Mecze towarzyskie Reprezentacji

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Pozwolilem sobie zalozyc temat o sparinagach naszej Reprezentacji bo takiego ow nie ma :D Wiec tak selekcjoner Janas powolal 18 zawodnikow na towarzyski mecz z Arabia Saudyjska ktory odbedzie sie 28 marca. Będzie to kolejny etap przygotowań polskiej drużyny do finałów mistrzostw świata. Skład kadry Janasa nie jeszcze doprecyzowany. 28 marca nie jest terminem FIFA na oficjalne mecze towarzyskie, zatem selekcjoner może skorzystać głównie z zawodników z klubów krajowych. Mecz z Arabią Saudyjską rozegrany zostanie 28 marca w Rijadzie o godzinie 20.45. czasu lokalnego.

Kadra na mecz z Arabią Saudyjską:

Bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa);

Obrońcy:
Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Kuś (Queen's Park Rangers), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Tomasz Kłos (Wisła Kraków), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Al Rayyan);

Pomocnicy:
Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Maciej Scherfchen (Lech Poznań), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Piotr Giza (Cracovia), Sebastian Mila (Austria Wiedeń);

Napastnicy: Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Łukasz Sosin (Apollon Limassol), Dawid Janczyk (Legia Warszawa).


Ciekawe czy Janas juz szuka zmiennikow starszych graczy reprezentacji... Szanse na debiut beda mieli mlodzi pilkarze:
Jakub Blaszczykowski bodajze 19 lat (z Czestochowy :D) oraz Dawid Janczyk rowniez 19-latek oraz jeszcze 19-latek bramkarz Legii Łukasz Fabianski :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ljarro »

Pozwolilem sobie zalozyc temat o sparinagach naszej Reprezentacji bo takiego ow nie ma
Nieprawda http://inter-pl.e9.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1483
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

no fakt wiem ze jest taki temat ale on byl tylko o meczach towarzyskich w Kaiserlaurten (jak sama jego nazwa wskazuje :wink: ) A ten temat niech bedzie ogolnie o meczach towarzyskich Reprezentacji :D. Ale jezeli jest zbedny to prosze usunac 8) :wink: Bo za bardzo nie pasuje zeby wcisnac mecz z Arabia S. ktory odbedzie sie w Riijdze (czy jakos tak :D) do tematu meczow z Kaiserlaurten :lol: bo to troche nie pasuje :wink:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: FuLa »

Master Snake ma racje tam jest temat o meczy z USA a tu jest mowa o meczy z Arabią Saudyjską

a tak wracając do tematu:
moim zdaniem to kadra powołana na tem mecz jest kompletną porażką
o ile Kłos,Baszczyński,Sobolewski,Krzynówek,Bąk (można tu jeszcze zaliczyć Dudka)są podporą reprezentacji to niech mi ktoś wytłumaczy co ta reszta robi w reprezentacji
-Garncarczyk niewiem kto to jest to sie nie wypowiadam
-Fabiański,Błaszczykowski zasłużyli na powołanie i to oni powinni byc w przyszłości podporą reprezentacji
a teraz juz jak dla mnie same absurdy
-Bosacki przeciętny zawodnik i tyle są od niego lepsi
-Kuś nie wiadomo kiedy on zagrał dobry mecz,miał byc gwiazdą reprezentacji ale coż nie wyszło
-Dudka taki sobie zawdonik
-Schefchen niewiem za co jest powołany jak dla mnie totalne nieporozunienie
-Mila szkoda słów wielka beznadzieja
-Giza przereklamowany
-Jeleń dawno i nie prawda powałany za nazwiski a nie za obecna gre
-Sosin kiedyś powinien dostac szanse ale chyba w pierwszej kolejności szanse powinni dostać Saganowski i Włodarczyk
-Janczyk powołany chyba za mecz z słabiutkim Grodziskiem,nierówna forma chyba jeszcze za wcześnie na reprezentacje on raczej bedzie melodią przyszłości teraz powinni dostać szansę inni

w tek kadrze napweno brakuje Piechny,Włodarczyka,Saganowskiego,Łobodzińskiego może szanse powinien ponownie dostać Żewłakow jest tylko problem że kluby zagraniczne nie muszą zwolnic swoich piłkarzy :mrgreen:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

FuLa pisze: -Garncarczyk niewiem kto to jest to sie nie wypowiadam
slyszalem to nazwisko ale nic wiecej mi nie wiadomo o tym zawodniku :)
FuLa pisze:-Fabiański,Błaszczykowski zasłużyli na powołanie i to oni powinni byc w przyszłości podporą reprezentacji
tu sie z Toba zgodze bo reprezentacji przydaloby sie troche 'mlodej krwi'

FuLa pisze:-Dudka taki sobie zawdonik
jak to Janas kiedys powiedzial ze na grze pilkarzy Wisly ma sie opierac reprezentacja. Wiec jak sie nie myle Dudka chyba przeszedl do Wisly to dostal powolanie :lol:
FuLa pisze:-Giza przereklamowany
pierwsze slysze... Ja tam o nim za duzo nie slyszalem wiec dla mnie to taki 'szary' pilkarz z ligowych boisk :wink:
FuLa pisze:-Sosin kiedyś powinien dostac szanse ale chyba w pierwszej kolejności szanse powinni dostać Saganowski i Włodarczyk
Sosin kiedys gral dobrze a teraz chyba gra sobie gdzies na Cyprze w lidze a Saganowski nie powiem owszem widzial bymn go w kadrze bo w tej Portugalii nawet sobie radzi
FuLa pisze:-Janczyk powołany chyba za mecz z słabiutkim Grodziskiem,nierówna forma chyba jeszcze za wcześnie na reprezentacje on raczej bedzie melodią przyszłości teraz powinni dostać szansę inni
tu bym sie klocil Janczyk to bardzo mlody pilkarz (mlodszy ode mnie :)) wiec przyszlosc ma jeszcze przed soba. Kto wie co z niego bedzie :D ....


Cieszy mnie ze Rasiaka NIE MA!!
FuLa pisze:w tek kadrze napweno brakuje Piechny,Włodarczyka,Saganowskiego,Łobodzińskiego może szanse
wlasnie dziwi mnie to ze Janas nie powolal Piechny na ten mecz... Przeciez jak na jego debiut to nawet ladnie sie zaprezentowal i Janas powinien dac mu jeszcze jedna szanse... A kto wie moze Piechna to bylby 'czarny kon' naszej reprezentacji :?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Imrahil »

Na towarzyskie to ja moge w slepo w zwyciestwo bialo-czerwonych obstawic :P Nasi lubia wygrywac o pietruszke[w siate to samo].Przyjdzie mundial-a tu 1/2 skaldu bez formy-bo niewystepowala regularnie w pierwszej 11 swoich klubow :/ Samym Zurawskim czy Smolarkiem za wiele germanom nie zrobimy. Janas chyba w Rasiaka wierzy :lol:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: hamsti »

Moim zdaniem Piechna nie nadaje się TERAZ do kadry. Wiosną miał szczęście, ktore teraz go opuściło. MAmy przynajmnmiej piątkę lepszych napastników jak Żurawski Saganowski Frankowski Niedzielan, czy choćby szykanowany Rasialdnho. Poza tym śmiać mi się chce z udzielanych przez niego wywiadów. Na pytanie o swojej formie odpowiedział, cytat: "No dobrze mi się gra dobre mam podania do wykorzystania i ja umie to". Poza tym rasistom zdecydowane NIE!!![/url]
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Interfun3 »

nie wiem po co sie powołuje takich zawodników jak Dudek i Mila przeciez cały czas grzeją ławy w swych klubach a i tak graja w reprezentacjach :|
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: FuLa »

no właśnie Janas gadał że w kadrze mogą grać tylko ci którzy grają w klubie dużo gadał a i tak wszystkich powołuje :roll:
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kalisz »

Dla mnie Dudek nawet jak nie gra,jest lepszy od Fabiańskiego...Ten zawodnik jest jeszcze za młody by równać się z Dudkiem,nie rozegral tyle meczy i napewno nie ma tych umiejetności co on..A przed chwilka przeczytałem na onecie że ,,Fabianem,, interesuje się MU :roll: :smile:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Interfun3 »

kalisz ten wierszyk mi sie podoba :lol:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: EL_CHINO »

To ciekawe, czy tak naprawdę interesują się tym "Fabianem" albo byćmoże chcą go kupić i wyszkolić na następce Van der Sarr'a, kto wie? (na onecie nigdy nic nie wiadomo) Jak nie kupią go zaniedługo tzn. w najbliższym okienku transferowym to nie widze szans, aby zobaczyć kolejnego polaczka na wyspach, chyba, że chodzi Ci o inną drużynę o skrócie 'MU' :wink:

P.S.
kalisz ten wierszyk mi sie podoba :lol:
To była ironia czy szczyt głupoty?
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kalisz »

P.S.
kalisz ten wierszyk mi sie podoba :lol:
To była ironia czy szczyt głupoty?[/quote]

dla mnie to szczyt głupoty :smile:

Chodzi mi o tą drużyne :wink: Dla mnie ten zawodnik powinien jeszcze pograć troche w Legii i potem ewntualnie przenieśc się na Wyspy.Są raczej nikłe szanse że diabełki pozyskają Polaka w tym oknie transferowym,ale jak naprawde interesują się nim to sięgną po niego nawet za jakiś czas..pare miesiecy,a nawet może rok
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: RoB »

Prawdopodobna wyjściowa „11” na mecz z Arabią Saudyjską:

Dudek – Baszczyński, Kłos, Bąk, Dudka – Błaszczykowski, Sobolewski, Mila, Krzynówek – Sosin, Jeleń.

Już się boję. Przecież ten skład to jest porażka. Co tam robi Dudka, który jest zupełnie bez formy ? Co tam robi Mila, który od roku grzeje ławę ? Jeleń ? A on coś pokazał w tym roku oprócz bramki z karnego ? Na szczęście nie będę tego meczu oglądał ... już lepszy będzie Arsenal – Juve. :wink:
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: zydek_fci »

Szkoda ze ten Gancarczyk nie dojechał. Ponoc dobry lewy obronca, gra i ma asysty w lidze ukrainskiej.Po co Klos gra? Chyba dla statystki.
Jestem ciekaw co zagra Sosin i Blaszczykowski.
I po cholere nam mila w skladzie skoro Burkhardt(doswiadczony w kadrze, moim zdaniem idelany kandydat na zastepce Szymka na MS) gra zyciowke ostatnio. Tego Janczyka tez byłoby warto sprawdzic, trzeba szykowac mlodziez bo jak Zurawa zabraknie...

typuje 2:0 dla nas :mrgreen:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

No i pokonalismy Arabie Saudyjska 2-1 :D Dobry mecz rozegral Sosin - autor dwoch jedynych bramek dla reprezentacji. Spotkanie wedlug mnie stalo na niskim poziomie i byl to nudny mecz. Cieszy zwyciestwo ale gra reprezentacji nie napawa optymizmem przed zblizajacymi sie Mistrzostwami Świata w Niemczech ktore odbeda sie za okolo 70 dni :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Nasir »

Dobry wystep przeciwko Legii zaprocentowal i Grzesiu Bonin ( Korona Kielce ) dostal powolanie na mecz towarzyski z Litwa w miejsce kontuzjowanego Bronowieckiego ( Legia ). a mecz jush 2 Maja
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kalisz »

Noi obejrzeliśmy wczoraj piekną porażke Polski z Litwą...Jak tak będzie wyglądać gra naszych zawodników na MŚ to ja dziekuje...nie ma po co TV nawet właczać.Polacy myśleli że jak za każdym razem wygrywali z Litwą to tym razem będzie tak samo,niestety mylili sie...Litwini pokarcili naszych.Bardzo dobrze byli przygotowani taktycznie,a także fizycznie na to spotkanie,nie odpuszczali żadnych piłek,a ile stwarzali sytuacji bramkowych..A Polacy jak to Polacy dali dupy w jednym z ważniejszych sparingów przed MŚ
Nie wiem co dał nam ten mecz,polacy wogóle nic nie grali,mało kiedy gościli w polu karnym rywali,a czasami nawet nie było widać żeby się przykładali do gry..
Co do zawodników to podobał mi się występ jednego z debiutantów,hmm jak on się nazywal?? Gancarczyk??(chciałbym pozdrowić swoją rodzine :smile: :lol: ) Naprawde było widać że to solidny obrońca,który według mnie powinien zagrać w pierwszej jedenastce..Co do Bonina,niezbyt wyszedł mu ten mecz..Był zbyt widoczny i tracil sporo pilek,jedynie co utkwiło mi w pamieci to ten strzał z woleja..ładnie sie złożył :smile:
Następną osobą którą chciałbym przetoczyć w moim poscie,jest nasz bramkarz Dudzio.Widać że wczoraj starał się dośc mocno,szkoda że nie miał żanych szans przy bramce.A te jego wyjścia na 40 metr napewo mogły podobać się dla naszego selekcjonera..Dla mnie Boruc nie wyszedłby do tych dalekich piłek i pewno wynik byłby wyższy..A te wyjścia Dudek mógł tylko zawdzieczyć naszej obronie która,zagrała baardzo kiepski mecz.Przy samej bramce zaspał Jop który nie upilnował Litwina..
Co do rozgrywania piłki..Wczoraj tym zawodnikiem był Szymkowiak,niektóre piłki naprawde dobrze rozgrywał,ale nie z niektórymi było gorzej.Zresztą te podania nie mogły nic zdziałać,gdyż nasz atak był bez ,,formy,,.Widać że Franek jest bez formy i naprawde dłuższego czasy nie strzelił nic,mial on naprawde dobre sytuacje,lecz ich nie wykorzystywał :x Sosin dosyć dobrze zagrał,walczył z obroną Litwy,ale nie specjalnego nie wywalczył i został zmieniony w przerwie za Grzesia Rasiaka,który dla mnie rozegrał dobry mecz,niby takie drewienko a kopać piłke czasem umie :smile: Szczególnie podobała mi się akcja gdzie Rosialdo fajnie podał do Szymka a ten do Franka,który niestety został przyblokowany przez Litwina i na nadziei na bramke tylko się skończyło..
Janas ma jeszcze sporo roboty przed MŚ,musi skleić jakąś kadre na mundial,która coś normalnego pokarze i godnie będzie reprezentować Polske.Pocieszeniem po wczorajszej porażce jest to że nie zagrało kilku ważnych zawodników,którzy nie zostali wypuszczeni ze swoich klubów na to spotkanie..ale wątpie czy oni mogli bardzo zmienić obraz gry naszej drużyny we wczorajszym spotakniu..
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: EL_CHINO »

No, wczoraj Janas dał się pokazać 'innym' zawodnikom i jakoś im nie wyszło, z podstawowego składu był chyba tylko Dudek, Frankowski... i może jeszcze ktoś, ale napewno mało ich było. Bardzo ciekawa była dyspozycja i gra Grzegorza R. któremu, patrząc na grę innych, nie szło wcale źle. Pozdrawiam tych którzy postawili na Polskę w Profku bądź w STSie, a jeszcze bardziej tych którzy postawili na Litwę. :mrgreen:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Andy »

Możemy być zawiedzeni .... ale czy tak do końca :?: W takim ustawieniu zagraliśmy po raz pierwszy i to może być jedyne wytłumaczenie 8). Akcje były zbyt szarpane nie było w nich żadnych pomysłów. Obrona (prócz Gancarczyka) zagrała fatalnie, pomoc jeszcze gorzej, pomyśleć, żeby to obrońcy konstruowali akcje :lol: napastników to tam wogóle nie widziałem, Sosin niby walczył, Rasiak także pare razy celnie (swoim kwadratowym łebem podał do swojego kolegi) ale prócz tego niczym specjalnym (strzałem z dystansu) się nie wyróżnił, to samo tyczy się Franka, który przeszedł obok tego meczu :!: Mam nadzieje, że Janas będzie wiedział kogo ma zabrać na MŚ :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Imrahil »

Gdyby nie Jurek Dudek to bysmy chyba ze 4-0 dostali...dobra gra naszego boalkeepera,Szymka,Gancarczyka i .... to chyba koniec :/ Wstyd normalnie,zebysmy z takim slabym zespolem przegrali i to u siebie...a co tam,forma przed mundialem musi "jakas" byc :mrgreen:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kujon »

EL_CHINO pisze:. Pozdrawiam tych którzy postawili na Polskę w Profku bądź w STSie :mrgreen:
dziękuje bardzo, ten jeden głupi mecz mi tylko nie siadł a byłoby 105 zeta ;(
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Maciek (interista) »

Andy pisze:Możemy być zawiedzeni .... ale czy tak do końca W takim ustawieniu zagraliśmy po raz pierwszy i to może być jedyne wytłumaczenie
Dla mnie ten mecz to totalna żenada i porażka. Przecież grało wielu piłkarzy z pierwszej jedenastki jak choćby Szymkowiak, Sobolewski, Baszczyński, reszta to też piłkarze walczący o grę w wyjściowym składzie - Frankowski, Rasiak, Jop, Kosowski, Lewandowski czy Bosacki. Nie oszukujmy się, chociaż zabrakło paru ważnych graczy, przede wszystkim Żurawskiego, bo co do formy Smolarka można mieć niestety aktualnie wiele wątpliwości, o Krzynówku już wogle nie wspominając mieliśmy w meczu z Litwa, na trzydzieści parę dnie przed Mundialem, obraz naszej reprezentacji, który w przeciągu tak krótkiego czasu nie ma prawa bardzo się zmienić :| -całe szczęście my jako kibice Interu jesteśmy do tego przygotowani :mrgreen: , dla sezonowych kibiców Barcy czy Chelsea te MŚ to bedzie jednak szok :twisted:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

---------- 10:57 12.05.2006 ----------

Dla mnie mecz z Litwa to byla ladna klapa moze nawet dobrze ze go nie ogladalem :D Mam nadzieje ze "chociaz" wygraja z Wyspami Owczymi :D

---------- 19:46 14.05.2006 ----------

No i wygralismy z Wyspami 4-0 dobrze ze Saganowski strzelil bramke moze Janas zabieze go na Mistrzostwa bo jest dobrym napsatnikiem. Heh ladne zdziwko z 2 bramek Rasiaka :roll:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Szycha »

Tomaszewski jest the best. Jak ktoś czytał na onecie jego wypowiedź to wie o co chodzi. Chłop jest troszke narwany, ale mówi prawde. Nasi wygrali z WO i co z tego.... :?: :!:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Juz jutro Kolumbijczycy sprawdza naszych kadrowiczow w meczu towarzyskim. Jak sie tak chlopaki rozstrzelali w sparingu to moze sie pokusza o zwyciestwo z druzyna z Kolumbii :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Zajczak »

co za wstyd, Janas jest poprostu najlepszy - wiekszego idioty niż on nie widziałem. Polacy twuuu gówno nie polacy to była zbieranina szmatławców co nie wiedza jak się gra w piłke pokazali, że na Mundialu najemy sie dzieki nim wstydu. Szkoda mi jedynie Kuszczaka bo wiem , że to dobry bramkarz a tu taki BŁĄD ale reszta nic, kompletnie nic ...
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Imrahil »

:lol:
Dla mnie najgorzy mecz polakow od blamazu z Portugalia w Korei.Podobalo mi sie zachowanie kibicow.
Janas :ave:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Ljarro »

Janas :ave:
Nie wiedziałem, że Janas stoi na bramce i puszcza ścierwa, no ale codziennie uczymy się czegoś nowego
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Maciek (interista) »

Szpak jek zwykle pieprzy głupoty: kibice gwizdali bo nasi grali jak koło gospodyń wiejskich :lol: :lol: , a powołania Janasa tylko dolały oleju do ognia

brawa dla kibiców, docenili rywali i pojechali po tej pseudokadrze :lol:

nasza defensywa była zajefajna, kolumbijczycy robili co chcieli, mijali te drewniane kołki aż ubaw był po pach - sam liczyłem, że jeszcze coś strzelą, tylko ta bramka Jelenia nieco niepotrzebnego zamieszania wprowadziła :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