Liga Europejska 2011/2012

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Moim zdaniem jest co się podniecać. Cholera, przypomnijmy sobie co robiły polskie drużyny w poprzednim sezonie za wyjątkiem Lecha w fazie grupowej! Jest duży progres, do Polski przybyło kilku naprawdę niezłych zagranicznych piłkarzy i poziom się podniósł.
all in the game, yo, all in the game
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

Niestety nie mogłem obejrzeć meczu,ale jak dostałem od koleżki SMSa z końcowym wynikiem, to mi się szczęka na butach zatrzymała. Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz polski zespół jechał na trudny teren skazany na pożarcie i mimo wszystko potrafił wygrać...Co ciekawe wszystkie trzy bramki zdobyli Polacy,a nie serbski zaciąg (Radović ,Ljuboja), więc zwycięstwo cieszy jeszcze bardziej.

Działo się coś ciekawego na trybunach :?: Jak się zaprezentowali kibice Legii :?:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: cor72z »

Naprawdę wielka radość po tym zwycięstwie, tak brakowało Legii w Europie przez te lata. Przede wszystkim cieszy jednak styl, po pokonaniu znacznie silniejszej i bogatszej ekipy... po niekorzystnym remisie u siebie i po tym, jak zespół już przegrywał 0-2. Taka remuntada to naprawdę wielka sztuka! Oczywiście będę liczył na przyjazd Atletico do Warszawy.

Dwie polskie ekipy w fazie grupowej LE to co prawda drobny, ale jednak krok do przodu.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

kusy pisze: tutaj się piotrek7 nie zgodzę, oni po prostu byli pewni awansu, w ogóle nie obawiali się Legii i byli przekonani że w takim składzie sobie poradzą z Legią.
Może tak, może nie. Ja do umysłu trenera wejść nie mogę... i nie będę tego próbował. Co i tak nie zmienia faktu, że nie był to normalny Spartak.
2-2 na wyjeździe to nie taki wspaniały wynik, żeby tak drastycznie mieszać w składzie.
Bo przecież
mio85 pisze: uwazam ze jest to przecietna druzyna z kilkoma indywidualnosciami

---------
Blablarzynca pisze: Moim zdaniem jest co się podniecać. Cholera, przypomnijmy sobie co robiły polskie drużyny w poprzednim sezonie za wyjątkiem Lecha w fazie grupowej! Jest duży progres, do Polski przybyło kilku naprawdę niezłych zagranicznych piłkarzy i poziom się podniósł.
We wtorek byliśmy 100 lat za murzynami, a teraz po zwycięstwie z byle jakim rywalem (mam na myśli podejście do meczu)  obrót o 180 stopni: "jest się czym podniecać" i mamy "duży progres". No nie wytrzymam...
Blablarzynca pisze: do Polski przybyło kilku naprawdę niezłych zagranicznych piłkarzy i poziom się podniósł.
Jeśli myślisz o np. Ljuboji czy Ilievie to ja dziękuję...
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kermitt »

Jasne, jak jest jakikolwiek, najmniejszy nawet sukces to i tak trzeba to umniejszyć. Ja nie wiem jak w tym kraju musiałoby być żeby ludzie chodzili zadowoleni ? Może nie jest to nadzwyczajny wyczyn, ale należy się cieszyć bo widać że poziom piłki się podnosi a nie narzekać i szukać takich drobiazgów jak np. zmiany w składzie. Może jakieś małe urazy, spadki formy, zmiany taktyczne, tego nie wiadomo. Natomiast jedno jest pewne, po ładnym meczu Legioniści pokonali faworyzowany Spartak.

