Siłownia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Siłownia

Post autor: GULI »

Magiq jak mówisz ze nie masz tego pampiocha to po co robic te brzuszki jak chodzisz na siłownie to badz co badz miesnie brzucha przy niektórych cwiczeniach takze pracuja...a no i szkoda masy bo(masa robi swoje)ja waze 82 kilo a i tak chciałbym przytyc tak do 90...lepiej skoncentrowac sie na barkach klacie i łapie tym bardziej ze mówisz ze z brzuchem nie masz problemu :-D
Obrazek
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

"A6w" ma to do siebie ze moge wykonywac cwiczenia w domu po treningu na silownii.Nie koliduje to w ogole z silownia.Mase nabieram powoli(taki organizm),na 90 kg musialbym faszerowac sie bez przerwy przez pare lat:D Waga stanela w miejscu(mimo odzywek) od jakis dwoch miesiecy nie notuje ani przyrostu ani strat masy:/ Moj organizm nabiera masy chyba jedynie w miesniach:D Pare dodatkowych wlukien na brzuszku sie przyda:)Poczytalem sporo na necie i stwierdzam ze od dzis zaczynam trening.Dam znac jakie efekty za jakies 2-3 tygodnie.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Z przybieraniem masy sam mam problem, chociaż mam dobrą odżywke białkową. Fakt faktem pewnie też dlatego że dziennie zjadam dwa posiłki, więc nie ma z czego rosnąć. Ostatnimi czasy natomiast ruszyła po długiej przerwie siła i już w następnym tygodniu atakuje 110kg:) (obecnie 106, w przeszłości 108 było). POwodzenia Magiq w walce z pampiochem. Daj znać co i jak- czy wyglądasz już jak modele Kleina:D "Z bojlera do kaloryfera"- powodzenia.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

Dzieki ,dzieki choc nie dotczytales chyba do konca:)Boilera nie mam:)Zeby nie wyszlo ze jestem jak Adriano:)Jak skoncze zapodam foty to sam ocenisz.Pozdro
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

No tak, przepraszam. Z bojlera do kaloryfera to dla pampiochowatych. Dla Ciebie w takim razie będzie od zera do kaloryfera:) Baw sie dobrze.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Siłownia

Post autor: Pablusso »

Przymierzam sie do A6W juz od dluzszego czasu, ale za kazdym razem zapal slabnie po chwili :) Po prostu nie widze potrzeby posiadania brzucha niczym Cristiano. Moze jak w koncu zaczne tyc zamiast chudnac to sie zmotywuje...
Obrazek
sig by Orzeu
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Siłownia

Post autor: GULI »

no to czekamy na odezwe za te 3 tygodnie Magiq...tylko napisz szczerze czy A6W cos dało jak efekty beda dobre to i moze ja sie skusze bo musze zmienic system cwiczeń z piwnego na cos lepszego,sam takze mam problem z waga tzn staneła w miejscu na tym 80-82 od 3 lat nic wiecej przytyc nie moge niestety..ludzie do lata juz nie duzo pozostało zatem trzeba ruszyc dupska i odwiedzic siłownie zebysmy sie troche posturą odróżniali od innych kibiców:D
Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Siłownia

Post autor: dzielik »

o a6w mogę Ci Magiq napisać tyle, że w tamte wakacje udało mi się dotrwać do około 20 dnia i byłem bardzo zadowolony z efektów. W te wakacje zamierzam dotrwać do końca i myślę, że nie będę żałował:)
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Siłownia

Post autor: kachol »

Trochę odskoczę od tematu, bo ćwiczyłem dawno temu i na pewno nie mam zamiaru do tego wracać, gdyż nie odczuwam takiej potrzeby. Ale zastanawia mnie ostatnio obserwowana moda na siłkę, znam ludzi, którzy nigdy nie ćwiczyli, natomiast teraz słyszę od nich codziennie jedno i to samo co wydaje mi się już męczące. Cykl kojarzył mi się z kobietami, ale od pewnego czasu zmienił dla mnie adresatów. Nie mam nic przeciwko, każda forma rozwoju fizycznego jest ok, tylko ta moda mnie już męczy... Ale może i ja się nawrócę, a może to tylko moje towarzystwo zwariowało na tym punkcie... Ale obserwuje, że teraz zamiast solarki jest siłka...
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Siłownia

