Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

FM 2006

Post autor: PioFCI »

Ja przy tej grze spedzielem chyba 20% zycia...znam ja od podszewki, co roku jest coraz lepsza,wlaczajac w to wszystkie cm i fm.....Teraz jest nawet dosyc trudna, jestem na polmetku sezonu i oczywiscie za milanem i fiorentina....juve jest cos kolo srodka :lol: Narazie tez trudno znalezc mi taktyke, zebym nie mial jakis kryzysow....bo mam tak, ze wygram 3-4 mecze i pozniej kilka remisow i znowu zwyciestwa.... :wink: Niestety w LM uleglem w grupie dwukrotnie Betisowi,dwukrotnie Chelsea i odpadlem :o
Inter na zawsze !!!
Chipp Zanuff

FM 2006

Post autor: Chipp Zanuff »

Ma ktoś torrenta do tej gry w wersji PL?
Ja znalazłem pare w necie ale żaden nie działał:(
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

Dobra jestem oszustem tylko chciałbym się dowiedzieć czemu wy możecie wiedzieć ,a ja nie.
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Barcelonista pisze:Dobra jestem oszustem tylko chciałbym się dowiedzieć czemu wy możecie wiedzieć ,a ja nie.
Jak chcesz sobie zrobic najlepszy sklad, a jak mowisz jestes oszustem :|
To poprostu wejdz sobie na jakas stronke i przepisz se kody!
A niezawracaj glowy. :!:
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Ekhm...:) W FM'ie nie ma kodow...jest jedynie edytor...dzieki ktoremu mzoesz ustalic wlasny sklad...ile kasy...umiejetnosci itd itp :))
Xardas
Posty: 7
Rejestracja: 9 sty 2006, 17:15

Football Manager

Post autor: Xardas »

Mam problem ,że jak mój zawodnik wykonuje bezpośredni wolny nawet tylko z 20 m. to nie strzela czy jest gdzieś opcja ,żeby strzelał wiem są tam opcje gdzie można wybrać wykonywanie stałych fragmentów gry ,ale tam nie mam bezpośredni strzał czy coś takiego.
EL CRACK TOTAL
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

Ja dzisiaj sobie gram Interem - jest letnie mercato 2006 i dostaje wiadomosc od Morattiego, ze kilku pilkarzy z wielkimi nazwiskami jest do kupienia.
Nie kupilem zadnego znanego - dzien przed koncem mercato Moratti sie odzywa, ze jest niezadowolony że tak zrobiłem i powiedział, że przez kilka dni bedzie zajety wysylaniem ofert do klubów.
Tego samego dnia dostaje wiadomosc, ze Liverpool przyjal oferte Interu za Riise i dal pozwolenie na rozmowe z piłkarzem, ale nie moge negocjowac, tylko automatycznie już jest jakiś tam kontrakt zaproponowany...na szczescie nie przyjal kontraktu, bo powiedzial ze bardzo dobrze czuje sie w Liverpoolu.
Coś czuje, że jeszcze mnie kilka niespodzianek spotka, zaraz Moratti kupi jakiegos Ronaldinho :P
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

FM 2006

Post autor: Szycha »

Miałby ktoś aktualne składy do CM 03/04 bo chcialbym sobie pograc Veronem i tymi innymi ....:P
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

FM 2006

Post autor: zydek_fci »

Ljarro pisze: Nie kupilem zadnego znanego - dzien przed koncem mercato Moratti sie odzywa, ze jest niezadowolony że tak zrobiłem i powiedział, że przez kilka dni bedzie zajety wysylaniem ofert do klubów.
Tego samego dnia dostaje wiadomosc, ze Liverpool przyjal oferte Interu za Riise
heh , miałem tak samo ale w przerwie zimowej, tylko kupił mi petra cecha za 53 mle euro.Trudno , przynjamniej miałem bramkarza.Znam menedzera od 98 roku ale to mnie zaskoczyło..
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

Mi w nastepnym okienku kupił Freya, a jeszcze w nastepnym Zaccardo :P
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

FM 2006

Post autor: martinboss »

A mi zakupił Fernando Torresa za 250mln zł :twisted:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

FM 2006

Post autor: toldo12 »

