Liga Mistrzów 2014/15

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Bogdan
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Bogdan »

z całym szacunkiem dla Was tutaj zgromadzonych, ale popieram zdanie Ministra i Mory
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piter »

Bogdan pisze:z całym szacunkiem dla Was tutaj zgromadzonych, ale popieram zdanie Ministra i Mory

Oczywiście, że jako profesjonalista kibicowałem rubentusowi do finału tylko. Brakuje nam 9 punktów do niemieckiej ligi, jeśli naplety i fiorentina zagraliby w finale, to mamy 3 miejsce i 4 miejsca w LM. Źle wam?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: AlwaysRemember »

Bogdan pisze:z całym szacunkiem dla Was tutaj zgromadzonych, ale popieram zdanie Ministra i Mory
A ja podpisuję się pod Panami.;) Jak można wspierać Juventus? Beka.:D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Oczywiście, że jako profesjonalista kibicowałem rubentusowi do finału tylko. Brakuje nam 9 punktów do niemieckiej ligi, jeśli naplety i fiorentina zagraliby w finale, to mamy 3 miejsce i 4 miejsca w LM. Źle wam?
Czy rzeczywiscie brakuje tylko spelnienia tych warunkow aby Wlosi wrocili na "nalezne" miejsce? Ciekawa sprawa.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: RoB »

Minister pisze:Omen
Tobie to teraz Lazio na rękę jest, co?Tylko czemu nie wierzysz już, że Wisełka pogra w LM ;)?

A wracając do tematu, krótko i zwięźle:dla tych co choć przez chwile pomyśleli o kibicowaniu Juventusowi w LM, a niektórzy zdążyli nawet to napisać...soczysty kutas w waszą dupę.
+ przymusowa zmiana avatara na:

Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Imrahil »

Mora pisze:Gówno mnie w tym momencie obchodzą punkty dla Seria A, padający jak panienka Buskets i zraszacze sprzed 5 lat. Calciopoli i przekrętu z 1998 roku nic nie przebije.
Minister pisze: A wracając do tematu, krótko i zwięźle:dla tych co choć przez chwile pomyśleli o kibicowaniu Juventusowi w LM, a niektórzy zdążyli nawet to napisać...soczysty kutas w waszą dupę.

dzięki wam Panowie, nadzieja w tą witrynę wróciła. Już myślałem że jestem sam na tym forum
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Klinsi64 »

Oczywiste jest że w finale będę kibicował juventusowi,choćby z tego powodu że mija 8 lat od ich powrotu do Serie A,a zdążyli już po raz 4 zgarnąć scudetto i wejść do finału LM,tymczasem Inter 5 lat po historycznym sukcesie po raz 4 nie zagra w LM i prawdopodobnie 2 raz znajdzie się poza pucharami,taka mała różnica. ;)
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Rustin »

Niech każdy kibicuje według własnego uznania. Dla mnie to najgorszy finał od niepamiętnych czasów, dwa z trzech najbardziej znienawidzonych klubów w finale LM, dramat. Co do Juventusu, gdybym ja miał tyle farta w grze w pokera, byłbym milionerem. Tak czy inaczej nie zmieni to pozycji włoskiej piłki, która jest głęboko w czterech literach.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Yascarr »

Ja jestem za Juve w finale, bo lubię włoską piłkę i kibicuje każdej drużynie w Europie. A to że kibice Interu nie lubią Juventusu, albo te wasze internetowe wojenki z nimi... mnie to nie jara. Nie grają z Interem w finale, tylko Barceloną. A Real/Barca to dla mnie największy chłam. Dla dobra Włoskiej piłki życzę im zwycięstwa!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Omen »

Minister pisze:Omen
Tobie to teraz Lazio na rękę jest, co?Tylko czemu nie wierzysz już, że Wisełka pogra w LM ;)?

