Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piekarz »

A może jednak zostań? Przecież to tylko żarty były.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?

ogarnij sie chlopie bo ewidentnie błądzisz już od dłuższego czasu :oops:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

Alfa pisze:beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?
Skończ miałczeć. Odsiedz swoje jak prawdziwy mezczyzna skoro jesteś taka Alfa a nie lamentujesz. Trzeba bylo nie startować to admina strony z takimi tekstami to by problemu nie było. Moze sie nauczycie w koncu szacunku do osób trzymających piecze nad tą stroną, jak Orzeu czy Adriano.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

niczego Ci nie tłumaczyłem to po pierwsze, po drugie to:
4. Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
po trzecie
2. Za posiadanie więcej niż jednego konta, tzw. multikonto jest dożywotni ban na wszystkie konta Użytkownika.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

Pango1987 pisze:
Alfa pisze:beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?
Skończ miałczeć. Odsiedz swoje jak prawdziwy mezczyzna skoro jesteś taka Alfa a nie lamentujesz. Trzeba bylo nie startować to admina strony z takimi tekstami to by problemu nie było. Moze sie nauczycie w koncu szacunku do osób trzymających piecze nad tą stroną, jak Orzeu czy Adriano.
nie bedziesz mi mowil co mam robic
Orzeu pisze:niczego Ci nie tłumaczyłem to po pierwsze, po drugie to:
4. Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
po trzecie
2. Za posiadanie więcej niż jednego konta, tzw. multikonto jest dożywotni ban na wszystkie konta Użytkownika.
faktycznie alez Cie uraziłem tym głąbem no matko boska bardziej sie nie da :brawo:

nie mam multikonta :oops:
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: VVujek »

Ojej szkoda że lizodupy "Maniek capitano i kredens" z prawilnego sb się nie pojawiły by pocisnac alfę jednocześnie przylizac dupę u adminów haha beka.bez odbioru
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: VVujek »

Aaa co mi tam jeszcze coś napisze xd banda pedałów capitano vel milion kont zupka chińska Maniek i kredens którzy niemiłosiernie jechali po tej stronce,administracji itp wrócili z podkulonymi ogonem z prawilnego sb i piszą o honorze haha.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: pusiek »

Taka troche gówno burza.
mirek48
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2017, 06:21

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: mirek48 »

To fakt, nic konkretnego.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Obrazek

Przyjmuję karę na klatę jakbym spluwał i mam nadzieję, że Adriano_konfident i cou24, którzy zaczęli pierwsi sapać do mnie również dostaną bany.

PS. Inter 5-7 :hahaha:
elo
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

"ssij pento dzieciak"...hmm jak dla mnie to A_f doradził Ci byś coś zjadł,bo jak wiadomo Polak jak głodny to zły ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze:"ssij pento dzieciak"...hmm jak dla mnie to A_f doradził Ci byś coś zjadł,bo jak wiadomo Polak jak głodny to zły ;)
nie interesuje mnie jakie było jego przesłanie, zaczął sapać do mnie najpierw ten psychol cou24,(...) się dołączył i udawał kozaka, w dodatku mnie obrażał kilka razy. Jest to jeden skrin, na którym widać jak się pucuje, więc dla niego też ban.

PS. na ile mnie zamykacie w zakładzie karnym we Wronkach?

//

Daruj sobie te teksty z miejscem zamieszkania jeżeli nie chcesz także dostać bana na forum.
PS: Piotrków Trybunalski jakiś wielki nie jest ;)
- AF
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

VAR rozstrzygnie
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Mówisz, że ja zacząłem? To popatrz dzieciaczek na godziny ---> http://screenshooter.net/103162666/dcihmoq

Wrzucać pozostałe skriny czy oszczędzić Ci już i tak wystarczająco dużej kompromitacji?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Ja za mala borute na sb garuje dodo konca roku I nie narzekam to moze ty tez piter co
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Adriano_forever pisze:Mówisz, że ja zacząłem? To popatrz dzieciaczek na godziny ---> http://screenshooter.net/103162666/dcihmoq

Wrzucać pozostałe skriny czy oszczędzić Ci już i tak wystarczająco dużej kompromitacji?
kołtuniowi zaczęła piana z pyska lecieć w moim kierunku, ja mu odpowiedziałem, a ty do mnie "dzieciaczek ban". Wszystko zaczęło się o 21:17, więc przeglądaj sobie klinsi ile chcesz te archiwum, a ty mistrzu się nie popłacz tutaj tylko i swoje skriny możesz sobie powiesić na ścianie w pokoju obok wypowiedzenia pracy z tesco.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Piter9702 pisze:
Adriano_forever pisze:Mówisz, że ja zacząłem? To popatrz dzieciaczek na godziny ---> http://screenshooter.net/103162666/dcihmoq