Hehe...niezle :) Kiedys po sparingu z jakimis ciotami z Cypru :mrgreen: w meczu , w którym zespol prowadzil asystent przegralismy 2:4, piłkarz poskarżył się, że opieprzył ich po meczu mowiac co mysli o ich samych jak i o cnocie ich matek -80- Fm coraz lepszy ;)

Wolicie grac slabszymi klubami czy potegami ? Grajac np. Chelsea wszystko sie wygrywa....nie ma raczej przyjemnosci ze zdobycia jednego punktu. Sprobojcie pograc jakims drugoligowcem i wyprowadzic go na szczyt. Tak zrobiłem z Widzewem ;) Cwiercfinał LM z Chelsea...0:1, 1:1 i bye bye CHampions League ;)

Teraz chce zrobic potegi z ligowych sredniakow....Lazio, Middlesbrough, Osasuna :P Zobaczymy jak to bedzie. Podawajcie jakies talenty co ?

Pare niech bedzie tutaj:

Freddy Guarin- swietny kolumbijski pomocnik ma 19 lat, wielkie umiejetnosci

Lebohang Mokoena- dobry ofensywny pomocnik z RPA, gra w Orlando Pirates.

Igor Budan- dla mnie to zaskoczenie. dwadziescia pare lat. Sredni napastnik z Atalanty, ale bramek strze la mnostwo. Grajac widzewem sciagnalem go z Wolnego transferu i pod koniec sezonu mial 38goli. -80- -80- -80-

Dla ligowych sredniakow moze byc np. Fabinho z Pogonii, Kuszczak, Pawelek, Felipe....
[/b]
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Imrahil »

Ja nalogowo gram w managera od 3,wiec co nieco on nim wiem. Ostatnio dorwalem fm2006 i musze przyznac ze jest naprawde dobry,leszy od mojego ulubionego cm`a 01/02 ;) W pierwszym sezonie bylo ciezko,1 lokata w lidze majac tylo 2pkt. nad Juve,ale w drugim wygralem CL poonujac Barce 4-1 i w lidze zdobywajac 83kt. :!: Ale jak narazie Moratti nie zaszycil mnie kupnem pilkarzy :P

ps.Wogole dla mnie managery to temat rzeka,mozna gadac i gadac... :wink:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

lidze zdobywajac 83kt.
Że niby 83 to dużo ?
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Imrahil »

Wystarczajaco zeby byc 1 w lidze majac 15pkt. przewagi.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

Może tam sie jakieś poziomy trudności wybiera, bo ja w pierwszym sezonie gry miałem 87, a byłem trzeci. W następnych 4 latach wygrywałem i miałem 93,92,93 i 89.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Imrahil »

O stary,u mnie zawsze dymy w lidze szly.Kiedys w cm03/04 Roma spadla po 3sezonoach do Serie B, a Milan w nastepnym...wydaje mi sie ze to zalezy od tego jak gra sie "stworzy",bo czasami jest b.latwo,tzn. przeciwnicy czesto przegrywaja i remisuja z kim popadnie,a czasami to walcze o posade... :wink: Co do poziomow trudnosci to tylko takie cos widzialem w TCM2005:P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Kujon »

poziom trudności to masz jak:

1. nie grasz taktyką z neta
2. nie grasz treningiem z neta
3. nie używasz samych talentów z neta
4. nie dodajesz se kasy i nie robisz przekrętów
5. nie grasz żadnym chelsea, interem czy barcą tylko czymś mocniejszym

Ja obecnie kieruje Anconą :) wyszedłem z serie C2B do serieA i idzie mi średnio(ok 10-12 miejsce), ale chyba przeniose się do Bologny bo mnie potrzebują :D i to masz fajną gre, długa, wymagająca myślenia, bez przekrętów itd....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Imrahil »

[quote="Kujon"]poziom trudności to masz jak:

1. nie grasz taktyką z neta
2. nie grasz treningiem z neta
3. nie używasz samych talentów z neta
4. nie dodajesz se kasy i nie robisz przekrętów
5. nie grasz żadnym chelsea, interem czy barcą tylko czymś mocniejszym
/quote]

z tego co wypunktowales dotyczy mnie tylko punkt 5; zawsze gram Interem,jak chcesz wyzwanie to polecam TCM2005 na najtrudniejszym z trybem chairman 8)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

FM 2006

Post autor: Shady »

