Mecze towarzyskie Reprezentacji

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: elvis »

było ok 100 kibicow z ZEA i 500 z Polski :D
Obrazek
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Interista17 »

Jak wam sie podobał występ debiutantów w kadrze Leo !! Ja uważam że najlepiej spisał się ,,grzelu,, i wawrzyniak. Według mnie powinni stale grac w pierszym składzie reprezentacjii....
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

interista17 pisze: Jak wam sie podobał występ debiutantów w kadrze Leo !! Ja uważam że najlepiej spisał się ,,grzelu,, i wawrzyniak. Według mnie powinni stale grac w pierszym składzie reprezentacjii....
No nie zapominaj ze pierwszy sklad reprezentacji juz jest. No ale oni mogli by sie lapac dop ierwszego zespolu :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Mka »

Dziś odbył się mecz charytatywny Reprezentacja Polski - Reprezentacja Górnego Śląska.Fajna inicjatywa,dochód z tego spotkania zostanie przekazany rodziną zmarłych górników.
Co do meczu,zakonczył się wynkikim 1-1,było kilka fajnych akcji,no ale wiadomo nie o wynik tu chodziło.

Atmosfery na trybunach i zachowania większości kibiców nie chce mi się komentować :|
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: elvis »

a ja cholera zapomnialem na śmierc o tym meczu. podoba mi się inicjatywa, że zagrali dla rodzin, ktore przezyly tragedie.

Szkoda, że nie zagrał pierwszy skład reprezentacji, bo to z pewnoscią byłoby atrakcyjniesze dla kibiców a z drugiej strony taki krajowy skład pozwala sie przyjzec zawodnikom grajacym w rodzimej lidze i moze sie uda wyłowic kolejnego Matusiaka czy Gargułe
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Interfun3 »

elvis23 pisze: taki krajowy skład pozwala sie przyjzec zawodnikom grajacym w rodzimej lidze i moze sie uda wyłowic kolejnego Matusiaka czy Gargułe
no bez przesady już takimi talentami nie są a ludzie sie tak zachwycją jakby mieli drugiego ronaldinho. są nieźli to prawda ale nie można wpadać w taką euforie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Interista17 »

Master Snake pisze:
interista17 pisze: Jak wam sie podobał występ debiutantów w kadrze Leo !! Ja uważam że najlepiej spisał się ,,grzelu,, i wawrzyniak. Według mnie powinni stale grac w pierszym składzie reprezentacjii....
No nie zapominaj ze pierwszy sklad reprezentacji juz jest. No ale oni mogli by sie lapac dop ierwszego zespolu :)
No właśnie o to mi chodziło żeby czasami zastąpili kogoś z pierwszego zespołu.
FaGro
Posty: 20
Rejestracja: 7 sty 2007, 21:44

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: FaGro »

Mówcie co chcecie ale Leo robi swoje
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Selekcjoner Leo powolal szeroka kadre na dwa towarzyskie mecze z Andora (3 lutego) i Slowacja (7 lutego). W kadrze znalazlo sie 32 pilkarzy  :shocked: 12 z nich to pilkarze z lig zagranicznych a pozostali z krajowych boisk :D Wsrod powolanych nie ma debiutantow. Wszyscy zaliczyli juz debiut w druzynie narodowej wystapili takze pod wodza Leo Beenhakkera. Do kadry po kontuzji wracaja: Radomski, Jelen oraz Krzynowek. Zgrupowanie w Jerez de la Frontera rozpocznie się 28 stycznia.

bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa), Artur Boruc (Celtic Glasgow), Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa).

obrońcy: Adam Kokoszka, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka (wszyscy Wisła Kraków), Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce), Marcin Wasilewski (Lech Poznań), Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń).

pomocnicy: Radosław Sobolewski, Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (BOT GKS Bełchatów), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Maciej Iwański, Wojciech Łobodziński, Robert Kolendowicz (wszyscy Zagłębie Lubin), Rafał Murawski (Lech Poznań), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto).

