Juventus czy Milan

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Kogo bardziej nie lubisz?

Juventusu
105
65%
Milanu
56
35%
 
Liczba głosów: 161

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Nen »

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Obydwu tych ekip nie lubię bo obydwie ekipy począwszy od zarządu kończąc na kibicach ciągle się na nas napinają. Do tego kotła dołożyłbym jeszcze Romę i ich trio płaczące przez sędziów a więc Sensi Mexes i De Rossi.
God protect me
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: nagato3211 »

Musiałoby mnie zdrowo popierdolić żeby odpowiedzieć na to pytanie :D. Forza INTER!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Minister »

Zaorać i zakopać ten zjebany temat. To sól w oku tego forum. Zreszta kolega wyżej wyczerpał temat.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Lopez »

Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Kusy »

CarlitosLopez pisze:Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Hahaha dobre :D :D prawda niestety.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Klinsi64 »

CarlitosLopez pisze:Ale nie ma kto skasować tematu bo moderator z tego forum zbiera szparagi w Dusseldorfie:D
Przed chwilą leciał odcinek Kiepskich w którym Boczek otrzymał intratną propozycję pracy przy flakach w Dusseldorfie.Wahał się bo nie wiedział jak są flaki po niemiecku :D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Juventus czy Milan

Post autor: maverik »

Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Alfa »

maverik pisze:Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
amen kuzynku
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Juventus czy Milan

Post autor: VVujek »

Trzeba dodać że te kreatury próbują wykorzystać sytuację, że zostali uniewinnieni tylko z paru zarzutów.,a wkrecaja wszystkim dookola że są niewinni mimo że moggi dożywotnio nie może wykonywać zawodu i nie dostali odszkodowania ani odebranych mistrzostw.
Do tego piszą o tym że Inter też jest zamieszany tylko "przedawnienie" ich uratowało, a fakty są takie że przeciwko nam nie było prowadzone żadne postępowanie więc mogą se gadać co chcą. Złodzieje!
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Juventus czy Milan

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mnie to bardziej ciekawi, że w tamtym czasie Pessotto próbował popełnić samobójstwo. Dziwny zbieg okoliczności czy może sam jako jeden z najstarszych zawodników brał udział w tym procederze i się bał, że wyjdą jego powiązania z calciopoli.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Odet »

Jedynym klubem którego szczerze nienawidzę jest Juventus (Milan jest mi obojętny). Dla mnie to synonim zła.
Zostałem wychowany (przez tatę), że to złodzieje i oszuści.

Jak się tak przyjrzeć, to mam rację. W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.

Wiem, bo widzę, że Calciopoli oczyściło Juve, zrobili dobry skład i nie uważam już że już im gwizdkowi pomagają, ale i tak ich nienawidzę i nigdy nie kibicuje :) (oczywiście jak grają dobrze, to potrafię pochwalić)

Rok temu jak ich Real rozjechał w finale cieszyłem się jak dziecko w aquaparku.
Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze: Jak się tak przyjrzeć, to mam rację. W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.
Pozdr.
juventus 16 razy grał w finałach europejskich pucharów z czego wygrał 6,biedą można nazwać ich skuteczność w decydujących meczach,a nie ogólne występy,no i mam rozumieć,że w drodze do finałów sędziowie im jednak pomagali,a w finałach już nie? ;) Co do samego tematu to mam wyjebane na obie te drużyny,najbardziej nienawidzę Interu na 5 miejscu w lidze i mam nadzieję,że w niedzielę się to zmieni i wreszcie coś dobrego zacznie się dziać w tym klubie,wtedy może zacznę się na nowo interesować odwiecznymi rywalami.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:
juventus 16 razy grał w finałach europejskich pucharów z czego wygrał 6,biedą można nazwać ich skuteczność w decydujących meczach,a nie ogólne występy,no i mam rozumieć,że w drodze do finałów sędziowie im jednak pomagali,a w finałach już nie? ;) Co do samego tematu to mam wyjebane na obie te drużyny,najbardziej nienawidzę Interu na 5 miejscu w lidze i mam nadzieję,że w niedzielę się to zmieni i wreszcie coś dobrego zacznie się dziać w tym klubie,wtedy może zacznę się na nowo interesować odwiecznymi rywalami.
A rozum to ja chcesz, wolna wola :)
Mimo znakomitych piłkarzy, te sukcesy europejskie takie sobie, dopiero po Calciopoli/oczyszczeniu grają w tych pucharach dobrze.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Stachoo »

Alfa pisze:
maverik pisze:Do Calciopoli Milan, a po Calciopoli Juventus. Niestety, ale oszustwa sportowe, których dopuścił się Juventus i późniejsze obwinianie za to Inter sprawiły, że nienawiść interistów do milanistów zeszła na drugi plan.
amen kuzynku
Na podsumowanie:

https://www.facebook.com/MrAntiJuve/vid ... 755962984/

:D
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Juventus czy Milan

Post autor: Mora »

Odet pisze:W lidze mają mnóstwo sukcesów, bo w lidze zawsze im pomagali sędziowie i federacja. a w europejskich Pucharach bieda. Mimo świetnych składów, bez pomocy sędziów już im nie szło tak dobrze, no z wyjątkiem 1985r, jak im sędzia gwizdnął karnego po faulu przed polem karnym na Bońku.
Wydrukowany karny z Liverpoolem to raz, w 1996 roku podobno byli dobrze szprycowani przez swoich lekarzy, któryś z piłkarzy opowiadał o tym w wywiadzie.

Juventus czy Milan to jak wybór pomiędzy sraczką, a zatwardzeniem...Niech będzie Milan, oni mniej kradną, no i mam kilku kumpli milanistów :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
TomikoPTB
Posty: 126
Rejestracja: 25 sty 2014, 19:52

Re: Juventus czy Milan

Post autor: TomikoPTB »

Juve merda na zawsze ! Chuj w dupe frajerom i oszustom ! Na zawsze pogarda
ODPOWIEDZ