Euro 2012

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Brawo Italia! Piękne zwycięstwo, wynik mógłby być większy, trochę pod bramką Niemiec brakowało czasami zimnej krwi. No i talent Mario eksplodował, fantastyczny mecz.
all in the game, yo, all in the game
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

No i gdzie sa ci znawcy, ktorzy prognozowali odpadniecie Italii w fazie grupowej, bo "nie maja pilkarzy":D Wlosi zagrali jak prawdziwi mistrzowie, oczywiscie szczescie bylo po ich stronie. Balotelli? No coz, klasa.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Nie wierzyłem w Mario ale przekonałem się do niego!!!
Trochę w końcówce meczu włochy się wywracali i skuteczność tragiczna była ale pierwsza połowa zdecydowała o wygranej i chyba całe forum jest zadowolone.

Takie małe pytanko, czemu włochy mieli założone czarne opaski?
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Piter9702 pisze: Nie wierzyłem w Mario ale przekonałem się do niego!!!
Trochę w końcówce meczu włochy się wywracali i skuteczność tragiczna była ale pierwsza połowa zdecydowała o wygranej i chyba całe forum jest zadowolone.

Takie małe pytanko, czemu włochy mieli założone czarne opaski?
To wyraz uznania dla żołnierza, który poległ w poniedziałek w Afganistanie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Euro 2012

Post autor: Piekarz »

Kadra Włochów dalej wygląda słabo?

Cudnie, pięknie i kolorowo. Świetni Włosi. Hummels się skończył, Pirlo graczem turnieju bez względu na finał. Czas na bój ostateczny, wgnieść barcoreal w ziemię.

Szkoda trochę wyniku, powinni strzelić trzeciego i zabić już grę do cna.

Szpakowski to pomyje komentatorstwa.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Przy pilce byl BAnucci, DiamantiNI, a takze LUIGI Buffon. Komentatorzy nie maja wstydu. Ja rozumiem, ze liga wloska jest slaba, nudna, zubozala, ale...no tak, Wlosi sa w finale ME :brawo:
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Euro 2012

Post autor: pewny »

brawo Włosi !!!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Wlosi sa swietnie przygotowani fizycznie do turnieju. Moze dlatego, ze gros skladu nie gralo w europejskich pucharach? A moze to rola specow od kondycji?
FcInterRLZ
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:47

Odp: Euro 2012

Post autor: FcInterRLZ »

W fazie pucharowej Włochy świetną piłkę reprezentują :) Mecz z Niemcami powinien się zakończyć co najmniej 2-3bramkowym zwycięstwem. W finale liczę , że Italia utrzyma poziom z fazy pucharowej i pokaże hiszpanom, kto rządzi. Ale znając życie na farcie Hiszpanie wygrają 1:0. Włochy i Holandia - 2 drużyny , które najbardziej zadziwiają na tym Euro.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Euro 2012

Post autor: kibix »

no Włosi fantastyczny mecz. także finał zapowiada się pasjonująco, jak dla mnie to nie ma faworyta, Włosi swietnie w fazie pucharowej, lepiej od Hiszpanów, ale to nadal klasowa drużyna. wypada tylko żałować, że nie ma w kadrze Italii zawodników Interu...
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Euro 2012

Post autor: Omen »

Teraz już wiecie dlaczego kochamy Inter i w ogóle ligę włoską?;p
:szal:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Euro 2012

Post autor: mio85 »

coz za asysta Montolivo, potwierdzaja sie moje wczesniejsze slowa na jego temat.........a propos wczorajszego meczu do Interu zaprosilbym Moutinho, Veloso i Jao Pereire......
IlCapitano

Odp: Euro 2012

Post autor: IlCapitano »

Coś niesamowitego, tytaniczna praca Włochów. W ogóle nie było widać tych 120 minut z Anglikami które mieli w nogach i dwóch dni mniej na odpoczynek niż Niemcy. Kunszt taktyczny Prandellego i geniusz Pirlo, to jest recepta na sukces.
Teraz zmiażdżyć te hiszpańskie podpierdółki, na przekór mediom!
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Euro 2012

Post autor: Kubus »

Szpaq za niemcami. Ewidentny nazista :P Jak się jutro dzisiaj pewnie dowiem w gimbazie od kolegów, że ten "murzyn" był zajebisty, ale nie pamiętają nazwiska.

Co by tu napisać, cieszę się przede wszystkim z tego, że utarło się tym którzy przed tym meczem typowali wynik meczu Niemcy-Hiszpania. Ja natomiast byłem pewien że to Włochy pokonają naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli chodzi o finał to takiej pewności nie mam, mam natomiast wiarę że...

Włosi pokonają pseudopięknyfutbol 1-0 po bramce Balotelliego, z tego jego silnego uderzenia bez wczesniejszego duużego zamachu stopą, tylko ON umie takie coś.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Chuchu »

Oczywiście bez Szpaq-show się nie obyło bo jego zdaniem dziś w defensywie Włochów brylował Panucci. W przerwie mu chyba ktoś to wypomniał bo w drugiej już mówił dobrze.

