Liga Mistrzów 2022/2023

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: maverik »

Grupa A

1. Ajax

2. Liverpool

3. Napoli

4. Rangers FC


Grupa B

1. FC Porto

2. Atletico Madryt

3. Bayer Leverkusen

4. Club Brugge


Grupa C

1. Bayern Monachium

2. FC Barcelona

3. Inter

4. Viktoria Pilzno


Grupa D

1. Eintracht Frankfurt

2. Tottenham

3. Sporting CP

4. Olympique Marsylia


Grupa E

1. AC Milan

2. Chelsea

3. RB Salzburg

4. Dinamo Zagrzeb


Grupa F

1. Real Madryt

2. RB Lipsk

3. Szachtar Donieck

4. Celtic


Grupa G

1. Manchester City

2. Sevilla

3. Borussia Dortmund

4. FC Kopenhaga


Grupa H

1. PSG

2. Juventus

3. Benfica

4. Maccabi Hajfa


Inter kolejny raz "ukarany" za brak Scudetto w postaci grupy śmierci. Niestety, ale Bayern po przyjściu Mane wydaję się jeszcze mocniejszy patrząc po tym co grają w tym sezonie, z kolei Barcelona zrobiła świetne okienko i o kryzysie sprzed ery Xaviego już nie ma mowy. Najbardziej się obawiam tego, że będziemy sobie wypruwać żyły tak jak w meczach z Realem w tamtym sezonie, będziemy wyglądać lepiej na tle silniejszego rywala, po czym i tak dostaniemy gonga i skończymy i tak na trzecim miejscu. Efekt będzie taki, że będziemy szybciej zajechani i potracimy jakieś kluczowe punkty w lidze, a na wiosnę trzeba się będzie spiąć na LE, bo nie ma mowy o odpuszczaniu i kolejne mecze, które nam utrudnią walkę o Scudetto. Na plus to, że atakujemy na starcie z trzeciego miejsca i możemy zrobić awans, a nie musimy jako faworyt.

Pozostałe grupy:
A: Myślę, że to będzie dość wyrównana grupa, lekko mogą odstawać Rangersi, ale nie jakoś bardzo. Napoli powinno powalczyć o pierwsze miejsce, lecz wydaję mi się, że Liverpool mimo wszystko wygra. Ajax będzie punktował, ale raczej skończą na trzecim.
B: Tutaj raczej walka pomiędzy Porto, a Atletico, z delikatnym wskazaniem na drużynę Simeone. Leverkusen raczej zgarnie trzecie miejsce.
D: Ciężko tutaj coś przewidzieć. Powiedziałbym, że Tottenham wygra, ale wiemy jak Conte sobie radzi w Europie. Podejrzewam, że do 4-5 kolejki nic nie będzie wiadome. Typuję pierwsze miejsce Sporting, dalej Tottenham, Marsylia i Eintracht.
E: Chelsea mimo problemów powinna wygrać spokojnie grupę. Milan będzie walczył z Salzburgiem o awans, który rok temu pokazał, że potrafi grać (oprócz rewanżu w 1/8 z Bayernem). Raczej Milan przepchnie awans z drugiego miejsca.
F: Real ma spacerek, drugie miejsce powinno trafić do Lipska, a do LE awansuje Celtic.
G: City na spokojnie, o drugie miejsce powalczy BVB z Sevillą, ale stawiam na Dortmund.
H: Tutaj dla mnie faworyt jest jeden - PSG. Galtier ogarnął po Pochettino i Paryżanie powinni spokojnie grupę wygrać. Benfica da się we znaki wszystkim, ale nie widzę Juve odpadającego w grupie.

