Siłownia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Przemek

Siłownia

Post autor: Przemek »

Chciałbym się dowiedzieć czy kibice Interq chodzą na siłownie lub ćwiczą w domciu itd.Jakie są wasze wymiary :D , rekordy .Także co, jak i po ile ćwiczycie..czy bierzecie coś (od razu mówie ze jakis mietków nie popieram) I ile już ćwiczycie.Ogólnie to będzie Topic poświęcony rozojowi fizycznemu..Wy zacznijcie bo ja się wstydze :D
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Paweł_FCI »

cwicze 24 /7 i praktycznie nie wychodze z siłowni, na codzien startuje w zawodach Strong Menow ;d

;p
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Siłownia

Post autor: Ljarro »

Ja mam sztange i ławke w domu, ale ostatnio sie opuscilem i mi sie nie chce cwiczyc. Ale tak se mysle ze z 70-80 wycisne :P
Wiem ze mam w udzie chyba 68, klatka 120, biceps 40
i
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Peter »

Ja od 2 tygodni zaczolem ciwczyc, nie bede jeszcze dawal swoich osiagniec bo nie sa imponujace :P Za to moj brat wyciska z 140-150 kg :D :D
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Siłownia

Post autor: MiRas. »

Czasami trenuje z Pudzianem, ale koleś jest za miękki do mnie :P

A na powaznie to sporadycznie odwiedzę siłkę, a osiągów jako takich nie mam... byle tylko klata odstawała i nie było deski :P Większy nacisk stawiam na uda...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Citka

Siłownia

Post autor: Citka »

ja na silownie nie chodze jak na w-f mam silownie to cos tam se porobie.... a tak to nie... caly czas walcze z moim brzuchem... musze sie pozbyc tego tluszczu na nim...fle.....tylkoze jakos te cwiczenia nic niedaja :/ teraz tak sie zastanawiam czy niekupic sobie spcjalnych tabletek na uczyszczenie tluszczu.... bo mam tego dosc a chce miec brzuch normalny a nie spasiony....
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Peter pisze: Za to moj brat wyciska z 140-150 kg :D :D
:haha: :lol: Niełzy dowcip w zyciu w to nie uwierze.

Ja mam silke w domu nie musze nigdzie łazić wszytko pod ręką.Cw gdzie z 5 miesięcy. Jak zrobie foty to wkleje :D
citka pisze: ...tylkoze jakos te cwiczenia nic niedaja
Same ćw nic nie dają jeśli chesz coś osiągnąc ułuż diete !! ;) aha powiedz jeszcze ile razy w tygodniu ćw brzuch.
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Paweł_FCI »

u mnie rekord szkoły jest 120 na laweczce, moj kolega wycisnal
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Paweł_FCI pisze:u mnie rekord szkoły jest 120 na laweczce, moj kolega wycisnal
120 kg w to wierze bo mój kumpel wyciska 115 kg to zbliżony wynik,
ale 150 kg ????
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Siłownia

Post autor: Ljarro »

ale 150 kg ????
A co w tym ciezarze jest takiego niemozliwego? Moze gosc cwiczy 10 lat, waży z 90 kilo i wyciska tyle.
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Ljarro pisze: A co w tym ciezarze jest takiego niemozliwego? Moze gosc cwiczy 10 lat, waży z 90 kilo i wyciska tyle.
No to niemożliwe że trzeba naprawde dużo ćw żeby tyle podnieść.
zobaczymy ile jego brat ćw. czekam na odp.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Kujon »

Ja chodze już spory okres czasu :D coś koło 5 miesięcy, diet nie używam, osiągami się nie będe chwalił bo się wstydze :D no ale @Ljarro 40 centów i łapie mieć to już coś :D RESPECT 4U :D ja z budowy jestem szczupły, więc niechodze tam dla "masy" tylko po prostu, mam odpowiedni wykaz ćwiczeń, które pomagają mi rzeźbić sylwetke....na koksie nie jade, odżywek nie kupuje bo mi szkoda siana na takie pierdołki :D Siłke mam 10 razy na miesiąc, czyli raz na 3 dni :D i narazie starczy :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Siłownia

Post autor: Ljarro »

Najlepsze to jest to, ze w porównaniu z resztą to mam cienkie rece i chciałbym troche cm dodać :) ale jakos mi sie nie chce :P
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Kujon »

Ljarro pisze:Najlepsze to jest to, ze w porównaniu z resztą to mam cienkie rece i chciałbym troche cm dodać :) ale jakos mi sie nie chce :P
Ja dąże do posiadania takiech "cienkich" rąk :D ale zajmie mi to jeszcze z 3 lata conajmniej :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

klata 120 nieźle :D
Ja sie bicem moge pochwalić jest 36 cm, ale klate mam troche cienką i na niej sie teraz skupiam.

Kujon Ljjar'owi chodziło chyba o przedramie tak??
Przy dobrej diecie osiągniesz ten rezultat o wiele czybcie, trzeba tylko chcieć.
Arkir

Siłownia

Post autor: Arkir »

Nie lubie chodzić na siłownię. Dla mnie jest to nudne. Wole pojeżdżić na rowerze, popływać, pograć w kosza, ale takie wyciskanie to mnie wogóle nie kręci.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Siłownia

Post autor: Ljarro »

Nie nie, ja chce miec w bicepsie z 45 bo wszyscy mi mówią ze mam cienki :P
Ja po prostu jak bylem mały to starsi mnie wczesnie wysłali na basen i pływałem kilka lat i mi sie samo tak wykształciło, plecy, klata :P, niewiele musiałem robić.
Przemek

Siłownia

Post autor: Przemek »