Imrahil Hitokiri pisze:zawsze gram Interem,
Ja kiedys gralem Interem.. teraz staram sie grac innymi zespolami (poprostu granie ciagle tym samym zespolem jest nudne... szczegoleni gdy co roku wszystko wygrywasz i masz budzet klubu kilkaset milionow euro...). Aktualnie gram Ol. Marsylia (dzis w drugim sezonie przegralem w finale LM z Juve po dogrywce 1:2 :/ hehe ale pod drodze wyeliminowalem kolejno Chelsea, Milan i Rome) wczesniej gralem Borussia Dortmund, Atletico Madryt, Fenerbahce Stambul, Lechem Poznan (Kolejorzem zagralem kiedys mecz ktory najbardziej zapadl mi w pamieci z cma... w 3 moim sezonie w LM w 1/8 gralem z Chelsea... hehe prowadzilem do 90 minuty 3:0, ale skonczylo sie 3:2 :/ Crespo w 90 mial karnego, bramkarz wybronil ale Crespo z dobitki strzelil... a minute pozniej ktos tam jeszcze ustalil wynik na 3:2. W rewanzu pierwsza polowa wyrownana, w drugiej The Blues mnie zmietli :P) no i oczywiscie Interem... a na samym poczatku gdy zaczynalem swoja "przygode" z tą grą gralem Realem (1 sezon) i Chelsea (tu juz gralem znacznie dluzej bo kiedys im kibicowalem...).
a tak wogole to gram w CM4 o3/o4 z patchami :) i nie robie zadnych przekretow... taktyka gram wlasna no i nie sciagam po stronkach zadnych talentow :]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2006, 23:32 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

FM 2006

Post autor: unseen »

Widze sami maniacy FMa. Heh troszke pykam w Fm05, lubie go bardziej od 06. Kiedyś grywałem w CMy stare od 00/01 jeżeli sobie dobrze przypomne. Czasami też pogram z kuzynem (facet 34 lata, dwoje dzieci) w PES 5 bo to wg mnie najlepszy symulator piły na PC. Obecnie FM05, Inter, początek 3 sezonu. Nie napisze co zdobyłem do tej pory :lol: może osobny temat założymy o swoich składach i osiągnięciach w FM :P Pozdrawiam maniaków :)
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

FM 2006

Post autor: toldo12 »

Ja gram Lazio i jestem bardzo zadowolony. Dokonałem narazie takich transferów:

Pedro Junior- Gremio -> Musze powiedziec ze zarabisty talent , a dopiero 18 lat. Kupilem go za 22mln zł.

Kily Gonzalez- 13mln zł

Carini- 13mlnzł

Arruabarena- 30mlnzł w ratach :P

Gram w Pucharze Intertoto. W Drugiej rundzie wyeleminowałem IFK Goteborg, 2:3, 4:2

Trzecia runda- Athletic Bilbao- 3:1, 2:1

I final, Roda JC jak narazie u siebie wygralem 4:3 :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

FM 2006

Post autor: Shady »

toldo12 pisze:Ja gram Lazio i jestem bardzo zadowolony. Dokonałem narazie takich transferów:

Pedro Junior- Gremio -> Musze powiedziec ze zarabisty talent , a dopiero 18 lat. Kupilem go za 22mln zł.

Kily Gonzalez- 13mln zł

Carini- 13mlnzł

Arruabarena- 30mlnzł w ratach :P
heheh sporo wydajesz... ja raczej kupuje za smiesznie male pieniadze mlodziezowcow... mam w skladzie Marsylii dwoch 15to latkow (ala takich ktorzy graja regularnie)... chyba dwoch 17to i kilku 18to... i kilku zawodnikow kolo 20tki... dokladnie moze potem wypisze :) ale ogolnie skupiam sie na mlodziezy :)
Z naprawde drogich transferow to kupilem jedynie Cavenaghiego za 17mln, i potem byly pojedyncze transfery w granicach 5mln...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Imrahil »

-80- gracie polska waluta :?: :!: hm..ja tylko w funtach angielskich szarpie :mrgreen:Tez zawsze stawiam na mlodziesz,ale przewaznie na swoja :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

FM 2006

Post autor: Shady »

Imrahil Hitokiri pisze:-80- gracie polska waluta :?: :!: hm..ja tylko w funtach angielskich szarpie :mrgreen:Tez zawsze stawiam na mlodziesz,ale przewaznie na swoja :P
heheh no fakt... Toldo12 gra polska waluta... :P nie zauwazylem tego... hehe wiec nie wydaje az tyle :] ja gram w Euro...
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

