Liga Mistrzów 2014/15

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

No i jestesmy po finale, w ktorym zgodnie z przewidywaniami wygrala Barca. Juve przespalo, co mnie akurat nie dziwi, pierwsza czesc meczu. Mieli swoje szanse, ale wynik jak najbardziej zasluzony dla Hiszpanow.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: kachol »

Na szczęście nie stało się niemożliwe i Barcelona zasłużenie wygrywa LM, mecz na fajnym poziomie, naprawdę jak na finał to dobry spektakl. Juve miało swoje okazje bo Barcelona na chwile przyspała. Przyszła LM dla nas znowu będzie bez emocji i strasznie szkoda bo brakuje tych emocji związanych z LM. Może stanie się niemożliwe i w 2016/17 zobaczymy w końcu Inter, bo ileż można na to czekać?
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: mediolan »

jakby cale juve grało cały mecz jak Pogba to spokojnie byłaby dogrywka koleś zostawił płuca na boisku ale co z tego... niesamowite jak wszyscy boją się messiego on może dostać piłkę w środku pola biec w linii prostej a wszyscy się i tak od niego odsuwają jakby za odbiór piłki messiemu groziła każdorazowo czerwona kartka szok wchodził w nich jak nóż w masło...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: MiRas. »

Początkowo nie miałem zamiaru oglądać tego finału LM, ale jakoś się przełamałem. Drużyny, do których czuję nienawiść i to w takim samym stopniu, nawet ciężko wybrać tzw. "mniejsze zło", ale po wszystkim, po całym meczu, łzy juventusu okazały się słodkie jak miód i w ten sposób zdałem sobie sprawę, że nawet cieszy mnie zwycięstwo Barcelony.

Nie można powiedzieć, że juventus był dużo słabszy od Barcelony, była chęć zwycięstwa, sportowa złość, ale to za mało, zabrakło umiejętności i tutaj niestety trzeba to napisać, że znów są oni poza zasięgiem kogokolwiek. No bo kto się może w Europie im znów postawić... ? Może jedynie Chelsea w następnym sezonie, ewentualnie Bayern.

Swoją drogą beznadziejny w Romie Luis Enrique zdobywa potrójną koronę z Barceloną...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Mora »

Spodziewałem się dobrego meczu i się nie zawiodłem. Akcja Barcelony na 1:0 palce lizać. Team z Katalonii miał przewagę niemal przez cały mecz, przysnęli w okolicach 50 minuty i momentalnie zostali skarceni. Byłem przekonany, że juventus po wyrównaniu zamuruje się i będzie czekać na dogrywkę, oni atakowali dalej, przez co nadziali się na kontrę, którą sfinalizował bardzo dobrze dysponowany Suarez. Zasłużone zwycięstwo Barcelony bez dwóch zdań. Trio Messi-Suarez-Neymar w całym sezonie strzeliło 122 gole (!!!)

Porażka juventusu w finale świetnie smakuje, przegrana w decydującym meczu boli znacznie bardziej, niż odpadnięcie np. w ćwierćfinale. Z przyjemnością patrzyłem na ich rozpacz i smutek 8-) Z drugiej strony kibice juventusu powinni być do tego przyzwyczajeni, przegrali przecież czwarty finał z rzędu :lol:

Gratulacje dla Barcelony, oby za rok zatrzymał ich Mourinho.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga roMistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Ku zgrozie juveżerców podopieczni Allegriego nie maja sie czego wstydzic po tym meczu. Malo tego, pilkarze wydaja sie byc umiarkowanie rozczarowani. Pewnie dlatego, ze zamkneli usta swoim przeciwnikom. W ogole nie pojmuje jak przegrana w finale LM z wybitna druzyna po niezlym meczu moze byc bardziej dotkliwa niz porazka...w cwiercfinale. 2 miejsce gorsze od np. 8??? No coz:)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga roMistrzów 2014/15

