Euro 2012

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Euro 2012

Post autor: Bodzek »

kachol pisze: Wynik sportowy jest tragiczny, ostatnie miejsce w najsłabszej grupie, brak zwycięstwa to jak na faworyta grupy totalna klęska
Haha, my faworytem grupy byliśmy, proszę Cię..
Co do Polaków to było inaczej niż zawsze, więcej walki, lepsza gra, ale to za mało - są lepsi i piłkarsko nie było szans im dorównać.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Euro 2012

Post autor: dzony »

Niemcy to niesamowita maszyna w tym momencie, ja ich wygrywających w finale widzę. Trzeba strzelić bramkę, wygrać mecz, odpowiednie zmiany jak coś nie idzie, taktyka taka sama, w końcu się uda, później pilnujemy wyniku. Mnóstwo wartościowych zmienników na każdą pozycję. Odkąd interesuje się piłką nie widziałem tak silnych Niemców, a od paru ładnych lat są w najlepszej czwórce na każdej imprezie. Niemcy wygrywają te mistrzostwa w moim przekonaniu.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Euro 2012

Post autor: tomiko85 »

Dokłądnie Niemcy w formie , Hiszpanie chyba tez , zobaczymy co pokażą Francja Anglia i Italia
stadiony swiata
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2012, 18:12
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: stadiony swiata »

Portugalia też może namieszać stać ich na to. W ćwierćfinale zagrają z Czechami, a umówmy się ten zespół jest w zasięgu Portugalczyków.
koniar
Posty: 144
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:40
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: koniar »

Myślę że Portugalczycy będą mieli ciężki mecz z czechami bo Ci będą się bronić i liczyć na kontrę, ale Portugalia powinna wyjść w tym meczu, dla zainteresowanych mam do sprzedania  na ten mecz bilety w temacie---Sprzedam/kupię/zamienię
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

Portugalczycy powinni wygrać, ale nie będzie to łatwy mecz, to samo myślę o Niemcach, są w doskonałej formie, ale Grecy jak mało kto potrafią grać przeciwko faworytom.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
koniar
Posty: 144
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:40
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: koniar »

Nasze euro i nasza grupa pokazała że faworyci do wyjścia to jest wielka niewiadoma:)holandia miała byc faworytem do wygrania euro a gwiazdy pokazały ze nie umieją grać z sobą ,grecy pokazali że nie patrzą z kim grają tylko grą swoje...Zobaczymy czy będą jeszcze jakieś niespodzianki:) osobiście chciałbym żeby wyszła ukraina zamiast anglików:):D...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Wlosi awansowali! Ale...poziom ich gry naprawde przecietny. Glupie straty Pirlo i juz tradycyjnie na tym E?URO - fatalna 2 polowa. Brawa dla Irlandczykow za wole walki, no coz, Chorwaci musza obejsc sie smakiem. Ciekawe kto wyjdzie z grupy D? Niemniej szykuja sie nam swietne cwiercfinaly miedzy rywalami z grup C i D.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Euro 2012

Post autor: Hanys »

taa. i Włosi wyszli z grupy, Balotelli strzela piękną bramke ale jak zawsze pokazuje że jest samolubny( i to przez 10 minczy tam 15) a ogólnie to wyglądało tak że Włochom się nie chciało, a przynajmniej bardziej sie chciało pokazać Irlandczykom! i jak zwykle piękne śpiewy kibiców Irlandii  
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Bym zapomnial, sedzia "do odstrzalu", wyjatkowo dziwne decyzje w tym meczu.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Włosi prawdopodobnie zagrają z Francją. Zapowiada się bardzo ciężko, szkoda, że Hiszpanie trafili, wydaje się, że Anglia czy Ukraina to łatwiejsza droga do 1/2.
all in the game, yo, all in the game
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Euro 2012

Post autor: Piekarz »

Najsłabszy mecz Włochów, dobrze, że to tylko Irlandia. Mam nadzieję, że wynikało to z nagłego powrotu do poprzedniego ustawienia i w ćwierćfinale będzie już dobrze. Forza Italia!
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Najbardziej denerwujaca jest nonszalancja Wlochow. Grali na 1-0, typowo, po wlosku. Gdyby odpadli, uznano by ich za mega frajerow, troche jak....polska kadre. Na tym zakonczylbym podobienstwa.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Euro 2012

Post autor: Piekarz »

Kiedy Włosi grają o punkty, ciągle liczą na dobre wyniki w innych spotkaniach, odkładają awans na potem, wręcz swoim zwyczajem kombinują, jak tu wyjść, żeby się najmniej narobić, jakby awans "na styk" uważali za jakiś akt cnoty. Przejechali się na tym w 2004, w 2010, było blisko w 2008. Wolę ich w pucharach, postawionych przed jednym jedynym meczem.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
IlCapitano

Odp: Euro 2012

Post autor: IlCapitano »

Cała nadzieja w Italii, że powstrzyma niemiecką machinę, która jak dla mnie jest głównym faworytem tego Euro. Co więcej, była nim jeszcze przed jego rozpoczęciem bo po prostu najwyższy czas dla Niemiaszków aby coś wygrali. Włosi z kolei mają kadrę praktycznie pozbawioną gwiazd, ale stanowią kolektyw i mogą namieszać. Zresztą, to po prostu Włosi i z nimi zawsze się trzeba liczyć.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Chuchu »

Włochy-Francja prawdopodobnie w ćwierćfinale tak więc zapowiada się świetne spotkanie.