FM 2006

Post autor: toldo12 »

Jaaa :x Skasowałem sobie save'a przez przypadek :| No wiec Lazio przepadło...Poradzcie kim pograc...chodzi mi o słabe kluby pierwszej ligi, albo kluby z drugiej, trzeciej....Sam nie chce wybierac :)

PS:

Po raz kolejny polecam zakup Pedro Juniora ;)

Zauważyłem, że za śmieszne pieniądze można kupić Beto z Benfici. Jak na złotówki to 1mln !!!!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

FM 2006

Post autor: Shady »

toldo12 pisze:Jaaa :x Skasowałem sobie save'a przez przypadek :| No wiec Lazio przepadło...Poradzcie kim pograc...chodzi mi o słabe kluby pierwszej ligi, albo kluby z drugiej, trzeciej....Sam nie chce wybierac :)
Napoli
Millwall
Vitoria Guimares
Derby 8)
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

FM 2006

Post autor: toldo12 »

Heh, dzieki ShadY :P Ale wybrałem Seville patrzac ze trzeba cos zrobic z jej składem a kasy jest na 3-4 dobrych zawodników...:)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Orzeu »

witam ponownie 8)

co do tematu - ja ostatnio tzn. od 3-4 sezonów gram Koroną Kielce w FM 2006.
w pierwszym sezonie 4 miejsce, w drugim mistrz i wyszedłem z fazy grupowej P.Uefa, w trzecim P. Polski blamaż w lidze miestrzów (12-0 z bayernem :lol: ) i 3 miejsce w lidze, a teraz gram 4 sezon i idzie mi dobrze.

Spokojnie poradziłbym sobie w LM ale jeżeli gracie słabszymi klubami to niestety tak jak w moim przypadku jeden sezon udany i w następnym sezonie idzie źle bo pół składu niezadowolone bo chce się przenieść dalej do lepszego klubu - takim sposobem odeszli ode mnie: Zganiacz, Piechna, Marek Kowal (POLECAM), Grzegorzewski, Kwiek, Kazmierczak, Grosicki.

Do moich "ODKRYĆ" zaliczam i polecam:
Dariusz Frankiewicz - był u mnie w rezerwach, wpuściłem go na kilka meczów i już tak został, dajcie mu sezon a wyjdzie na ludzi. teraz jest warty 12 mlnów PLN.
Radosław Matusiak - drybling i technika 20, wkręca rywali w ziemie ;]
Sebaastian Madera i Radler Błazej chyba.
TYCZKOWSKI - dobry napadzior.

oprócz tego przez moją koronę przewineło się kilku innych graczy jak np. talent z neta ;] Daniel Machacon - po sezonie zapragnął walczyć o lepsze cele i adios amigo poszedł w piz du.
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

FM 2006

Post autor: Lolek »

Ja ostatnio gralem Fiorentina. 1 sezon-5 miejsce i mysle sobie, ze wygram UEFA i zrobie z Violi potege. Tymczasem zaczal sie sezon... Ja myslalem ze zaczne kosic-co prawda odeszli odemnie Frey, Pasqual, Jorgensen i paru mniej znanych, ale sciaglem Cariniego (fatalny transfer) i kilka mniej znanych zawodnikow. Koszmar sie zaczal... w 1 sezonie mialem najleoszy napad w lidze, bo Toni z Pazzinim, a za nimi "ofensor" Bojinov (niesamowity pilkarz. Puszcza lepsze bomby niz Recoba w FM 05).
Mialem jeszcze jokera Mokoene, ktory jak na jokera gral srednio :smile: . Ale wlasnie ten moj niezawodny napad zaczal platac figle... Po 10 kolejkach 1 wygrana 4 remisy i 5 porazek. Wygralem w 5 kolejce i myslalem, ze chlopaki sie odblokowali od tego meczu bo wygrali z Roma 5-1, ale to byly tlyko zludzenia. Bylem na miejscu spadkowym, a moi pupile mieli obok swojego nazwiska NZW. To juz wiecie o co chodzi. Zarzad byl takze wkurzony no i tak sie moja gra skonczyla wielka Viola :smile:
ODPOWIEDZ