Wrzucać pozostałe skriny czy oszczędzić Ci już i tak wystarczająco dużej kompromitacji?
kołtuniowi zaczęła piana z pyska lecieć w moim kierunku, ja mu odpowiedziałem, a ty do mnie "dzieciaczek ban". Wszystko zaczęło się o 21:17, więc przeglądaj sobie klinsi ile chcesz te archiwum, a ty mistrzu się nie popłacz tutaj tylko i swoje skriny możesz sobie powiesić na ścianie w pokoju obok wypowiedzenia pracy z tesco.
Dzieciaczek, ale to Ty pierwszy zacząłeś tu wrzucać skriny, nie zauważyłeś tego? Uspokój się bo już ewidentnie majaczysz ;)

Inna sprawa, jak popracujesz na umowę trochę to zobaczysz, że jak się umowa kończy to wypowiedzenia się nie dostaje :D No ale dorośniesz jeszcze do tego momentu, nie przejmuj się ;) Z mojej strony to tyle jeżeli chodzi o tą dyskusję. Przegrałeś, pogódź się z tym.

Życzę miłej nocy po zwycięskim meczu!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Nie rozumiem po co ta dyskusja, dałem skrina a nie skriny (z liczeniem masz problem, dlatego zostałeś ostro wy***any z tesco), a bana powinieneś dostać tuż po mnie, więc koniec tej dyskusji i niech sędzia wyda sprawiedliwe wyroki. Nie tłumacz się już xd
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Czarson »

Tonący brzytwy się chwyta. Mała strata. Przynajmniej jak dostanie bana to dobrze zacznie rok szolny. Pozdrawiam
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Mora »

Poważnie Piter wracaj na forum "Plebanii" albo do książek, bo jak mama przestanie Cię utrzymywać, to sam będziesz latał ze swoim marnym CV do Tesco.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: meinenameislottar »

Pyter ty serio masz jakieś problemy ze sobą. Atakujesz poważnych ludzi i to pewnie pod wpływem alkoholu. Każdego przezywasz i robisz siebie jakąś tintirinti primadonnę. Ogarnij się chłopie, bo jak czytam twoje zarzuty wobec dobrych ludzi to ogarnia mnie złość i strach.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Mora pisze:Poważnie Piter wracaj na forum "Plebanii" albo do książek, bo jak mama przestanie Cię utrzymywać, to sam będziesz latał ze swoim marnym CV do Tesco.
wracaj na forum plebanii czyli sugerujesz mi, że już tam kiedyś byłem? zastanów się tam co piszesz bo jak zwykle są to głupoty, więc już nikogo nie zaskakujesz swoimi postami

Beke mam z was, atakujecie mnie, bo czujecie we mnie zagrożenie i szukacie atencji tutaj. Drążycie temat i nawzajem liżecie sobie rowy, a ja wkleiłem skrina gdzie (...) mnie obraził i jest to temat właśnie do takich rzeczy jak sama jego nazwa wskazuje.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
Jakim prawem ja dostałem bana na 5 dni, a majonez na 2? Albo przestrzegacie regulaminu, albo się go nauczcie, skoro odpowiadacie za porządek na SB. Nie dość, że pierwszy zostałem wyzwany i sprowokowany, to on dostał niższą karę, Nie twierdzę, że ban był niesłuszny, ale żeby być sprawiedliwym, to każdy powinien dostać tyle samo dni odpoczynku od sb.
Oczywiście pytanie przede wszystkim do Klinsiego, który nałożył na nas kary
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

ZnawcaCalcio pisze:Jakim prawem ja dostałem bana na 5 dni, a majonez na 2?
Na układy nie ma rady :(
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Płaczecie o 2 czy 5 dniowe bany,a Randama ma bana do końca roku i jakoś się nie żali.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

CarlitosLopez pisze:Płaczecie o 2 czy 5 dniowe bany,a Randama ma bana do końca roku i jakoś się nie żali.
No dokładnie Lopec. PDW RANDAMA!