napastnicy: Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Radosław Matusiak (BOT GKS Bełchatów), Łukasz Piszczek (Zagłębie Lubin), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Grzegorz Rasiak (FC Southampton)


w kadrze jest Grzsiu R. ciekawe moze cos ukluje czego mu zycze z calego serca  ;-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Grzybek »

Dziś Przegląd Spotrowy podał prawdopodobny skład jakim zagramy z  Estonią :

Prawdopodobny skład Polski:

Łukasz Fabiański - Pawel Golański, Dariusz Dudka, Adam Kokoszka, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Radosław Sobolewski, Jakub Wawrzyniak - Łukasz Garguła - Radosław Matusiak

Rezerwowi:

Mariusz Pawełek, Piotr Piechniak, Maciej Iwański,Łukasz Piszczek, Bartłomiej Grzelak.

Skład składa sie z zawodników grających na krajowych boiskach ( oprócz Matusiaka ), gdyż mecz ten nie odbywa sie w oficjalnym terminie UEFA. Zawodnicy występujący w zagranicznych klubach dołączą na środowy mecz ze Słowacją.

Dzisiejszy mecz odbędzie sie o 20.30
Io_sono_Interista

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Io_sono_Interista »

Polska - Estonia 4 - 0 BRAVO
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Wczoraj polscy pilkarze pokonali reprezentacje Estonii 4-0. "Bialo-czerwoni" zagrali w skladzie złozonym z zawodnikow wystepujacych w klubach Orange Ekstraklasy. Jedynym wyjatkiem byl Radoslaw Matusiak ktory w poprzednim tygodniu zdazył podpisac kontrakt z wloskim Palermo. Warto dodac ze bylo to piate zwyciestwo z rzedu pilkarzy Beenhakkera. Juz w srode Polska w optymalnym skladzie uzupelniona o zawodnikow z lig zagranicznych zagra ze Slowacja. Bedzie to ostatnie spotkanie przed marcowymi spotkaniami w eliminacjach mistrzostw Europy.

Polska - Estonia 4:0 (2:0)
Dariusz Dudka (25)
Adam Kokoszka (32)
Maciej Iwański (70)
Paweł Golański (76)

Żółte kartki: Adam Kokoszka, Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka (Polska); Teet Allas (Estonia).
Czerwona kartka: Allas (86., za drugą żółtą).

Sędziował: Daniel Bancalero Ruiz-Herrera (Hiszpania)

Polska:
Łukasz Fabiański (61. Mariusz Pawełek) - Paweł Golański, Adam Kokoszka, Dariusz Dudka, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Radosław Sobolewski (67. Piotr Piechniak), Łukasz Garguła (61. Maciej Iwański), Jakub Wawrzyniak (61. Łukasz Piszczek) - Radosław Matusiak (61. Bartłomiej Grzelak).

Estonia: Mart Poom - Teet Allas, Aleksandr Dmitrijev, Alo B˝rengrub, Enar Jaeaeger (24. Siim Roops) - 7. Gert Kams (66. Oliver Konsa), Liivo Leetma, Aivar Anniste (80. Martin Reim), Sergei Terehhov (46. Ats Purje), Andrei Sidorenkov (46. Tihhon Sisov) - Tarmo Neemelo.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lamatico »

Radek Matusiak wczoraj mało aktywny, ale za to Łukasz Garkuła i Rafał Murawski zagrali bardzo dobrze. Moim zdaniem tych dwóch graczy zasługuje na miejsce w takiej "pełnej reprezentacji" z obcokrajowcami. Garguła pokazał Krzynówkowi, że rzuty rożne można kopać na pierwszy słupek, a nie jak Jacek byle dalej i byle mocniej i wychodzi na to, ze jak zawodnik dojdzie do strzału (ale to się rzadko zdarza) to musi strzelić głową z kąta około 10-15 stopni, a trafienie z takiego kąta - graniczy z cudem. A więc Gaeguła i Murawski są według mnie poważnymi kandydatami do pierwszej jedenastki w meczach o punkty.
darioG
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:58
Lokalizacja: Posen

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: darioG »

Jak najbardziej jestem za, aby krzynówka zastąpił ktos młodszy(czytaj Garguła). W końcu czas dac szanse młodszym, a nie zajmować ich miejsce. Oczywiście jesli bedzie prezentować wysoka i równa forme to nie będę miał nic przeciwko niemu.

