Liga Mistrzów 2016/2017

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
ODPOWIEDZ
Cabrini
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Cabrini »

Stachoo pisze:spamujecie na forach, na których wcale mile widziani nie jesteście.
nie wolno? wolno :) wy też mozecie
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: IlCapitano »

Cabrini pisze:pewnie świadomość że nie wrócicie do czołówki przez kolejne naście lat boli bardzo co? :)
No i po co się napinasz? Skoro już tu przyszedłeś, to może pogadamy na poziomie? My 7 lat temu też byliśmy na szczycie, mieliśmy beke z Juventusu zajmującego 7 miejsca, nie potrafiącego wygrać meczu w fazie grupowej LE, kompromitującego się z Lechem Poznań i nie braliśmy pod uwagę, że wszystko się może odwrócić. To taka rada z mojej strony żebyście nie powtarzali błędów Interu i jego kibiców będąc na szczycie piłki, choć pamiętajmy, że Juventus wciąż na nim nie jest.
Lukasz41
Posty: 12
Rejestracja: 9 lut 2010, 23:36

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Lukasz41 »

Ligę Mistrzów wygra Real. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Higuaina strzelającego gola Realowi przy takiej nadwadze :). Real będzie przeważał, jedyna szansa Juve to stałe fragmenty gry. Tak to widzę. Oczywiście jeśli obie drużyny awansują, choć mało to prawdopodobne aby było inaczej, jutro będę trzymał kciuki za Monaco może jeszcze coś ugrają.
iluminati
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: iluminati »

haha, wydaje mi się, że rube już jutro dostanie w czape, bo bardzo spuchnęli już...fartem i z pomocą sędziego może 1-2, ale w finale real to ich zniszczy...i won tego śmierdzącego grubasa, prowokatora z naszej strony...
lukapiber
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:03

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: lukapiber »

jak wyżej Real przewalcuję ich konkretnie, Ronaldo jeste w formie to i cały team ma się dobrze
gotz88
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:01

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: gotz88 »

ma ktoś poratować streamem?
enzonibali
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:08

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: enzonibali »

http://www.meczyki.pl/ sportslive spoko
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Stachoo »

Dzięki za link

-------------------------------------------------------------------------------
Obijanie mordy bootom - Poznań!
enzonibali
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:08

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: enzonibali »

Czyżby Real obronił tytuł, postawie aż większy hajs że tak
gotz88
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:01

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: gotz88 »

No Liga chyba już z górki 2-0 do przerwy sevilla przy takim wyrównanym meczu co sezon to jakieś historyczne wydarzenia chyba się nam szkują .. rok temu lester"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

1 polowa finalu byla dosc zaskakujaca, bo Juve gralo niezla, kombinacyjna pilke, a Real sie czail. Niemniej remis byl sprawiedliwym wynikiem. W drugiej polowie bianconeri zostali "odlaczeni" i plan Allegrego wzial w leb. A wydaje sie, ze rzeczywiscie szkoleniowiec Juve mial pomysl na ten mecz. Brakow kadrowych i realnych zmiennikow nie sposob jednak nadrobic. Za co byla czerwona kartka to nie mam pojecia. 5 Zlota Pilka dla Ronaldo wydaje sie byc formalnoscia.
A nam pozostaje marzyc...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Piękny wieczór.
ZLO zawsze w końcu dostaje w dupe :)
Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Powtórzę w sumie to co mówiłem - Juventus aż do finału nie zagrał z ani jedną naprawdę bardzo mocną ekipą, taką która mogłaby wygrać trofeum. W końcu w finale na taką trafili i okazało się, że to Juve to wcale nie jest nie wiadomo jak mocna drużyna. W sumie to już bardziej mi zaimponował Juventus sprzed dwóch lat, który wyeliminował przynajmniej znakomity Real i to bez wydawania 90 mln na jednego zawodnika, za to chyba na całą drużynę. A teraz co? Jakieś Porta i Monaki, najsłabsza barcelona odkąd pamiętam. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.

Pierwsza połowa wpisała się jeszcze w moje wyobrażenie o najlepszym finale od dłuższego czasu, ale w drugiej Real po prostu zgwałcił przeciwnika.

Siedem przegranych finałów na dziewięć rozegranych, no to jest naprawdę grube, prawie mi ich szkoda.

Nie cierpię Realu, ale przyznam, że to wyśmienita drużyna. Zidane póki co wydaje się strzałem w dziesiątkę jak Guardiola dla barcelony w 2008 roku. Albo nawet lepszym.