Post autor: GULI »

kachol pisze: ... Ale obserwuje, że teraz zamiast solarki jest siłka...
i bardzo dobrze ze to wszystko idzie w ta strone..jak widze niektórych zenyjących tzw H**i zelowych z morda opaloną prawie na wegiel to smiac mi sie chce jak nie wiem....(zeby nie było mówie o skrajnych przypadkach których defakto jest wcale nie mało)takie narcyzy jedne z waga 60 kilo masakra...a w tym wszystkim najgorsze jest to ze ze duzo lasek lubi takich flaków takze dobrze ze  moda i upodobania zmiezają w takim a nie innym kierunku...STOP NARCYZOM I CIOTOM:P
Obrazek
Gomez
Posty: 104
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:38

Odp: Siłownia

Post autor: Gomez »

up
,,moda'' to za dużo powiedziane, może trend by lepiej pasował, ale lepiej wygląda 60kilowy gostek niżeli 120 kilowy byczek, zalany tłuszczem co się przy 20 stopniowym cieple poci jak świnia...
ale co do spalonych na gówno gości jesteśmy zgodni ;)

jak masz większy mięsień piwny to imo bez aerobów się nie obejdzie bo same A6W służy ukształtowaniu mięśni brzucha (nie jest doskonałe bo dolnych partii brzucha nie uwzględnia), a jak te można dostrzec na zalanym brzuchu ?
na początku małe kroczki tzn, codzienne spacery przez okres 2 tygodni i potem 3x w tygodniu aeroby tak po 30 minut
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

Odswieze nieco temat,a wiec z a6w dalem sobie spokoj juz po okolo tygodniu z prostej przyczyny-wysilek wlozony w trening jest nieadekwatny do wynikow.Staralem sie robic wszystko poprawnie bez tzw.oszukanych powtorzen i musze powiedziec ze jest to dosyc trudne cwiczenie szczegolnie jezeli nie dbalem o brzuch wczesniej.Obecnie brzuch cwicze na silce 3 razy w tygodniu po okolo 15-20 minut.Po 3 serie na dolne i gorne partie miesni.Oczywiscie nie jest to wstanie zastapic codziennego intensywnego treningu jak przy A6w ale nie mam potrzeby robienia kaloryfera juz teraz najlepiej zaraz bo wakacje sie zblizaja...
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
szymuśś
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2008, 10:04

Odp: Siłownia

Post autor: szymuśś »

a to ciekawie prawisz bo 6weidera jest jednym z najlepszych ćwiczeń na brzuch... ale pod warunkiem jak robi sie je od początku do końca wszystkie 42 dni :) no i nie jest to ćwiczenie dla 'miętkich' że sie tak wyraże.
Jednak poczatkujący mają to do siebie że już po tygodniu chcieli by widzieć efekty.. no ale cóż
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Odświeże troszke temat. Wczoraj ustanowiłem swój rekord na ławeczce - 111kg. Oj, było ciężko!
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Siłownia

Post autor: GULI »

gratulacje bodzio pobiłes mnie o cały kilogram:P
Obrazek
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: PepeBergomi »

szymuśś pisze: a to ciekawie prawisz bo 6weidera jest jednym z najlepszych ćwiczeń na brzuch... ale pod warunkiem jak robi sie je od początku do końca wszystkie 42 dni :) no i nie jest to ćwiczenie dla 'miętkich' że sie tak wyraże.
Jednak poczatkujący mają to do siebie że już po tygodniu chcieli by widzieć efekty.. no ale cóż
Ja przetrwalem najdłuzej 22 dni, niestety tak jak piszesz nie dla ,,miętkich" .
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Siłownia