Post autor: Piter »

sampam pisze:Ku zgrozie juveżerców podopieczni Allegriego nie maja sie czego wstydzic po tym meczu. Malo tego, pilkarze wydaja sie byc umiarkowanie rozczarowani. Pewnie dlatego, ze zamkneli usta swoim przeciwnikom. W ogole nie pojmuje jak przegrana w finale LM z wybitna druzyna po niezlym meczu moze byc bardziej dotkliwa niz porazka...w cwiercfinale. 2 miejsce gorsze od np. 8??? No coz:)

Myślę że dla kibiców porażka w finale jest dużo bardziej bolesna niż w 1/4, tak samo dla kibiców Interu jest lepiej, ponieważ stara rura śrubuje swój rekord porażek w finale.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: bobogol »

No ze zdziwieniem patrze na te Wasze słowa o "słodkich łzach", "patrzeniu z przyjemnością".
Dla mnie płaczący Andrea Pirlo czy Gigi Buffon wracający do Berlina po puchar po 9 latach od MŚ dla Italii i przegrywający w finale to było coś strasznego.
Serie A jest tak słaba, że nie miałem żadnego problemu z traktowaniem Juve jako naszego przedstawiciela i dobrze im życzyłem. To fakt, powitanie ich w wąskim gronie zdobywców Triplety nie byłoby łatwe (głównie z uwagi na polskich gówno-fanów) ale mimo wszystko lepiej życzyłem turyńczykom niż Barcy. Swoją drogą nie myślałem, że aż tak niezręcznie przed samym sobą jest trzymanie kciuków za Juve ;) mimo wszystko szkoda, to byłoby po prostu z korzyścią dla całej piłki we Włoszech.
Gratulacje dla Barcy, są na kosmicznym poziomie, po Guardioli częśćiej oddają piłkę rywalowi, wydaje się to być takie bardziej życiowe. Nie zmienia to faktu, ze jak syci by nie byli tak dalej są pedałami*. Dwie zmiany i dwie "ciężkie" kontuzje w doliczonym czasie to Katalonia at it's finest. I to pewnie boski Sergio i Thiago Motta zawieszony na finał w 2010 w dniu urodzin swojego taty także spowodował, że wolałem Juve z pucharem.

*Mam znajomego fryzjera, który chodzi w różowej koszulce i obcisłych spodniach. To gej.
Mam sąsiada, który każdego ranka wierci dziury wiertarką. To pedał.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga roMistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Piter9702 pisze:Myślę że dla kibiców porażka w finale jest dużo bardziej bolesna niż w 1/4, tak samo dla kibiców Interu jest lepiej, ponieważ stara rura śrubuje swój rekord porażek w finale.
Byc moze, ale nie dla tych internetowych, bo oni generalnie sa na wskros dumni z postawy zespolu. Powiem szczerze, ze myslalem, ze bianconeri zagraja gorszy mecz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: mio85 »

Jestem rozczarowany postawą Katalończyków. Gdyby nie spacerniak drugiej linii, ale ciągłe dokręcani śruby ten mecz skończyłby się po 45 minutach i tak jak mówiłem oglądalibyśmy jednostronne widowisko, któremu blisko byłoby do zeszłorocznego Niemcy - Brazylia, bądź w mniej skrajnej wersji - do finału euro 2012. No ale Hiszpanie niestety nie są tak bardzo pragmatyczni, jak Niemcy. Wyższość Barcelony biła z ekranu zdecydowanie, i niestety czuli to tez zawodnicy, którzy w wielu momentach zachowywali się jak na treningu: nie zdobywali terenu tylko grali w poprzek, podnosili piłkę, wdawali się w dryblingi, słowem grali to co śmiało można byłoby nazwać - używając języka "ekspertów" typu Jagoda/Ryczel - mianem legendarnego "antyfutbolu".
W juventusie żadnych niespodzianek - to co dobre w ofensywie było dziełem jedynego kreatywnego piłkarza w tym zespole, który razem z Pogbą ciągnął oszustów przez cały sezon, a więc Teveza.
Nie mogę się zgodzić z pomeczowymi komentarzami redaktorów canalu, jakoby wybór na piłkarza meczu Iniesty był nieuzasadniony oraz z tezą, że Barca Enrique jest lepsza od tej Guardioli. Pep stworzył w futbolu zupełnie nową epokę, coś czego wcześniej nie było, Enrique tylko próbuje go naśladować. Co do Iniesty - oczywiście na podobnym poziomie zagrał Rakitic, ale niesamowita asysta przy pierwszej bramce, praktycznie zero strat, no i te wypieszczone, znajdujące luki w siedmioosobowym bloku obronnym juventusu piłki absolutnie decyzję włodarzy uefa bronią.