Lopec płaczemy to nieodpowiednie słowo bo tylko 1 osoba płacze.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

CarlitosLopez pisze:Płaczecie o 2 czy 5 dniowe bany,a Randama ma bana do końca roku i jakoś się nie żali.
Napisz jeszcze coś głupszego Lopez, błagam.
Porównujesz mnie do użytkownika, który miał dożywotniego bana, usuwane konto, a teraz nie może udzielać się na stronie do końca roku? To tak jakbyś mnie porównał z recydywistą. Beznadziejny przykład.
Po drugie, ja nie chcę mieć skróconego bana, tylko chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie karał Klinsi.
Po trzecie, byłem przeciwny pisania na forum, ale admin strony powiedział żebym to zrobił, a na PW nie mogę bo mam bana.
Jeden bezpłciowy użytkownik zasłużył na taką samą karę i na pewno tego nie odpuszczę, a ty nie wiem po co robisz zbędny spam, skoro jest to pytanie do Klinsiego, a nie do ciebie.
A jeżeli chodzi o tego płaczka, to nie ja płakałem całe mercato, że my robimy słabe transfery, a Milan jest na tym polu wybitny i to nie ja płaczę, że Candreva jest słaby. Większość użytkowników tej strony uważa ciebie za robaka Majonez i musisz się z tym pogodzić.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

ZnawcaCalcio pisze:
CarlitosLopez pisze:Płaczecie o 2 czy 5 dniowe bany,a Randama ma bana do końca roku i jakoś się nie żali.
Napisz jeszcze coś głupszego Lopez, błagam.
Porównujesz mnie do użytkownika, który miał dożywotniego bana, usuwane konto, a teraz nie może udzielać się na stronie do końca roku? To tak jakbyś mnie porównał z recydywistą. Beznadziejny przykład.
Po drugie, ja nie chcę mieć skróconego bana, tylko chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie karał Klinsi.
Po trzecie, byłem przeciwny pisania na forum, ale admin strony powiedział żebym to zrobił, a na PW nie mogę bo mam bana.
Jeden bezpłciowy użytkownik zasłużył na taką samą karę i na pewno tego nie odpuszczę, a ty nie wiem po co robisz zbędny spam, skoro jest to pytanie do Klinsiego, a nie do ciebie.
A jeżeli chodzi o tego płaczka, to nie ja płakałem całe mercato, że my robimy słabe transfery, a Milan jest na tym polu wybitny i to nie ja płaczę, że Candreva jest słaby. Większość użytkowników tej strony uważa ciebie za robaka Majonez i musisz się z tym pogodzić.
Zanim to Klinsi przeczyta to Ci minie ban.Poza tym nawet jak przeczyta to i tak będzie miał to w dupie.Pisze po prostu,że marnujesz czas i się nic nie zmieni.Jakbyś się wczoraj urodził i nie wiedział jak jest.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

CarlitosLopez pisze:
ZnawcaCalcio pisze:
CarlitosLopez pisze:Płaczecie o 2 czy 5 dniowe bany,a Randama ma bana do końca roku i jakoś się nie żali.
Napisz jeszcze coś głupszego Lopez, błagam.
Porównujesz mnie do użytkownika, który miał dożywotniego bana, usuwane konto, a teraz nie może udzielać się na stronie do końca roku? To tak jakbyś mnie porównał z recydywistą. Beznadziejny przykład.
Po drugie, ja nie chcę mieć skróconego bana, tylko chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie karał Klinsi.
Po trzecie, byłem przeciwny pisania na forum, ale admin strony powiedział żebym to zrobił, a na PW nie mogę bo mam bana.
Jeden bezpłciowy użytkownik zasłużył na taką samą karę i na pewno tego nie odpuszczę, a ty nie wiem po co robisz zbędny spam, skoro jest to pytanie do Klinsiego, a nie do ciebie.
A jeżeli chodzi o tego płaczka, to nie ja płakałem całe mercato, że my robimy słabe transfery, a Milan jest na tym polu wybitny i to nie ja płaczę, że Candreva jest słaby. Większość użytkowników tej strony uważa ciebie za robaka Majonez i musisz się z tym pogodzić.
Zanim to Klinsi przeczyta to Ci minie ban.Poza tym nawet jak przeczyta to i tak będzie miał to w dupie.Pisze po prostu,że marnujesz czas i się nic nie zmieni.Jakbyś się wczoraj urodził i nie wiedział jak jest.
I znów się wypowiadasz, a nie jesteś w temacie. Dostałem zapewnienie, że Klinsi ma się odezwać najszybciej jak to tylko możliwe, czyli zapewne dzisiaj jak wejdzie na fci, to dostanie wiadomość od admina. Nie rób więcej spamu. Gdybym tego wcześniej nie załatwił, to ten post w ogóle by się tutaj nie pojawił.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

dobra Panowie nie kłóćcie się. Klinsi będzie to się wypowie.
ODPOWIEDZ