Juventus czy Milan

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Kogo bardziej nie lubisz?

Juventusu
105
65%
Milanu
56
35%
 
Liczba głosów: 161

rafi25
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:52

Sprostowanie

Post autor: rafi25 »

To prawda, ze Inter w sezonie 1921/22 zajal ostatnie miejsce
w grupie B, ale jesli gral baraz z Vicenza, ktora zajela ostatnie miejsce
w grupie A ,,Lega Nord", to nie rozumiem dlaczego po wygranym barazu
Inter mialby sie nieuczciwie utrzymac, skoro Vicenza ten baraz
z Interem przegrala!!!! Wszystko mozna sprawdzic
w ksiazce ,,Almanacco Illustrato del Calcio" (po wlosku).
To nie to samo, co ,,nieczyste dzialanie" dzialaczy juve z roku
1913, kiedy za zgoda federacji wloskiej wpisali juve do grupy
druzyn rywalizujacych w ,,girone lombardo", bo inaczej bylaby
druga liga. Baraz a ,,nieczyste dzialanie", to nie to samo :!: :!: :!:
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Juventus czy Milan

Post autor: Bart »

Ale ja nie twierdzę, że jesteśmy drugim Juve i wszystko załatwiamy w magiczny sposób :wink: Po prostu powinniśmy być wtedy zdegradowani i mieliśmy duzo szczęścia.
Kondzik1993
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2006, 21:27

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondzik1993 »

To ja powiem prosto...nie nawidze i milanu i interu za ten przekret z paszportem i podsluchiwaniem santisa.. a wyśmialiście nas (juve) i mówiliście że jesteście czyści jak łza właśnie to widze jak wasz trener jest sprawiedliwy i porządny hhahah!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Woo-cash »

Oj biedny zblakany kibicu Juventusu. "Przekret" z paszportem a afera calciopoli to jest duuuuza roznica. Wiec jak na swoj wiek to daj sobie spokoj i nie psuj atmosfery jaka panuje u nas na forum.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: and1 »

z paszportami Alvaro Recoba poniósł konsekfencje....z czym Juve ma spore problemy...zrobił błąd i dostał nauczkę
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Bart »

O przekręcie z paszportem nie pamiętał NIKT aż do afery calciopoli. Ciekawe.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: klusek »

Kondzik1993 pisze: To ja powiem prosto...nie nawidze i milanu i interu za ten przekret z paszportem i podsluchiwaniem santisa..
Wspolczuje. Co biedaku musisz zatem czuc do Juventusu, jezeli jestes tak uczulony na przekrety?
Kondzik1993
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2006, 21:27

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondzik1993 »

klsmkr pisze:
Kondzik1993 pisze: To ja powiem prosto...nie nawidze i milanu i interu za ten przekret z paszportem i podsluchiwaniem santisa..
Wspolczuje. Co biedaku musisz zatem czuc do Juventusu, jezeli jestes tak uczulony na przekrety?
Chyba co muszę czuć do Moggiego . Ogolnie to mam go gdzieś po tym co nam zrobił .. bo zawodnicy nie kupowali meczów tylko Moggi :/ A co do interu to był to Alvaro Recoba który jest piłkarzem ,a nie manager,a zobacz klsmkr że Moggiego już nie ma i poniósł większe konsekfencje od Recoby . Chociaż z jednej strony calciopoli i paszporty to już przeszłość bo Juve ma już drugie miejsce i się pnie do góry a inter rządzi w Serie A :) Więc gratulacje hehe 
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Mka »

[To ja powiem prosto...nie nawidze i milanu i interu za ten przekret z paszportem i podsluchiwaniem santisa.. a wyśmialiście nas (juve) i mówiliście że jesteście czyści jak łza właśnie to widze jak wasz trener jest sprawiedliwy i porządny hhahah!
Ale porównanie z kosmosu :lol2:
Za to co "zrobiliście" gracie sobie w Serie B,podobno ludzie uczą się na błędach.
Juve ma już drugie miejsce i się pnie do góry a inter rządzi w Serie A  Więc gratulacje hehe 
Dzięki,hm wypadałoby powiedzieć wzajemnie :wink:
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: MiRas. »

