Euro 2012

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Euro 2012

Post autor: DiegoMilito22 »

Piter9702 pisze: Ja chciałbym żeby euro wygrali włochy bo tam jest najlepszy klub który powstał 1908 ale to mało wykonalne żeby wygrali te rozgrywki, coś mi się nie widzi, że dadzą radę przebrnąć przez pół finał jeżeli pokonają anglię.
Na pewno nie hiszpania bo tam symulanci grają, może teraz nie symulują ale wiadomo co było w meczu z czarno niebieskimi.
Gdyby anglia wygrała to też bym się cieszył.
Jeżeli wygrają dzisiaj włochy to z kim w pół finale będą grać bo ja nie zbyt kapuje ten system meczy w euro.
Piter9702 pisze: Ja chciałbym żeby euro wygrali włochy bo tam jest najlepszy klub który powstał 1908 ale to mało wykonalne żeby wygrali te rozgrywki, coś mi się nie widzi, że dadzą radę przebrnąć przez pół finał jeżeli pokonają anglię.
Na pewno nie hiszpania bo tam symulanci grają, może teraz nie symulują ale wiadomo co było w meczu z czarno niebieskimi.
Gdyby anglia wygrała to też bym się cieszył.
Jeżeli wygrają dzisiaj włochy to z kim w pół finale będą grać bo ja nie zbyt kapuje ten system meczy w euro.
Włochy lub Anglia zagrają z Niemcami
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Euro 2012

Post autor: Dominho »

Zapraszam http://sportnewsy.pl/Newsy/1733
Moja rozmówka z Radkiem Majewskim o dzisiejszym meczu i reprezentacji Polski.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Prawie osiwialem, ale udalo sie! Polfinal Wlochow stal sie faktem, bo dramatycznych karnych. Anglicy ultradefensywnie, wlosi a`la Hiszpanie, ale ostatecznie sprawiedliwosc byla po...slusznej stronie:D
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Proszę o powtórkę meczu z 2006 roku. Wtedy też w 1/2 trafili na Niemców, jak dla mnie to najlepszy mecz, jaki dany było mi oglądać. Niemcy wydają się najsilniejszą drużyną na tym turniej i chyba właśnie tylko Włosi mogą ich zatrzymać.
all in the game, yo, all in the game
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Forza Italia, niech pokonają niemców bo są dużo lepszą drużyną! Piękny mecz włochów, cały czas w ataku, wkurzały mnie akcje balotelliego bo często nie podawał jak mógł ale cóż, według mnie di natale powinien grać za niego
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Euro 2012

Post autor: pewny »

Włosi byli po prostu lepsi... ilość oddanych strzałów mówi sama za siebie...

był to pierwszy remis 0-0 na euro po 90 minutach...

FORZA ITALIA
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Euro 2012

Post autor: Omen »

Super mecz wczoraj.Jest to olbrzymi sukces całej piłki Włoskiej dlatego powinniśmy się wszyscy cieszyć.
:szal:
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Prandelli ponoc martwi sie urazami odniesionymi przez De Rossiego i Abate. Oby wykurowali sie do czwartku, wtedy zapewne do skladu wroci tez Chiellini.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Obstawiam wynik 2:1 dla włochów, ogólnie wolę Di Natale zamiast Balotelliego bo Balotelli to pazera jest
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Euro 2012

Post autor: Kubus »

Piter9702 pisze: Obstawiam wynik 2:1 dla włochów, ogólnie wolę Di Natale zamiast Balotelliego bo Balotelli to pazera jest
Co masz na myśli przez słowo "pazera" ?
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Euro 2012

Post autor: kachol »

Brawo dla Włochów, zagrali świetny mecz i zasłużenie awansowali... Jedynie raziła nieskuteczność bo okazji mieli więcej niż Barcelona w meczu z 3 ligowcem;)...

