Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mistrzostwa Świata 2018
PostNapisane: 3 cze 2018, 18:31 

Jestem ciekaw komu to drodzy forumowicze kibicują na Mundialu.?

Co 4 lata praktycznie zawsze kibicuje Włochom, tym razem ich nie ma, więc trzeba znaleźć alternatywę. Będę dopingował "Naszym", a konkretnie Chorwacji, Urugwajowi i Brazylii. Japonie i Portugalię jednak odpuszczę.

Obrońcy tytułu już chyba tak mocni nie są i Mundialu raczej nie wygrają. Kadrowo Francuzi wydają mi się najmocniejsi, u Belgów De Bruyne po życiowym sezonie no i mają tego skurwiela Lukaku. Dokładam do tego Brazylie i myślę, że z tej trójki ktoś zostanie Mistrzem.

Reprezentacji Polski nie wróże niczego dobrego, grupa naprawdę trudna.

Strasznie żal, że nie będzie Icardiego, bo wbrew opiniom myślę, że Argentyna tak źle nie wypadnie i coś namieszają.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
Cytuj   Zgłoś post
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Świata 2018
PostNapisane: 3 cze 2018, 19:02 

Począwszy od 1998 roku będę kibicować Brazylii. Mają dobry pierwszy skład i niezłą ławkę rezerwowych - powinni zajść daleko. Portugalczykom też dobrze życzę, ale z pewnością nie są faworytami. Od wspomnianego 1998 roku na wielkich turniejach kibicuję Chorwatom, nie inaczej będzie w tym roku - chciałbym, żeby byli "czarnym koniem" jak 20 lat temu. Trzymałbym też kciuki za Holandię, ale taki chuj.

Jeśli chodzi o faworytów do złotego medalu to tradycyjnie mocni będą Niemcy (chociaż życzę im jak najgorzej), dobrze w sparingach grają Francuzi, daleko zajdzie Hiszpania. Liczę jednak na Canarinhos.

Polacy będą mieć ciężko już w grupie, Kolumbia jest najsilniejsza, zapewne powalczymy z Senegalem o 2 miejsce.

tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych ?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich,by za późno Ich docenić...

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 19:48 

Na MŚ będę kibicować Polsce oraz Senegalowi, ponieważ gra tam mój ulubiony piłkarz Mokebè, ale najbardziej mnie ucieszy oprócz sukcesu polski, jak argentyna, brazylia i hiszpania się ośmieszą.

Co do Icardiego to się cieszę że nie został powołany, ponieważ palacio na mistrzostwach połamał się i już nie wrócił taki sam (wiem że Icardi jest młody i raczej mu to nie grozi) oraz jeśli pokazałby się dobrze, to ciężej byłoby go zatrzymać, a tak to inni napastnicy będą na okładkach gazet

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 19:50 

Francuzi mają niesamowite pokolenie i gdyby mieli w miarę ogarniętego trenera to pewnie by wygrali, a tak czuję, że to może być turniej Brazylii.

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:17 

Bialo-czerwonym!! a komu? :smile:
Z chęcią spojrzę tez na Canarinhos i Serbów, Chorwatów, Angoli, Portugalie

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:33 

Belgia, chociaż każdy jej piłkarz ni to mnie ziębi, ni grzeje. No ale ciężko coś wybrać. Włochów nie ma, Urugwajowi i Brazylii ciężko mi kibicować ze względu na Suareza i Neymara, w Chorwacji niby dwóch Interistów ale akurat tych dość antypatycznych, w których nie widzę za dużej więzi z Interem, Francji i Hiszpanii nie lubię, do Argentyny mam uraz od 2010 a poza tym Higuain i Messi obrzydzają mnie, Niemcy są ok ale nie chcę żeby wyprzedzili Włochów w liczbie wygranych MŚ. A więc Belgia, bo lubię ten kraj. Będę też jak zawsze w jakimś stopniu trzymał kciuki za tych mniejszych, zwłaszcza mniejszych europejskich (Dania, Szwecja, Islandia, Szwajcaria, Polska, może Serbia).