Kondzik1993 pisze: To ja powiem prosto...nie nawidze i milanu i interu za ten przekret z paszportem i podsluchiwaniem santisa.. a wyśmialiście nas (juve) i mówiliście że jesteście czyści jak łza właśnie to widze jak wasz trener jest sprawiedliwy i porządny hhahah!
Widze, że kolega uważa, iż paszport jest większą aferą niż Calciopoli.. pragne tylko uświadomoić, iż Paszport odnosi się do jednostki... a calciopoli do KLUBÓW... gdyby nie podsłuchiwanie Santisa dalej Moggi hasałby sobie do sędziów przed, w trakcie i po meczu... a o co biega z tym trenerem? Bo nie dokońca łapie.. że niby Mancini jest niesprawiedliwy? A co takiego zrobił? Kupił mecz? Groził sędziom? Kupował Maseratti Santisowi i spółce? A może.. trenował Juventus?! OMG...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Internazionalista »

ja nie nawidze milanu i juve na tym samym poziomie, nie tylko dlatego ze to nais najwieksi rywale ale dlatego ze to sa kluby oszustów, przekretów i bóg wie czego tam jeszcze, chociazby ostatnia afera calciopoli, juve w latach 90tych za podawanie tych dopingow i prawdopodobnie gdyby nie ten przekret na poczatku stulecia to juve gralo by w serie b i nigdy by nie zaistnialo, a co do milanu to jestem pewny ze gdyby nie 'interwencja' berlusconiego w sadzia to milan gralby razem z juve w serie b......


aczkolwiek kilku qpli lubi milan badz juve ale zyjemy ze soba w zgodzie:D :love: :szal: :inter:
Ostatnio zmieniony 30 lis 2006, 21:41 przez Internazionalista, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

bardziej nie trawie juventusu. zawsze mnie denerwowali. nie nawidze ich strojow herbu i tego ochydnego stadionu.
wole 100 kroc milan bo mój dobry kumpoel jest fanem milanu i zeby sie nie klucic przy rozmowach o serie a to jedziemy po juventusie :D
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

A ja zdecydowanie wole JUVE. Jestem kibicem Juve i uwielbiam ich stroje i ich herb. FORZA JUVE
Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

nie zebym narzekał ale takie teksty na forum INTERU są conajmniej nie odpowiednie.
nie mam nic do ludzi ktorzy sympatyzuja z  :juvelol: no ale jak by nie patrzec to tekst nie na miejscu

FORZA INTER

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:


:inter: :flaga: :flaga33: :flaga33: :szal: :inter: :flaga: :flaga33: :szal: :flaga: :inter: :flaga33:
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

A niby czemu?? Mam wielbić inter, bo inaczej wypad z forum?? Elvis23, nie wiem czmeu ale nie mogę pojąć Twojego sposobu myślenia. Ja uważam, że na forum powinni być kibice innych drużyn bo dodaje atrakcyjności. A po 2 jest to temat Juventus czy Milan a więc pisanie o Interze jest nie na miejscu. Pozdrawiam
Obrazek
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Grzybek »

Kondux pisze: A ja zdecydowanie wole JUVE. Jestem kibicem Juve i uwielbiam ich stroje i ich herb. FORZA JUVE
Ciekawa argumentacja z tym strojem i herbem :p
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

Kondux pisze: A niby czemu?? Mam wielbić inter, bo inaczej wypad z forum?? Elvis23, nie wiem czmeu ale nie mogę pojąć Twojego sposobu myślenia. Ja uważam, że na forum powinni być kibice innych drużyn bo dodaje atrakcyjności. A po 2 jest to temat Juventus czy Milan a więc pisanie o Interze jest nie na miejscu. Pozdrawiam
a czy ja ci powiedziałem, ze jak nie to wypad z forum ? skoro to jest forum Interu to ja osobiscie biore za prowokacje teksty Forza juve. fakt faktem jestem przewraziwiony na punkcie tego klubu, ktory przyznam uwazam za dno, bo trofea musieli kupowac i raczej jako kibic Interu nie usmiecha mi się na forum klubu z Mediolanu czytac tekstow typu forza juve.
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

elvis23 pisze:
Kondux pisze: A niby czemu?? Mam wielbić inter, bo inaczej wypad z forum?? Elvis23, nie wiem czmeu ale nie mogę pojąć Twojego sposobu myślenia. Ja uważam, że na forum powinni być kibice innych drużyn bo dodaje atrakcyjności. A po 2 jest to temat Juventus czy Milan a więc pisanie o Interze jest nie na miejscu. Pozdrawiam
a czy ja ci powiedziałem, ze jak nie to wypad z forum ? skoro to jest forum Interu to ja osobiscie biore za prowokacje teksty Forza juve. fakt faktem jestem przewraziwiony na punkcie tego klubu, ktory przyznam uwazam za dno, bo trofea musieli kupowac i raczej jako kibic Interu nie usmiecha mi się na forum klubu z Mediolanu czytac tekstow typu forza juve.

