Macie jakieś zwierzęta domowe?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: cooba »

Ja mam kanarka. Ma na imię Maksio, bardzo lubi kolor niebieski;)
Najładniej śpiewa, gdy ogląda ze mną w telewizji mecze:)
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Woo-cash »

Kota mam. Miałem niedawno jaskółki ale sie wyprowadziły.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Animals-Wasze:pieski,kotki itp!!

Post autor: Minister »

Temat może i dziwny,ALE...

Tak jak w temacie wrzucajcie linki ze swoimi pociechami.Mnie osobiście ciekawi jakie kto ma zwierzęta w domu czy też na podwórku :)

Zacznę więc:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wabi się Mersi(Merci) :D
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 15:08 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Gracjan
Posty: 131
Rejestracja: 21 sie 2008, 10:30

Odp: Animals-Wasze:pieski,kotki itp!!

Post autor: Gracjan »

Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 16:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Animals-Wasze:pieski,kotki itp!!

Post autor: Minister »

Gracjan-brak konta na NK!! :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Gracjan
Posty: 131
Rejestracja: 21 sie 2008, 10:30

Odp: Animals-Wasze:pieski,kotki itp!!

Post autor: Gracjan »

Poprawione
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Animals-Wasze:pieski,kotki itp!!

Post autor: Minister »

Hehe ja myślałem,że to pies a to papuga :D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Woo-cash »

master_snake pisze: Kota mam. Miałem niedawno jaskółki ale sie wyprowadziły.
Heh... 2007 rok. Od tamtej pory miałem już 3 koty :) W obecnej chwili mam psa owczarka niemieckiego który wabi się Neron. Niestety zdjęciami się nie pochwalę bo nie posiadam.
@Minister
Dojeb.ny piesek. Jaka rasa jeśli można wiedzieć. (Chodzi mi pewna rasa po głowie jednak poczekam na Twoją odpowiedź bo nie chcę palnąć głupoty jeśli nie trafię :P)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Stefan999
Posty: 73
Rejestracja: 9 sie 2008, 13:31
Lokalizacja: Damian Miller ul.Chochoła18 Łódź 91-230

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Stefan999 »

oprocz dwoch braci mam psa i ryby w akwarium :D
ryby pielegnice zebry
pies mieszaniec
bracia niewiadomo
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Minister »

Master rasa to husky.Śliczna suczka.Kosztowała mnie 400zł bez rodowodu.Z nią była ogólnie śmieszna historia bo kupiłem ją na spontanie ale za dużo pisania ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Pablusso »

Ja od dluzszego czasu czaje sie na labradora... Kiedys postawilem sobie taki warunek- pies bedzie jak bedzie auto i wieksza stancja. Auto jest, pozostaje mi sie wiec tylko przeprowadzic... No i dziewczyne przekonac, ze psiak to wspaniala sprawa :)  Swoja droga Minister, piekny okaz. Wyglada troche jak Piorun z bajki :D
Obrazek
sig by Orzeu
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Minister »

Mojej dziewczyny nawet nie poinformowałem wróciła a pies juz biegał i robił wszędzie kupę :D Ja też jestem na stancji 72 kwadraty.Psiaka natomiast zawiozłem już na Mazury ale najgorsze miesiące ja się namęczyłem a teraz rodzice już tylko karmią i nic więcej :D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Pablusso »

Widzisz, ja jak juz bym psa kupil, nie oddalbym go rodzicom, bo niestety zwierzeta maja to do siebie, ze jak sie juz przyzwyczai to pozniej problem jest. Zreszta rodzice tez maja to do siebie :D Moja rodzicielka twierdzi, ze jesli sobie teraz psa sprawie, to bedzie jedynie oznaka mojego braku odpowiedzialnosci.
Obrazek
sig by Orzeu
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Minister »