W listopadzie się zobaczy jak bardzo się pomyliłem.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: KaraJunior »

Milan z obowiązkiem awansu , Juve zresztą z taką grupą tak samo powinni sobie poradzić bez problemu . CO do Napoli i Interu to tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana ale nie jest jakaś szczególnie beznadziejna - najgorszy scenariusz to tak jak napisał Maverik - męczenie buły a na koniec i tak brak awansu i gra w LE której nomen omen nikt nie odpuści ( niestety ) i potem zaś siłą rzeczy odpuszczenie ,,łatwiejszych meczy '' w seriea i potracenie punktów jak w zeszłym roku po 1/8 w LM
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: IntNarcyz »

Fajna grupa, tylko że może się dla nas skończyć na rozgrywkach grupowych, ale 2 miejsce w naszym zasięgu, już się szykuję na 1 mecz z Barcą lub Bayernem w Mediolanie a kto wie może na dwa, Forza Inter Sempre 🖤💙🖤💙👍👍
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Kebo »

Śmiało można zmieniać tytuł tematu na Liga Europy 22/23
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: CzarodziejCzasu »

Gdyby trenerem Interu był Jose Mourinho - rozważalbym wyłącznie z którego miejsca wyjdziemy z grupy. Jako, że trenerem jest Inzaghi Simone - istnieje cień nadziei, że może uda nam się skonczyc przed Barcelona.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: nicolas80 »

Jak dla mnie to bardzo dobre losowanie. Te konfrontacje zapewnią wielki emocje dla każdego kibica.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Jaszczu91 »

Ja też jakoś nie płaczę z powodu naszej grupy. Będziemy mieć świetne mecze. San Siro się wypełni bez wątpienia na każdym z nich. Naszych szans na awans wcale bym nie przekreślał. Barcelona zrobiła fajne transfery ale nie jest po za zasięgiem Interu. Trzeba koniecznie ograć Pilzno 2 razy i liczyć na remisy innych. Bayernn wiadomo...

Juventus i Milan wylosowały na tyle dobrze, że awans jest dla nich obowiązkiem. Napoli ma trudniejszą sytuacje, ale spadek do ligi europy dla nich i dla nas nie będzie tragedią. Zawsze można tam zdobyć trochę punktów do rankingu i mieć co najmniej drugi koszyk za rok.

Tottenham Conte ma trzech przeciętniaków. Jeśli Włoch nie zrobi awansu z angielskim zespołem z takiej grupy to będzie chyba największa kompromitacja.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: forzaragazzi »

Hit barca - Pilzno w TVP, zamiast Inter - Bayern bo jakże inaczej. Teraz kibice Bayernu poczują to co inni czuli przez parę ostatnich lat. :lol:
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Mora »

forzaragazzi pisze: 29 sie 2022, 16:21 Hit barca - Pilzno w TVP, zamiast Inter - Bayern bo jakże inaczej.
Niebywała kompromitacja TVPis, pokazywaliby mecz Zraszaczy nawet gdyby grali z Huraganem Jasionka. Gdy Lewandowski grał w Bayernie, to się nim media podniecały do porzygu, ale teraz to już jest kurwa przegięcie. Newsy o byle pierdnięciu i wysyp visca el dzieci w internecie. Pięknie smakowałoby wyjebanie tych pajacy z Ligi Mistrzów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Piekarz »

Mora pisze: 29 sie 2022, 21:25
forzaragazzi pisze: 29 sie 2022, 16:21 Hit barca - Pilzno w TVP, zamiast Inter - Bayern bo jakże inaczej.
Niebywała kompromitacja TVPis, pokazywaliby mecz Zraszaczy nawet gdyby grali z Huraganem Jasionka. Gdy Lewandowski grał w Bayernie, to się nim media podniecały do porzygu, ale teraz to już jest kurwa przegięcie. Newsy o byle pierdnięciu i wysyp visca el dzieci w internecie. Pięknie smakowałoby wyjebanie tych pajacy z Ligi Mistrzów.
Zawsze też się naśmiewałem z wyborów TVP w kwestii meczów LM i pomstowałem na nie, ale w pewnym wieku trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Jeżeli to jest czyjaś kompromitacja, to nie TVP, a społeczeństwa, które na sto procent woli oglądać Lewandowskiego w koszulce Barcelony, nieważne przeciwko komu, niż Bayern, o którego piłkarzach słyszeli tylko jak podawali Lewandowskiemu i Inter, o którym mogli w ogóle nie słyszeć, nie mówiąc o jego piłkarzach. Podejrzewam, że nie tylko więcej ludzi w Polsce chce obejrzeć mecz Barcelona - Pilzno niż Inter - Bayern, ale wręcz kilka albo kilkanaście razy więcej. W TVP może pracują źli ludzie, ale nie (tylko) idioci i mieli dużo czasu na wyciągnięcie wniosków, co przynosi większą oglądalność.

