Liga Europejska 2011/2012

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
ODPOWIEDZ
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: InterNH »

Dajcie spokój.Wisłę czekają teraz 2 porażki i pożegnanie z LE.Przecież Fullham przyjechało bez 4 podstawowych zawodników podchodząc do meczu, że "samo się musi wygrać", a potem jeszcze dostało nie zasłużoną czerwoną kartkę.Wisła wygrała 1:0 mając na boisku o ile się nie myle pod koniec 6(?) obrońców..

Natomiast Legia pokazała charakter.O ile z PSV i Hapoelem pierwsze połowy były tragiczne w ich wykonaniu o tyle w Bukareszcie naprawdę zagrali super przez cały mecz.A warto dodać, że Rapid to naprawdę solidna drużyna o czym przekonał się chociażby Śląsk.Teraz przed Warszawiakami arcy ważny mecz.Jeśli wygrają zapewnią sobie awans i przyczynią się w dużym stopniu do ewentualnego przegonienia Rumuni w rankingu.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: glinek »

InterNH pisze: Dajcie spokój.Wisłę czekają teraz 2 porażki i pożegnanie z LE.Przecież Fullham przyjechało bez 4 podstawowych zawodników podchodząc do meczu, że "samo się musi wygrać", a potem jeszcze dostało nie zasłużoną czerwoną kartkę.Wisła wygrała 1:0 mając na boisku o ile się nie myle pod koniec 6(?) obrońców..
Wisła za to może zagrała w najsilniejszym składzie? Również brakowało 4/5 podstawowych zawodników: Melikson, Małecki, Sobol, Jovanovic i Bunoza
a jak dla mnie to Wisła miała cały czas 4 nominalnych obrońców..
Ja jestem optymistą i do końca wierzę w awans Wisły  :]
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Legia po dzisiejszym zwycięstwie 3-1 nad Rapidem zapewniła sobie już awans do 1/16:) Świetny jest ten Radovic :-)  cieszy też zwycięstwo Lazio.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mikruzzo »

Bardzo dobrze się ogląda Legię w tej edycji LE.
dwumecz ze Spartakiem, z Hepoelem 3:2 i z Rapidem dzisiaj to naprawdę niezłe dawka emocji:D
Brawo Legia
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Ciezko sie oglada Lazio,wazne 3 punkty. Tymczasem Atletico "goli" Udine, wprawdzie Wlosi graja rezerwami, ale zdaje sie, ze niedawno pokonali to samo Atletico rowniez w zmienionym skladzie...
Notabene, trener Udine wciaz utrzymuje, ze jego druzyna gra w lidze o...utrzymanie :brawo:
Ostatnio zmieniony 3 lis 2011, 22:53 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mio85 »

tak jak mowilem wisla z tymi obroncami to moze rywalizowac ale na poziomie ekstraklasy i to niekoniecznie z pozytywnym skutkiem..........poza tym maskanta ladnie ponioslo - iliev (jak na polskie warunki zawodnik kosmiczny, podobnie jak ljuboja) i jovanovic na lawce.........szkoda mi tej wisly bo z nieba trafila do prawdziwego piekla.......
Brodaty
Posty: 4
Rejestracja: 4 lis 2011, 00:37
Lokalizacja: Gliwice/Kraków

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Brodaty »

Legia gra bardzo dobrze, ciekawe na kogo trafi?  Wisła natomiast moim zdaniem zajmie ostatnie miejsce w grupie chyba, że przeskoczy Odense w co wątpię. Obstawiałem wynik 2-1 dla Fullham jednak 4-1 pokazuje różnicę pomiędzy ligą angielską a polską.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Trzeba trochę usprawiedliwić Wisłę, co by nie mówić o ich grze, to mają bardzo dużo kontuzji i to czołowych zawodników. Mają też na ławce trenera który robi podobne zmiany co Ranieri :-D na boisku gra Jaliens, a na ławce siedzi świetny Jovanovic...  Iliev który ciągnie grę Wisły pojawia się na boisku dopiero w drugiej połowie. Strasznie irytuje mnie gra Kirma w Wiśle, tak samo jak u nas Milito.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2011, 11:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

I czego Wisła chciała szukać z tak dziurawą obroną w Lidze Mistrzów?