A wracając do tematu, krótko i zwięźle:dla tych co choć przez chwile pomyśleli o kibicowaniu Juventusowi w LM, a niektórzy zdążyli nawet to napisać...soczysty kutas w waszą dupę.
No wolałbym żeby Wisła miała zgodę z Interem ale cóż zrobić :D W obecnej sytuacji to i LE będzie sporym sukcesem...
Kto chce to niech sobie i juve kibicuje w tym finale ale niech opowiada o tym na forum Interu i zostawi to sobie sam dla siebie. Tyle.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piekarz »

Ostatni raz wojenka "calciopoli, złodzieje, nienawiść, my tacy dobrzy oni tacy źli" podniecała mnie w liceum. Rozumiem i szanuję, że niektórzy chcą pielęgnować w sobie nastolatka do końca życia, ale wsadzanie kutasów w dupy zostawcie sobie pod dachami swoich domów. Wasz sposób kibicowania nie jest jedynym słusznym, chociaż nie wiem jak bardzo byście chcieli. A jak ktoś domaga się zmiany avatarów osób, które z dwojga złego wolą, by wygrał Juventus (a nie "kibicują mu"), to sobie analogicznie powinien zmienić na mordę Busquetsa, Neymara albo innej piłkarskiej pizdy.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Imrahil »

Piekarz pisze:Ostatni raz wojenka "calciopoli, złodzieje, nienawiść, my tacy dobrzy oni tacy źli" podniecała mnie w liceum.
(nie)Ciekawe rzeczy cię podniecały w liceum.
Piekarz pisze:Rozumiem i szanuję, że niektórzy chcą pielęgnować w sobie nastolatka do końca życia, ale wsadzanie kutasów w dupy zostawcie sobie pod dachami swoich domów.
Masz ciężkie wspomnienia z tego liceum jako nastolatek, i to jeszcze pod dachem własnego domu.
Piekarz pisze: Wasz sposób kibicowania nie jest jedynym słusznym, chociaż nie wiem jak bardzo byście chcieli.
:hahaha: Napisała to osoba która na każdym kroku wyśmiewa poglądy innych, poparte argumentami. Osoba która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Kojarzysz Ważniaka z bajki Smerfy ? To właśnie ty.
Piekarz pisze: A jak ktoś domaga się zmiany avatarów osób, które z dwojga złego wolą, by wygrał Juventus (a nie "kibicują mu"), to sobie analogicznie powinien zmienić na mordę Busquetsa, Neymara albo innej piłkarskiej pizdy.
Nie wziąłeś pod uwagi ( nic nowego ), że takie osoby nie będą żadnej ze stron kibicować, ani Barcelonie ani tym bardziej Juventusowi. To czyją mordę mają wkleić, twoją ?!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Nen »

Tok rozumowania konserwatystów powyżej jest piorunujący.
Czyli jak wolę, aby z kolei Milan wygrał w meczu z Juve należy mi się żołądź w dupę i koniecznie zmiana avataru na uśmiechniętego diabełka? Zluzujcie Pany trochę poślady bo od trzymania kciuków PRZECIWKO zwycięstwu Barcelony do miłości do Juve jest wyboista i kręta droga.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Odet »

Imrahil Hitokiri pisze:
Piekarz pisze: Wasz sposób kibicowania nie jest jedynym słusznym, chociaż nie wiem jak bardzo byście chcieli.
:hahaha: Napisała to osoba która na każdym kroku wyśmiewa poglądy innych, poparte argumentami. Osoba która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Kojarzysz Ważniaka z bajki Smerfy ? To właśnie ty.
nic dodać, nic ująć :)

pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Chyba kazdy zdaje sobie sprawe z tego, ze ta dyskusja jest jalowa i niepotrzebna, bo skrajni nie przekonaja umiarkowanych, ktorzy dla tych pierwszych sa radykalami;)... i tak w kolo Macieju!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: RoB »