Finał tej edycji rozegrał się w ćwierćfinale. Bayern i Real były najlepszymi ekipami.
Czarodziej Czasu

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Czarodziej Czasu »

Zastanawiam się co wydarzyło się w szatni Juventusu w przerwie, bo drugie 45 minut zagrali koszmarnie, a przecież ten mecz wcale się tak zakończyć nie musiał. Po pierwszej połowie nawet większe szanse dawałem drużynie Allegriego. Druga bramka całkiem ich podłamała i spotkanie zakończyło się już wtedy.

Przed rozpoczęciem rozgrywek stawiałem na to, że Real LM obroni, a w fazie pucharowej przeczuwałem zwycięstwo Juventusu, tymczasem oba zespoły znalazły się w finale. Fajnie, że nadal zostajemy jedyną Włoską drużyną z potrójną koroną, choć pewnie kiedyś to się zmieni.

Zobaczymy, jak Juventus zareaguje na tą porażkę. Przecież ten zespół też ma kilku zawodników, którzy powoli będą schodzić ze sceny. W mojej opinii przyszły sezon może być takim w którym zespół prowadzony przez Allegriego nieco się wypali, bo przecież w końcu kur wa muszą osłabnąć, co nie znaczy, że po raz kolejny nie zatriumfują w lidze.

Real to jest potwór. Na trybunach siadają takie piłkarskie talenty jak James czy Lucas. To zdecydowanie najsilniejszy zespół świata i w sumie można było się spodziewać, że to Blancos jako pierwsi w historii obronią tytuł. Drużyna ciągle dość młoda i jeśli tylko Ronaldo czy Modric nie obniżą lotów, mogą wygrać także w przyszłym sezonie.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2017, 23:10 przez Czarodziej Czasu, łącznie zmieniany 1 raz.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: rafi27 »

Pisałem o tym wcześniej, to się niektórzy burzyli, z Realem gra się najtrudniej w finale bo oni mają
najwyższy procent wygranych finałów->80%.
Najważniejsze, że Rubentus może pomarzyć o TRIPLETE i wychodzi jasno, że jak sędziowie
nie pomagają to w Europie te łajzy nie istnieją.....:)
juve=serie B+7 przegranych finałów to po prostu BEZCENNE!!!
:-D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

Tak juz podsumowujac - wczesniej czy pozniej Conte, Pep i Mou ogarna swoje ekipy i pytanie czy Juve jeszcze powacha chociazby polfinalu, a czy my w ogole trafimy do LM. Groteska :D
Czarodziej Czasu

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Czarodziej Czasu »

Dodam jeszcze jedno - w przeciągu 4 ostatnich lat Real wygrał Lige Mistrzów trzykrotnie. MASAKRA
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Swoją drogą Ramos to kurwa, powinien mieć z głowy całą fazę grupową przyszłej edycji, a pewnie nic mu nie zrobią.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: kachol »

Stało się bardzo dobrze, gratulacje dla Realu, bo to naprawdę kosmiczny zespół. Ronaldo wygrywa złotą piłkę, oni łamią kolejną barierę, a Juventus znowu przegrany w finale. To chyba narazie najlepszy dzień dla mnie jako kibica Interu w tym roku, co niestety jest koszmarnie smutne, że w klęskach odwiecznego rywala znajduje pocieszenie dla naszej mizerii.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: maverik »

maverik pisze:Ja niestety mam przeczucie, że jufki mogą wygrać LM :/ Wiem, że to nieprawdopodobne bo jufki i brak kompromitacji w finale LM (o ile tam awansują) to jak Inter i spadek do Serie B, ale obym się mylił.
Dzisiaj całym sercem za Monaco, jeżeli nie dadzą rady to na pewno nie będę wspierał złodziei z Turynu w finale, żeby sobie dopisali trofeum dla "dobra włoskiej piłki"
A jednak to było tylko złe przeczucie na szczęście :-) Juventusowi nic tylko pogratulować, 7 razy przejebać finał to wyczyn naprawdę godny podziwu :lol:

Real wypuntkował Juve, ale przede wszystkim zagrał bardzo mądrze, dał się jufkom wyszaleć 45 minut, spokojnie kontrolując mecz, a po przerwie zaczęli grac swoje no i jufki delikatnie mówiąc się obsrały, a Real pakował bramkę za bramką, aż miło było oglądać :D

Kibice Juventusu zaczęli porównywać, a nawet mówiąc, że są lepsi od Interu w 2010 r. :lol: Nie wiem po czym te stwierdzenia, starczy porównać z kim Inter, a z kim Juventus grał w fazie grupowej czy to pucharowej. Trochę pokory się im przyda. Tym bardziej cieszy taki wysoki wynik, co by nie mówili, że na farcie, albo juve uno Brych quattro ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Czarson »

