Juventus czy Milan

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Kogo bardziej nie lubisz?

Juventusu
105
65%
Milanu
56
35%
 
Liczba głosów: 161

Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Ulis »

e-kubal pisze:
A ja tam lubiłem sobie porozmawiać z kolegą kibicem Juventusu. Wyglądało to tak:
-cześć
-cześć
-co tam w drugiej lidze słychac ? :D

[/quote]


ahahahahahh :D Ja miałem podobne akcje :D A mianowicie, jak to zwykle na wyjściu - sprzeczałem się z moim dobrym kumplem - milanistą. ;] a drugi dobry kumpel to juventini :P I on zawsze jak coś się wtrącił do gadki to pytałem go zawsze:
'Ty Damian a Juve to z kim w 1/16 lidze mistrzów gra, bo zapomniałem.. ;/'  :lol2: :-D
Zawsze pompe każdy miał :D A tak mówiłem za czasów Juve w Serie B :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: RoB »

Inter też w 1/16 LM nie grał.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Ulis »

no oczywiście chodzi o 1/8 ;] czego łapiesz za słowka Rob ? :P hehe
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Adriano_forever »

Ja bardziej nie lubie Juventusu. Jakoś zawsze miałem uprzedzenie do nich. Maja tam samych piłkarzy którze spedzaja całe życie w Juve. Mało jest piłkaży których kupili z jakiegoś dobrego klubu. Wszystko to wychowankowie albo zawodnicy sprowadzeni ze słabych klubów. A Milan jest to odwieczny rywal ale trzeba wziąć pod uwage to ze mamy z nimi ten sam stadion
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: forzaragazzi »

Oczywiście że Juve - za mecz w Turynie w 98. Kto go choć troche pamieta powinien wiedziec o co mi chodzi. Przypominając sobie tamto spotkanie wydaje mi się że serie b to najniższy wymiar kary dla nich  :x
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Magiq »

Adriano_forever pisze: Ja bardziej nie lubie Juventusu. Jakoś zawsze miałem uprzedzenie do nich. Maja tam samych piłkarzy którze spedzaja całe życie w Juve. Mało jest piłkaży których kupili z jakiegoś dobrego klubu. Wszystko to wychowankowie albo zawodnicy sprowadzeni ze słabych klubów. A Milan jest to odwieczny rywal ale trzeba wziąć pod uwage to ze mamy z nimi ten sam stadion
Za to ja szanuje druzyny ktore nie wydaja ogromnych pieniedzy za gwiazdy ktore sprowadzaja z wielkich klubow tylko pozyskuja wyrozniajacych sie pilkarzy z mniejszych klubow,daja im szanse grania na najwyzszym poziomie a oni odplacaja sie przywiazaniem do barw klubowych.Co do jednego sie zgodze,tez bardziej nie lubie Juventusu.Spośród zawodnikow starej panny najbardziej nie lubie Nedveda i Camoranesiego.Wszystko to przez te machlojki i inne brudy.Co mnie najbardziej zrazilo do nich to to ze nie potrafia przyznac sie do bledu a zamiast tego zwalaja wine na Morattiego i nasz klub.Szczegolna domena ich kibicow...
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Ja również nie lubię kibiców Juve. Jednak moim marzeniem jest , żeby w następnej edycji LM do ćwierćfinału awansowały co najmniej 4 włoskie kluby. Pięknie by się oglądało finał LM Milan vs Inter , czy Milan vs Juve . Ogromne emocje i po meczowe kłótnie xD
Patryk ;)
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Omen »

Jeśli już bym miał wybierać kogo bardziej nie lubię to Juve...Chyba głównie przez ich głupich kibiców którzy strasznie się panoszą i nie potrafią się przyznać że ich klub był brudny...wiecznie wytykają nam że wygrywamy tylko dzięki pomocy sędziów..a to totalna bzdura!!!Nie poważam też Ranieriego!!!A co do Milanu to gdybym mieszkał w Mediolanie to pewnie bardziej nie znosiłbym Rossonerich niż Juve ale mam kupla który jest kibicem Milanu i zawsze możemy wymieniać swoje poglądy na temat naszych drużyn.
:szal:
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Fanatyczny »