Ciekawe jak "miłośnicy" juvetusiku będą śpiewać jak nam odbiorą scudetto i sobie przywłaszczą? Nadal będziecie im tak ochoczo kibicować?
A jak ktoś domaga się zmiany avatarów osób, które z dwojga złego wolą, by wygrał Juventus (a nie "kibicują mu"), to sobie analogicznie powinien zmienić na mordę Busquetsa, Neymara albo innej piłkarskiej pizdy.
Busquetsy i Neymary obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg ale wolałbym aby dzisiaj takie "piłkarskiej pizdy" były w składzie Interu niż obecne.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Bart »

Tu nie chodzi o konserwatyzm, tylko o niesmak zwiazany z tym, ze Barcelona moze w kibicu Interu wywolywac wiecej negatywnych emocji niz Juventus. Z powodu zachowan pilkarzy na boisku. Ale coz, nie da sie zaprzeczyc, ze kazdy ma inny sposob kibicowania ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Czarson »

Fakt, że ktoś z dwojga złego wybiera Juventus nie znaczy, że mu kibicuje. Co to znów za podziały na prawilnych kibiców i resztę, kto znów musi się dowartościować tym, że zachowuje swój wyżej wspomniany konserwatywny topos kibica...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: mio85 »

Czarson pisze:Fakt, że ktoś z dwojga złego wybiera Juventus nie znaczy, że mu kibicuje.
Nikt tego nie mówi - nikt ci nie każe opowiadać się za którąkolwiek ze stron, skoro obydwu nienawidzisz - to nie wybory prezydenckie. Wy naprawdę nie czujecie, że Juventus jest naszym odwiecznym wrogiem, regularnie bijemy się z nimi na własnym podwórku, walczymy o prymat w kraju, który to może nie jest tak dystyngowany jak CL, ale na pewno dla kibica z krwi i kości dominacja w kraju znaczy zdecydowanie więcej. Z barcą, czy chelsea spotykamy się tylko od święta. Kibic Barcelony w takiej sytuacji miałby w dupie to jaka włoska drużyna grałaby w finale. Dla niego najważniejsze byłoby poniżenie Realu w finale. Szkoda, że etyczny modernizm dotknął kibiców na tym forum.

Poza tym wasza nienawiść do barcy jest związana z konkretnymi piłkarzami, a nie klubem. Za 10 lat Busquetsa i innych już nie będzie. Natomiast w Juventusie - choćby zmienili herb na zawsze będą aferzystami.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Czarson »

mio85 pisze:
Czarson pisze:Fakt, że ktoś z dwojga złego wybiera Juventus nie znaczy, że mu kibicuje.
Nikt tego nie mówi

"Ciekawe jak "miłośnicy" juvetusiku będą śpiewać jak nam odbiorą scudetto i sobie przywłaszczą? Nadal będziecie im tak ochoczo kibicować?"
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: RoB »

Czarson pisze:
mio85 pisze:
Czarson pisze:Fakt, że ktoś z dwojga złego wybiera Juventus nie znaczy, że mu kibicuje.
Nikt tego nie mówi

"Ciekawe jak "miłośnicy" juvetusiku będą śpiewać jak nam odbiorą scudetto i sobie przywłaszczą? Nadal będziecie im tak ochoczo kibicować?"
Yascarr pisze:Ja jestem za Juve w finale, .... Dla dobra Włoskiej piłki życzę im zwycięstwa!
klinsi pisze:Oczywiste jest że w finale będę kibicował juventusowi,
Piekarz pisze: Cóż, nie może i będę za Juve.... przyznam, że widok Buffona podnoszącego ten puchar bynajmniej nie będzie dla mnie przykry.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Piekarz »