I na koniec przesłanie dla turyńskich oszustów: Kurwy! Tripleta tylko dla Interu!!!!! Nie ma pięknego snu. Życzę powodzenia w przyszłym sezonie bez Pirlo, Pogby i Teveza. Już się cieszę.

Ps: proszę moderatorów o przymknięcie oka na niecenzuralne słowa w tak odświętnych okolicznościach :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Mora »

bobogol pisze:No ze zdziwieniem patrze na te Wasze słowa o "słodkich łzach", "patrzeniu z przyjemnością".
Dla mnie płaczący Andrea Pirlo czy Gigi Buffon wracający do Berlina po puchar po 9 latach od MŚ dla Italii i przegrywający w finale to było coś strasznego.
Co w tym niby strasznego? Myślisz, że kibice Juventusu lub Milanu rozpaczają, że Pucharu Europy nie podniósł np. Bergomi? Wiadomo, że Buffon i Pirlo to ikony piłki nożnej, ale nie każda ikona może zdobyć to trofeum.
Piter9702 pisze:
sampam pisze:Ku zgrozie juveżerców podopieczni Allegriego nie maja sie czego wstydzic po tym meczu. Malo tego, pilkarze wydaja sie byc umiarkowanie rozczarowani. Pewnie dlatego, ze zamkneli usta swoim przeciwnikom. W ogole nie pojmuje jak przegrana w finale LM z wybitna druzyna po niezlym meczu moze byc bardziej dotkliwa niz porazka...w cwiercfinale. 2 miejsce gorsze od np. 8??? No coz:)

Myślę że dla kibiców porażka w finale jest dużo bardziej bolesna niż w 1/4, tak samo dla kibiców Interu jest lepiej, ponieważ stara rura śrubuje swój rekord porażek w finale.
Otóż to.
bobogol pisze: Swoją drogą nie myślałem, że aż tak niezręcznie przed samym sobą jest trzymanie kciuków za Juve ;) mimo wszystko szkoda, to byłoby po prostu z korzyścią dla całej piłki we Włoszech.
Napisz jakie to korzyści miałaby cała włoska piłka w przypadku zwycięstwa juventusu, bo jakoś nie przypominam sobie, żeby nagle w 2010 roku sponsorzy walili do klubów Serie A drzwiami i oknami, a nowe stadiony rosły w oczach.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Yascarr »

Za zwycięstwo w finale są jakieś dodatkowe punkty dla ligi w rankingu?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Nen »

Skoro punkty są przyznawane za wygrane mecze to zapewne tak. Do Juve w tym kontekście nie można mieć pretensji i tak nabili dużo pkt, natomiast trener Realu Madryt Benitez i jego Napoli zaprzepaścili okazję, której włoska piłka może prędko nie mieć.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Wannabe »

Za zwycięstwo Juventusu w LM byłoby przede wszystkim dodatkowe miejsce dla włoskich drużyn. Czyli gdyby Juve wygrało to Lazio miałoby zapewnione miejsce w fazie grupowej LM, a Fiorentina grałaby w kwalifikacjach. Liga na pewno by na tym nie straciła.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: hQ »