:szal:
:)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Globus »

Niestety po słabej grze tylko zremisowaliśmy ze Słowacją! myślę że spowodowane to było szybką bramką dla Słowacji(34 sekunda...) Nasi w 1 połowie grali bardzo słabo, a ich ataki były szybko zatrzymywane! skończyło się to golem do szatni po stałym fragmencie gry, po połowie więc 2-0 do tyłu... Na początku drugiej połowy Rasialdo faulowany w polu karnym i Żewłakow zdobywa kontaktową bramkę. Po tej sytuacji nasi przejmują inicjatywę, ale dopiero w 79 min Matusiak strzela "szmaciankę" dla Polski. Wynik do końca nie uległ zmianie mimo że w doliczonym czasie gry Kazimierczak pudłował z kilku metrów! Mecz słaby który nie mógł się podobać! słaba postawa Dudki, Bronowickiego i wiecie kogo :P!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Andy »

Pierwsza połowa w wykokaniu naszych piłkarzy była KOSZMARNA :!: Po prostu nie mogłem patrzeć na błędy jakie popełniają nasi piłkarze i w jak głupi sposób tracą piłki jedna po drugiej...Na pewno wejście Matusiaka nieco ożywiło ofensywe naszej drużyny :D i przykładem była choćby bramka zdobyta przez zawodnika Palermo,kto by się spodziewał,że wpadnie ta piłka do siatki :hahaha: .Roześmiała mnie natomiast sytuacja z ostatniej akcji kiedy to Kaźmierczak spudłował z bodajże 5 metrów :lol3: do pustej bramki żeby nie trafić :-x
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lamatico »

Globus pisze: Mecz słaby który nie mógł się podobać! słaba postawa Dudki, Bronowickiego i wiecie kogo :P!
No jasne że wiemy kogo. Ja nie rozumiem może on w klubie strzela te bramki (jaki musi być niski poziom tej ligi :lol3:), ale w reprezentacji jeszcze nic nie pokazał. I Janas i Beenhacker starają sie go powoływać a on tylko spacerije w trakcie meczu  :/ Nie rozumiem tego. Jest Marcin Chmiest w Odrze Wodzisław należało by go sprawdzic strzela sporo bramek, Mariusz Ujek GKS Bełchatów  :P znakomicie współpracował w rundzie jesiennej z Radkiem Matusiakiem.

I nie kumam jeszcze jednego dlaczego gramy 4 stoperami w mecze  :x looknijcie Bąk Żewłakow, Dudka, Lewandowski a za to na boisku grakuje miejsca dla (moim zdaniem człowieka od którego powinno się zaczynać ustawiać skład) - rozgrywającego. Niewątpliwie takimi rozgrywającymi u nas w kadże są Łukasz Garguła i Rafał Murawski.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Globus »

matico pisze: Nie rozumiem tego. Jest Marcin Chmiest w Odrze Wodzisław należało by go sprawdzic strzela sporo bramek, Mariusz Ujek GKS Bełchatów  :P znakomicie współpracował w rundzie jesiennej z Radkiem Matusiakiem.
wymieniam dalej: Sosin, Mięciel, Saganowski, Niedzielan, Frankowski, Jańczyk itd. myślę że każdy z tych zawodników grał by na wyższym poziomie niż Rasiak, i każdy by biegał więcej niż Rasiak, i każdy strzelał by więcej goli niż Rasiak do cholery.... :x :x uufff ale się zdenerwowałem :cry:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: jankos »

