Juventus czy Milan

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Kogo bardziej nie lubisz?

Juventusu
105
65%
Milanu
56
35%
 
Liczba głosów: 161

Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Grzybek »

Kondux pisze: A ja zdecydowanie wole JUVE. Jestem kibicem Juve i uwielbiam ich stroje i ich herb. FORZA JUVE
Ciekawa argumentacja z tym strojem i herbem :p
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

Kondux pisze: A niby czemu?? Mam wielbić inter, bo inaczej wypad z forum?? Elvis23, nie wiem czmeu ale nie mogę pojąć Twojego sposobu myślenia. Ja uważam, że na forum powinni być kibice innych drużyn bo dodaje atrakcyjności. A po 2 jest to temat Juventus czy Milan a więc pisanie o Interze jest nie na miejscu. Pozdrawiam
a czy ja ci powiedziałem, ze jak nie to wypad z forum ? skoro to jest forum Interu to ja osobiscie biore za prowokacje teksty Forza juve. fakt faktem jestem przewraziwiony na punkcie tego klubu, ktory przyznam uwazam za dno, bo trofea musieli kupowac i raczej jako kibic Interu nie usmiecha mi się na forum klubu z Mediolanu czytac tekstow typu forza juve.
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

elvis23 pisze:
Kondux pisze: A niby czemu?? Mam wielbić inter, bo inaczej wypad z forum?? Elvis23, nie wiem czmeu ale nie mogę pojąć Twojego sposobu myślenia. Ja uważam, że na forum powinni być kibice innych drużyn bo dodaje atrakcyjności. A po 2 jest to temat Juventus czy Milan a więc pisanie o Interze jest nie na miejscu. Pozdrawiam
a czy ja ci powiedziałem, ze jak nie to wypad z forum ? skoro to jest forum Interu to ja osobiscie biore za prowokacje teksty Forza juve. fakt faktem jestem przewraziwiony na punkcie tego klubu, ktory przyznam uwazam za dno, bo trofea musieli kupowac i raczej jako kibic Interu nie usmiecha mi się na forum klubu z Mediolanu czytac tekstow typu forza juve.

No dobrze, rozumiem Cię, że moze Ci się nie podobać to, ale nie wcinaj się do tematu Milan czy Juve, że lubisz Inter bo to jest spam i post nic nie wnoszący do tematu i nie związany z tematem. Ja nie lubie kilku klubów ale póki będą ich kibice wyrażać się z szacunkiem na nie mam nic przeciwko ich obecności na forum.
Pozdrawiam
Juve Fan Kondux
Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

bądz sobie fanem czego tam chcesz ale na boga przestan co chwile pisac forza juve. napisałes tu ze ich wolisz od milanu no i spoko.

TYLKO PRZESTAN CO POST PISAC forza juve.

Tyle odemnie w tym temacie

:love: :inter: :flaga: :flaga33: :szal:  :inter: :flaga: :inter: :flaga:

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

:szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal:
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

Aż tak Cię boli, że pisze FORZA JUVE?? Ty w poście robisz:
elvis23 pisze:



:love: :inter: :flaga: :flaga33: :szal:  :inter: :flaga: :inter: :flaga:

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

:szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal:
więc czemu ja mam nie pokazywać w poście kogo lubię?? Ty nie pisz, że lubisz Inter a dopiero potem mów, żebym ja nie pokazywał kogo lubię.
P.S. Nie dość, że robisz emoty z Interem i jeszcze robisz :juvelol: co jest obraźliwe w stosunku do Juve...

FORZA JUVE
Obrazek
juventino93
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2006, 23:18

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: juventino93 »

Potwierdzam słowa Konduxa Forza Juve.A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.Juventus był,jest,i mam nadzieję będzie lepszy od Interu.Inter chyba ani razu nie zdobył LM,w każdym bądź razie napewno nie tyle co Juve.Gdyby nie ta wpadka z callciopolli to Juve znów zawojowałoby SerieAna dodatek Milan zaczyna stawać na nogi i wtedy Inter nie będzie mistrzem.Juve i bez ustawiania meczu jest wielkim klubem liczą sie piłkarze i wartość całego zespołu,a nie jakieś ustawianie meczów o którym żaden z piłkarzy ani trener nie wiedzieli.Więc nie porównujcie.              Juve:) >Inter:(
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: klusek »

juventino93 pisze: A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.
Spokojnie. Już za rok wrócicie do Serie A i będziecie mogli powalczyć z Catanią o puchary. A teraz rzeczywiście - przepaść.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Anton »