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:39 

Mi brakuje Izraela, chciałbym kibicować Testo.

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:50 

Wiadomo, że w pierwszej kolejności trzymam kciuki za Polskę.

Mistrzostwo chciałbym żeby wygrała Hiszpania po finale z Chorwacją, której dobrze życzę.

Nie chciałbym żeby Mistrzostwo zdobyła Brazylia (nie wiem czemu.ale mam jakąś wrodzoną niechęć do nich), Argentyna (Brak Icardiego, maradonna, messi, za układanie się z ruskimi kibolami na kibiców Reprezentacji Polski) i Niemcy.

Mam nadzieje, że szybko się Szwajcaria pożegna z turniejem. Szwajcaria, w której pewnie znowu będzie 4 rodowitych szwajcarów na 23 piłkarzy.

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:51 

Oczywiście Polakom w pierwszej kolejności.
Faworytem są jak dla mnie Niemcy, jednak - gdy nasi odpadną - kibicować będę Meksykowi. Francja, Anglia i tym podobne z europy zachodniej życzę jak najgorzej - to nie są drużyny narodowe tylko mieszanka różnych ras i narodowości. Sztuczne twory.

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 4 cze 2018, 00:40 

Pierwsze Mistrzostwa w których mam problem, bo zazwyczaj kibicowałem Włochom oraz Holendrom (dzięki Sneijderowi) no i Polsce. Tych dwóch pierwszych nie ma, więc chyba będę trzymał kciuki za Chorwację, która jako jedyna ma więcej niż jednego przedstawiciela Interu w swoim składzie, do tego są w grupie z Argentyną, którą ostatnimi czasy znienawidziłem. Za Brazylia, Niemcami, Anglia nie przepadam, więc nie życzę im triumfu aczkolwiek zrobiłem sobie jakiś czas temu typowania na grupy i fazę pucharową i wyszło mi, że Brazylia wygra z Niemcami w finale :/
Tutaj link do strony: https://bracketchallenge.fifa.com/bracket/prediction
Nie trzeba się logować, starczy "wyklikać" kraje, a całość zajmuje minutę (chyba, że ktoś więcej potrzebuję). Mogę później wstawić screeny moich typów jakby więcej osób się wciągnęło, bo ta strona zapamiętuje typy nawet bez logowania. Choć nie wykluczam delikatnych korekt, z racji iż teraz znam skład kadr jadących na mundial :D

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 12 cze 2018, 11:10 

Przy okazji oglądania programu na temat mundialów uświadomiłem sobie, że pomimo tego że każdy kontynent ma swoje kwali do mistrzostw, to aktualny mistrz danego kontynentu nie ma zapewnionego udziału na Mundialu. Obecnie jest taka sytuacja z Chile, że mistrz Ameryki nie zagra na MŚ. Nie myślicie że triumfatorzy z danego kontynentu powinni mieć zapewniony awans?

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 12 cze 2018, 14:03 

Poza Polska zawsze kibicowałem Brazylii i Włochom, których niestety nie ma na mundialu. Mam jeszcze nadzieję, że Hiszpanie, Niemcy i Portugalczycy nic nie ugrają :)

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 12 cze 2018, 21:02 

Sympatie z dziecinstwa (obecnie niczym nieuzasadnione) wziely gore i jakos tam sprzyjam Brazylijczykom (kto im nie kibicowal w latach 90.?) i Chorwatom. Nie jestem w stanie przemoc sie do Hiszpanow. Ciekaw jestem wystepu linii serbskiej pomocy:)

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 20 cze 2018, 10:37 

Jakie wrażenia po 1. kolejce spotkań? :smile:

Cytuj   Zgłoś post
PostNapisane: 20 cze 2018, 11:08 

Witam ja wlasnie koncze poranne epresso, za moment udaje sie do zakladu fryzjerskiego zrobic sobie pioruna na boku, nastepnie wlacze fm-a i w przerwie zdejme skrzydlowego, w jego miejsce srodkowy obronca, 352 per sempre

Cytuj   Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona