Champions League 2013/2014

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: sempre_fci »

Co Real robi z Schalke... Istna masakra.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Nen »

sempre_fci pisze:Co Real robi z Schalke... Istna masakra.
2 i 4 drużyna mocarnej Bundesligi zbierają łącznie 10 bramek w dupę U SIEBIE.
Wracamy do starego porządku - Bayern i długo długo nic.
Borussia tradycyjnie jedzie na farcie, trafiwszy na beznadziejny w tym sezonie Zenit - ćwierćfinału nie przeskoczą. Bayern skutecznie postarał się o to (Lewandowski, Goetze) aby anomalia z Dortmundu już więcej im nie mąciła.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: sempre_fci »

Beznadziejny Zenit dodatkowo z przerwa w rozgrywkach, kumulacja szczescia BVB.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: hQ »

Chelsea, Barcelona, PSG, Bayern, Borussia, Real, Atletico i raczej Olympiacos (gdyby United trenował Ferguson to bym jeszcze uwierzył, że wygrają 3-0) w ćwierćfinałach. Szykują się minimum 2 hity.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Nen »

hQ pisze:Chelsea, Barcelona, PSG, Bayern, Borussia, Real, Atletico i raczej Olympiacos (gdyby United trenował Ferguson to bym jeszcze uwierzył, że wygrają 3-0) w ćwierćfinałach. Szykują się minimum 2 hity.
Atletico absolutnie nie może się meldować w ćwierćfinale mimo, że są w dobrej sytuacji przed rewanżem u siebie.
W Mediolanie to Milan był lepszą drużyną, a przegrali głównie przez pecha i indywidualny błąd.
Milan to cwana drużyna w LM, Simeone na pewno ich nie zlekceważy. Balotelli czy nawet Kaka to goście, którzy z niczego mogą strzelić bramkę i zrobi się mega ciekawie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Mora »

W zdecydowanej większości par mecze rewanżowe będą tylko formalnością. Takie wyniki jak 6:1 Realu czy 4:0 Paris SG na tym poziomie rozgrywek wyglądają tragikomicznie. Różnica między potentatami europejskiej piłki, a resztą stawki z każdym rokiem jest coraz większa. Oby w rewanżowych meczach ćwierćfinałowych było więcej emocji...Tak czy owak na chwilę obecną wydaje się, że cztery najmocniejsze drużyny to Bayern, Real, Barcelona i Paris SG i to pomiędzy nimi powinna rozstrzygnąć się walka o Puchar Europy. No chyba, że Mourinho coś wykombinuje...

Na uwagę zasługuje świetna asysta Sneijdera przy golu dla Galatasaray.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: yoda79 »

I dlatego wczoraj po 55 min oglądania batów Schalke, odpuściłem sobie. Te mecze mogą być ciekawe tylko dla kibiców tych drużyn. Nudy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Odet »

wczoraj przedstawiciel "najsilniejszej ligi świta" Chelsea strzelił bramkę w Turcji !!! i nawet wywiózł remis :)

pozdr.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: sempre_fci »

yoda79 pisze:I dlatego wczoraj po 55 min oglądania batów Schalke, odpuściłem sobie. Te mecze mogą być ciekawe tylko dla kibiców tych drużyn. Nudy.
Jakie nudy? Siedem bramek w meczu ktory byl nudny? A na koniec ten gol Huntelaara... Miodzio.
http://www.dailymotion.com/video/x1dj0j ... goal_sport
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Chuchu »

W ćwierćfinałach mamy następujące drużyny: Real, Atletico, Barcelona, Bayern, PSG, Chelsea, Manchester United, Borussia.

Zdecydowanie najsłabszą ekipą w tym sezonie w tym zestawieniu wydaje się być Manchester. Myślę, że nieważne na kogo trafią, to i tak pożegnają się z rozgrywkami, bo jakoś nie wierzę w ich odrodzenie dzięki wygranej z niezbyt mocnym Olympiakosem.

Myślę, że stateczny sukces w tej edycji rozstrzygnie się między Bayernem a Realem. Chelsea też może namieszać z Mourinho na ławce jak my w 2010, ale raczej się tego nie spodziewam. Wygrana innej drużyny byłaby dla mnie dużą niespodzianką.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: pewny »

ciekawie wyszło że awansowały wszystkie zespoły które zajęły pierwsze miejsca u siebie w grupie

losowanie jutro (21 marca) o godz 12 i wszystko będzie jasne :)

mnie osobiście wydaje się że to Bayern zgarnie puchar :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: magneto86 »

Ja bym jeszcze nie zapominał o PSG, stać ich nawet na finał, ale też moimi faworytami są Real i Bayern
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Shady »

No i po losowaniu 1/4 LM. Pary:

FC Barcelona - Atletico Madryt
Real Madryt - Borussia Dortmund
PSG - Chelsea Londyn
Manchester United - Bayern

Idealnie by było dla mnie jakby przeszły Atletico, Real, Chelsea i Bayern. Ciekawe czy MU w obecnej formie wypadnie lepiej niż Barca rok temu z Bayernem.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: hbk »

Man Utd to klub, który nadal może spiąć poślady i wygrać z każdym, więc nie skreślałbym ich na wstępie. Mnie bardziej ciekawi jak w tym sezonie będzie wyglądać mecz Real - Borussia.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Chuchu »

Barcelona - Atletico

Atletico w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, wydaje mi się jednak, że to Barcelona spokojnie awansuje, są dużo bardziej doświadczeni w grze na tym etapie w pucharach. Będę oczywiście trzymał kciuki za klub z Madrytu, ale myślę, że co najwyżej uda im się postawić jak największy opór, jednak ostatecznie awansują Katalończycy.

Real - Borussia

BVB w tym sezonie już tak groźnie nie jest, w pierwszym meczu zagrają bez Lewandowskiego, natomiast Real gra fantastyczną piłkę. Myślę, że raczej Królewscy rozstrzygną wszystko w pierwszym meczu na Bernabeu.

PSG - Chelsea

Moim zdaniem najbardziej wyrównana para. PSG pewnie prowadzi w lidze francuskiej, Chelsea jest liderem Premier League. Obie ekipy są w formie, myślę że największy znak zapytania można właśnie postawić przy tym dwumeczu. Jakbym miał jednak stawiać pieniądze na czyjś awans, to jednak byłaby to Chelsea.

Manchester Utd - Bayern

Myślę, że Anglików może uratować tylko jakaś szczęśliwa wygrana w pierwszym meczu. Generalnie jednak spodziewam się łatwej przeprawy Bayernu.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Hanys »

po mojemu to większe szanse ma bxb wygrać z realem niż mu wygrać z bayernem
ale to moje zdanie tylko :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Shady »

Dziwi mnie faworyzowanie Barcelony w meczu z Atletico. W tym sezonie pomiędzy tymi zespołami padły 3 remisy (0:0, 1:1, 0:0) i według mnie żaden z tych zespołów nie jest faworytem. Dodatkowo patrząc na poprzednie mecze może to być najnudniejszy ćwierćfinał.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Hanys »

to będzie najciekawszy dwumecz, bo Chelsea-PSG sie rozstrzygnie w pierwszym meczu po mojemu, a reszta to też wiadomo real i bayern nastrzelają w pierwszym meczu i koniec. A tu bedzie na pewno ciekawie.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: sempre_fci »

hanys%%% pisze:po mojemu to większe szanse ma bxb wygrać z realem niż mu wygrać z bayernem
ale to moje zdanie tylko :)
Za duzo kontuzji w BVB. A MU to ma szanse jedynie na obronienie dwocyfrowki :>
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: kachol »

Barcelona moim zdaniem pokona bez problemu Atletico, które gra świetny sezon i życzę im wygrania wszystkiego, ale po prostu powoli puchnął.

Real z zdziesiątkowaną Borusją poradzi sobie, szczególnie, że po 2 porażkach w lidze ich sytuacja z prawie już pewnego mistrzostwa zmieniła się diametralnie i półfinał LM jest ich obowiązkiem.

Bayern patrząc na wyczyny MU (3-0 z citizen znowu) nie powinien mieć problemu i pewnie zagra w 1/2.

Najciekawszy będzie mecz PSG i CFC, bo Chelsea ma Mou i patrząc na ich ostatnie mecze wydaje się, że trafili z formą na końcówkę sezonu, a PSG ma ten luksus, że już mają mistrzostwo i mogą się skupić tylko na LM. (liczę na Chelsea, ale stawiam na PSG)

A potem to co zwykle, nuda... Ci sami co zwykle i nie ważne kto wygra i tak beznadzieja. Jakoś mam idiotyczne przeczucie, że będzie to Barcelona, bo wyglądają średnio w tym sezonie, to jest spora szansa, że im spadnie kilka pucharów
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: kachol »

Jednak gen Mourinho wciąż jest potężny i Chelsea zagrała świetny mecz awansując do top 4. Wydawało się to po pierwszym meczu mało prawdopodobne a jednak Londyńczycy są w top 4 i chwała im za to.

Borusja dokonała chyba jeszcze większego cudu, bo podeszli do meczu na 200% i gdyby mieli trochę szczęścia to awansowaliby. Straszna szkoda, ale mimo wszystko wielkie brawa dla Lewego i spółki..

Jutro nie mniejsze emocje i mam nadzieje, że Atletico pokona Barcelonę i oni lub Chelsea zdobędą LM.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: magneto86 »

Szkoda BVB, bo naprawdę zagrali z zębem, ale niestety nie wykorzystali wielu szans i to się zemściło. Jak Real się nie weźmie do roboty to nie mają szans w następnych meczach.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Odet »

no i stało się

nasz były piłkarz (Blanc) nie dał rady przejść naszego byłego trenera (Mou) :(

oby tylko zdrajca nie zdobył Pucharu.

Pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: hQ »

Gdyby nie ten zdrajca to byś nie widział Interu z pucharem LM w ręku.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Mora »

Odet pisze:oby tylko zdrajca nie zdobył Pucharu.
Zdrajcą to jest Vieri, w żadnym wypadku Mourinho.

Bezbarwny Real do ostatnich chwil musiał drżeć o awans, wielka szkoda, że Borussia nie doprowadziła do dogrywki. Świetny mecz w wykonaniu Chelsea, na Stamford Bridge każdy zespół w Europie będzie mieć ciężką przeprawę, niezależnie kogo CFC wylosuje w półfinale, to team Mourinho nie stoi na straconej pozycji.

Dzisiaj kolejne emocje, ciekawe czy Atletico z Simeone na ławce będzie stać na wyeliminowanie Barcelony...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: hbk »

Ancelotti zawsze miał problem ze zmotywowaniem swojej drużyny przy wysokim wyniku. Pamiętamy historię z Deportivo i Liverpoolem. Nie podniecałbym się dlatego aż tak grą Borussii.
Fajnie by było, gdyby Atleti przeszło. Problemem jest jednak fakt, że nie zagra Arda, a Diego Costa po kontuzji.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: hQ »

Szczerze nie lubię Borussii bo mam dość ich oglądania w telewizji, ale patrząc na grę Realu wczoraj, to szkoda, że nie przeszli dalej. Może w końcu w Madrycie doszliby do wniosku, że kupując gotowych zawodników i zmieniając trenerów jak rękawiczki nigdy nic nie wygrają. Wolę drużyny budowane jak Borussia czy Atletico, które mam nadzieję oklepie tych płaczków z Barcelony, którzy już niby piszą skargę do UEFA, że murawa w Madrycie jest za długa. Szkoda PSG, ale jeszcze bardziej byłoby mi szkoda Mou jakby odpadł. Co do pary Bayern - United. Pewnie przejdą Niemcy, ale liczę, że w półfinale trafią na Chelsea i Mou pokaże wyższość nad Pepem, który - mimo genialnych wyników - popsuł Bayern. Nie mogę na nich patrzeć, to nie ta sama maszyna co za Heynckesa. Chociaż kto wie, może Manchester sprawi niespodziankę?
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: pewny »

Mora pisze:
Odet pisze:Real do ostatnich chwil musiał drżeć o awans, wielka szkoda, że Borussia nie doprowadziła do dogrywki
hehe no dokładnie, jak się nie strzela karnego i Pepe robi takie prezenty to drżeli zasłużenie :D

wiem że jeden zawodnik meczu nie wygra, ale brak Cristiano Ronaldo też mógł mieć znaczenie w słabej grze Realu
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: Odet »

ale ja wiem co zawdzięczamy Mou, za to co zrobił dla nas, go kocham.

Nie mogę wybaczyć, że od razu odszedł (po finale) i że teraz bezczelnie pierniczy że jest Interinstą.

Miejsce INTERISTY jest w INTERZE !!!

poza tym 1) on w tym Madrycie zwariował
poza tym 2) chyba nie muszę kibicować Mou i jego Chelsea ?? czy muszę ??

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Champions League 2013/2014

Post autor: miniu86 »

Ancelotti tak jak kiedyś z Juve przegrał tegoroczne mistrzostwo w samej końcówce gdy miał je podane na tacy. On po prostu lubi być drugi.
ODPOWIEDZ