 skinem FM i mozliwoscia gadanai z innymi trenerami. Nie widac takiej roznicy jak meidzy 4 a 01/02
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Football Manager

Post autor: PioFCI »

A mnie sie tam podoba nowa szata tej gry :P tylko tak ja pisal Ljarro nie wiadomo jeszcze gdzie co jest...
PS:nowa wersja juz pewnie niedlugo bedzie do sciagnieca przez p2p od kogos.. :wink:
Inter na zawsze !!!
Boro_FCI

Football Manager

Post autor: Boro_FCI »

17_7 - dzieki wielkie ;) pozdro dla Ciebie

ale o ile sie orientuje to nie jest "nasz" CM popularny.
w tym roku mialy wyjsc dwie podobne gry i to nie jest ceem, ale nie do konca jest przekonany ...
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

Mi też się podoba,jak narazie może być.Mam nadzije że Zlatan będzie grał już w Juve !!! bo w demku jeszcze jest w Ajaxie
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Ljarro »

Boro_FCI pisze:17_7 - dzieki wielkie ;) pozdro dla Ciebie

ale o ile sie orientuje to nie jest "nasz" CM popularny.
w tym roku mialy wyjsc dwie podobne gry i to nie jest ceem, ale nie do konca jest przekonany ...
To jest ceem, robia go goscie ktorzy robili wszystkie poprzednie wersje.
Po prostu Eidos ma prawa do nazwy i wypusci gre o tytule CM, ale to bedzie gra robiona przez innych gości :)
Kily

Football Manager

Post autor: Kily »

A po co w ogóle nagle taki razpad na dwie różne gry? Bo nie bardzo się orientuję? :P SI miało dość napisu Eidos przy CeeMach czy jak?

--------
17_7 pisze:
Peter pisze:Chodzi szybciej bo to jest demo i nie ma calej bazy danej. Zobaczymy jak wyjdzie full czy jest szybsza.

Gra jest calkiem niezla, chociaz trudno ocieniac po jednym rozegraniu meczu. Myslalem ze bedzie inny wyglad meczu, malo go zmienili, ale jest ok. Zapowiada sie dobrze
baza jest taka sama, bo mozemy kupic chyba kazdego pilkarza z kazdej ligi(gralem narazie tylko kilka minut). jak ktos gra z kilkoma wlaczonymi ligami to wtedy bedzie chodzic wolniej. moze nie mam racji, ale tak mi sie wydaje. pozyjemy......zobaczymy
Format bazy danych jest mały bo, np., nie mamy zadnego prawdziwego piłkarza Wisły.
17_7

Football Manager

Post autor: 17_7 »

Kily pisze:A po co w ogóle nagle taki razpad na dwie różne gry? Bo nie bardzo się orientuję? :P SI miało dość napisu Eidos przy CeeMach czy jak?
SiGames skonczyl sie kontrakt z Eidosem i nie chcieli go podpisac, lub cos im nie pasowalo. Eidos mial prawo do nazwy(Championship Manager) i zrobili nowego eFeMa, Eidos CeeMa
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2004, 13:04 przez 17_7, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Ljarro »

Chyba na odwrót, Eidos ma prawa do nazwy i dlatego zrobił Ceema, a Si Efema
17_7

Football Manager

Post autor: 17_7 »

Ljarro pisze:Chyba na odwrót, Eidos ma prawa do nazwy i dlatego zrobił Ceema, a Si Efema
no tak, pomylilo mi sie

zaraz edytuje posta
1908

Football Manager

Post autor: 1908 »

Jak niewiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o kase! ;)
Kily

Football Manager

Post autor: Kily »

Im dłużej gram w demo eFeMa, tym mniej optymistycznie jestem nastawiony do wersji finalnej. :/ Plusy i minusy gry:

plusy:
- lepszy ekran 2d (choć bramki są do d... :P)
- w przeciwieństwie do poprzednich wersji, w miarę normalne ceny za zawodników (np. Robinho lub Jankulovskiego można dostać nie wydając 10 mln. euro)
- interakcja z mediami :)
- lepsze prowadzenie reprezentacji, można zatrudnić asystenta, trenera U-21 itd. :)
- ładniejszy wygląd

minusy:
- fatalny img nowych wiadomości
- beznadziejny, denerwujący ekran wyboru składu (wrrr)
- mało przjrzysty ekran wiadomości
- wg mnie gorszy ekran porównania zawodników
- szybkość gry, ten quick start z minimalną bazą danych chodzi mi wolniej niż CM 03/04 z włączoną max bazą danych i trzema ligami (a miało być tak szybko)
- mniej funkcjonalny interface, trzeba się trochę naklikać by dojść do wszystkiego
- częste hokejowe wyniki (to akurat było też w demach CeeMa, więc na pewno będzie poprawione)
Arkir