No dobrze, rozumiem Cię, że moze Ci się nie podobać to, ale nie wcinaj się do tematu Milan czy Juve, że lubisz Inter bo to jest spam i post nic nie wnoszący do tematu i nie związany z tematem. Ja nie lubie kilku klubów ale póki będą ich kibice wyrażać się z szacunkiem na nie mam nic przeciwko ich obecności na forum.
Pozdrawiam
Juve Fan Kondux
Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

bądz sobie fanem czego tam chcesz ale na boga przestan co chwile pisac forza juve. napisałes tu ze ich wolisz od milanu no i spoko.

TYLKO PRZESTAN CO POST PISAC forza juve.

Tyle odemnie w tym temacie

:love: :inter: :flaga: :flaga33: :szal:  :inter: :flaga: :inter: :flaga:

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

:szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal:
Obrazek
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Kondux »

Aż tak Cię boli, że pisze FORZA JUVE?? Ty w poście robisz:
elvis23 pisze:



:love: :inter: :flaga: :flaga33: :szal:  :inter: :flaga: :inter: :flaga:

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

:szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal:
więc czemu ja mam nie pokazywać w poście kogo lubię?? Ty nie pisz, że lubisz Inter a dopiero potem mów, żebym ja nie pokazywał kogo lubię.
P.S. Nie dość, że robisz emoty z Interem i jeszcze robisz :juvelol: co jest obraźliwe w stosunku do Juve...

FORZA JUVE
Obrazek
juventino93
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2006, 23:18

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: juventino93 »

Potwierdzam słowa Konduxa Forza Juve.A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.Juventus był,jest,i mam nadzieję będzie lepszy od Interu.Inter chyba ani razu nie zdobył LM,w każdym bądź razie napewno nie tyle co Juve.Gdyby nie ta wpadka z callciopolli to Juve znów zawojowałoby SerieAna dodatek Milan zaczyna stawać na nogi i wtedy Inter nie będzie mistrzem.Juve i bez ustawiania meczu jest wielkim klubem liczą sie piłkarze i wartość całego zespołu,a nie jakieś ustawianie meczów o którym żaden z piłkarzy ani trener nie wiedzieli.Więc nie porównujcie.              Juve:) >Inter:(
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: klusek »

juventino93 pisze: A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.
Spokojnie. Już za rok wrócicie do Serie A i będziecie mogli powalczyć z Catanią o puchary. A teraz rzeczywiście - przepaść.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Anton »

Juventino93... a już myślałem, że dzisiaj nikt nie jest w stanie mi poprawić humoru :D Zastanów sie chłopie o czym ty w ogóle gadasz :lol2:
juventino93 pisze:Juventus był,jest,i mam nadzieję będzie lepszy od Interu.
Był lepszy? Moggi kupuje mistrzostwo i oni są niby lepsi? Nie rozśmieszaj mnie :-D Jak już mówiłem nie jeden raz, nadzieję trzeba mieć zawsze :-P
juventino93 pisze:Inter chyba ani razu nie zdobył LM,w każdym bądź razie na pewno nie tyle co Juve.
Gdybyś interesował się chociaż trochę piłką wiedziałbyś, że zarówno Inter jak i Juve zdobyli Ligę Mistrzów dwa razy :roll:
juventino93 pisze:Gdyby nie ta wpadka z callciopolli to Juve znów zawojowałoby SerieA
Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem... :lol2:

Aaa nie będę Cię już dalej męczył :] Nie mam zamiaru dyskutować z ludźmi (takimi jak ty) nie mającymi o niczym pojęcia...
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Interfun3 »

jak miła kolejny kibic juve. To już epidemia a w dodatku odwiedził nas wielki trzynastoletni kibic jednym słowem znawca.
juventino93 pisze: Potwierdzam słowa Konduxa Forza Juve.A tak ogólnie to Interu nie można porównywać z Juventusem.Dzieli ich przepaść.
tu sie z tobą zgodze Inter jest 1 w Serie A a juve 3 Serie B to jest przepaść
juventino93 pisze: .Inter chyba ani razu nie zdobył LM,
tu cie zdziwie bo zdobył 2 razy
juventino93 pisze: SerieAna dodatek Milan zaczyna stawać na nogi i wtedy Inter nie będzie mistrzem.
tak, tak mamy już połowe sezony i dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki. Imponujące. Wiesz chłopczyku że 28pkt to troche sporo
juventino93 pisze: Juve i bez ustawiania meczu jest wielkim klubem
prosze cie bez żartów
w skrócie  :juvelol:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: elvis »

o boże co za  :lol3:

juventus jest nas tyle załosnym klubem, że nawet w Serie b im sedziowie musza pomagac bo są zasłabi nawet na tą lige.

nie chce kląc bo swieta jeszcze ale człowieczku rozbawiłes mnie tym postem bardziej niż Kabaret Moralnego Niepokoju.

:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:

z najserdeczniejszymi zyczeniami spadku do Serie C dla  :lol3: druzyny z turynu

wiec raz jeszcze
:juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol: :juvelol:
Obrazek
El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2008, 10:16
Lokalizacja: Głogów

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: El_Bojano [Q77 "MUSTANG"] »

oczywiście uwielbiam Inter lecz mój brat jest za to kibicem Juve;/  ale ostatnie zachowania kibiców i zawodników Juve mnie drażnią. Tak więc Juve jest mi obojętne(mogłoby go nie być). Za to Milanu nienawidzę, jak widzę Inzaghiego lub inną poczwarę to oranżada z komunii mi się odbija
Obrazek
cooba
Posty: 97
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: cooba »

Nie da się porównać - obu nie znoszę tak samo, czyli baaardzo. W tym roku Roma robi co może żeby do juventusu i mialnu dołączyć (patrz: wypowiedzi R. Sensi, czy De Rossiego). Chociaż do milanu i juventusu sporo jej brakuje. W każdym bądź razie cieszę się na mecze juventus - milan. Wtedy jest pewne, że któryś z tych klubów straci punkty :D
Xnam dużo kibiców milanu i juventusu, nawettakich, których lubię i się z nimi kumpluję, ale mamy jedną zasadę: o piłce nie rozmawiamy :szal:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Jeremy »

Równą nienawiścią darzę Rome,Milan i Juventus. Choć ostatnio najbardziej Juve bo gdy przeglądam strony Juventusu i forum to po prostu nie mogę wytrzymać co za pierdoły tam piszą o Interze i o kupowaniu meczów sprzed dwóch lat.Ale można się do tego przyzwyczaić Co do Romy to do złości doprowadzają mnie ostatnio wypowiedzi romanistów a Milan... Sama nazwa mówi za siebie.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: eKubaL »

cooba pisze: Nie da się porównać - obu nie znoszę tak samo, czyli baaardzo. W tym roku Roma robi co może żeby do juventusu i mialnu dołączyć (patrz: wypowiedzi R. Sensi, czy De Rossiego). Chociaż do milanu i juventusu sporo jej brakuje. W każdym bądź razie cieszę się na mecze juventus - milan. Wtedy jest pewne, że któryś z tych klubów straci punkty :D
Xnam dużo kibiców milanu i juventusu, nawettakich, których lubię i się z nimi kumpluję, ale mamy jedną zasadę: o piłce nie rozmawiamy :szal:
A ja tam lubiłem sobie porozmawiać z kolegą kibicem Juventusu. Wyglądało to tak:
-cześć
-cześć
-co tam w drugiej lidze słychac ? :D

A milan nie jest taki zły, bo w końcu gdyby nie oni to Interu by nie było.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus czy Milan

Post autor: Seba »

Zdecydowanie bardziej nie lubie Juventusu. Mało tego...ja ich nienawidze ;-) Do Milanu mam tam jakiś szacunek, ale do Juve żadnego  :juvelol:  Juve merda
Obrazek
ODPOWIEDZ