Post autor: Seba »

Grałem w piłke bodajże 8 lat w miejscowym klubie, ale po zawieszeniu butów na kołku postanowiłem wziąć sie za siłke. Bardziej tak dla przyjemności niż w celu bicia rekordów i mierzeniu co chwile wymiarów :P Na pewno będziecie sie śmiać, ale nawet nie wiem ile wycisne na klate, ile miałem najwięcej w bicu itp :P Różnie u mnie było z tym ćwiczeniem (zresztą tak jak ze wszystkim). Czasami potrafiłem regularnie ćwiczyć, stosować diete, krótko mówiąc być solidnym. Niestety przychodziły także te gorsze okresy gdy nic mi sie nie chciało. Obecnie ćwicze tylko dwoma hantelkami i robie pompki, bo nic innego mi nie pozostało. Kumple polikwidowali wszystkie siłownie.

Kilka moich fotek:

http://img2.imageshack.us/my.php?image=zdjcie42.jpg

http://img27.imageshack.us/my.php?image=zdjcie59k.jpg

http://img2.imageshack.us/my.php?image=zdjcie12.jpg

http://img2.imageshack.us/my.php?image=zdjcie19cc.jpg

http://img26.imageshack.us/my.php?image ... zmiary.jpg - tutaj miałem szczyt formy. Oczywiście zdjęcie zrobione od razu po treningu na niezłej "pompie" więc jak wiadomo w spoczynku nie jest już tak fajnie :P
Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

guli1908 pisze: gratulacje bodzio pobiłes mnie o cały kilogram:P
Dzięki :-D. Z tego co widze ważysz 82 kg. Ja niestety nie mam takiej masy. Ledwie 76 kilogramUF.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Siłownia

Post autor: Chuchu »

Skoro tacy z Was znawcy (:P) to powiedzcie mi jaką dietę powinienem najlepiej zastosować, żeby wyrzeźbić mięśnie brzucha?? :) Te mam dość mocne ale ich po prostu nie widać :) a chciałbym żeby były widoczne ;)
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

Chuchu pisze: Skoro tacy z Was znawcy (:P) to powiedzcie mi jaką dietę powinienem najlepiej zastosować, żeby wyrzeźbić mięśnie brzucha?? :) Te mam dość mocne ale ich po prostu nie widać :) a chciałbym żeby były widoczne ;)
"Warto zwiększyć ilość posiłków bogatych w białka. Posiłki białkowe zwiększają tempo przemiany materii i nasilają przemiany hormonalne, które sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej.
Dobre źródła białka to:
Piersi kurczaka, indyka, schab, białka jaj, ryby tłuste, ryby chude, odżywka wysokobiałkowa, itp.
Nie należy w tym czasie rezygnować z węglowodanów.
Węglowodany dopuszczalne: ryż brązowy, dziki, kasza, chleb razowy, płatki owsiane, itp.
Węglowodany niedopuszczalne: ryż biały, mleko, jogurty, sery (zawierają cukier mleczny), owoce, ziemniaki, itp.

Warto pamiętać, że wszystkie posiłki powinny być przygotowane dietetycznie, czyli: gotowane, grillowane, pieczone lub smażone bez tłuszczu! No i najważniejsze. Woda.  W ciągu doby należy wypijać minimum 3 litry dziennie."

Ode mnie dodam tylko ze nie potrzebujesz jakiejs specjalnej diety,wystarczy abys wiedzial co jesc i trzymal sie tego.Jedz zdrowe jedzenie.Z tego co zrozumialem to nie masz nadwagi wiec zadne suplementy do spalania tkanki tluszczowej nie wchodza w gre.Cwicz,cwicz,cwicz jedz zdrowo i spokojnie osiagniesz swoj cel.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Siłownia

Post autor: ForzaeDi »