Podoba mi się sposób w jaki grają Włosi, kreują grę w każdym spotkaniu, a sposób w jaki zdominowali Anglików powinien zrobić wrażenie na każdym. Natomiast Anglicy mnie rozczarowali. Mimo wszystko taki zespół z takimi zawodnikami i takim potencjałem ofensywnym powinien chociaż chwilami dominować Włochów.

Teraz Niemcy i dają szansę 60-40 dla Niemców, bo zespoły są wyrównane, ale Włosi będą bardziej zmęczeni i ten detal może zaważyć.  3mam kciuki za Włochów i Portugalię, bo Hiszpania gra jakby była na tym turnieju za karę.

P.S.

Wg mnie Mario powinien zagrać z Niemcami, w końcu wygranego składu się nie zmienia.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Kubuś:) pisze:
Piter9702 pisze: Obstawiam wynik 2:1 dla włochów, ogólnie wolę Di Natale zamiast Balotelliego bo Balotelli to pazera jest
Co masz na myśli przez słowo "pazera" ?
Dużo razy miał okazję żeby podać dobrą piłkę a on woli pójść sam i zrąbać akcję, w radiu tak mówili, ja tak mówię oraz wielu kumpli ze szkoły.
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Balotelli zagrał wczoraj świetny mecz.
all in the game, yo, all in the game
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Euro 2012

Post autor: pewny »

Blablarzynca pisze: Balotelli zagrał wczoraj świetny mecz.
a Pirlo??

kontrolował wszystko w środku idealnie, rozdzielał piłki mądrze i bardzo dokładnie...

moim zdaniem zawodnik meczu...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Euro 2012

Post autor: cor72z »

Pirlo to się według mnie powinien bić z Hummelsem o nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju. Ale i tak wiadomo, że zgarnie ją któryś Hiszpan...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Euro 2012

Post autor: Nen »

Pirlo gra fenomenalnie, a jego rzut karny był po prostu genialny. Wg mnie Pirlo i Hummels jak najbardziej dwójką najlepszych piłkarzy turnieju, ale dorzuciłbym do tego grona jeszcze... Buffona. Ale tak jak wcześniej napisano, nagroda pewnie i tak trafi do Iniesty.
God protect me
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

pewny pisze:
Blablarzynca pisze: Balotelli zagrał wczoraj świetny mecz.
a Pirlo??

kontrolował wszystko w środku idealnie, rozdzielał piłki mądrze i bardzo dokładnie...

moim zdaniem zawodnik meczu...
To że Pirlo zagrał fenomenalnie, to już chyba każdy o tym powiedział. Zwróciłem uwagę na to, że Mario zagrał bardzo dobre spotkanie. W defensywie też solidnie pracował.
all in the game, yo, all in the game
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

Pirlo jest bezapelacyjnie najlepszym włoskim piłkarzem na tym turnieju, dla mnie póki co najlepszym zawodnikiem turnieju jest Hummels
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Euro 2012

Post autor: mio85 »

Pirlo bezapelacyjnie na razie gracz turnieju, ale nikt nie pochwali Montolivo ????? wczoraj zagral bardzo dobre zawody, a dwie rzucone pilki na nos to byla klasa swiatowa..........coz milan znow zrobil swietny transfer............swietna zmiane dal Diamanti co do Balotellego - jak mozna mowic ze zagral dobry mecz, jak zmarnowal co najmniej 3 znakomite okazje, przez co skazal wlochow na meczarnie w dogrywce?
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Jakie trzy okazje? W jednej, tam gdzie długą piłkę posłał mu Pirlo i wyszedł prawie sam na sam? To była dość trudna sytuacja, niedaleko niego, także w biegu był Terry, a Mario musiał jeszcze tę piłkę opanować. Wszystko dobrze zrobił, przelobowałby Harta, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Terry. A inne? Jeszcze trudniejsze.
all in the game, yo, all in the game
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Euro 2012

Post autor: kibix »

