PAPIEZ

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Scpn »

Kiedy mama powiedziala mi w czwartek, ze czuje ze z Papiezem jest niedorbze, kazalem jej sie popukac w glowe. Nastepnego dnia obudzila mnei z informacja o zlym stanie Jego zdrowia. Bylem w szoku :/. Dostałem kiedys album z rysunkami i wierszami o Papieżu. Niemam odwagi otworzyc teraz tego albumu. Płacze, kiedy tylko widze Jego zdjecia, Jego głos... Kiedy przypomne sobie, jak oczywiste było dla mnie wtedy życie Papieża... Nigdy nei rozumiałem słowa "papież" jako funkcji, zawsze był to dla mnie Karol Wojtyła... Ostatnio sporo myslalem o smierci, o zyciu... Chyba tylko dzieki temu moge powstrzymac łzy...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: Andy »

To była najgorsza wiadomość jaką usłyszałem !! Nie spodziewałem się , że Ojciec Święty odejdzie tak szybko ;( myślałem , że jeszcze przybędzie do swojego rodzinnego miasta Wadowic , ale teraz to jest już niemożliwe ;( !! Odszedł najznakomitszy człowiek , który tak wiele zrobił dla ludzkości , nie zapomne tych wspaniałych chwil :( !! Niech spoczywa w pokoju [*][*][*] ;( !!
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Arkir

PAPIEZ

Post autor: Arkir »

Nigdy taka myśl po głowie mi nie przechodziła, że Papież może umrzeć. :cry: :cry: [`][`][`]
Marcin_

PAPIEZ

Post autor: Marcin_ »

Może przesz jakiś czas można usunąć avatar. Przynajmniej do pogrzebu.
Dexster

PAPIEZ

Post autor: Dexster »

Popieram pomysł. Zaporzyczyłem sobie twój do czasu pogrzebu.
P!Otrek

PAPIEZ

Post autor: P!Otrek »

[']...nigdy nie wróci...w sercach będzie na zawsze...[']
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: Kujon »

ja też się przyłączam do pomysłu z avatarami....

a co do Papieża to szkoda człowieka, był, jest i będzie zawsze autorytetem dla wielu osób...był niedoścignionym wzorem....Bóg go widocznie bardziej potrzebował niż my tu na ziemii....

[*][*][*]
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

PAPIEZ

Post autor: Winiar »

Papież nie odszedł, a przeszedł do lepszego świata.... W całym swoim życiu dążył do życia wiecznego i najważniejsze było dla niego co pomysli o nim Bóg, a nie inni ludzie. To powinien być wzór dla nas wszystkich...



[*] [*] Ludzie na ziemi płaczą, a raduje się niebo [*] [*]
[*] Spoczywaj W pokoju [*]
lex

PAPIEZ

Post autor: lex »

[ ' ]
buldog

PAPIEZ

Post autor: buldog »

[*] ;(((((((((((((
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

PAPIEZ

Post autor: Karol1908 »

Następcy Jana Pawła II będzie bardzo ciężko dorównać swojemu poprzednikowi. Karol Wojtyła był wzorem dla każdego chrześcijanina. Bez wątpienia te dni będą najsutniejsze w historii Polski, ponieważ odszedł najwspanialszy nasz rodak. Nie będzie drugiego takiego człowieka, nasz Ojciec odszedł :(.
Marcin_

PAPIEZ

Post autor: Marcin_ »

Już nie będzie takiego samego Papieża. Karol Wojtyła był jest i będzie jedyny.
Dzisiaj usyszałem bardzo mądre i prawdzime słowa:" Taki prezydent bądź król nie podszedłby do zwykłego szarego człowieka, a Papież podszedł by i pocałował w głowę"

Na Zawsze W Naszych Sercach[/b]
MaderFakerPiotrek

PAPIEZ

Post autor: MaderFakerPiotrek »

Rest In Peace... [*]
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

PAPIEZ

Post autor: The Cyc »

Jan Paweł II powrócił do domu Ojca...
Forza Inter!!
Marcin_

PAPIEZ

Post autor: Marcin_ »

Szkoda, że Papieża nie pochowano w Polsce.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: MiRas. »

To teraz taka ciekawostka... policzcie sumę cyfr daty śmierci:

2.04.2005

i to samo uczyńcie z godziną śmierci:

21:37

Przyrównajcie te liczby do siebie... później porównajcie ją z dniem zamachu na papieża... czy to jakiś znak, czy może tylko zbieg okoliczności :?:
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: Kujon »

Ja Ci dam więcej takich przykładów....chciałem o tym samym napisać, ale byłeś wcześniej...

>>02.04.2005 (suma)
>> 21.37 (suma)
>> 21.37
>>Jan Paweł II (Jan Paweł Drugi, zsumujcie liczby...)
>>Watykan leży na ok 13 stopniu geograficznym...
>>Data zamachu na Papieża...
>> Papież miał 85 lat... (8+5=...)
>> Papieżem był 26 lat...też wielekrotność 13....
>> Następny papież ma być czarny w/g wielu przepowiedni (niby niewierze w Nostradamusa, ale wszystko się spradza...wojny, hitler, WTC, Irak...) a jest to dokładnie Nigeryjczyk z tego co się orientuje
>> Do tego jest z północno-wschodniej części Nigerii(co sprawdziłem i się potwierdza...), przez które krzyżują się równoleżnik 13 stopni, i południk 13 stopni...) do tego ma rządzić 5 lat i ma nastąpić koniec....(jako ciekawostke podam że on ma obecnie 71 lat, więc za 5 będzie miał 76 czyi 7+6=13)

Jak na przypadek to za dużo się tu zgadza...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Scpn »

Nie wierze w to (chociaz gdyby faktycznie wybrali tego Nigeryjczyka to zaczalbym miec mokro w gaciach :P ). Zobaczcie...
02.04.2005 (suma)
Tak, tylko ze, przyjmujac zalozenai Watykanu, to było jednak 3 kwietnia. Czas po zmierzchu liczony jest do nastepnego dnia (gdzies tak slyszalem)
21.37 (suma)
hehe, ma sie rozumeic, koniec swiata bedzie tylko w naszej strefei czasowej :) ?? Zreszta - to kwestia ustawienia zegarka jakeigos kogos... Niema czegos takiego jak uniwersalny czas.

Dobra, posta wyedytuje po meczu, lece goladac :P
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2005, 22:45 przez Scpn, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Ljarro »

Poza tym wybranie czarnego papieża ma oznaczać koniec Kosciola a nie koniec Swiata
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Scpn »

Arghttt... jako ze przy edicie posta nie ma przebiegu tematu (ciekawe dlaczego ? :/ ) dokoncze tutaj.


Jan Paweł II (Jan Paweł Drugi, zsumujcie liczby...)
No tak. Ale tylko w naszym jezyku, wiec to nic takiego...

Data zamachu na Papieża...
Ciekawe jest, ze przy dacie zamachu zadowalaja nas tylko dwie pierwsze cyfry calej daty, a przy dacie smierci suma wszystkich cyfr.
do tego ma rządzić 5 lat i ma nastąpić koniec....(jako ciekawostke podam że on ma obecnie 71 lat, więc za 5 będzie miał 76 czyi 7+6=13)
Ma rzadzci 5 lat ? Pierwsze slysze. Wszystkie "przepowiednie" datuja koniec swiata na 2012 rok :P.
Poza tym wybranie czarnego papieża ma oznaczać koniec Kosciola a nie koniec Swiata
Niby tak. Tylko ze jak ma nastapic koniec Kosciola ? Dla mnie jest to jednoznaczne z koncem Swiata niestety.