Włosi tak na prawdę zmiażdżyli taktycznie Niemców i z całego serca będę trzymał za nich kciuki w finale.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Euro 2012

Post autor: Omen »

Chuchu pisze: Oczywiście bez Szpaq-show się nie obyło bo jego zdaniem dziś w defensywie Włochów brylował Panucci. W przerwie mu chyba ktoś to wypomniał bo w drugiej już mówił dobrze.

Włosi tak na prawdę zmiażdżyli taktycznie Niemców i z całego serca będę trzymał za nich kciuki w finale.
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego meczu nie komentował Jacek Laskowski ale nie czepiajmy już się.Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo ze względu na ligę Włoską,będzie to na pewno wielki impuls...kto wie czy nie powtórzy się rok 2006...Tylko szkoda trochę bo wtedy brylował nasz Materazzi a teraz nie mamy swojego przedstawiciela...Ale w sumie po tym co wyprawiał nieobliczalny Balotelli byłem dumny,że wywodzi się z Interu.Życzę mu bramki w finale która spowoduje,że może w końcu trochę spokornieje i stanie się najlepszym piłkarzem na świecie.
:szal:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Euro 2012

Post autor: Jaszczu91 »

Gdyby Balotelli strzelił gola w finale to z pewnością nie spokornieje. Wręcz przeciwnie... :) Ale też mu  życzę gola, bo przecież Mario ma najwięcej wspólnego z Interem, więc trzymam kciuki za Italię.
W 2006 roku też była afera korupcyjna we Włoszech, a w kadrze grali głównie zawodnicy Juventusu i było mistrzostwo, może teraz będzie podobnie?
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Omen pisze:
Chuchu pisze: Oczywiście bez Szpaq-show się nie obyło bo jego zdaniem dziś w defensywie Włochów brylował Panucci. W przerwie mu chyba ktoś to wypomniał bo w drugiej już mówił dobrze.

Włosi tak na prawdę zmiażdżyli taktycznie Niemców i z całego serca będę trzymał za nich kciuki w finale.
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego meczu nie komentował Jacek Laskowski ale nie czepiajmy już się.Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo ze względu na ligę Włoską,będzie to na pewno wielki impuls...kto wie czy nie powtórzy się rok 2006...Tylko szkoda trochę bo wtedy brylował nasz Materazzi a teraz nie mamy swojego przedstawiciela...Ale w sumie po tym co wyprawiał nieobliczalny Balotelli byłem dumny,że wywodzi się z Interu.Życzę mu bramki w finale która spowoduje,że może w końcu trochę spokornieje i stanie się najlepszym piłkarzem na świecie.
Bo jak zwykle Szpakowski musiał się wepchać. Finał oczywiście też będzie komentował. Dziwne, że wyżej cenią Iwańskiego niż Laskowskiego.
all in the game, yo, all in the game
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Blablarzynca pisze:
Omen pisze:
Chuchu pisze: Oczywiście bez Szpaq-show się nie obyło bo jego zdaniem dziś w defensywie Włochów brylował Panucci. W przerwie mu chyba ktoś to wypomniał bo w drugiej już mówił dobrze.

Włosi tak na prawdę zmiażdżyli taktycznie Niemców i z całego serca będę trzymał za nich kciuki w finale.
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego meczu nie komentował Jacek Laskowski ale nie czepiajmy już się.Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo ze względu na ligę Włoską,będzie to na pewno wielki impuls...kto wie czy nie powtórzy się rok 2006...Tylko szkoda trochę bo wtedy brylował nasz Materazzi a teraz nie mamy swojego przedstawiciela...Ale w sumie po tym co wyprawiał nieobliczalny Balotelli byłem dumny,że wywodzi się z Interu.Życzę mu bramki w finale która spowoduje,że może w końcu trochę spokornieje i stanie się najlepszym piłkarzem na świecie.
Bo jak zwykle Szpakowski musiał się wepchać. Finał oczywiście też będzie komentował. Dziwne, że wyżej cenią Iwańskiego niż Laskowskiego.
Czy to jest ważne, że kolejny deb*l wepchnął się do TV? Powinniśmy się cieszyć, że Italia jest w finale!
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Mora »

Pomijając nieco aspekt czysto sportowy, to niezmiernie się cieszę, że Niemcy odpadają z wielkiego turnieju w mieście, które niegdyś doszczętnie zniszczyli...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Euro 2012

Post autor: dzony »

Ależ się myliłem, nie sądziłem, że ktoś jest w stanie zatrzymać Niemców. Włosi zrobili to w pięknym stylu i dla mnie jest jeden faworyt w finale. Balotelli klasa. Są momenty, w których zdjęcie koszulki po strzeleniu gola jest złym zachowaniem, ale w takim momencie jemu się należało i zrobił to bo mógł to zrobić. Zaskoczenie niesamowite, Niemcy do domu, Włosi w finale. Football jest piękny :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