I zaznaczam, nie chodzi mi o to żeby od razu popadać w hurraoptymizm, ale nie narzekajmy na każdym kroku ;)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

piotrek7 pisze:
We wtorek byliśmy 100 lat za murzynami, a teraz po zwycięstwie z byle jakim rywalem (mam na myśli podejście do meczu)  obrót o 180 stopni: "jest się czym podniecać" i mamy "duży progres". No nie wytrzymam...
Nie znasz nas Polaków? Cieszymy się ze zwycięstw a psioczymy jak coś nie wychodzi. Więc mnie wcale nie dziwi ten entuzjazm. We wtorek Wisła miała awansować bo miała teoretycznie słabszego rywala. Jak było wszyscy wiemy. Legia odniosła teoretycznie niekorzystny rezultat na własnym obiekcie z silniejszym rywalem co w rewanżu skazywało ją na porażkę. A tu psikus i Legia wygrała i zapanował hurraoptymizm.
Blablarzynca pisze: do Polski przybyło kilku naprawdę niezłych zagranicznych piłkarzy i poziom się podniósł.
piotrek7 pisze: Jeśli myślisz o np. Ljuboji czy Ilievie to ja dziękuję...
To kogo Ty chciałbyś widzieć w polskiej lidze?? Ciekaw jestem Twoich typów do gry w naszej ekstraklasie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: BoLoNsKi »

W końcu po tylu latach doczekałem się Legii w fazie grupowej europejskich rozgrywek :) Cieszy bardzo, mimo iż zapewne że będzie tak jak z Lechem w zeszłym sezonie że liga padaka, a Europa to bój o nieskompromitowanie się i pkt do rankingu. Chociaż kto wie..
Zresztą, Legia pokazała dzisiaj Wiśle, jak ambitnie się gra na wyjazdach w Europie (sam przyznam że wierzyłem w awans jedynie po karnych o ile kondycyjnie Legioniści by wytrzymali, a Spartak oszczędzał by się na CSKA) i pokazała - jeśli się chce, to można!
Co nie zmienia faktu że cieszą dwa zespoły w fazie grupowej LE, zwłaszcza jak przypomni się to:
http://ekstraklasa.net/historia-komprom ... c904000000
ObrazekObrazekObrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

master_snake pisze:
Blablarzynca pisze: do Polski przybyło kilku naprawdę niezłych zagranicznych piłkarzy i poziom się podniósł.
piotrek7 pisze: Jeśli myślisz o np. Ljuboji czy Ilievie to ja dziękuję...
To kogo Ty chciałbyś widzieć w polskiej lidze?? Ciekaw jestem Twoich typów do gry w naszej ekstraklasie.
Kogo chciałbym widzieć w polskiej lidze? Już odpowiadam:
Zdecydowanie więcej młodych, zdolnych zawodników, którzy wyjeżdżają za granicę (gdyby to było możliwe to  bym ich zatrzymał) i odgrywają w zachodnich, dobrych klubach znaczące rolę.
Nie chcę widzieć w podstawowych 11 piłkarskich emerytów (o zgrozo już nawet nie Polaków), którym pokończyły się kontrakty i z braku innych ciekawszych propozycji przyjeżdżają do Polski przy okazji zajmując miejsca młodym miejscowym zawodnikom.
   To byłby takie podwaliny pod budowanie lepszej ligi u nas.
Ale jeśli, jak wcześniej zauważył użytkownik Waldini, nawet Wisła nie ma akademii piłkarskiej to nie ma co się dziwić, że ten europejski i światowy szrot i złom zaczyna odgrywać coraz istotniejszą rolę w ekstraklasie.
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: BoLoNsKi »

No ale kto według Ciebie jest winny tej sytuacji?
Jak to nazwałeś "emeryci" wykorzystują to, że działacze rozpieścili naszych piłkarzy, którzy za amatorskie umiejętności chcą kroci, a lepsi zagraniczni zajmują ich miejsce, gdyż są tańsi. I właściciele klubów wolą dać kasę na nich , niż wydać trochę więcej i stworzyć boiska, szkółkę itp..
ObrazekObrazekObrazek
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Rufus »

Śląsk zakończył swoją przygodę w LE w dwumeczu z Rapidem Bukareszt. Cieszy to, że przynajmniej remis udało się wywalczyć i zawsze trochę punktów wpadnie do rankingu. Myślę, że Śląsk pożegnał się z LE honorowo i należą się dla nich brawa, za przejście Szkotów i Bułgarów, mimo nierozstawienia.
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Śląsk odpada mimo wszystko w dobrym stylu, nazbierał nam tych pkt trochę. Tak patrzę na te dzisiejsze wyniki i żadnej drużyny z ligi szkockiej nie będzie już w pucharach,(jeszcze grają, ale szans dużych nie mają) mają ogromny kryzys, jeszcze niedawno mieli dwóch przedstawicieli w LM.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 22:05 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