Juventino93... a już myślałem, że dzisiaj nikt nie jest w stanie mi poprawić humoru :D Zastanów sie chłopie o czym ty w ogóle gadasz :lol2:
juventino93 pisze:Juventus był,jest,i mam nadzieję będzie lepszy od Interu.
Był lepszy? Moggi kupuje mistrzostwo i oni są niby lepsi? Nie rozśmieszaj mnie :-D Jak już mówiłem nie jeden raz, nadzieję trzeba mieć zawsze :-P
juventino93 pisze:Inter chyba ani razu nie zdobył LM,w każdym bądź razie na pewno nie tyle co Juve.
Gdybyś interesował się chociaż trochę piłką wiedziałbyś, że zarówno Inter jak i Juve zdobyli Ligę Mistrzów dwa razy :roll:
juventino93 pisze:Gdyby nie ta wpadka z callciopolli to Juve znów zawojowałoby SerieA
Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem... :lol2:

Aaa nie będę Cię już dalej męczył :] Nie mam zamiaru dyskutować z ludźmi (takimi jak ty) nie mającymi o niczym pojęcia...
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Interfun3 »

jak miła kolejny kibic juve. To już epidemia a w dodatku odwiedził nas wielki trzynastoletni kibic jednym słowem znawca.
juventino93 pisze: Potwierdzam słowa Konduxa Forza Juve.A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.
tu sie z tobą zgodze Inter jest 1 w Serie A a juve 3 Serie B to jest przepaść
juventino93 pisze: .Inter chyba ani razu nie zdobył LM,
tu cie zdziwie bo zdobył 2 razy
juventino93 pisze: SerieAna dodatek Milan zaczyna stawać na nogi i wtedy Inter nie będzie mistrzem.
tak, tak mamy już połowe sezony i dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki. Imponujące. Wiesz chłopczyku że 28pkt to troche sporo
juventino93 pisze: Juve i bez ustawiania meczu jest wielkim klubem
prosze cie bez żartów
w skrócie  :juvelol:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

o boże co za  :lol3:

juventus jest nas tyle załosnym klubem, że nawet w Serie b im sedziowie musza pomagac bo są zasłabi nawet na tą lige.

nie chce kląc bo swieta jeszcze ale człowieczku rozbawiłes mnie tym postem bardziej niż Kabaret Moralnego Niepokoju.

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

z najserdeczniejszymi zyczeniami spadku do Serie C dla  :lol3: druzyny z turynu

wiec raz jeszcze
:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:
Obrazek
El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2008, 10:16
Lokalizacja: Głogów

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: El_Bojano [Q77 "MUSTANG"] »

oczywiście uwielbiam Inter lecz mój brat jest za to kibicem Juve;/  ale ostatnie zachowania kibiców i zawodników Juve mnie drażnią. Tak więc Juve jest mi obojętne(mogłoby go nie być). Za to Milanu nienawidzę, jak widzę Inzaghiego lub inną poczwarę to oranżada z komunii mi się odbija
Obrazek
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: cooba »

Nie da się porównać - obu nie znoszę tak samo, czyli baaardzo. W tym roku Roma robi co może żeby do juventusu i mialnu dołączyć (patrz: wypowiedzi R. Sensi, czy De Rossiego). Chociaż do milanu i juventusu sporo jej brakuje. W każdym bądź razie cieszę się na mecze juventus - milan. Wtedy jest pewne, że któryś z tych klubów straci punkty :D
Xnam dużo kibiców milanu i juventusu, nawettakich, których lubię i się z nimi kumpluję, ale mamy jedną zasadę: o piłce nie rozmawiamy :szal:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Jeremy »

