Macie jakieś zwierzęta domowe?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: domin98 »

Podobno wczoraj z warszawskiego ogrodu zoologicznego uciekła małpa. Ciekawostką jest to, że była łysa, a w trakcie ucieczki wykrzykiwała słowa "ojciec strony" i "dorwę pseudonaczelnego". Słyszeliście o tej sprawie?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Wybraniec »

Ja nic na ten temat nie wiem, ale myślę, że nie masz się czego obawiać. Małpa nie jest groźna, groźny jest lew, a ja lwa widzę codziennie i niekiedy sam się go boję!

Skoro tak ten temat Cię zainteresował to napisz może artykuł, to może być ciekawy temat.Proszę jednak byś przestał stosować wzór artykułów stosowanych przeze mnie. Zdaje sobie sprawę, że masz ciasny umysł i trudno Ci wymyśleć coś innego i najłatwiej korzystać Ci jest z czegoś co ktoś zapoczątkował, co za moment udowodnię. Zdaje sobie sprawę, że muszę być dla Ciebie wzorem, ponieważ musiałeś wykonywać moje rozkazy takie jak wyrzucenie Furewera i twoje zdanie gówno kobo obchodziło i patrzeć jak wszystko pięknie funkcjonuje kiedy ktoś ma nad tym odpowiednią kontrole. Naprawdę to rozumiem i jestem mega dumny, że jestem dla ciebie autorytetem.

Dla ciekawych:

Forma artykułów domina przed moim przyjściem do redakcji
https://fcinter.pl/news/arrivederci-italia-felieton (swoją drogą beznadziejny artykuł)
https://fcinter.pl/news/interze-w-koncu ... nam-radosc

Zapoczątkowana przeze mnie, delikatna zmiana formy poprzez dodanie nagłówków
https://fcinter.pl/news/robot

Artykuły Pana Naczelnego po tym okresie

https://fcinter.pl/news/powrot-na-wlasciwa-droge
https://fcinter.pl/news/rok-2018-z-czar ... erspektywy

Jestem Idolem! To tylko detale, ale robią różnicę... ;)
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: domin98 »

Gdybym wykonywał Twoje rozkazy, to na stronie już dawno nie byłoby Mercato Live w okresie okienek transferowych, które robi największy ruch na stronie. A całe to Twoje "ojcostwo strony" to sprowadzenie kilku osób do redakcji, które już nie piszą, albo piszą bardzo mało, odpisanie na maila od totolotka i ucieczka ze strony dwa tygodnie przed startem nowej odsłony. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Czekamy na shoutboxie, do końca bana coraz mniej czasu ;)
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: domin98 »

Swoją drogą widziałem, że na juvepoland mają problemy. Na pewno potrzebują ojcowskiej ręki, a skoro w pomoc włączył się już najstarszy polski portal o Interze, to znaczy, że nie może Cię tam zabraknąć. Idź i prowadź ich. Oni czekają na to
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Wybraniec »

Ruch na stronie robią treści, robią artykuły i dynamiczna praca nad jej rozwojem. Istnieje mnóstwo portali, które nie korzystają z Mercato Live i funkcjonują wspaniale i gwarantuje Ci, że nikt się nad tym nie zastanawia, ponieważ najważniejsza rzeczą jest ciężka praca. Bladego pojęcia nie masz jak to funkcjonuje. Ta strona to moje dziecko, tchnałęm ją, a dzięki takim osobom jak Orzeu, Ekubal i Dzonnyy, które spędziły mnóstwo czasu nad nią dziswygląda wspaniale.

Intelektualną prostytucją jest sprowadzenie moich działań do tego co napisałeś, tymbardziej, że piszesz to ty. Co robiłeś ostatnie 3 lata? Dlaczego nie potrafiłeś stworzyć silnej redakcji? Dlaczego strona działała tak i nie inazej i nie potrafiłeś zrobić, przekonać kogolowiek swoimi ruchami żeby zrobił cokolwiek w celu odświeżenia portalu, kiedy każdy wiedział, że jest to potrzebne? Przepraszam, ale jesteś słaby. Nie masz jaj i charakteru. Mi wystarczyło pół roku by wejść, pokazać, że warto. Nowy portal nie jest w żadnym stopniu twoją zasługą.

No ja się nie dziwie, że redaktorzy nie piszą. Po co pisać dla kogoś kto nie ma autorytetu?? ;)

Odszedłem po nowej odsłonie. Nie dość, że facet bez jajek to jeszcze oszust.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 16:58 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 1 raz.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: domin98 »

Oczywiście że odszedłeś przed, na początku sierpnia. Nowa odsłona ruszyła pod koniec sierpnia
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Wybraniec »

domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: domin98 »

Poćwicz lepiej do tańca z gwiazdami, nieźle Ci tam idzie, liczę że wygrasz cały program
sonka
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 12:15

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: sonka »

Też mam sunie, miniaturowy pudelek, bardzo bystra, wesoła, czuła i nieagresywna. Właśnie siedzi przy mnie i domaga się wyjścia na spacer. Czeka aż odejdę od komputera. A tu akurat wyczytałam, że kleszcze atakują już w lutym. Nie przypuszczałam, że przy tak niskiej temperaturze żyją.
Norbert111
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 20:02

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Norbert111 »

Ja mam 2 psy i kota :D
ODPOWIEDZ