Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Klinsi to pojmuje potrzeby shoutboxa jakby spluwał
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

Witam. Chciałbym poruszyć kwestie pewnego osobnika przez którego prowokacje zostałem zbanowany. Nie będę się wybielał bo bana otrzymałem słusznie. Posiadam jednak dowody, powtarzam DOWODY, ze nie jaki adriano_furewer zaczął jazde obrażając mnie i sugerując, że podobnie jak on zostalem poczęty z zabawy pt. "Słoneczko" w swój typowy prowokacyjny sposób. Jeśli owy pasożyt z tej strony, pruje sie w panelu, abym dostal bana (choć nie wiem z jakiej racji ma tam dostęp będąc tylko zwykłym użytkownikiem i do tego prowokatorem) to żądam sprawiedliwości aby ta miernota społeczna za swoje wyzwiska i ubliżanie również dostał bana. Nie jestem pojedyńczym uzytkownikiem ktoremu ubliża w jawny sposób, a nie zostaje ukarany tak jak inni.

http://www.tinypic.pl/kgkczwfd47gy

//

Nawet tutaj nie umiesz się wypowiedzieć bez wyzwisk. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie na forum. - AF
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Zwykły użytkownik mówisz :D a to dobre :D W dalszym ciągu jestem tu redaktorem jak i moderatorem także coś słabo z informacjami masz ;) Wtyka Randama nie przekazał wszystkiego? Ohh jak mi przykro ;)

OK dawajcie bana i mi, nie widzę problemu ;) tylko, że Ty nawet na tym skrinie co podałeś zasługujesz na jeszcze dłuższą karę :D

Temat zamykam na jakiś czas.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: maniekfci »

kusy pisze:Proszę szanowną admnistracje o usunięcie mojego konta. Byłem z Wami od 2007 r, czas na odejście z powodu nagonki na moją osobe. Mimo wszystko życzę Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu naszego kochanego Interu do LM. Żegnajcie, Trzymajcie się!

czekamy
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

No właśnie, spełnijmy jego wolę. Tego pragnął, więc zróbmy to
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Byłem na 99% przekonany, ale dla pewności sprawdziłem. Pisał tego posta 28 maja 2017 roku, a to była... zgadnijcie! Niedziela!

Zapewne odnawiał wówczas sobotnią banię szóstym Harnasiem. Kusy co czujesz w tym momencie, czekamy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze:Byłem na 99% przekonany, ale dla pewności sprawdziłem. Pisał tego posta 28 maja 2017 roku, a to była... zgadnijcie! Niedziela!

Zapewne odnawiał wówczas sobotnią banię szóstym Harnasiem. Kusy co czujesz w tym momencie, czekamy.
Temat nieaktualny, bo kusy is back niestety, więc dalej musicie się ze mną męczyć. Ahoj
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Minister »

Ktoś z adminów ma pojęcie co się odwala na forum od jakiegoś czasu?
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Minister pisze:Ktoś z adminów ma pojęcie co się odwala na forum od jakiegoś czasu?
Pytasz o zbyt wiele. Admin prawdopodobnie nie wie o tym, że coś tu się nie tak dzieje bo już tu nie zagląda.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Słuchajcie. Pospinałem się z jakimś kebą kebom kabom czy kimś tam i dostałem bana do 25. To żart chyba.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Jezus Maria znowu kraty.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

emika pisze:Jezus Maria znowu kraty.
Piona ziomuś :D
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Gołomp wyjaśnij dlaczego za zwykłego śmieszka dowaliłeś mi pół miesiąca bana.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

emika pisze:Gołomp wyjaśnij dlaczego za zwykłego śmieszka dowaliłeś mi pół miesiąca bana.
bo cwaniakujesz i zgrywasz kozaka a wystarczy jedno kliknięcie kogos 'wyzej' i cie nie ma. Krotko i na temat pozdrawiam również z Choroszczy
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Obrazek


Nowe zdjęcie odela.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

i cyk ban na miesiąc
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

xD za co?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

za wrzucenie zdjęcia Odela bez jego zgody
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

ORZEŁ ALE TY SIĘ ZNASZ NA PIŁCE CO XDDDDDDDDDDDDDDD JAK TO DYBALA JEST. CO ZA KOMPRO.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

nie obchodzi mnie to Emilka włosy jak Odell widzimy się za miesiąc
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kredence »

Powiem tylko jedno - prawilnie was pierdole. Nie wiem która kreatura mnie zbanowała ale to już zakrawa na jakąś kpinę. Wiem doskonale że pango vel odell aka skepta prawilnie zadzwonił na komendę i dopilnował abym wylądował w celi. Dziwię się natomiast że administracja toleruje pierdy wypuszczane przez pange od rana do nocy. Jego twórczość na sb to jeden wielki trolling i frajer już dawno powinien wylecieć na zawsze. Ale osoby decyzyjne na tej stronie zawsze lubiły ludzi którzy wchodzą im w dupę , stąd też chroniony był niejaki morele . Teraz jego miejsce zajął pango. Hipokryzja do kwadratu . Życze wam miłego dnia, przy akompaniamencie pierdów wypuszczanych przez lamusa z sącza.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