BoLoNsKi pisze: No ale kto według Ciebie jest winny tej sytuacji?
Jak to nazwałeś "emeryci" wykorzystują to, że działacze rozpieścili naszych piłkarzy, którzy za amatorskie umiejętności chcą kroci, a lepsi zagraniczni zajmują ich miejsce, gdyż są tańsi. I właściciele klubów wolą dać kasę na nich , niż wydać trochę więcej i stworzyć boiska, szkółkę itp..
Tylko zauważ, że gdyby tak w każdym kraju myśleli to poziom piłki nożnej na świecie spadłby na pysk, bo każdy powiedziałby: "lepiej kupić niż wyszkolić" i w rezultacie nikt szkoleniem by się nie zajmował...
A jednak co rusz pojawiają się piłkarskie talenty (choć-to jest moje osobiste zdanie-jest ich mniej niż np. 15-20 lat temu).
Znikąd? Nie, tylko, że najpierw trzeba posiać (zainwestować) by móc później zbierać i w tym tkwi problem.

A wracając do postawionego pytania. Nie chcę tu nikogo oskarżać, bo tylko wyniknie z tego polityczna awantura. Każdy ma już jakieś wyrobione zdanie i nie chcę tu nikogo do niczego przekonywać. Jest internet i wszyscy mogą (jeśli chcą) doszukiwać się różnych faktów.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

Tylko skąd mają się brać Ci młodzi zdolni? Chyba z osiedlowego orlika. Nie oszukujmy się bo u nas w kraju nie ma przyzwoitej akademii piłkarskiej w której swój talent mogliby szlifować młodzicy.
A taki Lewandowski z Błaszczykowskim którzy wyjadą za granicę i zrobią karierę to zdarzają się średnio raz na dwa lata albo i rzadziej. Oczywiście dochodzi do tego jeszcze to co napisał @BoLoNsKi.
Więc niestety czy chcesz czy nie jesteś/my skazani na oglądanie "emerytów" w akcji.

Tak tak... Zapomniałem o Śląsku napomknąć że nie udało mu się awansować ;-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Michal_fci »

U nas to tylko czlowiekowi zaszkodza czyt. Piszczek...
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

Krzaku pisze: U nas to tylko czlowiekowi zaszkodza czyt. Piszczek...
Dokładnie... aż dziw że wylecieli mi z głowy ci związkowi złodzieje.
Jeżeli chcemy mieć lepszy poziom gry, szkolenia i w ogóle to najpierw trzeba wziąć w obroty tych darmozjadów. Ryba psuje się od głowy nieprawdaż?
Tak więc skoro chory jest PZPN to jak ma być zdrowa polska piłka?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Waldini »

Fajnie, że Legia awansowała, tym bardziej to cenne, że musiała odrabiać od stanu 0-2. Nie lubię Legii strasznie, ale jak gra w pucharach to zawsze jestem za naszymi klubami. Śląsk pożegnał się honorowo, a w drugiej połowie nawet nieźle pykał, wiem, że wtedy już trochę Rapid odpuścił, ale mimo wszystko liczy się ta bramka, ten remis, bo dzięki temu samopoczucie lepsze i punkty do rankingu. Dwa nasze kluby grają co najmniej do zimy, obyśmy mieli szanse zobaczyć je na wiosnę!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Roma 1-1 Slovan Bratysława

2 lata temu odpadli w 1/16 LE z Panathinaikosem, rok temu w 1/8 LM z Szachtarem, w tym sezonie poszli z poziomem kompromitowania się o szczebel wyżej i w IV rundzie eliminacji do LE odpadają ze Slovanem.  :-x :-x

Lazio wygrało rewanż z FC Rabotnicki 3-1 co było i tak formalnością ale dobrze wiedzieć, że chociaż jedna włoska drużyna się nie skompromitowała.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

za rok w ogóle się na te puchary nie załapią:P
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Roma bardzo niepewna w obronie, natomiast ofensywnie niezle, jednak pilkarzom brakowalo pomyslow na jakies bardziej finezyjne wykonczenie akcji. Slovan postawil autobus na swoim polu karnym. Szczerze mowiac chetnie bym zobaczyl silniejsze zespoly od Rzymian, jakby sobie w tej sytuacji poradzily. Naturalnie, wynik idzie w swiat i znowu spiewka "pogrzeb calcio". Przy czym trzeba dodac, ze Enrique w Romie jest od niedawna wraz z kilkoma swiezymi nabytkami.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

Wielkie brawa dla Legii, jestem pod ogromnym wrażeniem, czapki z głów...

