Liga Mistrzów 2021/2022

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Odet »

Kebo pisze: 29 kwie 2022, 16:30 chinole to niewypłacalne gołodupce
Profesorze ekonomii Kebo, właściwie to w dupie mam czy są gołodupcami czy nie. Ważne że dali nam tytuł po latach posuchy (i wprowadzili na dobre do LM), a przy tym sprowadzili klasowych trenerów i piłkarzy.

Generalnie to chyba wolę "gołodupców", którzy odnoszą sukcesy, niż takich co szastają kasą na prawo i lewo, są milionerami, a przy tym notorycznie kompromitują się w lidze i LM jak np. Manchester United.

Pozdr.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Kebo »

Odet pisze: 29 kwie 2022, 20:47
Kebo pisze: 29 kwie 2022, 16:30 chinole to niewypłacalne gołodupce
Profesorze ekonomii Kebo, właściwie to w dupie mam czy są gołodupcami czy nie. Ważne że dali nam tytuł po latach posuchy (i wprowadzili na dobre do LM), a przy tym sprowadzili klasowych trenerów i piłkarzy.

Generalnie to chyba wolę "gołodupców", którzy odnoszą sukcesy, niż takich co szastają kasą na prawo i lewo, są milionerami, a przy tym notorycznie kompromitują się w lidze i LM jak np. Manchester United.

Pozdr.
Typowe podejście większości kibiców tej drużyny - życie przeszłością. Odnieśli ten sukces gdy jeszcze mogli zarządzać swobodnie kapitałem, od poprzedniego lata jest to niemożliwe i będą systematycznie ciągnąc ten klub na dół zarówno sportowo jak i finansowo. Będziesz miał sukcesy, ewentualnie w lidze konferencji za kilka lat. Chociaż w sumie poziom Serie A jest tak tragiczny, że kwalifikacja do LM to nie problem.
ODPOWIEDZ