matico pisze:Jest Marcin Chmiest w Odrze Wodzisław należało by go sprawdzic strzela sporo bramek
Chmiest przeszedł już do Anglii.
Globus pisze:wymieniam dalej: Sosin, Mięciel, Saganowski, Niedzielan, Frankowski, Jańczyk itd. myślę że każdy z tych zawodników grał by na wyższym poziomie niż Rasiak, i każdy by biegał więcej niż Rasiak, i każdy strzelał by więcej goli niż Rasiak do cholery.... Mad Mad uufff ale się zdenerwowałem cry
Hehe, no to dałeś :lol2: Saganowski, Franek, Niedzielan i JaŃczyk? Z tej czwórki tylko dobrze gra JaNczyk, ale teraz przygotowuje się do sezonu, także raczej odpada. Reszta to sorry, ale porażka na chwilę obecną. Oni tak samo nie nadają się do kadry jak Rasiak. Zresztą o Panu Gregoriju Drewnologlu pisałem już w innym temacie.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2007, 13:00 przez jankos, łącznie zmieniany 1 raz.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Slepy »

Ze Co? Tomek Frankowski? A "gdzie on jest?" dzisiaj? Przeciez On strzelil jedna bramke w ciagu poltora roku, i to jeszcze wepchnal pilke do bramki bo wyleciala z rąk bramkarzowi. Niedzielan? Chcesz go brać z ławki lub trybun Nijmegen? Saganowski? Po tym jak jego transfer do kmiota Ligue 1 okazał sie kompletnym neiwypałem? Janczyk? W porządku, strzelil dwie bramkiw  sparingu ale to chyba jest nic w porownaniu do 19 bramek Rasiaka na angielskich boiskach.


Nie chce tu jakoś bronic Rasiaka, bo zagrał po prostu fatanie, ale nie rozumiem czym kieruja sie niektorzy typujac do reprezentacji rezerwowego słabej druzyny w słabej lidze (np Niedzielan) a olewając lidera strzelców bądź co bądź ligi przyzwoitej.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Lamatico »

jankos pisze:
matico pisze:Jest Marcin Chmiest w Odrze Wodzisław należało by go sprawdzic strzela sporo bramek
Chmiest przeszedł już do Anglii.
Jeśli przeszedł to do jakiego klubu bojestem ciekawy :?:
slepy_fan pisze: Ze Co? Tomek Frankowski? A "gdzie on jest?" dzisiaj? Przeciez On strzelil jedna bramke w ciagu poltora roku, i to jeszcze wepchnal pilke do bramki bo wyleciala z rąk bramkarzowi. Niedzielan? Chcesz go brać z ławki lub trybun Nijmegen? Saganowski? Po tym jak jego transfer do kmiota Ligue 1 okazał sie kompletnym neiwypałem? Janczyk? W porządku, strzelil dwie bramkiw  sparingu ale to chyba jest nic w porownaniu do 19 bramek Rasiaka na angielskich boiskach.


Nie chce tu jakoś bronic Rasiaka, bo zagrał po prostu fatanie, ale nie rozumiem czym kieruja sie niektorzy typujac do reprezentacji rezerwowego słabej druzyny w słabej lidze (np Niedzielan) a olewając lidera strzelców bądź co bądź ligi przyzwoitej.
Moim zdaniem każdy z wymienionych napastników włozył by więcej zaangażowania i woli walki niż Rasiak. W 2 lidze angielskiej niech sobie strzela ale jak już wczesniej napisałem jak musi to byc słaba liga skoro Rasiak strzela tam tyle bramek. Ten kto wczoraj oglądał mecz ten wie jak "grał" Rasiak o ile można to nazwać "grą". On zwyczajnie sobie spacerował i podziwiał puste trybuny. Rasiak dla mnie w reprezentacji jest już skonńczony od dawna i jeśli widzę go w składzie to mówię że w tym meczu za dużo bramek nie będziemy ogladali.