Tyle,że ja miałem o tyle problem,że kupiłem go na spółę z kumplem bo coś nam strzeliło do głowy i do Bydgoszczy z Gdańska po nią pojechaliśmy i to był koniec września.Później przyszły święta i wziąłem ją na 2 tygodnie i drugie 2 miał wziąć mój kolega ale przyleciał w ch** i tak wyszło,że całe święta siedziała u mnie.Jakby tego było mało na koniec świąt zadzonił,że chce ją sprzedać i na allegro wystawił za 400zł.A,że ja się w niej zakochałem to powiedziałem,że dam mu połowę i pies jest mój.Potem po rozmowach z rodzicami stwierdziłem,że na Mazurach będzie jej lepiej:mam zajebiście dużą działkę z dostępem do Niegocina,wszystko ogrodzone że nie trzeba jej nigdzie wyprowadzać bo jest cały czas na dworze a Huskye lubią zimno i mieszkanie nie jest dla nich dobrą opcją.I po prostu została.Na pewno jest tam szczęśliwa bo do zabawy ma owczarka niemieckiego,który na początku bawił się w pedofila ale potem stwierdził,że to chyba ,,nie dla psa kiełbasa'' :D

PS.Jakby ktoś chciał w wakacje do mnie pod namioty czy jakies przyczepy campingowe wpaść to serdecznie zapraszam.Jak do tej pory to mój ojciec liczył jedynie za prąd więc z 15 zł może.Nawet zlot dałoby się zrobić :P 
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Pablusso »

Minister pisze: Nawet zlot dałoby się zrobić :P 
Na Twoim miejscu zastanowilbym sie powaznie 10 razy zanim takie deklaracje bym skladal :) Prawdopodobnie wyszloby nas 15 zl za prad plus koszty farb i nowych mebli. Po czym tydzien bysmy remontowali, coby na ekipie remontowej oszczedzic :)

Wracajac do tematu, slyszalem ze Husky nie grzesza inteligencja... Prawda to? Piekne sa, ale podobno fiu bzdziu w glowie. Co innego Labradory :D
Obrazek
sig by Orzeu
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Minister »

Ale ja nikogo pod swój dach nie wpuszczę.Mam sporo miejsca,żeby rozbić namioty i od biedy dla kogoś kto nie lubi pod gołym niebem przyczepę campingową :D

Co do psa to to jest prawda.Głupia jak but.Nie daj boże na nią nakrzyczeć to potrafi przez pół minuty wyć i się żalić.Ogólnie Husky podobno szybko się nudzą i nie potrafią się skupić przez dłuższy czas na jednej czynności.Aczkolwiek siadać i dawać łapę jedną drugą nauczyłem ją w 3 minuty 35 sekund :) Aż się zdziwiłem,że to takie proste :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Jedrula »

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie powiem, że jako szczęśliwy mieszkaniec wsi pod moich dachem mieszkać ze mną mają zaszczyt 4 psy i 8 kotów :) Niestety opuścić mnie musiały 4 żółwie :(
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
siedem74
Posty: 124
Rejestracja: 22 sty 2007, 11:39
Lokalizacja: Trójkąt śmierci

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: siedem74 »

The holy city breathed
Like a dying man
It moved with hopeful tears
With the tears of the blind
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Globus »

Ja posiadam kundelka który dziennie zapładnia około 30 suczek w całym powiecie :)

Obrazek


A to mój wymarzony piesek:

Obrazek
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kermitt »

Globus pisze: Ja posiadam kundelka który dziennie zapładnia około 30 suczek w całym powiecie :)
Widać ma się od kogo uczyć :D

Ja posiadam psa wilczura. Duży jest skubaniec ale łagodny :P
No i jeszcze kota perskiego ale taką fajniejszą odmiane. Nie taki puszysty i grubaśny. Obydwoje na zewnątrz mieszkają i już się przyzwyczaiły do siebie :P
czarny66
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:43

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: czarny66 »

Mam w domu psiaka, dwa koty i 4 króliki.
droek
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2019, 12:32

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: droek »

Oczywiście, że mamy zwierzęta - one są rewelacyjne! Aktualnie mam dwa psy , które wziąłem ze schroniska, a do tego dwa koty, które uratowane zostały przed utonięciem... Nigdy nie zrozumiem osób, które robią krzywdę zwierzętom, ludziom, przyrodzie....