Generalnie w swojej pierwszej wypowiedzi na ten temat podkreślałem, że boli mnie ten finał, że nie lubię Juve (a jedynie Buffona) i nie będę się cieszył z ich zwycięstwa, a za to jak przegrają, to będę się cieszył z ich przegranej mimo jednoczesnego żalu z powodu zwycięstwa Barcelony. Trzeba było naprawdę sporo złej woli, żeby nazwać mnie "miłośnikiem Juventusu", no ale pojawiła się okazja do pokazania, jakim to się nie jest prawilnym kibicem, to niektórzy nie mogli nie skorzystać. Mówię o osobach, które zostawiły kulturę i umiar wypowiedzi w szufladzie (i do nich kierowałem z kolei swoją ostatnią wypowiedź, stąd jej ostrość). Niektórzy, jak Bart, potrafili po prostu kulturalnie wyrazić niezrozumienie.
Imrahil Hitokiri pisze:
Piekarz pisze:Ostatni raz wojenka "calciopoli, złodzieje, nienawiść, my tacy dobrzy oni tacy źli" podniecała mnie w liceum.
(nie)Ciekawe rzeczy cię podniecały w liceum.
Piekarz pisze:Rozumiem i szanuję, że niektórzy chcą pielęgnować w sobie nastolatka do końca życia, ale wsadzanie kutasów w dupy zostawcie sobie pod dachami swoich domów.
Masz ciężkie wspomnienia z tego liceum jako nastolatek, i to jeszcze pod dachem własnego domu.
Piekarz pisze: Wasz sposób kibicowania nie jest jedynym słusznym, chociaż nie wiem jak bardzo byście chcieli.
:hahaha: Napisała to osoba która na każdym kroku wyśmiewa poglądy innych, poparte argumentami. Osoba która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Kojarzysz Ważniaka z bajki Smerfy ? To właśnie ty.
Piekarz pisze: A jak ktoś domaga się zmiany avatarów osób, które z dwojga złego wolą, by wygrał Juventus (a nie "kibicują mu"), to sobie analogicznie powinien zmienić na mordę Busquetsa, Neymara albo innej piłkarskiej pizdy.
Nie wziąłeś pod uwagi ( nic nowego ), że takie osoby nie będą żadnej ze stron kibicować, ani Barcelonie ani tym bardziej Juventusowi. To czyją mordę mają wkleić, twoją ?!
Cztery odpowiedzi, w każdej niezbyt lotne argumenty ad personam, a w dodatku w ostatniej logiczny koszmarek. Chyba zabolało. :smile:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Czarson »

RoB pisze:
Czarson pisze:
mio85 pisze:
Czarson pisze:Fakt, że ktoś z dwojga złego wybiera Juventus nie znaczy, że mu kibicuje.
Nikt tego nie mówi

"Ciekawe jak "miłośnicy" juvetusiku będą śpiewać jak nam odbiorą scudetto i sobie przywłaszczą? Nadal będziecie im tak ochoczo kibicować?"
Yascarr pisze:Ja jestem za Juve w finale, .... Dla dobra Włoskiej piłki życzę im zwycięstwa!
klinsi pisze:Oczywiste jest że w finale będę kibicował juventusowi,
Piekarz pisze: Cóż, nie może i będę za Juve.... przyznam, że widok Buffona podnoszącego ten puchar bynajmniej nie będzie dla mnie przykry.
Tylko słowa klinsiego nadawały się do wklejenia przez ciebie chyba, że wklejasz losowo wybrane posty, akurat on zapewne chciał dolać oliwy do ognia poirytowany kolejną gównoburzą na forum i tym, że poraz kolejny tylko 1strona może mieć racje w temacie, który nie jest jednowymiarowy.

