Siłownia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Siłownia

Post autor: Bart »

Siłownia i to całe przypakerstwo nigdy mnie nie interesowały :wink: Jedynym moim 'sukcesem' jest wyciśnięcie 60 kg :roll:
Przemek

Siłownia

Post autor: Przemek »

Bart pisze: Jedynym moim 'sukcesem' jest wyciśnięcie 60 kg :roll:
Mój sukces wcale nie lepszy bo pod 70 kg :D
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Siłownia

Post autor: PioFCI »

ja podobnie jak Bart...jakos narazie tez mnie to nie pociaga...chociaz kumple w okolo cwicza regularnie :wink:
Inter na zawsze !!!
Przemek

Siłownia

Post autor: Przemek »

Mam mały problem -od jakies 2 tyg. wykonuje brzuszki->6 weidera.Jeszcze widocznych efektów nie ma lecz są namcalne dowody :D ,ze mam lewąstrone troche wiekszą od prawej i bo je sie ze tak zostanie juz albo ze jeszcze bedzie gorzej.Co powinienem zrobic?? nie mam pojecia bo widocznie jakos krzywo robie te brzuszki :D.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Siłownia

Post autor: Nasir »

odswiezam temat, ale mam wazna sprawe

cwicze od kilku miesiecy i nawet widac efekty. moze nie wygladam tak jak bym chcial, ale mam duza wiecej sily niz jeszcze w ostatnie wakacje, kiedy nie dalem rady wycisnac 65 kilo, a teraz 85 rzucam bez problemu. moj problem polega na tym, ze mi sie miesnie nierownomiernie rozwijaja. w lewym bicepsie mam 37cm, a w prawym ledwo 35. to samo z tricepsem. w lewej jest wystarczajacy, a w prawej bieda. a z kolei plecy mam z prawej strony lepiej rozwiniete. nie wiem czemu tak sie dzieje. nie biore zadnych kreatyn czy innego guwna, jem duzo nabialu, makaronu. moze mi ktos powiedziec czemu tak sie dzieje??
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Rozpiska na siłownie

Post autor: Raffal »

jest jakis znawca tematu? moglby ktos podac jakis dobrry zestaw cwiczen nie znam sie za bardzo i nawet nie rozpoznaje nazw cwiczen a chcialbym zaczac :/

wiek 20 lat
wzrost 175cm
waga 83kg
budowa: norma z lekkim brzuszkiem :)
cel: redukcja tego lekkiego brzuszka i klatka a reszta ciala semetrycznie
chcialbym cwiczyc 3 razy w tyg ...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Rozpiska na siłownie

Post autor: Dzonyy »

Powiem że najlepiej by Ci było poszukać na jakimś forum o kulturystyce. Na początek jakiś ogólnorozwojowy przez jakieś 2 miechy. Potem jeżeli chcesz zrzucić brzuszek to redukcyjny ( najgorsze co może być ) . Poszukam dzisiaj mojej ogólnorozwojówki i CI wstawie :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Rozpiska na siłownie

Post autor: Raffal »

a pod ogolnorozwojowke mozna zaliczyc 12 lat gry w piłke :) ?

i jakas faja dieta by sie sprzydała ...

na forach uzywaja trudnego slownictwa itd nic nie jaze z tego co pisza :)
Ostatnio zmieniony 5 lip 2008, 22:33 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Siłownia

Post autor: Dzonyy »

Raczej nie :P Chodzi o takie jakby przygotowanie mięśni pod ćwiczenia :P diety też jakieś miałem ale to jednak za wysokie progi dla mnie.A czego na stronie nie rozumiesz ? Bo może CI wytłumacze o co chodzi.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Ja tam sie nie mam czym chwalić, od 2 tygodni nie byłem na siłowni :neutral: Mój rekord to 107(chociaż teraz bym pewnie nie wziął 100). waże 72 kg. Dąże do wagi 80. Musze jeszcze góre 3-4 kg przybrać i nogi do 80. Pio to leń jest i tyle! Mamy kumpla rocznik 1986 jedzie na sucho i ma rekord 115, czasem bierze białko lub kretki ale ogólnie wygląda kozacko. Głupio mówić ale jest fanem Chelsea i ......Juve :brawo: ale taki z Niego fan jak z koziej pupy trąbka:)
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Siłownia

Post autor: Bart »

Ja musiałem w ramach rehabilitacji po operacji kolana trochę na siłkę pochodzić, to przy okazji przywaliłem trochę na masie. :P Ale nie będę ukrywał że takie machanie kończynami jest straszliwie nudne.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Siłownia

Post autor: Pablusso »

Raffal pisze: cel: redukcja tego lekkiego brzuszka i klatka a reszta ciala semetrycznie
chcialbym cwiczyc 3 razy w tyg ...
Powiem ci tak. Ciezko bedzie ci szybko i efektownie zrzucic wage, jesli chcesz tylko poswiecic na to 3 dni w tygodniu. W ten sposob mozesz sobie wyrobic lekka muskulature, ale brzucha nie zrzucisz za bardzo. Ja bym Ci proponowal taki banalny zestaw cwiczen na brzuch. Nazywa sie "6 weidera". Na necie jest o tym chyba wszystko. W 6 tygodni przy samozaparciu masz kaloryfer na brzuchu. I to nie jest bajka. Problem, ze przez te 6 tyg musisz cwiczyc dzien w dzien. Cwiczenia te zabieraja 20 min, wiec az tak ciezko chyba nie jest tyle czasu sobie wygospodarowac...

A efekt gwarantowany :)

A jesli mowa o diecie. To ja nie jestem zwolennikiem tego rodzaju tracenia na wadze. No chyba ze sie obzerasz niemilosiernie. Po prostu koncz odzywianie sie o godzinie 20. Bez dojadania. 5 mniejszych posilkow dziennie, zamiast 3 wiekszych i szybko zobaczysz efekt.
Obrazek
sig by Orzeu
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: nutcracker »

No ja wziąłem wczoraj na klate 64 kg :p
ćwicze od jakiś 5 miesięcy z jedną przerwą pół roczną ze względu na mature.
Zaczynałem od wyciskania może z 40 kg.

164 cm
58.8 kg waga
64 na klate ;p
a bicepsu itp nie mierze ;p
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: nutcracker »

Pablusso pisze:
Powiem ci tak. Ciezko bedzie ci szybko i efektownie zrzucic wage, jesli chcesz tylko poswiecic na to 3 dni w tygodniu. W ten sposob mozesz sobie wyrobic lekka muskulature, ale brzucha nie zrzucisz za bardzo. Ja bym Ci proponowal taki banalny zestaw cwiczen na brzuch. Nazywa sie "6 weidera". Na necie jest o tym chyba wszystko. W 6 tygodni przy samozaparciu masz kaloryfer na brzuchu. I to nie jest bajka. Problem, ze przez te 6 tyg musisz cwiczyc dzien w dzien. Cwiczenia te zabieraja 20 min, wiec az tak ciezko chyba nie jest tyle czasu sobie wygospodarowac...

A efekt gwarantowany :)


Wspomniałbym jeszcze to że to nie są zwykłe ćwiczenia. Tzn, same ćwiczenia są banalne do wykonania, lecz ból jaki doznajesz podczas poprawnie wykonanego ćwiczenia jest nie do opisania. Dlatego też wiele ludzi nie dochodzi nawet do 1/4 całego 42 dniowego cyklu. Ja osobiście doszedłem do 36, mam bardzo zadawalające efekty.

I tak apropo, 6 weidera nie powoduje że chudniesz. Tylko wyrabiasz sobie mięśnie przy dużej ilości spalania kalorii. Jednakże jak chcesz chudnąć to proponuje ci diete + aeroby/trening HIIT. A w szczęgólności polecam trening HIIT bo jest 4 razy krótszy od aerobowego a efekty są dużo lepsze. Nawet jak nie masz czasu to może biegać w nocy, nawet i o 24, ja tak robiłem i powiem ci że to z czasem sie staje przyjemne.



Może mi wierzyć bo sam zrzuciłem ostatnio 8 kg i powiem ci że to wcale nie jest takie trudne.

edit. dajcie mozliwosc kasowania swojego postu jesli jest najnowszy bo teraz dostane warninga za pisanie 2 postow na raz ;p
Ostatnio zmieniony 6 lip 2008, 12:26 przez nutcracker, łącznie zmieniany 1 raz.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Siłownia

Post autor: RoB »

Pablusso pisze: Ja bym Ci proponowal taki banalny zestaw cwiczen na brzuch. Nazywa sie "6 weidera". Na necie jest o tym chyba wszystko. W 6 tygodni przy samozaparciu masz kaloryfer na brzuchu. I to nie jest bajka. Problem, ze przez te 6 tyg musisz cwiczyc dzien w dzien. Cwiczenia te zabieraja 20 min, wiec az tak ciezko chyba nie jest tyle czasu sobie wygospodarowac...

A efekt gwarantowany :)
Raczej nie bardzo, zwłaszcza, że mięśnie są pod tłuszczem. Najpierw musiałby zrzucić ten brzuch żeby mu było widać mięśnie, a same ćwiczenia na brzuch są za mało energochłonne aby spalić szybko tłuszcz. 
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Siłownia

Post autor: Darek »

Panowie, z tego co wiem najlepszy jest trening ABS II  :!: :?: Jego przewagą nad szóstką Weidera jest to że ćwiczy się tylko 4 razy w tygodniu, czas ćwiczeń jest o wiele krótszy niż w dalszych etapach szóstki gdzie ćwiczenia zajmują ponad 20 minut. Jeszcze jednym atutem ABS jest to że ćwiczenia się zmieniają i nie jest to tak monotonnie jak w Weiderze gdzie robi się te same 6 ćwiczeń tylko ilość serii i powtórzeń w ćwiczeniu się zwiększa  :P :-D Tutaj zapodaje linka do forum gdzie piszą więcej:
http://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Siłownia

Post autor: Bart »

Ale ten ABS się wiąże z absolutnym brakiem szyi?
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Siłownia

Post autor: RoB »