Patryk05 pisze: Ja również nie lubię kibiców Juve. Jednak moim marzeniem jest , żeby w następnej edycji LM do ćwierćfinału awansowały co najmniej 4 włoskie kluby. Pięknie by się oglądało finał LM Milan vs Inter , czy Milan vs Juve . Ogromne emocje i po meczowe kłótnie xD
Jezeli awansuja 4 wloskie ekipy to bedzie to optymalna liczba, wiecej nie moze :P
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Miałem na myśli trzy włoskie drużyny ;]
Patryk ;)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: kachol »

Milan zdecydowanie, nigdy nie lubiłem Juve i jakoś tak mi już zostało, mam nadzieje, że Mediolan zdominuje za rok ligę mistrzów, chociaż tak naprawdę w Mediolanie król jest jeden:-)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Raffal »

cztery ostatnie lata nie checi do Juve nie może przewyższyć wrodzonej niechceci do Milanu :) 

wkońcu jakies wartości w życiu trzeba mieć :)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 19:11 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Piekarz »

A ja bardziej Milanu nie lubię. Jako klubu, bo kibice to już trochę inna kwestia. Więcej, właściwie moja niechęć do Juve niemalże nie może się równać z tą do Milanu. Chyba po prostu nie popłynąłem z prądem, kiedy po calciopoli wrogiem nr 1 dla mnóstwa kibiców Interu stało się Juve, a dla mnóstwa kibiców Juve - Inter. Derby Mediolanu miały dla mnie zawsze większe znaczenie niż Derby Włoch i nie zmieniło się to. Kiedy oglądam Milan, pragnę jego klęski bardziej niż klęski Juve, kiedy oglądam Juve. Zwycięstwa Milanu bardziej mnie drażnią niż wygrane Juventusu. Milan jest też jedyną włoską drużyną, której bardzo ciężko jest mi kibicować w LM. Bez urazy, kibice Milanu - to silniejsze ode mnie, nie mam na to wpływu.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Piekarz;

Doskonale , to rozumie ;]
Patryk ;)
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: SlimShady »

Ja strasznie nie cierpię Starej Damy o imieniu Juventus, jakoś od początku ich nie trawie, może to i z powodu tego, że mój młodszy brat jest zagorzałym kibicem owej drużyny i nie raz ostro sie sprzeczaliśmy kto gra lepszą piłke i ma ciekawszych zawodników. Przez dłuższy czas to bracik był górom bo Juve było na fali (wiadomo zresztą czemu - "ustawione mecze" heh ;)) Jednak teraz Inter jest od 3 lat najlepszy w Serie A i może mnie cmoknąć. Powiem szczerze, że obecnego składu Juve bardziej nie cierpię niż poprzednich: szczególne nie trawie tych graczy: Tiago, Mellberg, Grygera, Nedved, Amauri, Salimihalic, Maninger, Marchisio, Poulsen - mam nadzieje że żaden z nich nigdy nie założy koszulki Interu !!. Co do Milanu nie jestem wielkim wrogiem tej drużyny, nawet kiedyś miałem szalik z Milanu heh :P Wtedy jednak Milan miał fajny, świeży skład którym wszystko wygrywali, natomiast obecna taktyka transferowa jest fatalna, a skład poprostu nudny, a sam Milan nie ciekawy, a ostatnio nawet przestałem oglądać ich mecze.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 22:07 przez SlimShady, łącznie zmieniany 1 raz.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Nen »

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Obydwu tych ekip nie lubię bo obydwie ekipy począwszy od zarządu kończąc na kibicach ciągle się na nas napinają. Do tego kotła dołożyłbym jeszcze Romę i ich trio płaczące przez sędziów a więc Sensi Mexes i De Rossi.
God protect me
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: nagato3211 »

Musiałoby mnie zdrowo popierdolić żeby odpowiedzieć na to pytanie :D. Forza INTER!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Minister »

Zaorać i zakopać ten zjebany temat. To sól w oku tego forum. Zreszta kolega wyżej wyczerpał temat.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Lopez »

Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Kusy »

