Gazety sportowe

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Torres

Gazety sportowe

Post autor: Torres »

Ten temat poswiecony jest gazetom/czasopismom sportowym :) . Jakie czytacie gazety sportowe :?: Jakie polecacie i jakie uwazacie za najlepsze i najgorsze :?:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gazety sportowe

Post autor: mati »

Nie czytam, ponieważ na rynku nie ma gazety sportowej godnej mojej uwagi... niestety, a z rzesztą i tak mam coraz mniej czasu :/ , mimo wszystko gdyby była jakas gazeta w której było by więcej tekstu niz obrazków, pozatym była by ciekawa i przede wszystkim więcej było by na temat piłki zagranicznej ... z pewnością sięgnąłbym po taką... , póki co takiej gazety nie ma i nie zanosi się na to by miała być...
Citka

Gazety sportowe

Post autor: Citka »

hmmm... ja bym moze i sobie poczytal ale to tak kupie jedna gazete i nastepna przegapie potem kupie i znowu zapomne i tak w kolo wiec nie oplaca mi sie kupywac i czytac gazet sportowych
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Gazety sportowe

Post autor: Peter »

Ja troche czytam, ale nie kupuje :P Przed lekcjami, w czasie i na przystanku zdarza mi sie czytac Tempo bo moj qmpel ok. 2 razy w tygodniu kupuje tą gazetę.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Gazety sportowe

Post autor: Szycha »

Nie czytam nic mam neta :twisted: ;)
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Gazety sportowe

Post autor: Scpn »

[quote=""Michu[PL"]"]Nie czytam nic mam neta :twisted: ;)[/quote]

Ja dokladnie to samo. Zreszta - niema gazety wartej uwagi. PieS to tylko gazeta informacyjna, PN zchodzi na PSy (:]:]:] :D:D:D) a BravoSport to wieeeeeeeeeeeelkiiiiiiiiiiiiiii lol.
rapen

Gazety sportowe

Post autor: rapen »

ja gazet sportowych malo czytam. glownie czytam wszystko o sporcie na necie. czasami poczytam pilke nozna jak kumpel kupi albo w super expresie czasami poczytam jak ide na sracza :D
Arkir

Gazety sportowe

Post autor: Arkir »

Ja też nie czytam nałogowo. Czasami kupie tylko Piłke Nożną jak już gdzieś mam jechać, albo jstem na wczasach i tak o poczytać.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Gazety sportowe

Post autor: Bart »

Ja czytam PN. Może to bardziej z przyzwyczajenia, ale od 5 lat niewiele numerów opuściłem. Z drugiej strony szkoda, że na tym rynku w Polsce posucha, chciałbym aby kiedyś powstało u nas coś na wzór 'Calcio 2000' :roll:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Gazety sportowe

Post autor: Winiar »

Ja czytuję piłkę nożną choć rzeczywiście ostatnio jest z nią coraz gorzej. Tak samo było kiedyś z Bravo Sport( czytałem ale to było daaaaaaaawno), a pozniej to jush nic ciekawego tam nie było. Ja czytam info na onecie i dodatki sportowe z codzienników( Express, Gazeta Wyborcza).
Torres

Gazety sportowe

Post autor: Torres »

Ja kupuje PN Plus i uwazam, ze to najepsza gazeta sportowa w Polsce :D .
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gazety sportowe

Post autor: mati »

Torres pisze:Ja kupuje PN Plus i uwazam, ze to najepsza gazeta sportowa w Polsce :D .
Jest to najlepsza gazeta w PL bezsprzecznie... co nie znaczy że jest dobra :/ poziom w ostatnich latach zaniżył się niesamowicie...
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Gazety sportowe

Post autor: panxxx »

Raczej gazet sportowych nie kupuje, czasami zdarzy się, że przeczytam PN, jakiś Przeglad Sportowy lub coś innego, ale uważam, że takiej jednej dobrej, niestety w Polsce nie ma... :| Po pierwsze za dużo obrazków, a za mało treści, a ich ceny są czasem powalające... :evil:
Obrazek
17_7

Gazety sportowe

Post autor: 17_7 »

racja. nie ma dobrej gazety sportowej ale ja czasami kupuje Przeglad Sportowy. PN i BravoSport sa do du**