Śląsk godnie się pożegnał, ale trzeba przyznać, że Rapid okazał się bardzo mocnym zespołem...

Roma się popisała... Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie nie będzie już grała w pucharach i ktoś inny powalczy o punkty dla Włochów... Lazio wydaje się na odmianę, że traktuje LE poważnie i chce powalczyć... Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Swoją drogą to Sevilla też się nie popisała...
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Waldini »

Chuchu pisze: Roma 1-1 Slovan Bratysława

2 lata temu odpadli w 1/16 LE z Panathinaikosem, rok temu w 1/8 LM z Szachtarem, w tym sezonie poszli z poziomem kompromitowania się o szczebel wyżej i w IV rundzie eliminacji do LE odpadają ze Slovanem.  :-x :-x

Lazio wygrało rewanż z FC Rabotnicki 3-1 co było i tak formalnością ale dobrze wiedzieć, że chociaż jedna włoska drużyna się nie skompromitowała.
A mnie to tam cieszy, poza Interem nie interesują mnie sukcesy włoskich drużyn, a może przez takie wydarzenia jak to, ktoś w Italii pomyśli w końcu, że to wszystko nie idzie w dobrym kierunku. Włochy piłkarsko dziadzieją z roku na rok, jest absolutny top trzymający określony choć też nienajwyższy poziom (Inter, Milan, a może dołączy Juventus) i jest ten plankton, co sezon bardziej mizerny. Stadiony do bani, piłkarze przepłacani, a to wszystko w oparach minionej świetności, która mimo, że jest stanem przeszłym to wciąż wydaje się niektórym rzeczywistością.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Tottenham 78.157
PSV Eindhoven 74.025
Atletico Madrid 70.465
Sporting CP Lisbon 68.319
Sporting Braga 62.319
Schalke 04 61.887
Dinamo Kiev 60.776
Paris Saint-Germain 51.735
FC Kobenhavn 51.110
AZ Alkmaar 43.025
Anderlecht 42.400
FC Twente Enschede 41.025

---------------------------------------------

Fulham FC 40.157
Besiktas 37.010
Hapoel Tel-Aviv 36.400
Metalist Kharkiv 34.276
Standard Liege 32.400
Rubin Kazan 31.941
Club Brugge 31.400
AEK Athens 30.833
Steaua Bucuresti 29.164
Udinese 27.110
Athletic Bilbao 24.465
Lazio Roma 23.110

---------------------------------------------

FC Salzburg 22,140
Maccabi Haifa 21.400
FC Zürich 18.980
OB Odense 18.610
Lokomotiv Moscow 18.441
PAOK Thessaloniki 17.333
Birmingham City 17.157
Stoke City 17.157
Stade Rennais 16.735
Austria Wien 16.640
Rapid Bucuresti 16.164
Hannover 96 13.887


---------------------------------------------

Worskła Połtawa 10,276
WISŁA KRAKÓW 10,183
FC Vaslui 10.164
FC Sion 9.480
SK Sturm Graz 8,640
Maccabi Tel-Aviv 5.900
Slovan Bratislava 5.899
LEGIA WARSZAWA 5,183
NK Maribor 4.224
AÉK (Larnaka) 3,624
Malmö FF 2,825
Shamrock Rovers 2.741

tak będzie to prawdopodobnie wyglądało z koszykami
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Rufus »

Atletico
Fulham
Austria W.
LEGIA

Tottenham
Athletic
PAOK
WISŁA

Grupy marzenie jak dla mnie. :D
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Dominho »