Brawo dla Legii, awans po 4 kolejkach to nie lada wyczyn. Kto wie, może zwojują jeszcze więcej niż Lech i dojdą nawet do 1/8?
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: InterNH »

Tak jak mówi
glinek pisze:
InterNH pisze: Dajcie spokój.Wisłę czekają teraz 2 porażki i pożegnanie z LE.Przecież Fullham przyjechało bez 4 podstawowych zawodników podchodząc do meczu, że "samo się musi wygrać", a potem jeszcze dostało nie zasłużoną czerwoną kartkę.Wisła wygrała 1:0 mając na boisku o ile się nie myle pod koniec 6(?) obrońców..
Wisła za to może zagrała w najsilniejszym składzie? Również brakowało 4/5 podstawowych zawodników: Melikson, Małecki, Sobol, Jovanovic i Bunoza
a jak dla mnie to Wisła miała cały czas 4 nominalnych obrońców..
Ja jestem optymistą i do końca wierzę w awans Wisły  :]
No i wychodzi na to, że miałem racje.Idę o zakład, że teraz będzie taki scenariusz, porażka Wisły z Odense i zwycięstwo z Twente.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

InterNH pisze:
InterNH pisze:
No i wychodzi na to, że miałem racje.Idę o zakład, że teraz będzie taki scenariusz, porażka Wisły z Odense i zwycięstwo z Twente.
To ja się z Tobą zakładam, bo jestem pewny że Wisła nie przegra z Odense. Może i nie wygra, ale w najgorszym przypadku ugrają remis. Co do spotkania z Twente, to Wisła będzie miała duże szanse na zwycięstwo. Twente nie będzie już grało o nic, to przyjadą pewnie w drugim składzie.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Według mnie Wisła przegra oba mecze, które ma do rozegrania. Natomiast jestem zachwycony Legią Warszawa. Wiekie brawa dla legionistów. Nie tylko za piękny mecz, za awans, za pełny stadion, ale przede wszystkim za polskość. Miło ogląda się zespół, w którzym widzi się takich graczy jak Żyro, Kucharczyk, Wolski, Borysiuk itp. To pokazuje że można u nasz szkolić młodzież.  Trzeba tylko stawiać na młodych Polaków i można na tym jeszcze zyskać. Jednym słowem Legia jest przykładem jak powinien być budowany polski klub! Przede wszystkim Polacy, a z  obcokrajowców grają tylko ci, którzy podnoszą wyraźnie poziom zespołu jak np Radović, Kuciak czy Ljuboja. O wiśle nawet nie chce się pisać.   
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

W takim razie kusy wygrał zakład :D Wisła pokonała na wyjeździe Odense i traci do Fulham tylko punkt. Zespół z Krakowa by myśleć o awansie musi w ostatniej serii gier pokonać u siebie grające o pietruszkę, pewne awansu Twente (jest to możliwe), a Fulham musi zremisować bądź przegrać u siebie z najsłabszym w grupie Odense. Ten drugi warunek może być trudny do spełnienia, jakoś nie wyobrażam sobie, aby Anglicy nie pokonali Duńczyków, którzy naprawdę bardzo słabo spisali się w rewanżu z Wisłą...Nawet jeśli dzisiejsza wygrana nic Wiśle nie da,to i tak cieszą punkty do rankingu UEFA :D

Swoją drogą tym bardziej żal teraz frajersko przegranego przez Wisłę pierwszego meczu z Odense na własnym boisku...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Szkoda bardzo tego pierwszego spotkania Wisły z Odense, dzisiaj Wisła zagrała bardzo fajnie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Szansa jeszcze jest, choć mało realne że Fulham nie wygra u siebie, ale trzeba wierzyć, to jest piłka nożna i wszystko jest możliwe. Dzisiaj brawo Wisła, kolejne punkty do rankingu :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

Twente raczej odpuści mecz w Krakowie... pewno wystawią jakiś grajków z ławki, wiadomo nie cały skład, ale na pewno nie będzie wielkiego zaangażowania...

