Liga Europejska 2011/2012

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Legie można już pożegnać, nie sprosta Spartakowi.
all in the game, yo, all in the game
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Castellazzi »

Chociaż sobie Legioniści zasmakują europejskiego futbolu. W końcu zagrają na łużnikach, gdzie był rozgrywany finał LM 07/08 :-P
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

Blablarzynca pisze: Legie można już pożegnać, nie sprosta Spartakowi.
Mecz się jeszcze nie zaczął a Ty już będziesz dzielił skórę na niedźwiedziu.
Fakt rywal ciężki nie mówiąc że bardzo. Jednak w lidze Spartak spisuje się średnio. Mecz z Legią będzie dopiero startem w Europejskich pucharach. Pozostając dobrej myśli uważam że Legie stać na niespodziankę i może pokusić się o korzystny wynik z Rosjanami. Tylko najpierw muszą złapać rytm meczowy bo z Turkami strasznie raziło nieprzygotowanie. Natomiast ekipa z Moskwy ma już rozegranych kilkanaście spotkań w swojej lidze.

Śląsk jeśli nie poprawi swojej gry i kolejny dwumecz będą się meczyć tak jak teram z Bułgarami to również nie mają co myśleć o awansie do fazy grupowej. Rapid jest już lepszym przeciwnikiem niż Lokomotiv i z nimi dwa bezbramkowe remisy i wspaniały Kelemen nie wystarczą. Trzeba pokazać znacznie więcej.
Jednak mimo wszystko co się stanie czy będzie awans czy nie. Czekam z niecierpliwością na mecze polskich drużyn.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Legia jest mocna w obronie, powinni to wykorzystać i liczyć na jakiś kontratak bo na wymianę ciosów ze Spartakiem nie ma co iść. Dużo większe oczekiwania mam wobec Śląska, który z Rapidem Bukareszt powinien sobie poradzić...o ile poprawi skuteczność z poprzednich meczów.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Każdy polski zespół gra pierwszy mecz u siebie. Pomyślałem sobie po losowaniu że fajnie by było gdyby żaden nie stracił gola. Wiśle się wczoraj udało. Teraz kolej na Legię i Śląsk. Myślę że jak jeden zespół awansuje to będzie dobrze.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Rufus »

Spartak jest ostatnio w dobrej formie, co pokazał wygrany mecz z nowym klubem Eto'o 3-0...Jednak tak samo jak w ofensywie ta drużyna jest mocna, tak samo jest słaba w defensywie. Obrona Legii wygląda dosyć solidnie na początku sezonu, jednak jest jeszcze trochę do poprawienie w tej kwestii. Legia już w meczu z Gaziatensporem pokazała, że nie można jej stawiać przed meczem na straconej pozycji, z teoretycznie silniejszym i o wiele bogatszym klubem od Wojskowym. Trzeba mieć nadzieję, że Skaba będzie bronił tym samym poziomie co w pierwszych meczach sezonu, bo w tym meczu na pewno będzie miał trochę pracy. Fantastycznym wynikiem byłoby strzelenie przynajmniej jednej bramki, przy swoim czystym koncie, choć bezbramkowy remis też nie były zły.

Śląsk ma na pewno łatwiejszego przeciwnika, jednak tak samo jak i Legia faworytem w tym dwumeczu nie będzie. Trzeba liczyć na dobrą dyspozycję napastników i poprawienie skuteczności, o dobrej w grze w obronie nie wspominając.

Tak jak napisał Jaszczu, awans jednego z zespołu do fazy grupowej będzie już sporym sukcesem naszego futbolu. Nie pozostaje nic innego jak dzisiaj trzymać kciuku za oba nasze rodzime zespoły !
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Rufus »

Legia 2-2 Spartak. W pierwszych 20 minutach Legia zdominowała Spartaka, później gra się wyrównała. W drugiej połowie pierwsze 20min. Legia przespała, jednak później się obudziła i do końca walczyła o zwycięską bramkę. Super momenty mieli Ljuboja i Rado, które niestety przeplatali słabymi zagraniami. Trzeba też przyznać, że sędzia mógł się inaczej zachować w niektórych sytuacjach...Ogólnie Legia zagrała powyżej moich oczekiwań i była trochę lepszym zespołem od Spartaka. W Moskwie faworytem będzie Spartak, jednak nie można skreślać Legii po tym pierwszym meczu.

Śląsk 1-3 Rapid. Dobry początek Śląska, ale potem było już tylko gorzej. Nie przekreślam jeszcze definitywnie ich szans,    ale to chyba koniec i tak udanej przygody Śląska w pucharach. Rumuni byli zdecydowanie lepsi i tyle.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 22:00 przez Rufus, łącznie zmieniany 1 raz.
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

Jestem pod wrażeniem postawy Legii. Naprawdę wielkie brawa dla Warszawiaków. Szkoda gapiostwa po zdobyciu 2 bramki, bo jechaliby do Moskwy z zaliczką prawdopodobnie. Mecz się świetnie oglądało, ale fakty niestety są takie, że Spartak jest murowanym faworytem. Legia musiałaby zagrać w Moskwie na podobnym poziomie, a Spartak mieć zły dzień (do tego jeszcze te wykluczenia w Legii;-/)

Śląsk natomiast zagrał poniżej moich oczekiwań. Rapid Bukareszt okazał się niedoceniony przez wielu polskich kibiców. Oglądałem pierwszą połowę i trzeba przyznać, że poza początkiem to zdecydowanie Rumuni dominowali. Szkoda, bo odrabianie strat z 1-3, do tego na wyjeździe, wydaje się poza zasięgiem Śląska...
IlCapitano

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Bardzo nie doceniliśmy siły Rapidu Bukareszt. Świetnie poukładana drużyna, każdy zawodnik wiedział co ma robić. Mówiąc krótko: było widać różnicę klas, i tyle. Śląsk niemal na pewno żegna się z europejskimi pucharami, ale myślę, że wszyscy możemy być dumni z postawy wrocławian w Europie. Hej Śląsk!

Legia bardzo pechowo, zasługiwali na zwycięstwo moim zdaniem, no ale wynik 2:2 sprawia, że bardzo ciężko będzie Legionistom powalczyć w Moskwie o awans.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

 Roma przegrala z mistrzem Slowacji i... nie wiem czemu "pol internetu" jest zdziwione :lol2: Patrzac na wyjsciowa 11-ke Romy i ostatnie wyczyny pilkarzy z Rzymu mozna bylo sie spodziewac naprawde wszystkiego. Osobiscie obstawialem remis.

 Lazio zrobilo swoje.
Natomiast polskie druzyny zagraly na tyle, ile mogly. To ze odpadna bylo do przewidzenia od razu. Niby wszystko sie moze wydarzyc, ale...heh
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 23:05 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Legia zrobiła na mnie duże wrażene. To był bez wątpienia najlepszy mecz Legii za czasów Macieja Skorży. Tym bardziej szkoda że Legii nie udało się wygrać. Duet Radović Ljuboja robi zamieszanie nawet w Europie, więc w lidze będą wymiatać. Meczu Śląska z wiadomych przyczyn nie oglądałem, a samym wynikiem jestem rozczarowany, bo Śląsk u siebie pozbawił się szans na awans. Legii jeszcze bym nie skreślał.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Roma  :-x :-x No ale w rewanżu powinni wygrać.

Śląsk dał ciała niestety. Legia zagrała natomiast świetne zawody, chyba najlepszy mecz wśród polskich drużyn jak do tej pory. W Moskwie wygrać będzie ciężko bez Radovicia i Manu. No ale mimo wszystko dziękujemy za piękny mecz. Szkoda tej głupiej bramki na 2-2.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

Chuchu
mam nadzieję, że nie obstawiałeś wyniku Śląsk - Rapid...
Ten niby niedoceniany klub z Bukaresztu okazał się najtrudniejszym zespołem z jakim przyszło się mierzyć naszym klubom w tym sezonie.
Co do meczu to bez historii tyle że śmieszy mnie nieco to gloryfikowanie zwycięzców przez komentatorów i ekspertów z tego meczu. Rumuni zagrali dobrze, agresywnie, ale bez przesady. Z ich analiz wynikało jakby Śląsk to była dobra drużyna, ale rywale byli jeszcze lepsi, a już mówienie o jakimś finale LE to już zupełnie śmiech. Liga rumuńska jest o klasę lepsza od  polskiej? Szczególnie to widać po rankingu gdzie obecnie Rumuni zajmują 22 miejsce, a dla porównania Polska jest na 23... na co stać Rapid w tym roku (bo awans mają w kieszeni)? Wyczołganie się z fazy grupowej LE i to będzie duży sukces...

Wszytkie polskie drużyny już zagrały i nasuwa mi się pewne spostrzeżenie, że po reformie Platiniego trudniej dostać się do fazy grupowej LE niż do LM...

A inne drużyny... zastanawiająca jest postawa niemieckich drużyn. Mainz odpadło, a Schalke i Hannover czekają ciężkie rewanże. Ale z drugie strony co się dziwić mają 4 drużyny do LM i teraz pół ligi będzie walczyło o przynajmniej to czwarte miejsce i automatycznie LE schodzi na drugi plan. Z tym że SerieA jakoś nie wydaję się zdolna do chociaż próby pogoni i często nie wynika to z przyczyn finansowych tylko z braku racjonalnego myślenia.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Ostatnie wyniki pokazują że włoski futbol jest coraz słabszy. W rankingu UEFA po tym sezonie Serie A może spaść za Ligue 1, a jeśli osiągane wyniki się nie poprawią to nawet za ligę portugalską! Zobaczcie sami
http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=79
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

Jaszczu91 pisze: Ostatnie wyniki pokazują że włoski futbol jest coraz słabszy. W rankingu UEFA po tym sezonie Serie A może spaść za Ligue 1, a jeśli osiągane wyniki się nie poprawią to nawet za ligę portugalską! Zobaczcie sami
http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=79
I to jest ciekawe bo włoskie kluby dysponują znacznie większymi środkami od wyżej wymienionych lig, a efekt jest podobny. Dla przykładu wg Forbesa Milan to 6 najbogatszy klub piłkarski świata i wyprzedza nawet Chelsea...
I tu nasuwa się pytanie kto tymi klubami tak"wspaniale" zarządza?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Wlosi zyja chyba sukcesami sprzed lat, aczkolwiek trudno im wmowic, ze ich pilka pograzona jest w kryzysie, skoro tak niedawno zarowno Inter i Milan zdobyly LM. Solidna postawa w LE i LM zaowocuje w przyszlosci.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

Tak jak się spodziewałem Legia sprawiła miłą niespodziankę. Fakt była szansa na zwycięstwo jednak Spartak nie jest drużyną do bicia i udało im się osiągnąć korzystny rezultat przed rewanżem. Oczywiście nie skreślam Legii i dalej myślę że mogą jeszcze sprawić niespodziankę i wyeliminować Spartak czego życzę im z całego serca.
Oczywiście tego samego nie można powiedzieć o Śląsku, który już praktycznie u siebie przegrał awans do fazy grupowej LE.
Zaczęli dobrze pierwsi strzelili gola jednak Rapid szybko sprowadził ich na ziemię aplikując im 3 bramki. Tak jak się spodziewałem to co wystarczyło na Bułgarów i Szkotów widocznie zabrakło już sił na Rapid. Niestety brakło im "paliwa" na kolejnych rywali i niestety awansu nie będzie. Była to pierwsza przygoda od dawien dawna Śląska z europejskimi pucharami i może zabrakło doświadczenia.
Szkoda bo były większy optymizm związany z awansem Śląska niż Legią i los spłatał figla. Mam nadzieje że kolejny figiel będzie w Moskwie i będziemy mieć tą jedną drużynę w LE. Byłby to piękny rewanż na Spartaku który ponad 15 lat temu nie dał szans warszawskiej Legii w LM.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Castellazzi »