PS. kiedys przegladalem w empiku BravoSport i bylo cos o Adriano i jego pelne nazwisko to Adriano LeitO Ribeiro :lool2:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Gazety sportowe

Post autor: Slepy »

Czegos rutynowo nie kupuje, czytam internetowe Newsy (onet,pilka.pl, + strony Interu ofcourse-_-.. czasem moze barce i Manchester) jesli chodzi o gazety to zajrze czasem do przegladu sportowego, i ostatnie strony wyborczej expresu itp.
Milosz_FCI

Gazety sportowe

Post autor: Milosz_FCI »

Bravo Sport to chyba ma jakas umowe z Realem ...... nie bylo numeru w którym w mniej niz 50 procentach ,,namazano '' o królewskich lub galaktikos - jak kto woli L o L 2 ....

ja mam pilkie nozna w teczce i se ja chwale choc nie opisuja juz Europejskich lig i wiecej przeznaczaja na lige polska co nie wrózy dobrze
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Gazety sportowe

Post autor: MiRas. »

Nie czytam polskich gazet sportowych, bo prawda jest taka, że są do kitu... i można je przeznaczyćna papier toaletowy... Bravo Sport...ostatni numer kupiłem daaaawno temu, jakbyło o tym, że w Interze razem zagrają (uwaga, uwaga...!) Ronaldo z Romario!

Żadne Bravo Sport, MegaSport, ani inne badziewia... możne je qpić tylko wtedy kiedy jest coś ciekawego dodane :P typu opaska na rękę, lub coś innego... wiem, ze z 8 lat temu bło w BS takie coś jak ...plaster nanos do lepszego oddychania... wszystko fajnie, tylko, że plaster nie chciał sięprzykleić, a jak już usadowił się na moim nosie to mi wyskoczył po nim jakiś perfidny syf :P

Większość informacji jest wyssanych z palca, przeterminowana, poza tym w necie informacje są znacznie szybciej, za free, można komentować i co się podoba...

Czasami jednak kiedy jestem w Empiku zerknę na La Gazzettaa dello Sport, bo tam czasami można przeczytać ciekawe rzeczy... co prawda, rozumiem nie więcej niż 60% z tego, ale zawsze to jest coś ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Gazety sportowe

Post autor: Andy »

Ja także już od dość dawna nie kupuje żadnych gazet :/ ( nie wiem , jakoś nie mamy takowej , żeby mnie zainteresowała :D ) - jedyne co robie to gdy idziemy z qmplami do Reala :grin: to wtedy sobie poczytam i... pośmieje się z głupot jakie tam wypisują :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
tupek17

Gazety sportowe

Post autor: tupek17 »

zgadzam sie z wami że z gazetami sportowymi coraz gorzej :!: Od czasu do czasu kupie PS. Kiedyś czytałem tylko PN ale teraz nie ma w niej nic ciekawego. Powinna powstać nowa gazeta opisujaca tylko polska piłke bo tej w gazetach coraz mniej
Kily

Gazety sportowe

Post autor: Kily »

Ja od dobrych kilku lat kupuję Piłkę Nożną i PN Plus. Są zdecydowanie najlepsi w Polsce, ale rzeczywiście ostatnio i tam nie jest najlepiej... Przekręu Sportowego nie czytam, a Bravo i Giga Sport - wielki LOL! Kiedyś w BS napisali, że obrońca Interu nazywa się Oscar Cordoba. :D

Co do netu to pczywiście też czytam: w Polsce - LECHSport; za granicą - goal.com, channel4, la gazzetta i jeszcze kilka innych. Sajty o Interze też ofc. :)
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Gazety sportowe

Post autor: The Cyc »

Gdy byłem mały to kupowałem bravo sport, ale tam pracują sami debile, przekręcali nazwiska wszystkich zawodnikówi ciągle dawali plakaty realu.
Teraz kupuję jakąś gazetę tylko jak jest plakat Interu, a o nowościach to można w necie przeczytać
Forza Inter!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gazety sportowe

Post autor: mati »

MiRas pisze:Nie czytam polskich gazet sportowych, bo prawda jest taka, że są do kitu... i można je przeznaczyćna papier toaletowy... Bravo Sport...ostatni numer kupiłem daaaawno temu, jakbyło o tym, że w Interze razem zagrają (uwaga, uwaga...!) Ronaldo z Romario!