Osobiście też ćwiczę od Lutego, tak gdzieś 3 - 4 dni w tygodniu po około 1,5 godziny. Nie stosuje żadnej diety, nie jem żadnych odżywek itd. Jadę bardziej na rzeźbę niż na siłę, lecz wiadomo siła też przychodzi. Ogólnie to jestem szczupły, bo ważę tylko 65 kg lecz na klatę najwięcej wycisłem 76 kg. Ogólnie jestem zadowolony i co prawda już są efekty Mojej męczarni :P
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

Nareszcie coś sie ruszyło do przodu. Wczoraj mi sie udało 114 wycisnąć.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Siłownia

Post autor: groch »

Hmmm a ja ćwicze w domu robiąc pompki, brzuszki i pompki francuzkie ;P Hmmmm dieta? Eeee nie jem odżywek za 100+zł ;D Poprostu staram się pić dużo mleka, jem dużo jogurtów, serwatke... Widać efekty takie jak  chce...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Siłownia

Post autor: RoB »

dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Siłownia

Post autor: dzielik »

Dużo prawdy w tym artykule. A jeszcze kilka lat temu, jak powiedziałem kumplom, że mleko jest nie zdrowe to mnie ohydnie wyśmiali:)

Dobrze, że przynajmniej przetwory mleczne są ok (choć wyczytałem, że jeśli chodzi o dietę osoby ćwiczącej na siłowni ich również się nie poleca), a zamiast mleka wystarczy tak jak napisali w artykule, żółty ser.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Siłownia

Post autor: Magiq »

Szczerze mowiac to teraz ciezko o ZDROWA zywnosc,owoce spryskane Bog wie czym zarcie rakotworcze to juz norma.Mleko ma swoje plusy i minusy jak wszystko.Obecnie biorac antybiotyk na jedno choc to wyleczysz to mozesz sobie zaszkodzic na co innego...temat rzeka.Wiem jedynie ze dieta powinna byc dobrze zbilanowana aby dostarczyc organizmowi wszystkich potrzebnych skladnikow,mineralow,witamin itd.Jezeli macie mozliwosc zastapienia jednego srodka innym to powodzenia ale wiekszosc nie wytlumaczy matce ze mleko jest niezdrowe:D
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Siłownia

Post autor: GULI »

BoDzIo pisze: Nareszcie coś sie ruszyło do przodu. Wczoraj mi sie udało 114 wycisnąć.
oż kuźwa Bodzio poczekaj na mnie bo mi za duzo odskoczysz z wynikiem:P...bede miał co robic na jesień i zime...generalnie tegorocznym  latem dałem sobie spokój z siłką(szkoda troche wypoconej masy) ale za niecały miesiąc... I COME BACK!
pozdro dla wytrwałych i cwiczacych cały rok!
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, 13:43 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Siłownia

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Kiedyś rozmawiałem z gościem który zajmuje się czynnym uprawianiem sportu i potwierdził, że mleko nie jest takie zdrowe jak to mówią w reklamach za to polecił zieloną herbate:), ale patrząc z drugiej strony jak patrze na moją babcie która pije dużo mleka to jakoś nie widać żeby jej to mleko szkodziło:P
Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Siłownia

Post autor: BoDzIo »

GULI pisze:
BoDzIo pisze: Nareszcie coś sie ruszyło do przodu. Wczoraj mi sie udało 114 wycisnąć.
oż kuźwa Bodzio poczekaj na mnie bo mi za duzo odskoczysz z wynikiem:P...bede miał co robic na jesień i zime...generalnie tegorocznym  latem dałem sobie spokój z siłką(szkoda troche wypoconej masy) ale za niecały miesiąc... I COME BACK!
pozdro dla wytrwałych i cwiczacych cały rok!
Obiecałem Ci, że na następnym zlocie dam rade już 120.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Siłownia

Post autor: kjuska »

http://www.hollywood-workout.org/pl/?c=x&k=pl
Jak myślicie czy to ściema czy coś w tym jest ? W sumie nic nie kosztuje, więc można spróbować.
Against Modern Football
Obrazek
ODPOWIEDZ