Liga Mistrzów 2018/19

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Piter »

Na Ligę mistrzów w przyszłym sezonie uszykowane jest nowe intro: https://www.youtube.com/watch?v=dIVZ4TLcU18

Dodatkowo ustalone są nowe godziny (19 i 21).
To może czas na nowego mistrza, ja proponuję osobiście INTER MEDIOLAN, a wy? Jakiego macie kandydata? Ale taki Inter bez santona rzecz jasna, tylko taki z Nainggolanem.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: IlCapitano »

Wielki Inter, legenda światowej piłki powraca do Ligi Mistrzów aby zrobić porządek. Od razu popularność rozgrywek wzrośnie jak obijemy w grupie Real Madryt. Ludzie tego pragną, zatem po prostu to zróbmy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Jaszczu91 »

Właśnie natknąłem się w internetach na symulacje europejskich pucharów pod kątem Legii Warszawa i jej szans na awans do Ligi mistrzów.
http://www.90minut.pl/news/286/news2860 ... lacja.html

Moją uwagę przyciągnęła oczywiście potencjalna tabela 32 drużyn wg współczynnika UEFA z podziałem na koszyki. FC Internacionale Milano na 31 miejscu z lepszym współczynnikiem jedynie od TSG Hoffenheim :/
Ależ nisko upadliśmy. Najwyższa pora to naprawić ;) Choć do tego potrzebne będzie szczęście przy losowaniu. bo nie mając farta możemy trafić do grupy śmierci:
1. Barcelona
2. Manchester United
3. Borussia Dortmund
4. Inter Mediolan
Ależ to by były spotkania :) Komplet na Meazza i FDP na trybunach :szal: fascynuje mnie ta edycja Ligi Mistrzów. Żal, że trzeba tyle jeszcze czekać.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze:Właśnie natknąłem się w internetach na symulacje europejskich pucharów pod kątem Legii Warszawa i jej szans na awans do Ligi mistrzów.
http://www.90minut.pl/news/286/news2860 ... lacja.html

Moją uwagę przyciągnęła oczywiście potencjalna tabela 32 drużyn wg współczynnika UEFA z podziałem na koszyki. FC Internacionale Milano na 31 miejscu z lepszym współczynnikiem jedynie od TSG Hoffenheim :/
Ależ nisko upadliśmy. Najwyższa pora to naprawić ;) Choć do tego potrzebne będzie szczęście przy losowaniu. bo nie mając farta możemy trafić do grupy śmierci:
1. Barcelona
2. Manchester United
3. Borussia Dortmund
4. Inter Mediolan
Ależ to by były spotkania :) Komplet na Meazza i FDP na trybunach :szal: fascynuje mnie ta edycja Ligi Mistrzów. Żal, że trzeba tyle jeszcze czekać.
Wyjazd do Dortmundu też by był ciekawy :)

Tylko Jaszczu, jak ty to zrobiłeś, że BVB i Man UTD w jednej grupie? skoro są w tym samym koszyku :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Odet »

Ja mam przeczucie że trafimy w grupie na PSG.
Te pojedynki Neymara ze Skriniarem, nie mogę się doczekać :)

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: IlCapitano »

Odet pisze:Ja mam przeczucie że trafimy w grupie na PSG.
Te pojedynki Neymara ze Skriniarem, nie mogę się doczekać :)

Pozdr.
Żeby pokemon leżał co chwila i machał łapami? Nie, dziękuję, szkoda nerwów.

Bardziej niż szczęścia w losowaniu to potrzeba nam farta w samych rozgrywkach, takiego jak miała podrzędna roma w poprzednim sezonie. Kto im dawał szanse na wyjście z grupy z Atletico i Chelsea? Mało kto, a jednak wyszli bo chłopaki Simeone postanowili w dwumeczu z Karabachem zdobyć całe 2 punkty. Potem w 1/8 Szachtar ledwo ledwo i poszło już dalej.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: fcinter.pl »

Zróbmy dobre mercato to mozemy miec i Barcelone, Bayern i City w grupie
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: Żeby pokemon leżał co chwila i machał łapami? Nie, dziękuję, szkoda nerwów.
Spokojnie, zagrania Neymara stały się już tak sławne, że sędziowie przestaną mu gwizdać rzeczywiste faule (trochę jak u nas Ederowi).

Pozdr.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Lopez »

Nie chciałbym, żebyśmy po fazie grupowej grali później w LE, bo pewnie olejemy te rozgrywki i tak, a szkoda sił nawet rezerwowych. Może się uśmiechnie szczęście i teoretycznie będziemy w drugą siłą w grupie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Jaszczu91 »

Stachoo pisze:
Jaszczu91 pisze:Właśnie natknąłem się w internetach na symulacje europejskich pucharów pod kątem Legii Warszawa i jej szans na awans do Ligi mistrzów.
http://www.90minut.pl/news/286/news2860 ... lacja.html

Moją uwagę przyciągnęła oczywiście potencjalna tabela 32 drużyn wg współczynnika UEFA z podziałem na koszyki. FC Internacionale Milano na 31 miejscu z lepszym współczynnikiem jedynie od TSG Hoffenheim :/
Ależ nisko upadliśmy. Najwyższa pora to naprawić ;) Choć do tego potrzebne będzie szczęście przy losowaniu. bo nie mając farta możemy trafić do grupy śmierci:
1. Barcelona
2. Manchester United
3. Borussia Dortmund
4. Inter Mediolan
Ależ to by były spotkania :) Komplet na Meazza i FDP na trybunach :szal: fascynuje mnie ta edycja Ligi Mistrzów. Żal, że trzeba tyle jeszcze czekać.
Wyjazd do Dortmundu też by był ciekawy :)

Tylko Jaszczu, jak ty to zrobiłeś, że BVB i Man UTD w jednej grupie? skoro są w tym samym koszyku :)
Fakt źle spojrzałem :lol: czyli aż tak źle nie będzie. Ale Barcelona, Man. Utd i np Monaco też wygląda mocno
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Piter »

Piter pisze:Na Ligę mistrzów w przyszłym sezonie uszykowane jest nowe intro: https://www.youtube.com/watch?v=dIVZ4TLcU18

Dodatkowo ustalone są nowe godziny (19 i 21).
To może czas na nowego mistrza, ja proponuję osobiście INTER MEDIOLAN, a wy? Jakiego macie kandydata? Ale taki Inter bez santona rzecz jasna, tylko taki z Nainggolanem.
I co, pierwsza wizja o Interze z ninją zamiast Santona spełniona, czyli pewnym jest że przewidziałem nowego mistrza. #interUCL4 #topewne
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Mora »

Jaszczu91 pisze:Właśnie natknąłem się w internetach na symulacje europejskich pucharów pod kątem Legii Warszawa i jej szans na awans do Ligi mistrzów.
http://www.90minut.pl/news/286/news2860 ... lacja.html
Legia ma więcej punktów w rankingu niż Inter :lol: Jak mogliśmy się tak stoczyć przez te kilka lat...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Koziolek »

W nawiązaniu do newsa "Kogo Inter nie zgłosi do Ligi Mistrzów?" zrobiłem tabelkę z przepisami i statusami naszych zawodników. Przy sankcjach od UEFA i przy jednym Bernim jako wychowankiem możemy zgłosić maksymalnie 21 zawodników. Odpaliłem Dalberta i Vecino. Jak Wy to widzicie?

Jeśli gdzieś się pomyliłem, dajcie znać.

Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Stachoo »

Koziolek pisze:W nawiązaniu do newsa "Kogo Inter nie zgłosi do Ligi Mistrzów?" zrobiłem tabelkę z przepisami i statusami naszych zawodników. Przy sankcjach od UEFA i przy jednym Bernim jako wychowankiem możemy zgłosić maksymalnie 21 zawodników. Odpaliłem Dalberta i Vecino. Jak Wy to widzicie?

Jeśli gdzieś się pomyliłem, dajcie znać.