Fulham skrobnie Duńczyków gładko i pozamiatane, szkoda dla polskiej piłki że tak będzie :/
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Pewnie że szkoda, ale wszystko jest jeszcze możliwe. Ten sezon dla polskiej piłki jest dobry, szkoda tylko tej wpadki Jagi. Nasz współczynnik na dzień dzisiejszy wynosi 5.375, więc jest dobrze :-) Wyższy współczynnik mieliśmy w sezonie 2002/03, było to wtedy 6.625. Obecnie zajmujemy 21 miejsce. Po tym sezonie odejmowane są punkty za sezon 07/08 wtedy zdobyliśmy tylko 1.666. Inne federacje tracą znacznie więcej :-) Więc gdy odejmiemy na dzień dzisiejszy punkty za sezon 07/08 to jesteśmy na miejscu 18 :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

kusy pisze: Pewnie że szkoda, ale wszystko jest jeszcze możliwe. Ten sezon dla polskiej piłki jest dobry, szkoda tylko tej wpadki Jagi. Nasz współczynnik na dzień dzisiejszy wynosi 5.375, więc jest dobrze :-) Wyższy współczynnik mieliśmy w sezonie 2002/03, było to wtedy 6.625. Obecnie zajmujemy 21 miejsce. Po tym sezonie odejmowane są punkty za sezon 07/08 wtedy zdobyliśmy tylko 1.666. Inne federacje tracą znacznie więcej :-) Więc gdy odejmiemy na dzień dzisiejszy punkty za sezon 07/08 to jesteśmy na miejscu 18 :-)
ładny kawałek matematyki :)
pozytywny....
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kubus »

Pozytywnym faktem jest to, że dla Fulham nie zagra Johnson, który w poprzednim meczu między tymi drużynami wcisnął 2 bramki(skończyło sie 2-0). Szanse są ... ale teraz można tylko czekać.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Wisła sprawiła pozytywną niespodziankę i teoretycznie ma szansę na awans, ale niestety tylko teoretyczne. Ja Krakowianom nie daje szans, bo po pierwsze nie sądzę aby Wiśle udało się ograć Twente. Środowy mecz Legii z PSV pokazał jaka jest różnica między holenderskim a polskim futbolem. Po drugie Fulham bez problemu poradzi sobie z OB.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Euforia w Rzymie! Lazio awansowalo;) Zwyciestwo nad (chyba) rezerwami Sportingu wystarczylo do zajecia 2 miejsca...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Najpierw awansowało Lazio. Teraz cud!! Wisła wygrała z Twente 2-1 a Fulham pomimo że prowadziło już 2-0 zremisowało 2-2 z Odense. Mamy dwie drużyny w fazie pucharowej!! :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 01:13 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Teraz sie zacznie gadanie, ze polska liga rosnie w sile, polska mysl szkoleniowa tryumfuje i to wszystko za rzadow Grzegorza Laty:D
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Niesamowite, ale ta Wisła ma szczęście :)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 00:20 przez Blablarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.
all in the game, yo, all in the game
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mio85 »

za to kocham pilke!!!!!!!! do teraz nie wierze - dwa okienka na kompie i ostatnia wrzutka przy ktorej cos mowilo ze a noz...........i bramka!!!!!!!!! te dwa mecz przejda do historii, a my zbieramy kolejne punkciki...........co ciekawe wisla wygrala dzis bez ilieva, bitona i kirma........do formy wraca gargula
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: glinek »

ależ jestem szczęśliwy po tym meczu ;D
Fantastycznie! Dwie drużyny na wiosnę w LE.. teraz tylko czekać na piątek i losowanie ;) najpierw o 12 LM a o 13 LE!
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

O ile przewidywałem zwycięstwo Wisły w Krakowie nad grającym o "pietruszkę" Twente, o tyle nie przypuszczałem że Anglicy okażą się takimi frajerami :D Prowadzić u siebie 2:0 i tylko zremisować z grającym o nic Odense to chyba szczyt sfrajerzenia się :lol2: To jednak nie nasz problem, gratulacje dla Wisły za grę do końca i WIELKI SZACUNEK DLA ODENSE :!:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: dzielik »

Dokładnie, Odense pokazało o co chodzi w piłce, gra się do końca niezależnie od pozycji w tabeli i tego, że mecz teoretycznie "o pietruszkę". Mimo, że za Wisłą nie przepadam i cieszyłem się np. z jej nieudanego ataku na Ligę Mistrzów oraz mocno uśmiałem z jej wyczynów w pierwszych meczach LE, to teraz szczerze im gratuluję i życzę powodzenia dalej. Jakoś przeboleje akcje typu dzisiejszy telefon po meczu od kolegi z tekstem "z kim w fazie pucharowej gra Polonia" :)
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Omen »

Masakra nie wierzyłem ale się udało ; ) ! Polska Rulez !
:szal:
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Damiano »

Kolejna kompromitacja angielskiej druzyny w tym sezonie;)
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

no i udało się ;)

ale podanie Diaza na początku meczu podręcznikowe :D

gol z przewrotki ładna sprawa...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