A czy to tragedia, że ludzie wolą obejrzeć Lewandowskiego niezależnie od kontekstu zamiast ciekawego, wyrównanego meczu na szczycie? Well, chyba da się to zrozumieć - nigdy nie było takiego piłkarza w Polsce, jego czas się niedługo skończy, a następnego takiego przypuszczalnie już w ogóle nie będzie za naszego życia. Większość ludzi oglądających piłkę nie interesuje się piłką, ale interesuje się Polską. Dużo bardziej przeraża mnie popularność Zenka Martyniuka.

Nie ma się co oszukiwać, interesujemy się - z polskiej perspektywy - piłkarską niszą i liczenie, że TVP zaspokoi nasze potrzeby, jest absurdem ;)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: mio85 »

Benfica popsuła mi dziś wieczór. Mimo, że i tak ośmieszyła juventus to niestety protokół nie wygląda tak jak powinien. Takie 5-1 lub 6-1 byłoby piękną pamiątką dla kibiców krętaczy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Jaszczu91 »

mio85 pisze: 25 paź 2022, 23:03 Benfica popsuła mi dziś wieczór. Mimo, że i tak ośmieszyła juventus to niestety protokół nie wygląda tak jak powinien. Takie 5-1 lub 6-1 byłoby piękną pamiątką dla kibiców krętaczy.
W pierwszej chwili też tak myślałem, ale naszła mnie refleksja że może to i lepiej bo Allegri mógłby stracić posadę po takim 6-1 a teraz pewnie zostanie
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Mora »

Mora pisze: 29 sie 2022, 21:25Pięknie smakowałoby wyjebanie tych pajacy z Ligi Mistrzów.
Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Dzonyy »

Kebo pisze: 26 sie 2022, 10:59 Śmiało można zmieniać tytuł tematu na Liga Europy 22/23
Ekspert jak zawsze miał rację :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Piter »

Dzonyy pisze: 26 paź 2022, 20:54
Kebo pisze: 26 sie 2022, 10:59 Śmiało można zmieniać tytuł tematu na Liga Europy 22/23
Ekspert jak zawsze miał rację :)
xddd dokl
witam kebo jak tam
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Piter »

włoski król taktyki za tydzień stoczy bój w Marsylii o wyjście z grupy. beka z niego jak co rok
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Odet »

My awansowaliśmy w świetnym stylu.
W fazie pucharowej będą najpewniej 3 włoskie ekipy, z rewelacyjnie punktującym Napoli.
Za to tylko jedna drużyna z Hiszpanii, zabraknie Barcy i Atletico.
Pozdr.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Kubus »

Faza grupowa kończy się dzisiaj ale w zasadzie my jesteśmy już po.

Chciałbym Porto lub Tottenham, natomiast niechciałbym najbardziej Realu i City i może PSG.(zakładam że jednak wygrają swoje grupy dzisiaj)
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Endru »

Piter pisze: 26 paź 2022, 23:03 włoski król taktyki za tydzień stoczy bój w Marsylii o wyjście z grupy. beka z niego jak co rok
Krul ogarnal
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Mora »

Kubus pisze: 2 lis 2022, 08:43Chciałbym Porto lub Tottenham
Tak to chyba każdy by chciał ;) Benfica może jeszcze wygrać swoją grupę.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Chuchu »

W poniedziałek losowanie 1/8. Nasi potencjalni rywale to Porto, Tottenham, Chelsea, Real, Manchester City, Benfica. Wychodząc z drugiego miejsca ciężko o łatwego rywala, no ale najbardziej w naszym zasięgu wydają się być Tottenham i Porto. Znając nasze szczęście do losowań to pewnie będzie City.