Równą nienawiścią darzę Rome,Milan i Juventus. Choć ostatnio najbardziej Juve bo gdy przeglądam strony Juventusu i forum to po prostu nie mogę wytrzymać co za pierdoły tam piszą o Interze i o kupowaniu meczów sprzed dwóch lat.Ale można się do tego przyzwyczaić Co do Romy to do złości doprowadzają mnie ostatnio wypowiedzi romanistów a Milan... Sama nazwa mówi za siebie.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: eKubaL »

cooba pisze: Nie da się porównać - obu nie znoszę tak samo, czyli baaardzo. W tym roku Roma robi co może żeby do juventusu i mialnu dołączyć (patrz: wypowiedzi R. Sensi, czy De Rossiego). Chociaż do milanu i juventusu sporo jej brakuje. W każdym bądź razie cieszę się na mecze juventus - milan. Wtedy jest pewne, że któryś z tych klubów straci punkty :D
Xnam dużo kibiców milanu i juventusu, nawettakich, których lubię i się z nimi kumpluję, ale mamy jedną zasadę: o piłce nie rozmawiamy :szal:
A ja tam lubiłem sobie porozmawiać z kolegą kibicem Juventusu. Wyglądało to tak:
-cześć
-cześć
-co tam w drugiej lidze słychac ? :D

A milan nie jest taki zły, bo w końcu gdyby nie oni to Interu by nie było.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Seba »

Zdecydowanie bardziej nie lubie Juventusu. Mało tego...ja ich nienawidze ;-) Do Milanu mam tam jakiś szacunek, ale do Juve żadnego  :juvelol:  Juve merda
Obrazek
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Ulis »

e-kubal pisze:
A ja tam lubiłem sobie porozmawiać z kolegą kibicem Juventusu. Wyglądało to tak:
-cześć
-cześć
-co tam w drugiej lidze słychac ? :D

[/quote]


ahahahahahh :D Ja miałem podobne akcje :D A mianowicie, jak to zwykle na wyjściu - sprzeczałem się z moim dobrym kumplem - milanistą. ;] a drugi dobry kumpel to juventini :P I on zawsze jak coś się wtrącił do gadki to pytałem go zawsze:
'Ty Damian a Juve to z kim w 1/16 lidze mistrzów gra, bo zapomniałem.. ;/'  :lol2: :-D
Zawsze pompe każdy miał :D A tak mówiłem za czasów Juve w Serie B :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: RoB »

Inter też w 1/16 LM nie grał.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Ulis »

no oczywiście chodzi o 1/8 ;] czego łapiesz za słowka Rob ? :P hehe
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Adriano_forever »

Ja bardziej nie lubie Juventusu. Jakoś zawsze miałem uprzedzenie do nich. Maja tam samych piłkarzy którze spedzaja całe życie w Juve. Mało jest piłkaży których kupili z jakiegoś dobrego klubu. Wszystko to wychowankowie albo zawodnicy sprowadzeni ze słabych klubów. A Milan jest to odwieczny rywal ale trzeba wziąć pod uwage to ze mamy z nimi ten sam stadion
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: forzaragazzi »

Oczywiście że Juve - za mecz w Turynie w 98. Kto go choć troche pamieta powinien wiedziec o co mi chodzi. Przypominając sobie tamto spotkanie wydaje mi się że serie b to najniższy wymiar kary dla nich  :x
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Magiq »

Adriano_forever pisze: Ja bardziej nie lubie Juventusu. Jakoś zawsze miałem uprzedzenie do nich. Maja tam samych piłkarzy którze spedzaja całe życie w Juve. Mało jest piłkaży których kupili z jakiegoś dobrego klubu. Wszystko to wychowankowie albo zawodnicy sprowadzeni ze słabych klubów. A Milan jest to odwieczny rywal ale trzeba wziąć pod uwage to ze mamy z nimi ten sam stadion
Za to ja szanuje druzyny ktore nie wydaja ogromnych pieniedzy za gwiazdy ktore sprowadzaja z wielkich klubow tylko pozyskuja wyrozniajacych sie pilkarzy z mniejszych klubow,daja im szanse grania na najwyzszym poziomie a oni odplacaja sie przywiazaniem do barw klubowych.Co do jednego sie zgodze,tez bardziej nie lubie Juventusu.Spośród zawodnikow starej panny najbardziej nie lubie Nedveda i Camoranesiego.Wszystko to przez te machlojki i inne brudy.Co mnie najbardziej zrazilo do nich to to ze nie potrafia przyznac sie do bledu a zamiast tego zwalaja wine na Morattiego i nasz klub.Szczegolna domena ich kibicow...
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Ja również nie lubię kibiców Juve. Jednak moim marzeniem jest , żeby w następnej edycji LM do ćwierćfinału awansowały co najmniej 4 włoskie kluby. Pięknie by się oglądało finał LM Milan vs Inter , czy Milan vs Juve . Ogromne emocje i po meczowe kłótnie xD
Patryk ;)
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Omen »