W meczu Śląska (oglądałem tylko I połowę) zdecydowanie zawiodłem się na Lenczyku :/ Trener Rapidu żył tym spotkaniem przy lini bocznej dawał wskazówki swoim zawodnikom, a Orest tylko siedział jakby stremowany na ławce :/

To samo po meczu. Na konferencji prasowej powiedział że jedziemy do Bukaresztu honorowo pożegnać się z europejskimi pucharami. I tu popełnił jeden wielki błąd. Zawodników powinno się motywować, wpajać w nich chęć wygrania, a to co powiedział Nestor polskich trenerów na pewno nie było pokrzepiające do walki :/
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

interista7 pisze: To samo po meczu. Na konferencji prasowej powiedział że jedziemy do Bukaresztu honorowo pożegnać się z europejskimi pucharami. I tu popełnił jeden wielki błąd. Zawodników powinno się motywować, wpajać w nich chęć wygrania, a to co powiedział Nestor polskich trenerów na pewno nie było pokrzepiające do walki :/
Popełnił wielki błąd, że trafnie ocenił sytuacje? Już dosyć mam trenerów którzy zaklinają rzeczywistość. Szczególnie jak się spojrzy na wypowiedzi np. trenerów i działaczy Interu w ostatnim czasie. Tu przytoczę cytat Leonardo przed rewanżem w Gelsenkirchen:"Doskonale wiemy, że w Niemczech musimy zagrać jak z nut. Powiecie mi, że jestem szalony, ale ja wierzę, że cel osiągniemy."
A co powiedział Mourinho przed rewanżowym meczem z Barceloną w LM? "Oczywiście w rewanżu czeka nas bardzo trudne zadanie. Nawet nie bardzo trudne, a po prostu niemożliwe. Finał jest dla nich i tyle."
Ja zdecydowanie wybieram styl wypowiedzi min. Mourinho i Lenczyka niż mydlenie ludziom oczu.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Castellazzi »

To nie chodzi o mydlenie ludziom oczu tylko o wiarę w drużynę. Nawet jeśli awans jest nierealny powinien powiedzieć chłopakom że wierzy w nich i liczy że podniosą się z kolan. Powinien powiedzieć że będziemy się starać zagrać jak najlepiej czy coś w tym stylu.

A w ogóle między Interem a Śląskiem jest kolosalna przepaść biorąc także doświadczenie w europejskich pucharach. W sezonie 09/10 Inter był zespołem mocnym w każdym calu nawet jeśli chodzi o psychę.
A zespołowi który ostatni raz grał w Europejskich pucharach ćwierć wieku temu ta psychika może siąść i dlatego jest tak ważna jest wiara trenera w swój zespół.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

Już dziś po 16 swoje rewanżowe spotkanie rozegra Legia która teoretycznie jest w lepszej sytuacji niż Śląsk. Jednak przed rewanżem kilku podstawowych zawodników nie będzie mogło zagrać z powodu zawieszeń za kartki. Jednak dalej ślepo będę wierzył że być może uda się sprawić niespodziankę i uzyskać awans. Jednak jak oglądałem mecz ze Śląskiem i widziałem potencjalnych zmienników i samo spotkanie to krew mnie zalewała.

O Śląsku się zbytnio nie będę rozpisywał ponieważ uważam że przegrał już awans w swoim pierwszym meczu. W Bukareszcie jedynie będzie walczył o honorowe pożegnanie się z rozrywkami.



JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!! (L) Niech się Wisła uczy!!  :ave: :inter:
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 18:54 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Szycha »

Szczere gratulacje dla Legii z Poznania. licze na coraz więcej takich niespodzianek ze strony polskich klubów.pomyślnego losowania życzę jutro 8)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Blablarzynca pisze: Legie można już pożegnać, nie sprosta Spartakowi.

Brawa dla mnie :) Przyznaje się do błędu, należy mi się chłosta.
all in the game, yo, all in the game
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Legia w fazie grupowej Ligi Europy!!

Spartak 2-3 Legia

Po 27 minutach byłem pewien, że jest pozamiatane. W 10 minucie gol na 1-0 dla gospodarzy, potem na 2-0 z karnego, którego być nie powinno ale Legioniści pokazali klasę i charakter. Szybka odpowiedź po golu Kucharczyka, potem wyrównał Rybus pięknym strzałem z dystansu i kiedy wydawało się, że będziemy oglądać dogrywkę bardzo dobrą główką popisał się Janusz Gol dając awans. Możecie mi przypomnieć kiedy ostatnio Polska miała dwóch przedstawicieli w europejskich pucharach? O trzech nie mówię bo na awans Śląska nie liczę.

Poza tym Roma niech się nie zbłaźni i wyeliminuje Slovana bo w pierwszym meczu w Libercu przegrali 0-1. Lazio po wygranej 6-0 zapewniło sobie już awans a Palermo jak pamiętamy dało popis w poprzedniej rundzie odpadając z FC Thun  :-x
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Rufus »

No to pięknie. Legia w przeciągu dwumeczu była trochę lepsza od Spartaka i wygrała zasłużenie. Mamy 2 drużynę w fazie grupowej europejskich pucharów, tego nigdy u nas nie było. !!! LEGIA LEGIA LEGIA !
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

szczerze przyznam się jak było 2-0 to wyłączyłem już telewizor. Gdy zobaczyłem w necie że jest 2-1 zacząłem ponownie oglądać ;)
duży sukces dla naszej piłki, mamy dwie drużyny w fazie grupowej LE ;)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Michal_fci »

przy wyniku 2-0 chcialem wylaczyc nie zdazylem bo szukalem pilota ale przy 2-1 dalej w nich nie wierzylem i patrze na adthenet  " POSTAW SPARTAK 2-2 LEGIA" na poczatku myslalem ze chodzi o to ze Legia strzeli na 2-2 :P Dobrze ze mamy 2 druzyny, szkoda ze slask dal dupe i przegral u siebie 1-3 bo to ich juz wyeliminowalo z dalszej gry
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mio85 »

znakomity mecz trzymajacy w napieciu do konca i to z takim hapy endem - los oddal to co zabral wisle............spartak nie zasluzyl na awans, ogolnie uwazam ze jest to przecietna druzyna z kilkoma indywidualnosciami.............teraz licze na silnych rywali a bedzie na co jezdzic........
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

Podejście Spartaka do meczu było takie: awansujemy nie będzie źle, odpadniemy nic się nie stanie...
Bo jak wytłumaczyć nie powołanie na mecz najlepszego strzelca Wellitona i podstawowego obrońcy Makeeva? A jeszcze dodać do tego trzeba posadzenie na ławce rezerwowych Ariego (strzelca dwóch bramek z meczu w Warszawie) oraz  de Zeeuwa. Spartak ma w niedziele derby z CSKA i widać było wyraźnie co jest ważniejsze:własna liga czy LE.

A Legia zrobiła swoje. Mimo, że była wykartkowana to jednak chciała grać i awansować (w przeciwieństwie do rywala) i to przeważyło szale.
Rufus pisze: Mamy 2 drużynę w fazie grupowej europejskich pucharów, tego nigdy u nas nie było. !!! LEGIA LEGIA LEGIA !
Nigdy nie było... to prawda, choć trzeba tu podkreślić, że tak rozrośnięta (48 drużyn) faza grupowa LE funkcjonuje dopiero 3 sezon.
I jakby tak spojrzeć to obecne grupowe rozgrywki to taka 2 runda PU w okresie do 2004 roku (kiedy to istniały fazy tylko play-off).
Podsumowując nie ma się czym podniecać.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 19:37 przez piotrek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

tutaj się piotrek7 nie zgodzę, oni po prostu byli pewni awansu, w ogóle nie obawiali się Legii i byli przekonani że w takim składzie sobie poradzą z Legią.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 19:41 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
ODPOWIEDZ