Obrazek

Zaimponowałeś mi teraz, ale widać, że swojak z Poznania :)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: fcinter.pl »

I przypuszczam, że tak to zostanie zgłoszone. choć moim zdaniem Pinamontiego nie będzie z nami w przyszłym sezonie. Jedyną zmianą może być sprzedaż Vecino i wypożyczenie Barelli, co może sprawić, że nie zgłosimy np Valero
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Piter »

Vecino > gaglia
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Stachoo »

Randama pisze:co może sprawić, że nie zgłosimy np Valero
daj Bóg...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: maverik »

Jak mamy wybierać między zgłoszeniem Valero, a Vecino to ja bym zgłosił Vecino. Po co nam na LM truchtający Borja?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Kusy »

maverik pisze:Jak mamy wybierać między zgłoszeniem Valero, a Vecino to ja bym zgłosił Vecino. Po co nam na LM truchtający Borja?
Tyle, ze Vecino chwila moment i moze byc juz w innym klubie :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Mora »

Już jutro losowanie tak długo wyczekiwanej przez nas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jak wszyscy wiedzą, będziemy losowani z 4 koszyka, więc teoretycznie możliwy jest taki oto rozpierdol:

1. Real Madryt
2. Borussia Dortmund
3. Liverpool FC
4. Inter Mediolan

Oczywiście równie dobrze możemy wpaść na Lokomotiv, Szachtar i PSV. Tak czy siak, dobrze że w końcu wróciliśmy do najlepszej, najbardziej prestiżowej i najbardziej dochodowej ligi na świecie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Mora »

Nie mogę edytować...Lokomotiv i Szachtar nie mogą trafić na siebie przez powiększanie przestrzeni życiowej dla Rosjan by Vladimir :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: IlCapitano »

Uwaga, moja wizja i jednoczesne pragnienie:

1. Real Madryt
2. Manchester United
3. Ajax Amsterdam
4. Inter Mediolan

Najlepsza grupa tej edycji by była, 23 Puchary Europy w jednej grupie, masakra jakaś. Pragnę tego.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: emika »

Moje serce, mózg, krew, mocz oraz kał mówią, że trafimy na United.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: 29 sie 2018, 23:34
2. Manchester United
Wiadomo, że teraz każdy kibic drużyn z koszyka (I, III i IV) chciałby trafić na drużynę tego portugalskiego wykolejeńca. Tylko nie wiadomo kiedy tego gówniaka Mourinho wywalą, bo jeśli dopiero na święta to dobrze mieć United w grupie, ale jeśli wywalą go już we wrześniu to United słabe nie będzie.
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Orzeu »

Wyczuwam mega mocną grupę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: miniu86 »

Słabe losowanie, z Tottenhamem grywaliśmy nie tak dawno temu, z Barcą też trochę meczy było. Liczyłem na ciekawsze zestawienie.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 30 sie 2018, 11:12 Wyczuwam mega mocną grupę.
Ktoś tu miał rację! Minus w nagrode xD
Całe szczęście jest PSV, więc na wiosne dalej powinnismy grać w pucharach.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: andyvdm »

Bardzo fajna grupa, jak już gramy w tej LM to przynajmniej zobaczymy jakieś fajne mecze z Barcelona i Tottenham bo inaczej skończyłoby się meczeniem buły z Lokomotivem i Porto i zajęciem 3 miejsca w grupie
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: jackop »

Juventus ma dość ciężko, ale Napoli i Inter :D Powodzenia.
Obrazek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Post autor: IlCapitano »

jackop pisze: 30 sie 2018, 19:11 Juventus ma dość ciężko, ale Napoli i Inter :D Powodzenia.
Won

Ciężka grupa, ale jest PSV także zagramy na wiosnę w pucharach. Można się pocieszać, że zarówno Barcelona jak i Tottenham nie potrafią grać na Meazza. Tylko, że to było troszkę lat temu. No nic, jak grać to z najlepszymi, przynajmniej będą emocje. Forza Inter
ODPOWIEDZ