Po bardzo przyjemnej pierwszej połowie w ktorej Juventus gral lepsza pilke od Realu nie spodziewalem sie takiego rozstrzygniecia. Mam wrazenie, ze wloski zespol nie wyszedl na druga polowe meczu. Tutaj nalezy zadac sobie pytanie kto to rozstrzygnal w przerwie. Czy Allegri popelnil jakis blad czy Zidan jest rownie dobrym trenerem co pilkarzem. W drugiej odslonie meczu nie moglem wyjsc z podziwu nad Francuzem, Jest geniuszem pilki noznej. Dwa lata w powaznej pilce zaprocentowaly dwoma wygranymi w LM i tegorocznym zwyciestwem w La Liga...

Szkoda mi Buffona, ciezko jest nie doceniac tego pilkarza mimo tego, ze gra dla zebr. Juventus wyszedl na druga polowe odmieniony, Bez pomyslu na gre, bez ambicji, bez wiary we wlasne umiejetnosci, Real wszystko skrzetnie wykorzystywal, Kazda luke w ustawieniu, brak krycia, punktowali rywala nieslychanie.

Bawi mnie niesamowicie fakt, iz przegrali 7 z 9 finalow.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mi nie szkoda Buffona za jego śmieszne wypowiedzi na temat Interu. Niech zrozumie jedną rzecz, TO INTER JEST PIERWSZYM I JEDYNYM ZDOBYWCĄ TRIPLETTY WE WŁOSZECH!
Wloch
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2013, 20:02

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Wloch »

Chcieli zdobyć Triplete
hahahahahahahahaha
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: maverik »

IM99 pisze:Mi nie szkoda Buffona za jego śmieszne wypowiedzi na temat Interu. Niech zrozumie jedną rzecz, TO INTER JEST PIERWSZYM I JEDYNYM ZDOBYWCĄ TRIPLETTY WE WŁOSZECH!
Ja tylko przypomnę wypowiedź Buffona z zeszłego roku "Od zwycięstwa Milanu w Lidze Mistrzów w 2007 roku, żadna włoska drużyna nie wygrała tych rozgrywek".

To tak jakby komuś było szkoda, że Buffon po raz kolejny musiał patrzeć jak jego rywale odbierają trofeum.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dokł Maverik
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Odet pisze:
Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
My w półfinale dostaliśmy najlepszą Barcelonę w historii, a oni słabszą.
Odet, chcesz się licytować? Zaraz jeszcze napiszę, że pokonaliśmy Chelsea, która w tamtym sezonie ośmieszyła ligę angielską i parę razy wygrywała spotkania zdobywając po 7 czy 8 goli.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Claudio »

IM99 pisze:
Odet pisze:
Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
My w półfinale dostaliśmy najlepszą Barcelonę w historii, a oni słabszą.
Odet, chcesz się licytować? Zaraz jeszcze napiszę, że pokonaliśmy Chelsea, która w tamtym sezonie ośmieszyła ligę angielską i parę razy wygrywała spotkania zdobywając po 7 czy 8 goli.
No i kolega mnie ubiegł. Nie ma co porównywać drogę do finału. Mieliśmy po drodze mistrzów Hiszpanii, Anglii i Niemiec. A grupę też trudniejszą.
Poza tym to my byliśmy faworytem w finale LM bo byliśmy w tym sezonie najmocniejszą ekipą. A Juve? Po drodze mieli jedynie najsłabszą od lat Barcelonę która chwilę wcześniej dostała 4-0 od PSG.
Dostali ekipe z TOPu w formie i widzieliśmy co się stało. Pewnie z Bayernem skończyłoby się podobnie.
Nadmuchali balonik i teraz ciężko się im pozbierać.
Juve ma świetną drużynę, ale nie jest tak mocna jak Inter 2010.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

IM99 pisze: Odet, chcesz się licytować?

Nie chcę, nie zamierzam.
Wiem tylko do czego pił Piekarz, napisałem na stronie seriea.pl po finale P.Włoch, że Juve sprawia wrażenie zespołu lepszego od ekipy Mou. Nie będę przepraszać za tamten komentarz.

Pozdr. Peace :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piter »

No i gdzie są ci ludzie, którzy mnie hejtowali jak pisałem, że dani alves w obronie obciąga i jest po prostu słaby, no halo??? xddd
ODPOWIEDZ