Liczę dziś, że Ukraina sprawi niespodziankę i pokona Anglików ale cholernie trudno o to będzie, do gry wraca Rooney poza tym Anglii wystarczy remis.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Euro 2012

Post autor: tomiko85 »

Niestety wszystko wskazuje na to ze Niemcy idą po puchar
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

tomiko85 pisze: Niestety wszystko wskazuje na to ze Niemcy idą po puchar
No i dobrze. Prawdopodobnie będą musieli zatrzymać w finale Hiszpanów, którzy zaczynają mnie coraz bardziej irytować. Może już Anglia w 1/4 ich wyeliminuje, o ile przejdzie przez fazę grupową.
all in the game, yo, all in the game
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

tomiko85 pisze: Niestety wszystko wskazuje na to ze Niemcy idą po puchar
Też tak myślę, ale mam nadzieję że im się nie uda :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Euro 2012

Post autor: Piter »

Ja jestem za Włochami ale jeżeli to niemcy mają wygrać to mi to nie przeszkadza byle by nie hiszpania
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

No prosze, Ibra potwierdzil, ze jest w zyciowej formie, a Francuzi bardzo sobie utrudnili droge do finalu, bo trafili w cwiercfinale na...Hiszpanow. Z kolei Anglia zmierzy sie z Wlochami... Wielka szkoda Ukrainy, ktora grala nietuzinkowo i przy odrobinie szczescia mogla wygrac z Anglikami
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Mamy chyba największą sensację EURO. Anglicy w ćwierćfinale, do tego jeszcze z pierwszego miejsca. Włochów czeka ciężki bój, ale Angole są absolutnie do ogrania.
all in the game, yo, all in the game
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Wyjscie z grupy Anglikow to oczywiscie zadna sensacja, przeciez oni maja wzglednie silna kadre. Gdyby zagrali w finale to dopiero moglibysmy mowic o wielkiej niespodziance. Wprawdzie Anglicy jak tylko mogli, to zwykle zawodzili na wielkich turniejach, wiec byc moze po tych wszystkich upokorzeniach przyszedl czas na przelamanie? Oby nie.

Wiele wskazuje na to, ze do polfinalow awansuja Niemcy, Portugalczycy, w 2 kolejnych parach cwiercfinalowych trudno wskazac jednoznacznego fawroyta, ale chyba jednak takimi beda Hiszpanie i hm...Anglicy.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2012, 22:55 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Euro 2012

Post autor: Tobi »

Anglia mocno mnie zaskoczyła wychodząc z grupy, jeszcze z pierwszego miejsca. Moim zdaniem na to nie zasłużyli, ale co mi tam. Oby Italia im dokopała :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Euro 2012

Post autor: sampam »

Na EURO nie obeszlo sie takze bez sedziowskiego skandalu,poniewaz nie uznano zdobytej w prawidlowy sposob bramki. Niby wczesniej byl spalony (?), ale sedzia pozwolil grac dalej, natomiast liniowy "nie widzial" pilki w bramce...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Euro 2012

Post autor: magneto86 »

sampam pisze: Na EURO nie obeszlo sie takze bez sedziowskiego skandalu,poniewaz nie uznano zdobytej w prawidlowy sposob bramki. Niby wczesniej byl spalony (?), ale sedzia pozwolil grac dalej, natomiast liniowy "nie widzial" pilki w bramce...
Dokładnie sam nie wiem jak to interpretować, skoro puścili akcję (a nie powinni moim zdaniem) to bramka była ewidentna, sędzia gapił sie jak szpak....... i nie widział bramki ! Może czas do okulisty ? ?
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Chuchu »

Mam nadzieję, że Pan Smuda oglądał mecz Ukrainy i wyciągnie wnioski jak się powinno grać w meczu decydującym o wyjściu z grupy gdzie trzeba wygrać. I nie ma wymówek, że Ukraina jest od nas mocniejsza bo dystans między Polską a Czechami na pewno nie jest większy niż między Ukrainą a Anglią. Nie jestem jednym z tych co uważają, że nic się nie stało bo stało się. Stało się i moim zdaniem Smuda nie nadaje się aby dalej prowadzić tę drużynę.

Koniec fazy grupowej i jak dla mnie największe objawienia to Konoplianka i Mandżukić.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Blablarzynca »

Smuda i wyciąganie wniosków :lol:
all in the game, yo, all in the game
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Euro 2012

Post autor: pewny »

a więc mamy pełny zestaw 1/4

Czechy - Portugalia   21 czerwca

Niemcy - Grecja   22 czerwca

Hiszpania - Francja   23 czerwca

Anglia - Włochy   24 czerwca
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Euro 2012

Post autor: Chuchu »

http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,1 ... ardzo.html Zibi wyraził wszystko to, co mi chodziło po głowie po odpadnięciu. Nie pojmuję gadania, że na nic więcej nas nie było stać.
ODPOWIEDZ