Mecze towarzyskie Reprezentacji

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
fudalik1995
Posty: 196
Rejestracja: 30 lis 2010, 10:13

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: fudalik1995 »

Sampam wyjdz ! prosze !
Obrazek
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: krystianeczek »

Szampam ja byłem na tym meczu i doping trochę słaby. Większość przyśpiewek skierowana do pzpn wiadomo jaka i o braku orzełka. Byłem na innych meczach reprezentacji i doping był o wiele lepszy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: sampam »

fudalik1995 pisze: Sampam wyjdz ! prosze !
A ja prosze Cie o ukonczenie kursu interpunkcji, jak na ucznia przystalo:D
Doping byl slaby? Czyzby nasi zasluzyli sobie na cos wiecej? Przynajmniej dowiedzialem sie, ze owi Janusze przeklinaja tez PZPN...heh, a burdel w zwiazku niemal od zawsze i to za czasow Gorskeigo tez byl. No ale kto to tam pamieta... :P
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 18:38 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: InterNH »

sampam pisze:
fudalik1995 pisze: Sampam wyjdz ! prosze !
A ja prosze Cie o ukonczenie kursu interpunkcji, jak na ucznia przystalo:D
Doping byl slaby? Czyzby nasi zasluzyli sobie na cos wiecej? Przynajmniej dowiedzialem sie, ze owi Janusze przeklinaja tez PZPN...heh, a burdel w zwiazku niemal od zawsze i to za czasow Gorskeigo tez byl. No ale kto to tam pamieta... :P


I właśnie tym różni się KIBOL od zwykłego oglądacza.Bez względu na wynik, zawsze głośno dopinguje swoją drużynę przez cały mecz.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pewny »

dzisiaj o 20.30 gramy mecz towarzyski z Bośnią, u Nas maja grać sami ligowcy z Polskiej Ekstraklasy...

będzie transmisja w TVP1
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kusy »

pewny pisze: dzisiaj o 20.30 gramy mecz towarzyski z Bośnią, u Nas maja grać sami ligowcy z Polskiej Ekstraklasy...

będzie transmisja w TVP1
Dobrze wiedzieć, kompletnie zapomniałem o tym spotkaniu :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: piotrek7 »

pewny pisze: dzisiaj o 20.30 gramy mecz towarzyski z Bośnią, u Nas maja grać sami ligowcy z Polskiej Ekstraklasy...

będzie transmisja w TVP1
Ale hit! Już nie mogę się doczekać. Od momentu ustalenia terminu spotkania skreślam dni na kalendarzu.

A tak na poważnie. Co ta TVP wyczynia, takie gnioty puszczać w najlepszym antenowym czasie. Widać gorączka pt. "EURO 2012" robi swoje.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kusy »

Takie spotkania też są potrzebne, może ktoś się pokaże z dobrej strony z ligowców naszych. Dobrze wiem że przeciwnik zagra w śmiesznym składzie, ale dla tych chłopaków to będzie fajne przeżycie.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 14:13 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pewny »

oglądałem pierwszą połowę i stwierdziłem, że szkoda czasu na oglądanie drugiej ;)

dno i tyle, a marnowane okazje bez komentarza ;)

jedynym pocieszeniem jest wygrana :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pewny »

no to Panowie i Panie dzisiaj czeka nas ciekawy sprawdzian...

fakt... mecz towarzyski, ale bardzo ważny... rywal mocny, także zobaczymy jak to wyjdzie...

gramy na nowym stadionie i to też jest warte uwagi :)

szkoda że nie zagra Lewandowski, ale dzięki temu będzie okazja dla innych...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Blablarzynca »

Jeszcze 3-4 lata temu, nie mógłbym usiedzieć na miejscu przed meczem reprezentacji, a teraz reprezentacja jest mi obojętna. Nie mogę znieś widoku w kadrze Obraniaków, Perkisów czy ostatnio Polanskich, na dodatek najbardziej wkurwiający trener w historii.
all in the game, yo, all in the game
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Dominho »

Szkoda tylko wspaniałej imprezy jaką będzie EURO i tych kilku/nastu chłopaków (Lewy, Dudka, Piszczek, Kuba, Rybus, Mierzejewski, Grosicki, Boruc, Żewłakow czy Peszko). Trener wraz z tymi lisami i wspaniałym prezesem powinni w trybie natychmiastowym zostać:
http://www.youtube.com/watch?v=r6wWx3x49c0
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lamatico »

Blablarzynca pisze: Jeszcze 3-4 lata temu, nie mógłbym usiedzieć na miejscu przed meczem reprezentacji, a teraz reprezentacja jest mi obojętna. Nie mogę znieś widoku w kadrze Obraniaków, Perkisów czy ostatnio Polanskich, na dodatek najbardziej wkurwiający trener w historii.
Dokładnie mam podobne odczucie, co do naciąganych Polaków.

Swego czasu rozumiałem, jeden Olisadebe, jeden Roger, ale teraz już przesada. Sa jakościowo takimi samymi piłkarzami jak rdzenni Polacy. Reprezentację jednak oglądam i niecierpliwość przed meczem jest taka sama jak kiedyś. Choć emocje już nie te same, jak były eliminacje do Mundialu 2002, 2006, czy Euro 2008. Gralismy dobrze i to nakręcalo atmosferę
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: magneto86 »

Zobaczymy co pokażą, szkoda że Lewy jest kontuzjowany, ale dzięki temu zobaczymy na co stać m.in. Jelenia :)
Co do tej gwardii naturyzowanych reprezentantów to wg. mnie za wcześnie żeby ich oceniać, choć Obraniak ostatnio gra dobrze w klubie. Byłoby dobrze jakby dzisiaj też coś pokazał :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: pewny »

źle to nie wyglądało... wiadomo mecz towarzyski to troszkę inne reguły, ale gra nawet wyglądała oki...
nie było rażących błędów i to jest plus...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Dominho »

Ta, ale obrona wciąż nie tak szczelna. Ile to razy Nani sobie strzelił? Albo jak się wkręcił w pole karne? Ronaldo sobie ten mecz odpuścił, bo praktycznie przeszedł obok... A Jeleń? To był gol... Ahhh dobrze, że choć bramkarz w formie, ale grając na zero... Z 3 punktami z grupy nie wyjdziemy.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Hanys »

jednak lewego nie było a moim zdanie strzelił by to co jelonek nie strzelił! a może by coś jeszcze nie wpadło! a ze zgraniem z błaszczykowskim i piszczkiem może być nawet extra
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Filip© »

Obejrzałem mecz reprezentacji po baaardzo długiej przerwie. Powiem, że Kuba zagrał bardzo ładnie, z Piszczkiem ładnie się zgrywali. O nieobecnych się nie rozmawia, tak więc o Lewandowskim się nie wypowiem. Obraniak też ładne zawody zagrał. Wprowadzenie Mierzejewskiego i Grosickiego, to było dobre posunięcie nie nazwę tego, że w stylu Mou, że na lekko podmęczonego rywala wprowadza tak dynamicznych graczy, ale to było dobre posunięcie. Nasi wtedy bardziej poderwali się do ataku. Jeleń, może jakby więcej grywał w Lille, to może by strzelił, ale to takie gdybanie.

Jak to wyjdzie na EURO? Widać, że coś zaczyna się kleić, mecz ładny dla oka, ale i tak mecze w grupie to zweryfikują.

Pozytyw meczu PL - PT wejście Rykardo :P
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: InterNH »

Portugalia sobie całkiem ten mecz chyba odpuściła. Na pewno na duży plus Piszczek,Obraniak,Rybus i Kuba.

Na Duży minus nasza obrona, która w ogóle nie wiadomo w jakim kształcie będzie na Euro.Na plus również Szczęsny, ale może się spalić na Euro więc przydałby się Boruc bardzo.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Meczu nie oglądałem lecz słuchałem. Niestety miałem ważniejsze rzeczy do roboty. Ale wynik całkiem pozytywny a i okazji nie brakowało z tego co Szpaku się tak podniecał. 0-0 Dobrze czy źle. Piszecie że Portugalia odpuściła możliwe bo jakby chcieli to by nas pykneli z palcem w dupie ;-) Może dogadali się przed meczem na remis bo to przecież inauguracja stadionu narodowego więc kiszka by była jakby Polacy dostali łomot. A tak skończyło się remisem. Nasi zadowoleni i Portugalia po części chyba też :) A i jeszcze bezcenny Szpakowski jak to rzekł Eugeniusz Polański :lol2:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lamatico »

Cóż ja powiem. Dobrze Filip pisze, o nieobecnych się nie dyskutuje, ale w tym wypadku nawiążę do meczu ostatniej kolejki Bundesligi Hannover vs Borussia. Dwie akcje TYLKO polskie, po których Borussia zdobyła gole, do tego na koniec asysta Kuby. Według mnie zgranie imponujące, niespotykane w dzisiejszym futbolu.

Co do wczorajszego meczu, zagrali przyzwoicie, nieskutecznie, zarówno jedni jak i drudzy. W głowie Smudy były klubowe skrzydła. O ile to z Borussii zdalo egzamin, to z Legii sobie nie poradziło.

Szczęsny - wielu tęskni za Borucem (ja też  :P ), ale obecnie forma sportowa Wojtka jest wyższa niż Artura, taka jest prawda
Piszczek - niesamowita wydolność, jak Maicon swego czasu biega jest i z przodu i z tyły, świetny zawodnik.
Wasilewski - może nie jest wirtuozem środka obrony, ale wydaje się, że lepszego obecnie nie mamy
Perquis - Francuz zagrał stosunkowo solidnie, ale to nie poziom na Euro. Druga sprawa, że my śrdkowych obrońców od czasów Bąka i Żewłakowa nie mamy.
Wawrzyniak - zgrał sie już z kolegami, kondycyjnie odstaje od Piszczka, ale będzie grał. Wczoraj słaby występ.
Dudka - widac u niego regularną grę w klubie, wczoraj dobrze.
Polanski - nieporozumienie, dla mnie powinien grac Matuszczyk od pierwszych minut
Kuba - tu nie trzeba nic pisać, od miesiąca, dwóch w znakomitej formie
Obraniak - lepiej niż ostatnio widac progres, szkoda, że nie mial okazji to uderzenia z wolnego
Rybus - na plus aktywny chłopak dobry technicznie (na jego pozycji mamy 3 równorzędnych piłkarzy - Peszko i Grosicki, którzy zagrali ładną końcówkę)
Jeleń - brak formy i już szybkość nie ta. Prawda jest taka, że tylko Lewandowski jest w stanie grać na poziomie z naszych środkowych napastników. Transfer Brożka z Turcji do Celticu to dla mnie śmiech na sali. Zamienił ławkę rezerwowych na trybuny zapewne w perspektywie czasu.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: magneto86 »

Zgadzam się absolutnie z Lamantico, no może z wyjątkiem tego że obecnie Wojtek jest w lepszej formie od Artura, jak dla mnie ciężko stwierdzić który na dzień dzisiejszy jest w lepszej formie, oboje są w wysokiej i to cieszy. Szkoda, że Smuda nie chce dać szansy Arturowi....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kusy »

Może rzeczywiście forma sportowa jest wyższa, ale co by nie mówić Artur powinien w tej reprezentacji być...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: andyvdm »

Lamatico pisze:
Polanski - nieporozumienie, dla mnie powinien grac Matuszczyk od pierwszych minut
Ten sam Matuszczyk który siedzi na ławie w 2. Bundeslidze?
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: anett »

Od pierwszej piłki było widać, że mecz był dogadany. To było otwarcie Narodowego... podobnie było na otwarciu Ergo Areny w Gdańsku. Polska pokonała Brazylię 3:2 (w siatkówkę rzecz jasna). A niby takie nierealne...W środowym meczu nasi nie mogli wygrać, bo byłaby to kompromitacja dla Portugalii (przegrać z drużną, która jest na 70 miejscu w rankingu FIFA to wstyd). Aleeeee również Polska nie mogła przegrać, bo to przecież inauguracja nowego stadionu. Portugalczycy przyjechali ewidentnie na trening. Pobiegali, pokopali (zawodników także hehe). Mieli sporo strzałów i aż dziwne, że większość z nich obok bramki. Gdyby im się chciało to zjechali by nas konkretnie... Nie ma co się jarać wynikiem. Naszym oczywiście piórka urosły. Czy to dobrze, czy źle? Hmmm dobrze, bo może tak uwierzą w siebie, że przynajmniej z grupy wyjdą. Źle, że mogą aż za bardzo ufać swoim zdolnością i się przeliczą w fazie grupowej EURO. Co ma być to będzie. Ogólnie pierwsza połowa bez większego tempa. W drugiej było zdecydowanie lepiej. Jedyne co mnie martwi to doping... słabiutko wypadliśmy. Niektórym mogło podobać się skandowanie PZPNu ale reszta... pozostawia wiele do życznia. 50 tysięcy kibiców powinno huknąć głosem jak z armaty... tymczasem były momenty ciszy... lipton.
GSM
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: GSM »

Portugalia to żadna wielka drużyna,ma kilka indywidualności,ale jako zespół nie jest absolutną czołówką więc to pisanie o tym,że jakby chcieli to by wygrali mnie bawi(ogólnie zaś to mamy z nimi bilans 3 zwycięstwa,3 remisy,4 porażki,a zdaje się,że tylko dwa mecze były towarzyskimi z tym środowym włącznie).Jak oglądałem ten mecz i potem powtórkę nawet z nudów to widziałem,że obie drużyny grają klasyczny mecz sparingowy.Tak nasi chłopcy jak Portugalczycy nie pokazali pełni swoich możliwości.C.Ronaldo sobie jakoś specjalnie nie odpuścił tylko grał po stronie Piszczka który go dobrze wyłączył(dlatego też nie szedł do ofensywy zbytnio co jest dla niego nietypowe),a nani grał na słabego w obronie Wawrzyniaka którego prawie każdy ogrywa i dlatego wypadł zdecydowanie lepiej od CR7

Polanski urodził się w Sosnowcu i został oficjalnie zarejestrowany w urzędzie jak Bogusław Eugeniusz Polański więc Szpaku się nie pomylił w sumie ;)
Ostatnio zmieniony 2 mar 2012, 12:50 przez GSM, łącznie zmieniany 1 raz.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: magneto86 »

Właśnie doping słaby, jak na taką frekwencję to tragedia....Chyba, że liczyć gwizdy na CR, co mnie osobiście wkurzało. Ja też nie należę do fanów jego zachowania czy sposobu bycia, ale jakiś szacunek musi być bo to naprawdę wybitny piłkarz czy się go lubi czy nie, trzeba to przyznać.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: sampam »

Byl to typowy mecz o nic i taki tez byl doping kibicow oraz gra Portugalczykow. Moze i nie sa wielka druzyna, ale na pewno o klase lepsza od naszej. Nasi sie tradycyjnie starali, pokazali kilka ciekawych zagran, ale...no wlasnie mecz towarzyski to zaden papierek lakmusowy. Na miejscu Smudy tez bym nie tesknil za Borucem (ciekawe kto na jego mieiscu by tesknil - desperat?:D), a raczej skupilbym sie na cwiczeniu stalych fragmentow gry. Piszek wylaczyl Ronaldo? Hm...no Szpakowski po strzale Ronaldo stwierdzil, ze Portugalczyk i Szczesny to genialni pilkarze...hmm...:)
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Zzzz »

GSM pisze:Polanski urodził się w Sosnowcu i został oficjalnie zarejestrowany w urzędzie jak Bogusław Eugeniusz Polański więc Szpaku się nie pomylił w sumie ;)
ale kazał na siebie mówić "Ojgen"
magneto86 pisze: Właśnie doping słaby, jak na taką frekwencję to tragedia....
http://www.sadistic.pl/rss/kibic-probuj ... 106428.htm
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: InterNH »

sampam pisze: Byl to typowy mecz o nic i taki tez byl doping kibicow oraz gra Portugalczykow. Moze i nie sa wielka druzyna, ale na pewno o klase lepsza od naszej. Nasi sie tradycyjnie starali, pokazali kilka ciekawych zagran, ale...no wlasnie mecz towarzyski to zaden papierek lakmusowy. Na miejscu Smudy tez bym nie tesknil za Borucem (ciekawe kto na jego mieiscu by tesknil - desperat?:D), a raczej skupilbym sie na cwiczeniu stalych fragmentow gry. Piszek wylaczyl Ronaldo? Hm...no Szpakowski po strzale Ronaldo stwierdzil, ze Portugalczyk i Szczesny to genialni pilkarze...hmm...:)
Dopingu kibiców nie było ponieważ trwa protest, a dopóki "kiboli" nie będzie na stadionie to właśnie tak żenująco będzie to wyglądać.

Swoją droga Szpakowski podnieca się każdym buczeniem pod nosem, a gdy kiedyś był fanatyczny doping przez 90 minut to nie raz się słowem nie odezwał..
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
ODPOWIEDZ