Brak szyi od ćwiczeń na brzuch?  :-D 
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Siłownia

Post autor: Bart »

Przecież ten gość na obrazku wyraźnie łapie się za szyję :-D
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Siłownia

Post autor: Wojtala »

Pozwólcie że odświeżę ten temat :D
i pochwale sie tym co udało mi sie namęczyć na siłowni
zacznę może od wymiarów i rekordów jakie osiągałem będąc w optymalnej formie :P

Wzrost 181 cm
Waga 72/73(ale to zalezy jak leży)
Biceps 38 cm
Przed ramie 34 cm
Pas 83 cm
Na klate 97,5 kg
mniej wiecej tyle
zarzucam fotami
Obrazek
Ten w zielonym to ja :P
Obrazek
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: Mora »

Jakieś odżywki szamiesz :?: Dietę masz specjalną :?: Czy 100% machania żelastwem :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Te ABS to Absolutny Brak Szyii ale chyba macicy:) Polecam Wam szczególnie L-Glutamine kreatyne i białko( dla początkujących dobrze by było 50-50 białko- weglowodany). Dieta czy też prochy zależą od tego ile chcesz wydać. Co do różnie rozwijających się mięśni to zawsze tak będzie jeżeli nie ćwiczysz z trenerem który widzi jak ustawiasz do każdego ćwiczenia. To może być wina poprostu przyzwyczajeń( złej postawy bądź pozycji podczas ćwiczeń). Ja sie moge pochwalić tym że przybyło mi smalcu. ZWażyłem 72 a teraz już 75. Za tydzień lub dwa biore sie za diete Glutamina plus Białko:)
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Siłownia

Post autor: Wojtala »

Mora pisze: Jakieś odżywki szamiesz :?: Dietę masz specjalną :?: Czy 100% machania żelastwem :P
Wiesz my mamy takie powiedzenie "na sucho to nawet trawa nie urośnie":P
Ale koksów nigdy nie brałem i nie zamierzam bawić się w te gówno ;)

Odżywki brałem kiedyś: Białłko Ganier Kreatyna tauryna i witaminy. Ale podstawa to jest dieta bo na samych odżywkach nic nie zrobisz ;)
obecnie planuję coś zakupić bo marnie już wyglądam a na następne lato trzeba być gotowym xD
Dieta staram się trzymać ale nie zawsze wychodzi praca szkoła itd.
Mogę jeszcze dodać foty pleców i tricepsa jak ktoś chce ewentualnie podać diete i rozpiske trenigów
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, 11:21 przez Wojtala, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: Mora »

Wojtala pisze: jak ktoś chce ewentualnie podać diete i rozpiske trenigów
Jakbyś w wolnej chwili podał jedno i drugie to byłbym bardzo wdzięczny :]
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: MiRas. »

Mora pisze:
Wojtala pisze: jak ktoś chce ewentualnie podać diete i rozpiske trenigów
Jakbyś w wolnej chwili podał jedno i drugie to byłbym bardzo wdzięczny :]
Dołączam się do prośby, bo dzisiaj spojrzałem w lustro na swoją 'rzeźbę' i trochę mnie to przeraziło ;P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Siłownia

Post autor: Dzonyy »

Podaj rozpiske :) Jak ćwiczysz przedramie ?
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Siłownia

Post autor: Wojtala »

Hmm...panowie właściwie to sie zastanawiam czy rozpisywać ten trening bo pewnie zostane zalany mnóstwem pytań co jak i dlaczego :P
Ale jak będę miał chwilke czasu to napisze.

P.s przedramion nie ćwicze ;)
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

Mam juz troche stazu na silownii lecz dopiero teraz zabieram sie za kaloryfer:).Ogolnie nie mam problemu z opona,miesnie sa widoczne na brzuchu jednak chce je bardziej wyrzezbic i przedewszystkim wzmocnic.Czytalem sporo w necie na temat "a6weidera" jednak opinie sa podzielone.Na silownii w wiekszosci przypadkow kolesie prace nad brzuchem ograniczaja do paru brzuszkow na skosnej po treningu...tak wiec moje pytanie : czy ktos z was probowal tego treningu i czy jest zadowolony z efektow?Widze ze silownia nie ktorym z was nie jest obca wiec moze ktos stosowal inny trening na wzmocnienie oraz rzezbe brzucha ktory moglby polecic?Mile widziane foty przed i po:)
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Mój kumpel ją robił. Nie wiem czy efekty są warte 42 dni "aerobicznych wyginań". Spalił troszke brzuszka, ale to tylko górne partie. W dolnych praktycznie zerowy efekt. Nie wiem jaki ty masz "pampioch", ale mój kumpel też zbytnio spasiony nie jest.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

"Pampiocha" nie mam wcale:)Nie chce spalac zbednej tkanki tluszczowej tylko wzmocnic i urzezbic brzuch.Tylko wlasnie nie jestem pewny czy efekty beda zadawalajace i adekwatne do wlozonego wysilku.jedni sobie chwala drudzy sa zawiedzeni...no coz chyba zaczne od dzis i sam bede musial ocenic...
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
ODPOWIEDZ