Zreszta... ktos napisal cso, co pozniej bylo przyporzadkowane do WTC (Udowodniono ze nie byl to Nostradamus i nieslusznie przypisane mu te slowa). W tym "czyms" napisano ze upadna dwaj bracia (rownei dobrze moglo chodzic o braci Kaczynskich ;-) ), swiete miasto splonie, a pozniej costam sie stanei z jakimis dwoma innymi miastami. Dobrze. Zalozmy ze w 2010 roku Czarny Papiez umiera. powoduje to wielka katastrofe, uaktywniaja sie wszystkie wulkany, jeden jest przy Watykanie, Swiete miasto plonie. Tylko jaki to ma zwaizek z atakami na WTC ? ? ? A gdzie zapowaidana przez Nostradamuse 3 wojna swiatowa ??? Zbyt pomotane to wszystko zeby mialo jakiekolwiek pokrycie.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

PAPIEZ

Post autor: Winiar »

Wybranie czarnego papieża jest prawdopodobne wg. mnie. Podobno ten Nigeryjczyk jest jednym z największych znawców Islamu i wybór Jego na papieża miałby na celu osiągnięcie jakiegoś porozumienia z tą właśnie religią. Co do kultu 13 to dowiedziałem sie jeszcze tego:

:arrow: To był 13 tydzień 2005 roku
:arrow: Pontyfikat trwał 26 lat i 5 miesięcy 2+6+5=13 czyli 9301 dni 9+3+1=13
:arrow: Urodziny Papieża 18.05.1920 1+8+5+1+9+2=26 :2 = 13

Poza tym 13 to dzień objawień Maryjnych i jak wiemy JP II oddał Jej całe swoje życie.

Co do przepowiedni... teraz zaczynam wierzyć, ale sie okaże czy wybiorą nigeryjczyka na papieża. Wtedy może sie dopiero zacząć...
Ksidz ktroy uczy mnie religi mowiy ze w to nie wierzy, bo Nostradamus mówił jakimis niezrozumiałymi zdaniami z XVI-wiecznej łaciny czy
jkos tak. W kazdym badz razie chodiz mu o to, ze dopieo po wydarzeniach potrafimy skapowac o co mu chodziło. Wg mnie jednak jest to złe tłuymaczenie, bo on podał nam przykład samolotów, a Nostradamus nazwał je "ziejącymi ogniem ptakami" i mówi ze motgło mu chodzić o zupełnie co innego. Wg mnie jednak jest w tym prawda bo co miał powiedzaieć ? ze beda samoloty ? przeciez ta nazwa dopiero po ich pojawienu zostyała im nadana wiec nie mogl raczje jej przewidziec, a nawet jakby tak powiedział mozna by było je nazwać inaczej.

aha i jeszcze jedno:
Jan Paweł II (Jan Paweł Drugi, zsumujcie liczby...)
troche tego nie czaje :/ może mam jakieś zaćmienie umysły, albo jestem ułomny :P ale powiedzcie mi jakie liczby ? bo z liczb to ja tu widze tylko 2 :/
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: Kujon »

Winiar pisze:
Jan Paweł II (Jan Paweł Drugi, zsumujcie liczby...)
troche tego nie czaje :/ może mam jakieś zaćmienie umysły, albo jestem ułomny :P ale powiedzcie mi jakie liczby ? bo z liczb to ja tu widze tylko 2 :/
Chodziło mi o literki :D Jan (3) Paweł(5) Drugi (5) czyli 5+5+3=13

Jest coraz więcej przykładów że ta "13" jednak coś znaczy...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: Andy »

Ja już sam nie wiem co mam o tym myśleć :? Te liczby muszą coś oznaczać :roll: tak przez przypadek się nie wzięły :| :!: :!: Tak jak już to napisał Kujon coraz więcej wskazuje na to , że to nie był zwykły zbieg okoliczności :shock: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Ljarro »

Jak czytam to co piszecie o tych ceferkach to mnie wygina na wszystkie strony. Uwazacie sie za wierzacych, zobaczcie sobie w Biblii jak te wrozby i proroctwa maja sie do chrzescijanstwa. Ezoteryka...
Co do papieza murzyna, wybranie czarnego to idealny sygnal do zawalenia sie Swiata, dla starych babek tak, dla niektórych tutaj widze że również.
Teraz wezcie sobie porownajcie to co napisaliscie do tego co mowil Papiez...
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

PAPIEZ

Post autor: Scpn »

Nostradamus nazwał je "ziejącymi ogniem ptakami"
Gdzie samoloty zieją ogniem, to ja niewiem...

Ogolnie rzecz biorac to rpzepowiednei Nostradamusa spelniaja sie, ale nei do konca. Bracia upadli, ale swiete miasto, jak i trzy pozostale swiete miasta stoi spokojnie. 3 wojny swiatowej tez jak nie bylo tak niema. To tak jakby mial nastapic koneic, ale nie swiata. Koniec dajmy na to, brazylijskiej telenoweli. I wychwalajmy Nostradamusa pod niebiosa bo przewidzial jaks koniec...

Co do tej 13... moze lepiej dywagacje na ten temat zacznijmy PO wyborze nowego papieza...
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

PAPIEZ

Post autor: Winiar »

Nostradamus nazwał je "ziejącymi ogniem ptakami"
Gdzie samoloty zieją ogniem, to ja niewiem...
chodziło o to ze strzelają :roll: taka metafora...

a co do 13 to ja myśle, że to nie przypadek, ale nie mówie, że to ma oznaczać koniec świata i nie wiem czy ta liczba miała miejsce w jakiś przepowiedniach. Mi raczej to sie kojarzy z tym, ze 13 to liczba Maryjna(dzień jej objawien) i to ma związek z tym, że papież własnie jej zawierzył całe swoje życie...
buldog

PAPIEZ

Post autor: buldog »

ee tam ja nie wierze w takie brednie, dla mnie papierzem moze byc ten kolo z Nigerii, bedzie smiesznie :) i ludzie pewnie bede sie bac ze zara koniec swiata ehehe :D
Marcin_

PAPIEZ

Post autor: Marcin_ »

Karol Wojtyła urodził się w Wadowicach.

Karol(5) Wadowice(8 ) 5+8=13
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

PAPIEZ

Post autor: sinisza »

wszyscy tu obecni znaja moje stanowisko w sprawie kosciola ,... ale chcialam wam powiedziec ,ze od czwartku kiedy powiedzieli ,ze papiez jest powazniej chory nie oderwalam oczu od TV. Caly czas sledzilam informacje dochodzace z Watykanu.
A w piatek jak sie dowiedzialam o smierci to sie poplakalam... chyba duzo ludzi w tym momencie sie poplakalo. Przeciez to byl symbol... polskosci ale takze pokoju.
Nie rozumiem takiej Rosji i Chin ze nie pojechali na pogrzeb. Przeciez Papiez nie chcial ich powybijac , wyglaszal slowo pokoju. Nierozumiem ioch zatwardzialosci.

Bardzo mnie ujely slowa Dalajlamy ,ktory jest dla mnie wielkim czlowikiem. On i papiez znali sie dlugo, byli przyjaciolmi i przeszli to samo. Powiedzial ,ze swiatu bardzo bedzie brakowala Jana Pawla.

I mysle ,ze kazdemu bedzie go brakowac. Samym przykladem moze byc pogrzeb na ktorym spotkaly sie wszystkie narodowosci oraz wiary.
Jak widac.. dla swietnego celu wszystko jest mozliwe.
Nawet Kwasniewski i Walesa pojechali razem. Niesamowite,
Chwala Papiezowi. Takiego Polaka Polska juz nie bedzie miec.
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: PAPIEZ

Post autor: Globus »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 37082.html

Warto zobaczyć jak Niemcy uczcili 2 rocznice śmierci Jana Pawła II.... jak można polubić ten kraj??? ja nie potrafię!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
ODPOWIEDZ