Jeśli już bym miał wybierać kogo bardziej nie lubię to Juve...Chyba głównie przez ich głupich kibiców którzy strasznie się panoszą i nie potrafią się przyznać że ich klub był brudny...wiecznie wytykają nam że wygrywamy tylko dzięki pomocy sędziów..a to totalna bzdura!!!Nie poważam też Ranieriego!!!A co do Milanu to gdybym mieszkał w Mediolanie to pewnie bardziej nie znosiłbym Rossonerich niż Juve ale mam kupla który jest kibicem Milanu i zawsze możemy wymieniać swoje poglądy na temat naszych drużyn.
:szal:
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Fanatyczny »

Patryk05 pisze: Ja również nie lubię kibiców Juve. Jednak moim marzeniem jest , żeby w następnej edycji LM do ćwierćfinału awansowały co najmniej 4 włoskie kluby. Pięknie by się oglądało finał LM Milan vs Inter , czy Milan vs Juve . Ogromne emocje i po meczowe kłótnie xD
Jezeli awansuja 4 wloskie ekipy to bedzie to optymalna liczba, wiecej nie moze :P
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Miałem na myśli trzy włoskie drużyny ;]
Patryk ;)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: kachol »

Milan zdecydowanie, nigdy nie lubiłem Juve i jakoś tak mi już zostało, mam nadzieje, że Mediolan zdominuje za rok ligę mistrzów, chociaż tak naprawdę w Mediolanie król jest jeden:-)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Raffal »

cztery ostatnie lata nie checi do Juve nie może przewyższyć wrodzonej niechceci do Milanu :) 

wkońcu jakies wartości w życiu trzeba mieć :)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 19:11 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Piekarz »

A ja bardziej Milanu nie lubię. Jako klubu, bo kibice to już trochę inna kwestia. Więcej, właściwie moja niechęć do Juve niemalże nie może się równać z tą do Milanu. Chyba po prostu nie popłynąłem z prądem, kiedy po calciopoli wrogiem nr 1 dla mnóstwa kibiców Interu stało się Juve, a dla mnóstwa kibiców Juve - Inter. Derby Mediolanu miały dla mnie zawsze większe znaczenie niż Derby Włoch i nie zmieniło się to. Kiedy oglądam Milan, pragnę jego klęski bardziej niż klęski Juve, kiedy oglądam Juve. Zwycięstwa Milanu bardziej mnie drażnią niż wygrane Juventusu. Milan jest też jedyną włoską drużyną, której bardzo ciężko jest mi kibicować w LM. Bez urazy, kibice Milanu - to silniejsze ode mnie, nie mam na to wpływu.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Patryk05 »

Piekarz;

Doskonale , to rozumie ;]
Patryk ;)
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: SlimShady »

Ja strasznie nie cierpię Starej Damy o imieniu Juventus, jakoś od początku ich nie trawie, może to i z powodu tego, że mój młodszy brat jest zagorzałym kibicem owej drużyny i nie raz ostro sie sprzeczaliśmy kto gra lepszą piłke i ma ciekawszych zawodników. Przez dłuższy czas to bracik był górom bo Juve było na fali (wiadomo zresztą czemu - "ustawione mecze" heh ;)) Jednak teraz Inter jest od 3 lat najlepszy w Serie A i może mnie cmoknąć. Powiem szczerze, że obecnego składu Juve bardziej nie cierpię niż poprzednich: szczególne nie trawie tych graczy: Tiago, Mellberg, Grygera, Nedved, Amauri, Salimihalic, Maninger, Marchisio, Poulsen - mam nadzieje że żaden z nich nigdy nie założy koszulki Interu !!. Co do Milanu nie jestem wielkim wrogiem tej drużyny, nawet kiedyś miałem szalik z Milanu heh :P Wtedy jednak Milan miał fajny, świeży skład którym wszystko wygrywali, natomiast obecna taktyka transferowa jest fatalna, a skład poprostu nudny, a sam Milan nie ciekawy, a ostatnio nawet przestałem oglądać ich mecze.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 22:07 przez SlimShady, łącznie zmieniany 1 raz.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
ODPOWIEDZ