Na własne oczy najwiecej widziałem jak mój kolega (17 lat) wycisnął 130 kg.Ja spróbowałem 60 kg i udało mi się..ledwo ;D.A może ktoś napisze o jakims zajebistym treningu..bardzo by się przydało mi to ;) ,ale tez o diecie bo sam trenig dobry to połowa sukcesu...
P.s Arkir mnie też to na początku nie kręciło wolałem iśc na basen,pograc w siate,kosza czy piłe.Uwazałem (patrząc po moich kolegach) że siłownia prasuje mózg :D .Ale jak jest muzyczka,z qmlem wczasnie przerw miedzy seria pogadasz itp. itd. :grin: ..nie jest tak źle ,spróbuj :yo:
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Peter »

Dexster pisze:
Peter pisze: Za to moj brat wyciska z 140-150 kg :D :D
:haha: :lol: Niełzy dowcip w zyciu w to nie uwierze.
Jak nie wierzysz to nie wierz. To nie jest na seriie tylko jego rekord jest w tych granicach, ciwczy on od 5 lat, ma teraz 22 lata, kupuje niedlugo koma z aparatem cyfrowym i zrobie mu fotke (jego biceps itp) to wtedy uwierzysz. On nie traktuje cwiczenia jako zabawa, tylko jako obowiazek, wazy ok 85 kg. Mozna powiedziec ze w pewnym sensie jest "profesjonalista", uklada odpowiednia diete i caly cykl dnia pod ciwczenia (w dni ktore cwiczy). Spytam sie go dokladnie ile by wicisnal i ile wazy i tutaj napisze. Ja gdzies za 1,5-2 lata pochwale sie tutaj moimi osiagnieciami :D bo teraz nie mam zabardzo czym :P
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Siłownia

Post autor: Winiar »

Mój brat jest paker :P nie no to przesada, ale cwiczy jush od 2 lat (we wakacje codziennie, a tak to baardzo róznie) Powiem, że troche po nim widać, bo kiedyś mój kolega to podsumował najlepiej: Twój brat ćwiczy ? bo kiedyś miał takie chude rączki, a teraz taki pakier się zrobił :D

Ja osobiście nie ćwiczę. Kiedyś trochę trenowałem nogi, ale jush mi się znudziło :P
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Ljarro pisze:Nie nie, ja chce miec w bicepsie z 45 bo wszyscy mi mówią ze mam cienki :P
40 cm to dobry rezultat :D no chyba że chesz wyglądać jak ten koleś
http://www.ronnie.cz/index.php?clanek=283 72,5 cm na syntholu lol koleś nieźle rąbnięty.

Peter:
Zwracam honor jakoś przeczytałem żę twój brat ma 17 lat i tyle podnosi pomyliło mi sie bo byłem jednocześnie na forum kulturystycznym.
Peter pisze:Mozna powiedziec ze w pewnym sensie jest "profesjonalista", uklada odpowiednia diete i caly cykl dnia pod ciwczenia (w dni ktore cwiczy)
Można powiedzieć że ja też dieta to nic niezwykłego, każdy pownien ją stosować gdy ćw. Twój brat zapewne bierze jakieś suple jeśli tak to jakie ??
Peter pisze:To nie jest na seriie tylko jego rekord jest w tych granicach
Wiem że to rekord w jednrozowym wyciśnięciu bo tylke to na serie chyba Pudzian nie bierze :grin: :grin:
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Peter »

Bierze jakies tam suplementy: bialko, kreatyna i takie tam rozne rzeczy :D Ale nie sterydy, zeby ktos sobie nie pomyslal ze jest sterydziarzem :P
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Peter pisze: Ale nie sterydy, zeby ktos sobie nie pomyslal ze jest sterydziarzem :P
Sterydów chytają się tylko "dzieci" które chcą zaimponować kolegą. No i potem wyglądają jak debile.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Siłownia

Post autor: MiRas. »

Mojego byłego kumpla sterydy tak wypakowały, że głowę ma nieproporcjonalną do reszty ciała :D Wygląa nad wyraz śmiesznie, ale zero szacunku dla debili ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Peter »

Sterydy to glupota, od nich sie mozg kompletnie lansuje i fiut maleje :P
Boro_FCI

Siłownia

Post autor: Boro_FCI »

nie chodze , nie cwicze , bo mi sie nie chce. nie ma we mnie za grosz zawziętości czyli wychodzi na to ze nigdy nie pojde :grin: :wink: hhee
i dobrze ....
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Peter pisze:Sterydy to glupota, od nich sie mozg kompletnie lansuje i fiut maleje :P
Skąd wiesz że fiut maleje lol nie no żartuje ja słyszałem że po sterydach
nie staje na baczność :twisted:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Siłownia

Post autor: Winiar »

Peter pisze:Bierze jakies tam suplementy: bialko, kreatyna i takie tam rozne rzeczy :D Ale nie sterydy, zeby ktos sobie nie pomyslal ze jest sterydziarzem :P
Mój brat np. pije/pił mleko w proszku(mówi, że ma najwięcej białka) i wręcz łyka czekolade :D mówi, że musi uzupełniać cukry po treningu :P
Dexster

Siłownia

Post autor: Dexster »

Winiar pisze: Mój brat np. pije/pił mleko w proszku(mówi, że ma najwięcej białka) i wręcz łyka czekolade :D mówi, że musi uzupełniać cukry po treningu :P
No mlekoo jest najlepsze :D ja bym radził po treningu uzupłnić węglowodany czyli zjeśc ryż, albo kasze.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Siłownia

Post autor: Peter »

No wlasnie Dexter, moj brat wpierda** ryz ugotowany w mleku i makaron (taki jak na spaghetti) zmieszany z jogurtem. Ma tez w swoich odzywkach aminokwasy, weglowodany. Takie odzywianie sie to 50% treningu, druga polowa to... trening :P
ODPOWIEDZ