Pierwszy finał LM od.. 2001 roku (miałem 8 lat), którego nie obejrzałem na żywo w telewizji. Chyba mi drużyny nie pasowały ;)

Wannabe - od kiedy zwycięzca LM daje dodatkowe miejsce w LM dla ligi?
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Yascarr »

Wannabe jak typowy Polak "nie znam się, to się wypowiem" :D
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Wannabe »

A tak nie jest? Wiele razy już słyszałem/czytałem takie wieści :D

hQ - od tego sezonu z tego co mi się wydaje. Tak samo jest ze zwycięzcą LE. Sevilla ma zapewnione miejsce w fazie grupowej LM jako 5 drużyna z Hiszpanii.

PS Nie jestem tylko pewien czy to od tego sezonu czy od następnego.
Ostatnio zmieniony 8 cze 2015, 14:15 przez Wannabe, łącznie zmieniany 2 razy.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Bart »

Dla wloskiego futbolu to, czy Juve wygra czy przegra w finale, nie ma az tak ogromnego znaczenia, zeby kibice Interu musieli trzymac kciuki za Bianconerich. Punkty do rankingu tak czy siak nastukali, gdyby np. Roma odpadla w cwiercfinale, a nie w grupie, daloby to duzo wiecej.

No i juz nie bede sie rozwodzil nad tym, ze niechec do Barcelony wieksza niz niechec do Juventusu jest co najmniej niezrozumiala. Jak ktos nie czuje wagi rywalizacji na linii Inter-Juve i ze jest to sprawa zupelnie innego kalibru, moim zdaniem bardzo wiele traci ;) Pilka nozna to cos wiecej niz bufonowaty trener, czy symulujacy zawodnik.

A na koniec dodam, ze bardzo podoba mi sie kolejna porazka Bianconerich w finale LM. Przez lata wytykali Interowi brak sukcesow w Lidze Mistrzow. A dzis ich dorobek w LM wzciaz wyglada blado, rownie blado jak dorobek Romy w Serie A ;) Malo kto nawet wie, ze Rzymianie az 13 razy zajmowali drugie miejsce...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

Bart pisze:Dla wloskiego futbolu to, czy Juve wygra czy przegra w finale, nie ma az tak ogromnego znaczenia, zeby kibice Interu musieli trzymac kciuki za Bianconerich. Punkty do rankingu tak czy siak nastukali, gdyby np. Roma odpadla w cwiercfinale, a nie w grupie, daloby to duzo wiecej.

No i juz nie bede sie rozwodzil nad tym, ze niechec do Barcelony wieksza niz niechec do Juventusu jest co najmniej niezrozumiala. Jak ktos nie czuje wagi rywalizacji na linii Inter-Juve i ze jest to sprawa zupelnie innego kalibru, moim zdaniem bardzo wiele traci ;) Pilka nozna to cos wiecej niz bufonowaty trener, czy symulujacy zawodnik.

A na koniec dodam, ze bardzo podoba mi sie kolejna porazka Bianconerich w finale LM. Przez lata wytykali Interowi brak sukcesow w Lidze Mistrzow. A dzis ich dorobek w LM wzciaz wyglada blado, rownie blado jak dorobek Romy w Serie A ;) Malo kto nawet wie, ze Rzymianie az 13 razy zajmowali drugie miejsce...

mam takie same zdanie.

Pozdr.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: jackop »

mio85 pisze:I na koniec przesłanie dla turyńskich oszustów: Kurwy! Tripleta tylko dla Interu!!!!! Nie ma pięknego snu. Życzę powodzenia w przyszłym sezonie bez Pirlo, Pogby i Teveza. Już się cieszę.
Zwykle nie cytuję podludzi, ale co tam. Weź swoją triplete wsadź tam gdzie nie sięga światło. Obchodzi mnie ona jak zeszłoroczny śnieg ;)

Może mały zakładzik? Typuję, że prędzej Juventus wygra Ligę Mistrzów, niż Inter zdobędzie Scudetto. Ba, prawdopodobnie nie uda wam się zgarnąć jakiegokolwiek trofeum z puli: Scudetto, LM, LE, CI. Puchar Bunga-Bunga się nie liczy :piwko:

Również się cieszę i życzę powodzenia :D
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piter »

jackop pisze:
Może mały zakładzik? Typuję, że prędzej Juventus wygra Ligę Mistrzów, niż Inter zdobędzie Scudetto. Ba, prawdopodobnie nie uda wam się zgarnąć jakiegokolwiek trofeum z puli: Scudetto, LM, LE, CI. Puchar Bunga-Bunga się nie liczy :piwko:

Również się cieszę i życzę powodzenia :D
przecież oczywiste jest to, że juventus nic w europie nie osiągnie a jego największym sukcesem jest dwumecz z Lechem Poznań.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: mio85 »

Hmmmm, takim zwrotem posługiwał się kiedyś Hitler - idealny wzorzec mentalny dla kibiców juventusu, czyli po trupach do celu. Jednym słowem tripleta cię nie intresuje? no coż niektórzy mąją mniejsze ambicje, te większe zarezerwowane są dla ludzi wyjątkowych, a takowymi nie można nazwać złodziei, którzy chodzą w czarno-białych szmatach. O poziomie twojej desperacji świadczy fakt, ze przesiadujesz na forum klubu, którego już sama nazwa powinna kłuć cię w oczy. Rozumiem, że jarają cię obrazki takich sław jak Ronaldo, Zanetti,Sneijder, Eto.
Podczlowiekiem cię nie nazwę, fałszywa kurwa to w końcu tez człowiek.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: ekspert »

Bart pisze: No i juz nie bede sie rozwodzil nad tym, ze niechec do Barcelony wieksza niz niechec do Juventusu jest co najmniej niezrozumiala. Jak ktos nie czuje wagi rywalizacji na linii Inter-Juve i ze jest to sprawa zupelnie innego kalibru, moim zdaniem bardzo wiele traci ;) Pilka nozna to cos wiecej niz bufonowaty trener, czy symulujacy zawodnik.
Ja osobiście kibicowałem Juventusowi w finale, jako przedstawicielom Serie A - to po pierwsze, a po drugie ze względu na Barcelonę czyli klub który jak gra to zawsze jestem za ich rywalami. Nie znosze Barcelony, płaczkowania, wywracania się, kopania piłką do usranej śmierci bez celu. Przyczynia się też do tego z pewnością pompowanie konfliktu Real - Barca wszędzie gdzie się da tak jakby były to jedyne kluby na świecie. Nic nie irytuje mnie bardziej niż wszystko dookoła zawalone Realem i Barceloną albo Messim i Ronaldo. Wszystko tylko nie Barcelona.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: jackop »

mio85 pisze:Hmmmm, takim zwrotem posługiwał się kiedyś Hitler - idealny wzorzec mentalny dla kibiców juventusu, czyli po trupach do celu. Jednym słowem tripleta cię nie intresuje? no coż niektórzy mąją mniejsze ambicje, te większe zarezerwowane są dla ludzi wyjątkowych, a takowymi nie można nazwać złodziei, którzy chodzą w czarno-białych szmatach. O poziomie twojej desperacji świadczy fakt, ze przesiadujesz na forum klubu, którego już sama nazwa powinna kłuć cię w oczy. Rozumiem, że jarają cię obrazki takich sław jak Ronaldo, Zanetti,Sneijder, Eto.
Podczlowiekiem cię nie nazwę, fałszywa kurwa to w końcu tez człowiek.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem... wyraźnie napisałem, że chodzi o wasz tryplet, miejcie go sobie :D Po twoim słownictwie widać za to, że albo nie miałeś rodziców, albo nie potrafili cię wychować i wpoić minimalnego poziomu kultury. Nie wiem czy ktoś taki jak ty, to idealny wzorzec dla kibica Interu ;)

Oj tak, jestem niesamowicie zdesperowany tegorocznym dubletem, a załamany czterema Scudetti z rzędu. Finału LM w ogóle nie chciałem. :P Muszę poprawiać sobie humor przeglądaniem stron Interu, Milanu i Romy lecząc chore kompleksy :D Te zespoły przez ostatnie lata osiągnęły o wiele więcej od Bianconerich.

Nie widziałem obrazków Ronaldo, Zanettiego,Sneijdera i Eto, ale ten Podolski trochę kłuje po oczach. Nie wiem kto wybierał jego fotkę na główną, skończyły wam się gwiazdy? :] Będzie zmiana layoutu?

Jako, że temat o Lidze Mistrzów, to chciałem życzyć wam w niej powodzenia. W najbliższym sezonie znów nie gracie, więc jak kiedyś uda się tam dostać, to będę trzymał za was kciuki :piwko:
Obrazek
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: glinek »

"Podziwiam" kibiców Interu którzy w finale z barcą dopingowali, trzymali kciuki za wygraną juventusu ;)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: RoB »

ekspert pisze:[, kopania piłką do usranej śmierci bez celu.
Celem jest wygrywanie i całkiem nieźle im to wychodzi...


E: cały mecz oglądałem bez żadnych emocji, dopiero łzy przegranych sprawiły mi radość :-D
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: ekspert »

RoB pisze: Celem jest wygrywanie i całkiem nieźle im to wychodzi...
Może i tak, ale ich styl gry razi mnie w oczy i boli. Niektórzy mówią, że autobusy w bramce Chelsea to jest antyfutbol, ale dla mnie to Barcelona gra antyfutbol. Już wolę oglądać walczących w obronie piłkarzy niż kopanie do bramkarza i od lewej do prawej w obronie.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Bart »

ekspert pisze:
Bart pisze: No i juz nie bede sie rozwodzil nad tym, ze niechec do Barcelony wieksza niz niechec do Juventusu jest co najmniej niezrozumiala. Jak ktos nie czuje wagi rywalizacji na linii Inter-Juve i ze jest to sprawa zupelnie innego kalibru, moim zdaniem bardzo wiele traci ;) Pilka nozna to cos wiecej niz bufonowaty trener, czy symulujacy zawodnik.
Ja osobiście kibicowałem Juventusowi w finale, jako przedstawicielom Serie A - to po pierwsze, a po drugie ze względu na Barcelonę czyli klub który jak gra to zawsze jestem za ich rywalami. Nie znosze Barcelony, płaczkowania, wywracania się, kopania piłką do usranej śmierci bez celu. Przyczynia się też do tego z pewnością pompowanie konfliktu Real - Barca wszędzie gdzie się da tak jakby były to jedyne kluby na świecie. Nic nie irytuje mnie bardziej niż wszystko dookoła zawalone Realem i Barceloną albo Messim i Ronaldo. Wszystko tylko nie Barcelona.
I to dobitnie ukazuje, w jak glebokiej dupie jest Inter, skoro tak duzo osob musi szukac "zastepczych" emocji pilkarskich ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piter »

Ale zajebiście że te lacio odpadło. Nie lubię ich, w dodatku nabiją troszkę punktów grając w LE i czwartkowe mecze troche pogorszą ich formę na mecze ligowe (taką mam nadzieję).

:szal:
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Omen »

Ciekawe co będziesz mówił jak my za rok zajmiemy trzecie miejsce i trzeba będzie przejść przez kwalifikacje.
Smutne to jak Zanetti z Maldinim loswali grupy LM a tam ani Interu ani Milanu... Nie ma nas a są jacyś Kazachowie z Astany...
ODPOWIEDZ