kredens2222 pisze:Powiem tylko jedno - prawilnie was pierdole. Nie wiem która kreatura mnie zbanowała ale to już zakrawa na jakąś kpinę. Wiem doskonale że pango vel odell aka skepta prawilnie zadzwonił na komendę i dopilnował abym wylądował w celi. Dziwię się natomiast że administracja toleruje pierdy wypuszczane przez pange od rana do nocy. Jego twórczość na sb to jeden wielki trolling i frajer już dawno powinien wylecieć na zawsze. Ale osoby decyzyjne na tej stronie zawsze lubiły ludzi którzy wchodzą im w dupę , stąd też chroniony był niejaki morele . Teraz jego miejsce zajął pango. Hipokryzja do kwadratu . Życze wam miłego dnia, przy akompaniamencie pierdów wypuszczanych przez lamusa z sącza.
Pango wyleciał na tydzień, ty tylko na 3 dni. Pierwszy zaczął prowokacje, ledwo wróciłz bana i zaczął pisać głupoty, więc wyleciał od nowa. Kary będą sukcesywnie zwiększane, jeśli nie zmieni swojego zachowania. To samo tyczy się emiki. Nie będziemy tolerować logowania się dla wyłącznego prowokowania, a nie prowadzenia merytorycznych dyskusji.

Dobrze wiesz, że Cię lubię kredens i nie chce Cię bawanoć, tak samo jak Il Capitano, który też garuje. W zeszłym tygodniu wyleciał też maniek. Ja nie będę hipokrytą i nie będę mówił jak macie się zachowywać, bo mam swoje na sumieniu. Nie będę oceniał dotychczasowej pracy osób, które pilnowały porzadki. Powiem krótko - pewnego klimatu strony zmienić się nie da, ale będziemy oczekiwać poprawy poziomu wypowiedzi. Od wszystkich, nie tylko od wybranych osób.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

A mnie też lubisz?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Uwielbiam Was
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Rozumiem do czego dążycie. Wspaniały, wysoki poziom jak na judepolen gdzie nikogo nie wyzywają.

P.S. Posejdon to nie ja
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

No i taki koles jak kredens dostaje bana na 3 dni a wyzywa mnie równo to samo było na sb, ja dostaje od razu na 7 dni bo odpisałem w gescie obrony. Aha.

Przepraszam bardzo Randama..ja zaczałem wojne? jaka wojne? ledwo wszedłem na SB i zostałem zwyzywany od multikont, że jestem jakimś posejdonem i żebym sie przyznał, zostałem pomówiony przez capitano i kredensa i zwyzywany jeszcze od pedałów przy okazji a to ja tutaj wylatuje z banem, jakim ja byłem prekursorem jak przyszedlem na sb i grzecznie o cristiano ronaldo coś tam skrobałem. Mogliście mi też dać na te 3 dni ale wydupcone mam w sumie na to.
emika pisze:Rozumiem do czego dążycie. Wspaniały, wysoki poziom jak na judepolen gdzie nikogo nie wyzywają.

P.S. Posejdon to nie ja
jak auzyljo uczy sie od zezola marotty to najwyrazniej fcinter sie uczy od juvepoland grzecznosci
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

Posejdon to nie jest żadne multikonto
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

Orzeu pisze:Posejdon to nie jest żadne multikonto
no właśnie a na SB wyrosła jakaś legenda pod moją nieobecność, że siedze teraz pod nickiem Posejdon i zgrywam jakąś nową osobe, zostałem pomówiony i zwyzywany przez to przez Capitano i Kredensa dzisiaj jak wrocilem po banie, próbowałem sie bronić i odpysknąłem - jep, ban. Nic tu nie wyszło z mojej inicjatywy, gdybym nie naskoczono na mnie ledwo po przyjsciu, to by tematu nie bylo i grzecznie kontemplowałbym mozliwosc przyjscia Florenziego.

O ile poprzedniego mojego bana rozumiem po części, tak tego kompletnie nie pojmuje.




Dajcie mi chociaż możliwość pisania na PW, bo kuzynek Krystan_Tuc do mnie pisze wieczorami a ja mu odpisać nie moge
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Ludzie kochani oddajcie mi wolność rozumiecie to, jak możecie mnie banować kiedy w Polsce łamana jest Konstytucja i jest dokonywany zamach na sądownictwo, niebywałe ile w Was jadu zapewne głosujecie na tego małego człowieczka kipiącego z nienawiści z Żoliborza, jak tak można, KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA!
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kredence »

Pango , to co piszesz teraz w tym wątku jasno mnie utwierdza że Ty jesteś po prostu amebą umysłową. I mogą mnie zbanować na 3 lata nawet ale i tak to napisze - mordo Ty jesteś pospolitym debilem.

A co do tych pierdów że to niby ja cię zacząłem wyzywać :

kredens2222 07.07.2018, 10:39
utkaj morde pokur wiencu
kusy 07.07.2018, 10:38
Xddd
Skepta 07.07.2018, 10:38
daj mi kur wa spokoj szafo zaje bana
Czarodziej Czasu 07.07.2018, 10:38
pisal do nas na maila
Czarodziej Czasu 07.07.2018, 10:38
to nie on
kredens2222 07.07.2018, 10:38
wystarczy sprawdzic czy pango wtedy garowal i juz
kredens2222 07.07.2018, 10:38
posejdon Data rejestracji: 11.03.2017, 10:06

więc prawilnie za kłamstwa i próbe manipulacji że niby to ja cię pierwszy zacząłęm wyzywać powinnni dokur wić ci jeszcze ze 2 tygodnie.
Tym się różnimy pango , że Ty jak szczur błagasz już o skrócenie bana i pewnie spamujesz skrzynke adminom, przy okazji wykręcając kota ogonem że ty oczywiście niewinny a ja z klasą i uśmiechem na ustach odsiedze wyrok.
Fakty są takie że powinieneś już dawno dostać perma za notoryczny trolling i prowokacje .
ODPOWIEDZ