W tym roku choć dwóch przedstawicieli. Legia zaskoczyła baaardzo pozytywnie. Przyznam się po losowaniu niezbyt wierzyłem, po pierwszym meczu byłem zadowolony, a po rewanżu oszołomiony :D Śląsk fajnie zaczął eliminując Dundee i Lokomotiv i odpadł na Rapidzie :/ Wisła dała ciała w LM i to taka nagroda pocieszenia. O Jadze nie będę nawet pisał bo nie warto. Szkoda tylko Lecha, bo gdyby grał on zamiast Jagi, to myślę że mówilibyśmy o trzech drużynach w LE. No ale sam sobie taki los zgotował.

Grupy marzenie:
AZ, Standard Liege, PAOK, Legia
Atletico, Metalist, Stoke, Wisła
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Waldini »

Ja nawet nie chcę układać tych tzw. grup marzeń, bo można się na tym bardzo mocno przejechać. Przed losowaniem LM każdy modlił się o Apoel i chciał uniknąć Kopenhagi, no i tak się stało. Efekt Apoel pokazał Wiśle jej miejsce, a Kopenhaga dwa razy dostała baty od Viktorii Plzen. Przed losowaniem LE wszyscy we Wrocławiu chcieliśmy Rapid, hokus-pokus i jest! No i wszyscy zobaczyliśmy, jak silny to zespół. Celticu każdy chciał uniknąć, wspominając horror z nieporównanie słabszym Dundee, a gdzie jest teraz Celtic? Ano za burtą jest, bo parędziesiąt minut temu zebrali baty od szwajcarskiego Sionu. Te tak zwane mniej medialne drużyny często mają do wygrania więcej niż pewni siebie faworyci. Do fazy grupowej leszcze nie wchodzą.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

Ja natomiast wolałbym, aby polskie kluby wylosowały silnych przeciwników. W zeszłym sezonie Lech pokazał,że można powalczyć z każdym. Najbardziej chciałbym przyjazdu do Polski Paris SG, Schalke 04 Gelsenkirchen, Besiktasu Stambuł oraz Lazio Rzym.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Nie mam słów na zespół AS Romy  :lol:  Jak już wielokrotnie tutaj pisałem, ten klub ma chyba zapisane w DNA kompromitowanie Serie A na arenie międzynarodowej. Co za żenada. Dobrze chociaż, że Lazio zagrało na poziomie.
Bardzo jestem dumny z Legii. Podnieśli się w wydawało się beznadziejnej sytuacji i wygrali w Moskwie. Po 400 latach znowu Moskwa zdobyta przez Polaków  :-D
Śląsk robił co mógł, ale widać było różnicę klas. Tak czy inaczej, patrząc na całość przygody z Europą, wrocławianie pokazali dobrą piłkę i jestem pewny, że za rok powrócą do pucharów jeszcze silniejsi.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Dominho »

Waldini pisze: Te tak zwane mniej medialne drużyny często mają do wygrania więcej niż pewni siebie faworyci. Do fazy grupowej leszcze nie wchodzą.
Przykład Legia, skazywana na pożarcie przez Spartaka.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kubus »

Chciałbym zobaczyć Udinese albo Lazio w Krakowie pewnie bym sie wybrał :)
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Grupa C: PSV, HAPOEL, Rapid, Legia

Grupa K: Twente, Fulham, Odense, Wisła

Mogło być dużo gorzej więc nie ma co narzekać na losowanie dla Polaków. Myślę, że trochę punktów nam nabiją, może nawet któraś nasza ekipa wyjdzie z grupy.

Grupa D: Sporting, Lazio, Zurych, Vaslui

Grupa I: Atletico, Udinese, Rennes, Sion

Włosi powinni wyjść, myślę, że Lazio na tyle dawno nie wąchało europejskich pucharów, że będzie chciało się pokazać. Poza tym Rzymianie się wzmocnili i jestem pewien, ze ze Sportingiem sobie poradzą nie mówiąc już o Zurychu i Vaslui. Jeśli chodzi o Udinese to powinni wyjść z drugiego miejsca. Rennes i Sion nie są bardzo wymagającymi przeciwnikami i liczę na ich awans.
ODPOWIEDZ