Żadne Bravo Sport, MegaSport, ani inne badziewia... możne je qpić tylko wtedy kiedy jest coś ciekawego dodane :P typu opaska na rękę, lub coś innego... wiem, ze z 8 lat temu bło w BS takie coś jak ...plaster nanos do lepszego oddychania... wszystko fajnie, tylko, że plaster nie chciał sięprzykleić, a jak już usadowił się na moim nosie to mi wyskoczył po nim jakiś perfidny syf :P

Większość informacji jest wyssanych z palca, przeterminowana, poza tym w necie informacje są znacznie szybciej, za free, można komentować i co się podoba...

Czasami jednak kiedy jestem w Empiku zerknę na La Gazzettaa dello Sport, bo tam czasami można przeczytać ciekawe rzeczy... co prawda, rozumiem nie więcej niż 60% z tego, ale zawsze to jest coś ;)
jak rozumiesz 60% i to po włosku to i tak dobrze :grin: ja nie rozumiem nawet 1 % ;) umiem tylko "coś" po angielsku i niemiecku...
Lucas

Gazety sportowe

Post autor: Lucas »

ja czytam PN Plus
berto

Gazety sportowe

Post autor: berto »

Ja powiem szczerze...od kiedy załozyłem sobie net w domu, to kupno przezmnie gazet sportowych, jak i samych gazet spadła o chyba 90%. Taka jest bolesna prawda dla mediów.
malar
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:18

Odp: Gazety sportowe

Post autor: malar »

Witam. Mam pytanie i chyba ten wątek będzie najodpowiedniejszy. Mam pytanie czy orientujecie się czy można gdzieś w Polsce kupić La Gazzetta dello Sport? A jeśli nie to czy przez internet można kupić? Bo chciałbym sobie ją kupić dzisiejszą z pięknym "SOLO INTER" i oprawić w antyramę, by mieć pamiątkę z wczorajszego wieczoru? Proszę o odpowiedź. :)

Forza Nerazzurri!
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: MarcoPolo »

Kily pisze: Kiedyś w BS napisali, że obrońca Interu nazywa się Oscar Cordoba. :D
No nic takiego ponieważ to drugie imię Kolumbijczyka
malar pisze: Witam. Mam pytanie i chyba ten wątek będzie najodpowiedniejszy. Mam pytanie czy orientujecie się czy można gdzieś w Polsce kupić La Gazzetta dello Sport? A jeśli nie to czy przez internet można kupić? Bo chciałbym sobie ją kupić dzisiejszą z pięknym "SOLO INTER" i oprawić w antyramę, by mieć pamiątkę z wczorajszego wieczoru? Proszę o odpowiedź. :)


Dziś tak prędko chyba nie zakupisz nigdzie ale za kilka dni w Empikach poszukaj
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: eKubaL »

malar pisze: Witam. Mam pytanie i chyba ten wątek będzie najodpowiedniejszy. Mam pytanie czy orientujecie się czy można gdzieś w Polsce kupić La Gazzetta dello Sport? A jeśli nie to czy przez internet można kupić? Bo chciałbym sobie ją kupić dzisiejszą z pięknym "SOLO INTER" i oprawić w antyramę, by mieć pamiątkę z wczorajszego wieczoru? Proszę o odpowiedź. :)

Forza Nerazzurri!
Jesteś z Krakowa, wydaje mi się, że kiedyś widziałem La Gazettę w Empiku na rynku.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Gazety sportowe

Post autor: Raffal »

ale dzis raczej bedzie zamkniety :) Jutro sam sie chyba udam może uda sie kupic :)
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: eKubaL »

Raffal pisze: ale dzis raczej bedzie zamkniety :) Jutro sam sie chyba udam może uda sie kupic :)
Weź dwie :P
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Gazety sportowe

Post autor: RdK. »

eKubaL pisze:
Raffal pisze: ale dzis raczej bedzie zamkniety :) Jutro sam sie chyba udam może uda sie kupic :)
Weź dwie :P
A nawet trzy xD
Obrazek
ODPOWIEDZ