Doskonały mecz Włochów ! A byłem pewny, że to jednak Niemcy awansują :) Mario potwierdził klasę i uciszył krytyków :) Co do komentowania Pana Szpakowskiego to z roku na rok coraz gorzej.....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: ricardo »

magneto86 pisze: Co do komentowania Pana Szpakowskiego to z roku na rok coraz gorzej.....
Masz rację Szpakowski zawodzi, jak dla mnie najlepsza dwójka komentatorów na Euro to Maciej Iwański i Rafał Ulatowski
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Euro 2012

Post autor: Piekarz »

Po bardzo dobrej fazie grupowej pucharowa trochę mnie zawiodła. Jedyny naprawdę wielki mecz odbył się wczoraj. Pozostałe zakończyły się zgodnie z przewidywaniami ogółu, a w dodatku poza karnymi nie były zbyt emocjonujące. Wynagradza mi to jednak para finałowa - moja ulubiona reprezentacja zagra z tą najbardziej nielubianą. Ostatnio na szczeblu pucharowym coś takiego przytrafiło mi się 6 lat temu w ćwierćfinale Niemcy-Argentyna. Chyba nie jaram się tak obecną Italią jak wtedy Argentyną, ale emocji - jak na reprezentacje - nie powinno zabraknąć, zwłaszcza że to finał.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: hQ »

'Półfinały skomentowała najbardziej drażniąca dwójka z możliwych i nie jest to tylko nasza złośliwość, ale jak widać (zabrzmi może nazbyt pompatycznie) - głos ludu.

Gdyby nie Iwański z pewnością nie zapamiętalibyśmy, że mecz odbywa się na Donbas Arenie, że Hiszpanie grają tiki-takę, a wszystkie mecze Euro możemy zobaczyć tylko i wyłącznie na antenie Telewizji Polskiej. Jak wyliczył „Tygodnik Kibica” wspomagany przez specjalistów z Castrola, Iwański powtórzył to pięćset osiemdziesiąt siedem razy w ciągu jednej transmisji. A na starcie wyrecytował nam słowa hiszpańskiego hymnu, chociaż hiszpański hymn ma… tylko melodię. Słowa może i również posiadał, ale zdaje się, że po raz ostatni w czasach dyktatury generała Franco. Bo później, gdy je znów ułożono, wzbudzały tyle kontrowersji, że dawno z nich zrezygnowano i dziś nikt ich nie śpiewa. (...)

Ale to, co w Iwańskim nas drażni najbardziej, to że ten facet BEZ PRZERWY GADA. Nawija bez ustanku, jakby nie mógł pozwolić, by cisza zapadła choć na sekundę. Jakby miał płacone za liczbę wyrzuconych z siebie wersów. Sprzedaje emocje w sposób tak nachalny, że aż trudny do zaakceptowania..' - tyle na temat Iwańskiego. Najlepszy jest Laskowski! Bezłędny! Co do finału, to oczywiście stawiam na Włochów. Nie miałem swojego faworyta przed EURO, chciałem aby wygrała każda drużyna, byle nie Hiszpańce, więc trzeba trzymać kciuki za Balotellego, Pirlo i resztę.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Euro 2012

Post autor: Dominho »

Jedenastu ekspertów (Hajto, Juskowiak, Murawski, Świerczewski, Szamotulski itd.) o dzisiejszym finale :D
http://sportnewsy.pl/Newsy/1741
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

ehh już ta piłka jest nudna, byle by nie te zesrane hiszpany
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Euro 2012

Post autor: Kubus »

No trudno. Powiedzmy że wygrał lepszy tylko dlaczego ...
Dlaczego kurwa 4-0 ...

PS: Ani Hiszpania nie zasłużyła żeby wygrać 4-0, ani Włosi nie zasłużyli żeby przegrać 4-0. Bardzo z tego powodu ubolewam.
Trudno,żyje sie dalej. Teraz trzeba zrobić to co zawsze. Zatkać uszy i nie słuchać wywodów znafcuf :)
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

No i stało się. Wygrała najbardziej znienawidzona reprezentacja, przynajmniej przeze mnie. Ogromnie szkoda mi Włochów, zagrali dobry turniej, w finale zabrakło trochę sił i przede wszystkim skuteczności. Prandelli też się nie popisał, ta ostatnia zmiana była trochę dziwna i z pewnością zbyt wczesna, ale i tak szacunek i gratulacje za to, co zdołał z tej drużyny wyciągnąć.
all in the game, yo, all in the game
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Kurwa teraz słuchać siostrzeńca sezonowca barceloniaka i hiszpaniaka że wygrała hiszpania i jego pierdolenie o tym jak Viktor Sraldes wpuścił najmniej goli w lidze i jak to pchełka strzeliła trzy gole z Brazylią
Obrazek
ODPOWIEDZ