Ciekawa sytuacja w grupie H, gdzie w ostatniej kolejce Benfica ogrywa Maccabi 6:1 i wyrzuca PSG na drugie miejsce. Obie ekipy miały tyle samo punktów, remis w bezpośrednim pojedynku i identyczny bilans bramkowy i dopiero ilość goli na wyjeździe decyduje o kolejności.

3 włoskie ekipy awansowały, jeden Juventus się wyłamał i z marnymi 3 punktami spadają do Ligi Europejskiej (1 wygrana, 5 porażek to jest katastrofa). Co ciekawe z hiszpańskich drużyn z grupy wychodzi tylko Real. Sevilla i Barcelona podzielają los Juve, a Atletico odpada całkowicie z pucharów. Ciekawe czy to ostatni sezon Simeone w Atletico. Na ich grę od jakiegoś czasu nie da się patrzeć.

Warto dodać, że na koniec zeszłego sezonu byliśmy na 23. miejscu w rankingu, na ten moment jesteśmy na 12.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: maverik »

No to czas samego siebie wyjaśnić, przyznam, że niewiele pamiętam co wtedy pisałem, więc będzie ciekawiej też dla mnie :-D
maverik pisze: 26 sie 2022, 01:41
Inter kolejny raz "ukarany" za brak Scudetto w postaci grupy śmierci. Niestety, ale Bayern po przyjściu Mane wydaję się jeszcze mocniejszy patrząc po tym co grają w tym sezonie, z kolei Barcelona zrobiła świetne okienko i o kryzysie sprzed ery Xaviego już nie ma mowy. Najbardziej się obawiam tego, że będziemy sobie wypruwać żyły tak jak w meczach z Realem w tamtym sezonie, będziemy wyglądać lepiej na tle silniejszego rywala, po czym i tak dostaniemy gonga i skończymy i tak na trzecim miejscu. Efekt będzie taki, że będziemy szybciej zajechani i potracimy jakieś kluczowe punkty w lidze, a na wiosnę trzeba się będzie spiąć na LE, bo nie ma mowy o odpuszczaniu i kolejne mecze, które nam utrudnią walkę o Scudetto. Na plus to, że atakujemy na starcie z trzeciego miejsca i możemy zrobić awans, a nie musimy jako faworyt.

No Bayern był mocny, czy mocniejszy czy tak samo mocny, to już nie chce mi się wnikać ale 18/18 pkt robi wrażenie. Barcelona jednak została zweryfikowana i to okienko nie było aż takie świetne, choć takiego Kounde brakowało w meczach z Interem. Jednak było inaczej bo wygrana z Barcą dała nam kopa i zaczęliśmy nadrabiać w lidze. Fakt też, że nie musieliśmy awansować, to Barca musiała i dzięki Interowi non stop się mówi krytycznie o Barcy.
maverik pisze: 26 sie 2022, 01:41 Pozostałe grupy:
A: Myślę, że to będzie dość wyrównana grupa, lekko mogą odstawać Rangersi, ale nie jakoś bardzo. Napoli powinno powalczyć o pierwsze miejsce, lecz wydaję mi się, że Liverpool mimo wszystko wygra. Ajax będzie punktował, ale raczej skończą na trzecim.
B: Tutaj raczej walka pomiędzy Porto, a Atletico, z delikatnym wskazaniem na drużynę Simeone. Leverkusen raczej zgarnie trzecie miejsce.
D: Ciężko tutaj coś przewidzieć. Powiedziałbym, że Tottenham wygra, ale wiemy jak Conte sobie radzi w Europie. Podejrzewam, że do 4-5 kolejki nic nie będzie wiadome. Typuję pierwsze miejsce Sporting, dalej Tottenham, Marsylia i Eintracht.
E: Chelsea mimo problemów powinna wygrać spokojnie grupę. Milan będzie walczył z Salzburgiem o awans, który rok temu pokazał, że potrafi grać (oprócz rewanżu w 1/8 z Bayernem). Raczej Milan przepchnie awans z drugiego miejsca.
F: Real ma spacerek, drugie miejsce powinno trafić do Lipska, a do LE awansuje Celtic.
G: City na spokojnie, o drugie miejsce powalczy BVB z Sevillą, ale stawiam na Dortmund.
H: Tutaj dla mnie faworyt jest jeden - PSG. Galtier ogarnął po Pochettino i Paryżanie powinni spokojnie grupę wygrać. Benfica da się we znaki wszystkim, ale nie widzę Juve odpadającego w grupie.

W listopadzie się zobaczy jak bardzo się pomyliłem.
A: No w pojedynku Napoli kontra Liverpool było 15-15 więc przewidziałem, że Napoli powalczy o pierwsze miejsce, choć nie tylko powalczyło, ale je zdobyło. Rangersi odstawali, ale nie lekko, a bardzo. Ogólnie jestem zadowolony z przewidywania tej grupy.
B: No prawie, walka pomiędzy Porto, ale nie Atletico, a Brugge. Leverkusen na trzecim też się sprawdziło. Myślę, że mało kto typował Atletico na 4.
D: "Podejrzewam, że do 4-5 kolejki nic nie będzie wiadome." heh, do ostatnich minut 6. kolejki nic nie było wiadome. Typowanie było totalnie z czapy, ale tak jak przewidywałem, że będzie to wyrównana grupa i była.
E: Przewidziane idealnie.
F: Spacerek Realu był mimo wszystko, choć powinni mieć pierwsze dużo wcześniej. LE niestety pomyłka.
G: Wszystko się zgadza.
H: Tutaj się przeliczyłem. Benfica dała się we znaki, że aż wygrała grupę, ale ciężko było uwierzyć, że Juve nie wyjdzie z grupy bo w ostatnich latach zawsze jakoś im się udawało.

Poza tą wpadką z Juve i Atletico i grupą D (w kolejności), typowanie całkiem udane.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Speaker »

Jestem dobrej myśli. Puchary na wiosnę i kwali do najlepszej 16, to już jest wielka uczta. :)
Na kogo trafimy na tego bęc. :P Jeśli będziemy w pełnym składzie i w dobrej formie to nasi chłopcy mogą z każdym powalczyć, ale po co od razu szarpać się z Realem czy MC? Także sio! :)
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: IntNarcyz »

Po wczorajszym kacu ,dziś przynajmniej nieźle FC Porto wylosowaliśmy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Dzonyy »

IntNarcyz pisze: 7 lis 2022, 13:29 Po wczorajszym kacu ,dziś przynajmniej nieźle FC Porto wylosowaliśmy.
Zgadzam się. Myślałem, że dzisiejsze losowanie będzie gwoździem do trumny, a okazało się miłym zaskoczenie. Z Porto lekko nie będzie, ale myślę, że jesteśmy w stanie ugrać awans.

Forza Inter!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Mora »

Na papierze trafiliśmy najłatwiejszego rywala, absolutnie w naszym zasięgu. Biorąc pod uwagę pary Club Brugge-Benfica, Milan-Tottenham czy Eintracht-Napoli, to i w ewentualnym ćwierćfinale można dobrze wylosować :) No ale wiadomo, najpierw trzeba ograć Porto.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Odet »

Zawsze najbardziej chcę wylosować PSG, ale w tym roku wyszli z 2 miejsca.

Trafilismy najłatwiejszego rywala z możliwych. Dobrze będzie tego nie zepsuć i awansować dalej.

Pozdr.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: VVujek »

Kebo pisze: 26 sie 2022, 10:59 Śmiało można zmieniać tytuł tematu na Liga Europy 22/23
Mentalność Kebo
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Odet »

Piękne info z wczoraj, P$G przegrywa u siebie z Bawarią. Niby jest jeszcze rewanż i wszystko możliwe, ale każda porażka tego klubu-mem bardzo cieszy.
Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Odet »

Mało która rzecz cieszy mnie tak bardzo jak porażka i odpadnięcie PSG z LM.
No i stało się.

Przy okazji awantury o Skriniara, nie dziwiłem się bardzo jego chęci odejścia, ale zawsze będę się dziwić, że Słowak zdecydował się na ten klub-mem z Paryża.

Pozdr.
ODPOWIEDZ