CarlitosLopez pisze:Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Hahaha dobre :D :D prawda niestety.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Klinsi64 »

CarlitosLopez pisze:Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Przed chwilą leciał odcinek Kiepskich w którym Boczek otrzymał intratną propozycję pracy przy flakach w Dusseldorfie.Wahał się bo nie wiedział jak są flaki po niemiecku :D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Juventus czy Milan

Post autor: maverik »

Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Alfa »

maverik pisze:Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
amen kuzynku
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Juventus czy Milan

Post autor: VVujek »

Trzeba dodać że te kreatury próbują wykorzystać sytuację, że zostali uniewinnieni tylko z paru zarzutów.,a wkrecaja wszystkim dookola że są niewinni mimo że moggi dożywotnio nie może wykonywać zawodu i nie dostali odszkodowania ani odebranych mistrzostw.
Do tego piszą o tym że Inter też jest zamieszany tylko "przedawnienie" ich uratowało, a fakty są takie że przeciwko nam nie było prowadzone żadne postępowanie więc mogą se gadać co chcą. Złodzieje!
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Juventus czy Milan

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mnie to bardziej ciekawi, że w tamtym czasie Pessotto próbował popełnić samobójstwo. Dziwny zbieg okoliczności czy może sam jako jeden z najstarszych zawodników brał udział w tym procederze i się bał, że wyjdą jego powiązania z calciopoli.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Odet »

Jedynym klubem którego szczerze nienawidzę jest Juventus (Milan jest mi obojętny). Dla mnie to synonim zła.
Zostałem wychowany (przez tatę), że to złodzieje i oszuści.

Jak się tak przyjrzeć, to mam rację. W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.

Wiem, bo widzę, że Calciopoli oczyściło Juve, zrobili dobry skład i nie uważam już że już im gwizdkowi pomagają, ale i tak ich nienawidzę i nigdy nie kibicuje :) (oczywiście jak grają dobrze, to potrafię pochwalić)

Rok temu jak ich Real rozjechał w finale cieszyłem się jak dziecko w aquaparku.
Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze: Jak się tak przyjrzeć, to mam rację. W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.
Pozdr.
juventus 16 razy grał w finałach europejskich pucharów z czego wygrał 6,biedą można nazwać ich skuteczność w decydujących meczach,a nie ogólne występy,no i mam rozumieć,że w drodze do finałów sędziowie im jednak pomagali,a w finałach już nie? ;) Co do samego tematu to mam wyjebane na obie te drużyny,najbardziej nienawidzę Interu na 5 miejscu w lidze i mam nadzieję,że w niedzielę się to zmieni i wreszcie coś dobrego zacznie się dziać w tym klubie,wtedy może zacznę się na nowo interesować odwiecznymi rywalami.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:
juventus 16 razy grał w finałach europejskich pucharów z czego wygrał 6,biedą można nazwać ich skuteczność w decydujących meczach,a nie ogólne występy,no i mam rozumieć,że w drodze do finałów sędziowie im jednak pomagali,a w finałach już nie? ;) Co do samego tematu to mam wyjebane na obie te drużyny,najbardziej nienawidzę Interu na 5 miejscu w lidze i mam nadzieję,że w niedzielę się to zmieni i wreszcie coś dobrego zacznie się dziać w tym klubie,wtedy może zacznę się na nowo interesować odwiecznymi rywalami.
A rozum to ja chcesz, wolna wola :)
Mimo znakomitych piłkarzy, te sukcesy europejskie takie sobie, dopiero po Calciopoli/oczyszczeniu grają w tych pucharach dobrze.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Stachoo »

Alfa pisze:
maverik pisze:Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
amen kuzynku
Na podsumowanie:

https://www.facebook.com/MrAntiJuve/vid ... 755962984/

:D
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Mora »

Odet pisze:W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.
Wydrukowany karny z Liverpoolem to raz, w 1996 roku podobno byli dobrze szprycowani przez swoich lekarzy, któryś z piłkarzy opowiadał o tym w wywiadzie.

Juventus czy Milan to jak wybór pomiędzy sraczką, a zatwardzeniem...Niech będzie Milan, oni mniej kradną, no i mam kilku kumpli milanistów :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