Nen pisze: Pirlo gra fenomenalnie, a jego rzut karny był po prostu genialny. Wg mnie Pirlo i Hummels jak najbardziej dwójką najlepszych piłkarzy turnieju, ale dorzuciłbym do tego grona jeszcze... Buffona. Ale tak jak wcześniej napisano, nagroda pewnie i tak trafi do Iniesty.
i wcale moim zdaniem nie byłaby na wyrost. Andres gra swietnie, prowadzi grę Hiszpanów, nie symuluje i potrafi utrzymac sie przy piłce pomimo asysty kilku obrońców.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Euro 2012

Post autor: Seba »

Pamiętam jak zawsze się mówiło przy karnych, że najlepszych trzeba zostawiać na koniec. Totalna bzdura. Najlepszych trzeba właśnie dawać od początku, bo później dochodzi do sytuacji, że ten teoretycznie pewniejszy gracz nawet nie ma okazji wykonać jedenastki. Szkoda mi Portugalii, bo na prawdę zagrali dobry mecz.
Obrazek
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Euro 2012

Post autor: tomiko85 »

szkoda ze Portugalia odpadła.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Chuchu »

Wszystko zniosę tylko nie wygraną Hiszpanii. To by było straszne.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Euro 2012

Post autor: pewny »

Chuchu pisze: Wszystko zniosę tylko nie wygraną Hiszpanii. To by było straszne.
myślę ze 99% na tym forum myśli identycznie...

Seba ma rację co do tego że najlepsi powinni strzelać jako pierwsi, ale jednak coś w tym jest że karne to loteria...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Euro 2012

Post autor: dzony »

Ale szkoda, że Portugalia odpadła, Ronaldo byłby wielki i już nikt by się do niego nie przyczepiał jakby doprowadził swoją reprezentacje do finału ME. Nie pamiętam kiedy ostatnio Hiszpania miała takie problemy jak wczoraj. Zazwyczaj grają przeciwko autobusowi w polu karnym, a jeśli przeciwnicy postanowią jednak atakować to ich Hiszpanie szybko gaszą paroma bramkami. Wczoraj Portugalia nie ustawiła autobusu, po prostu grali świetnie czterema obrońcami i dwoma pomocnikami dzięki czemu mogli spokojnie resztą atakować. Hiszpania nie jest przyzwyczajona przecież do takich meczów. Strasznie żałuję, że się nie udało, no ale trzeba przyznać, że przecież też bardzo dobrze grała hiszpańska defensywa. Mecz na wysokim poziomie mimo bezbramkowego remisu. Oby więcej takich
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Euro 2012

Post autor: tomiko85 »

Dokładnie szkoda Portugalii, oby dziś Helmuty odpadły i w finale Włosi zdepczą hiszpanów :)
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Euro 2012

Post autor: dzony »

Jeśli jednak Włosi przegrają i Niemcy będą w finale, chyba pierwszy raz w życiu będę Niemcom kibicował :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

Szkoda Portugalczyków, mieli mniej szczęścia i wyraźnie osłabli kondycyjnie w dogrywce, ale i tak chwała im za to jak zagrali :) Hiszpanie nie mogli stworzyć sobie przez większość czasu sytuacji strzeleckich, dawno nie widziałem takiej sytuacji
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Euro 2012

Post autor: dzony »

Dziś Niemcy powinni wygrać. Wspominałem już o ich szerokiej i świetnej ławce rezerwowych. Z Grecją sporo sytuacji zmarnowali, ale przyszedł niebezpieczny moment 1:1 i w głowach już mieli "dobra trzeba to wygrać bo lipa" i w 15 czy ile minut 3 bramki strzelają. No jak roboty. Z całą sympatią do Włoch i w sumie antypatią do Niemiec to właśnie Niemcy powinni znaleźć się w finale i tam pokonać Hiszpanię.
ODPOWIEDZ