Wiadomo, że to złodzieje itd ale jeśli wygrają i to da serie a 4miejsca w LM a my zajmiemy właśnie to miejsce za 2lata to wyświadczą nam wielką przysługę( to tylko przykład)
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: zahor »

100% zgody z Piekarzem.
Widzę, że mamy tu odłam "tru prawilniaków", którzy chętnie chlastaliby po ryju każdego, kto przynajmniej raz dziennie nie nazwie Juventusu bandą złodziei. Przypomina mi to trochę wiadomość kibiców Wisły, że latanie po Krakowie w koszulkach Romy będzie nie najlepiej postrzegane - czyli krótko mówiąc: beka.
Inna kategoria, to ci, którzy do końca życia na słowo "Juventus" będą odpowiadać: 2006, calciopoli, moggi, pamiętamy! Co z tego, że Interowi też postawiono zarzuty, a nie doszło do kar tylko i wyłącznie dlatego, że sprawa się przedawniła. Jeśli ktoś tutaj uważa, że Moratti żadnego wałka w życiu nie zrobił, to zazdroszczę wyobraźni. Takie były (i pewnie dalej są - tylko na innych poziomach rozgrywek) realia piłki we Włoszech, korupcja była, jest i będzie, tyle.
Awans Juventusu do finału bardziej mi odpowiadał, niż oglądanie El Clasico w Berlinie. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że utarli nosa Realowi, który rok rocznie wywala setki milionów a wyniki ma dalekie od zadowalających. Po drugie, może dzięki temu nastąpi zmiana w świadomości polskich Januszy, którzy uważają że Serie A umarła dawno temu. Po trzecie wreszcie, mam szacunek do piłkarzy takich jak Pirlo czy Buffon i uważam, że zasłużyli na to za całokształt kariery. Nie są takimi boiskowymi cvvelami jak Totti czy Gerrard, bądź kretami jak Casillas. Czy to znaczy, że jestem kibicem Juventusu? Absolutnie nie, po prostu uważam taki finał za fajniejszy, mam do tego prawo, którego żaden lokalny prawilniak mi nie odbierze. Czy chciałbym, żeby Juventus wygrał Ligę Mistrzów? Nie. Czy będę określał ich mianem Starej Ladacznicy przy okazji sobotnich Derbów? Tak.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: mio85 »

Wg mnie Serie A umarła dawno temu, Juventus to tylko konwulsje. Mądrą politykę transferową oprócz turyńczyków prowadzi jeszcze tylko Napoli i Fiora (nie liczę Udine, czy Genoi, które raczej nigdy nie zaistnieją w międzynarodowych rozgrywkach). Mam nadzieję, że do tej trójki doszlusuje Inter. Szkolenie, infrastruktura, kibice - w wielu kwestiach jeszcze długo będziemy za Anglią, Niemcami, Hiszpanią.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Klinsi64 »

26,33,42,28...nie to nie są pewniaki w Lotto tylko różnica dzieląca Inter od ich odwiecznych rywali w Serie A z ostatnich 4 sezonów ;) może dlatego wielu z nas nie reaguje tak histerycznie na słowo juventus :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: sampam »

Juz niedlugo. Mozliwe, ze wyjda rezerwami na mecz to sie odegramy:D
kant.karol
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2015, 12:22
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: kant.karol »

Odwieczna walka Barcy i Realu, walka Juve i Interu, walka do końca. To nie takie szambo jak proponują nam inni. To zespoły Włoskie, które nawet za 50 lat będą cały czas obecne na światowych stadionach.
tobi1
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2015, 12:27

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: tobi1 »

Ja to się cieszę, że taki finał Ligi Mistrzów się trafił, bo może być ciekawy. Barcelona jest bardziej ofensywna, a Juventus stawia na obronę i kontrę, choć jak pokazali w pierwszym meczu z Realem to atakowali.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/15

Post autor: Czarson »

tobi1 pisze:Ja to się cieszę, że taki finał Ligi Mistrzów się trafił, bo może być ciekawy. Barcelona jest bardziej ofensywna, a Juventus stawia na obronę i kontrę, choć jak pokazali w pierwszym meczu z Realem to atakowali.
Final beznadziejny dla mnie przez duet ktory w nim wystapi, jedynym plusem jest to, ze serie a sie pokazala znow po paru latach. Mecz raczej bedzie jednostronny, czy ciekawy to bym polemizowal.
ODPOWIEDZ