Psy to Benia i Gryz
Koty to Relik i Lemon
Pozdrowienia dla Was!
Paleciak elektryczny? Dlaczego to dobra inwestycja, zobacz tu.
matwiert
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2019, 11:18

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: matwiert »

Mam szczeniaka - 7 miesięcy czarny mały diabeł wcielony - diablo się wabi widać mu tylko białe oczy wieczorem a ma tyle energii że całe mieszkanie zawsze w nieładzie jest - ja nie wiem czy każdy szczeniak tak ma, czy tylko mój :oops: :hahaha:
http://kornet.art.pl/ Fotograf Lublin
tano
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:07

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: tano »

Tak i to dość sporo. Mam 4 psy: Johny, Denat, Ko oraz Xaw. Ponadto posiadam 2 koty: Manka i Rola. Trochę jest tych zwierząt, na szczęście mam bardzo duży ogród także zwierzęta czują się komfortowo i mają miejsce do szaleństw!
O sztaplarce dowiesz się więcej tutaj.
Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kazam »

https://www.olx.pl/oferta/kusy-spokojny ... y9LvE.html

Kusy, to średniej wielkości pies, który prawdopodobnie został wyrzucony w jednym z podłódzkich miasteczek. Jest wyjątkowo spokojnym i łagodnym psem. Na początku jest trochę nieufny wręcz wycofany. Po pewnym czasie podchodzi jednak do człowieka i chętnie się z nim zaprzyjaźnia.
Dla Kusego szukamy dobrego domu i spokojnego opiekuna. Psiak doskonale nadaj się do bloków.
Jak wszystkie nasze psy Kusy jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.
Kontakt w sprawie adopcji pod telefonem xxx


Informacje o Fundacji:

Pies oddawany do adopcji jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualna książeczkę zdrowia. Suki są wysterylizowane, a psy wykastrowane. Osobę adoptującą obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.Prezentowany pies jest pod opieka Fundacji Azyl. Mamy te inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na nasza stronę internetowa fundacjaazyl.eu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Wybraniec »

KUSY WIDZE DALEJ NA SMYCZY MARTY
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kusy »

http://www.schronisko.ostrowiec.pl/szcz ... kazam.html.
KAZAM, pies urodzony w 2005r. Kazam to pies w typie owczarka szkockiego. Mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się łagodny i przyjacielski, to jednak jest nieufny w stosunku do obcych i trzyma dystans do nowo poznanych ludzi. Powinien z czasem się oswoić, jak już przyzwyczai się do nowego miejsca pobytu. Zdecydowanie woli otwarte przestrzenie, toteż idealnie odnalazłby się w domu z dużym podwórzem. Kazam jest odrobaczony, zaszczepiony, odpchlony, zaczipowany.
Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kazam »

Niestety mnogość ofert jest przytłaczająca

http://www.schronisko.ostrowiec.pl/szcz ... -kusy.html

Kusy, pies urodzony w listopadzie 2017r. Kusy to bardzo wystraszony i nieufny piesek po przejściach. Na chwilę obecną da się pogłaskać tylko w budzie, gdzie czuje się trochę pewniej, ale nawet tam ze strachu chowa głowę. Nie wiemy co go dokładnie spotkało na wolności, ale nie było to na pewno nic miłego sporo tak panicznie boi się ludzi. Psinka wymaga długiej socjalizacji, jeśli ktoś ma doświadczenie z takimi psami po przejściach to zapraszamy do adopcji.
Kusy jest odrobaczony, zaszczepiony, odpchlony, zaczipowany.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kusy »

Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Macie jakieś zwierzęta domowe?

Post autor: Kazam »

ODPOWIEDZ