Football Manager

Post autor: Arkir »

Nowy cm napewno będzie troche szybciej chodził. Napewno bardzo mi się podoba możliwośćwypowiadania się w mediach. Nowa grafika. Normalne ceny zawodników. Rafaela kupie za 7,5 mln, a wcześniej to było niedopomyślenia. Ale wkurza mnie, że musze przez pół składu latać, aby szukać kolejnego pomocnika itd. Narazie to beta, czyli jeszcze niedokończona wersja i widać jak bardzo okrojona, ile zajmuje. Mam nadzieje, że to wszytsko sie zmieni i będzie to naprawde dopracowana giera z uaktualnioną bazą danych.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Football Manager

Post autor: PioFCI »

Mnie sie wydaje, ze pewnie gdzies na oficjalnej stronce sa jakies sondy, lub mozna dodawac opinie oc jest zle itd..i jestem pewien, ze wszystko co nie pasuje graczom zostanie poprawione :P
Inter na zawsze !!!
Boro_FCI

Football Manager

Post autor: Boro_FCI »

Mnie ten nowy wygląd takze sie nie podoba.
a tak w ogole to cm01/02 i tak wymiata... ;)
pozdro
Milosz_FCI

Football Manager

Post autor: Milosz_FCI »

ja sciagam wlasnie i jest 80% :P demka

ps. kto w Fm jest rzeznikiem ( de best noty) ?? :grin:
Kily

Football Manager

Post autor: Kily »

Pio_FCI pisze:Mnie sie wydaje, ze pewnie gdzies na oficjalnej stronce sa jakies sondy, lub mozna dodawac opinie oc jest zle itd..i jestem pewien, ze wszystko co nie pasuje graczom zostanie poprawione :P
Jest zapchane milionami postów forum SI (http://community.sigames.com/eve/ubb.x? ... =949208654), ponoć wszystkie są czytane przez programistów i na wiele z nich są nawet odpowiedzi. Czy uwagi graczy zostaną wprowadzone w życie? Niektóre na pewno.
Milosz_FCI pisze:ja sciagam wlasnie i jest 80% :P demka

ps. kto w Fm jest rzeznikiem ( de best noty) ?? :grin:
Ronaldinho jest super. U mnie w jednym meczu Barca wygrała 6:0, a Bugs strzelił wszystkie 6 bramek. :D LoL. :lol:

Kupić chyba najlepiej Robinho, który ma 20 na dryblingu i 19 na technice (przynajniej u mnie :)), a można go kupic nawet za 5 mln.
Milosz_FCI

Football Manager

Post autor: Milosz_FCI »

zapowiada sie niezwykla rywalizacja
8) :grin: ps. A ADRIANO ????????
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1038
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Football Manager

Post autor: Peter »

Co to ma byc? to jest temat o FM 2005 a nie o CM5.
rapen

Football Manager

Post autor: rapen »

te demo jest wyjebane w kosmos! :D polecam je kazdemu! w demie jest narazie tylko liga angielska i chyba szkocka jak sie nie myle. kluby mozemy zobaczyc wszystkie i zawodnikow tez mozna kupowac 8) . narazie gram arsenalem. gra sie wysmienice! gre odrazu jade kupic do media markt w dzien premiery. 8) GORĄCO POLECAM!!!!!! :twisted:
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

ja niestety niemoge se zabardzo pograc bo niemam windowsa XP ... :( niemoe sejwowac ani meczu rozegrac :( ale w piatek to sie zmieni bo XP czeka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: co do FM to nawet fajne ale nie znam angielskiego wiec czekam na polska wersje i wtedy sie obada
rapen

Football Manager

Post autor: rapen »

Demo jest SUPER ale troche krotkie :| gralem arsenalem bylem na 1. miejscu a najwiecej wygralem 12:0 :!: a wy ile wygraliscie najwicej? piszcie!
===============================================
www.fgpa.prv.pl
rapen

Football Manager

Post autor: rapen »

Wyszlo teraz jud pelne demo ktore zajmuje 160mb. sa w nim zdjecie zawodnikow, loga, dzwieki itp :D wiecej na: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... 2B4LVLgzg8
Arkir

Football Manager

Post autor: Arkir »

Mam nadzieje, że za to nie dostane bana itd, ale wrzucam link
http://www.torrent.org.pl/szczegoly.php?id=42933
Tutaj macie najnowszego FM-a. Super ściąga tyle seedów, tyle peerów, że aż miło. w 4h ściągnąłem 150MB to żle nie idzie. A jak byłby obawy, że to nie jest ta 100% wersja to powiem, że na zachodzie niektóre sklepy wydały zawcześnie FM-a i premiera FM-a nawet została przyspieszona o jeden cały dzień, u nas w PL nadal tak jak miało być.
ODPOWIEDZ