Ja chciałbym pochwalić Wojciecha Łobodzińskiego. Zagrał bardzo dobrze biegał starał sie i za to go doceniam.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Globus »

slepy_fan pisze: Nie chce tu jakoś bronic Rasiaka, bo zagrał po prostu fatanie, ale nie rozumiem czym kieruja sie niektorzy typujac do reprezentacji rezerwowego słabej druzyny w słabej lidze (np Niedzielan) a olewając lidera strzelców bądź co bądź ligi przyzwoitej.
Rasiak co rok strzela w Anglii bramki na zawołanie później jest powołanie i... komletna klapa! czy nie przyzwyczailiście się do tego? myślę że każdy z w.wym zawodników przynajmniej by się starał, biegał, trafiał do pustej bramki a Rasiaka nie jestem pewny nawet 0.5 m przed pustą bramką!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Mora »

matico pisze: Jeśli przeszedł to do jakiego klubu bojestem ciekawy :?:
Z tego co wiem będzie grać w w portugalskim Sportingu Braga.
Andy pisze: Roześmiała mnie natomiast sytuacja z ostatniej akcji kiedy to Kaźmierczak spudłował z bodajże 5 metrów :lol3:
Mnie to raczej nie rozśmieszyło.Szkoda tej sytuacji,bo mogliśmy wygrać.

Z drugiej strony remis też cieszy,zwłaszcza po tragicznej grze w pierwszej połowie.Po 45 min. gry myślałem ,że będzie wstyd na całą Europę,na szczęscie po przerwie piłkarze ,na czele z Matusiakiem wzięli się do roboty.Mogliśmy ten mecz nawet wygrać ,tuż przed zmarnowaną szansą Kaźmierczaka uderzał głową (tuż nad bramką) Wasilewski.Rasiak kolejny raz spisał się beznadziejnie,ale do tego zdążyłem się przyzwyczaić więc no comment

PS.Po raz kolejny popis dał komentator TVP,Pan Iwański.Wg niego Roert Vittek to były gracz...Interu Mediolan :shocked: Gresko gra co prawda w tym samym klubie ,co Vittek,ale mylenie ich to gruba przesad.Ja już wolę Szpakowskiego...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Andy »

Mora pisze: Mnie to raczej nie rozśmieszyło.Szkoda tej sytuacji,bo mogliśmy wygrać.
A mnie jak najbardziej, ciekawe co by się stało gdyby to piłkarz Interu Mediolan nie trafił z takiej odległości do niemalże pustej bramki...Nic tylko siąść i się śmiać :lol3:
Mora pisze:uderzał głową (tuż nad bramką) Wasilewski.
To wcale nie było nad bramką,jeżeli byś się dobrze przyjrzał to piłka musnęła poprzeczki ;-)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: jankos »

matico pisze:Jeśli przeszedł to do jakiego klubu bojestem ciekawy :?:
Do Bragi, myślałem o Portugalii w jego przypadku, a napisałem Anglii.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Znalazlem chwilke aby cos napomknac o meczu ze Slowacja  :/ Jednym zdaniem totalne dno i bardzo sie ciesze ze nawet nie ogladalem tego meczu bo nawet sie nie opacalo. Na tle tego zgrupowania pokazali sie teoretycznie slabsi pilkarze z krajowych boisk ktorzy pojechali Estonie 4-0 niz te nasze "gwiazdeczki" z europejskich klubow, ktorzy o maly wlos mogliby jeszcze dostac w dupe od rownie przecietnej Slowacji. Mysle ze Leo powiedzial im kilka cierpkich slow i juz nie obejzymy w przyszlosci takiego slabego meczu w wykonaniu naszej reprezentacji...
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Globus »

Selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker podał 24-osobową kadrę na najbliższe mecze eliminacyjne ME 2008 z Azerbejdżanem (Warszawa – stadion Legii, 24 marca) i Armenią (Kielce – stadion Kolportera Korony, 28 marca).
Spotkania poprzedzi kilkudniowe zgrupowanie we Wronkach, które rozpocznie się 18 marca.

Bramkarze:
Artur Boruc (Celtic Glasgow )
Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa)

Obrońcy:

Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)
Jacek Bąk (Al-Ryyan )
Dariusz Dudka (Wisła Kraków)
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela )
Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa)
Adam Kokoszka (Wisła Kraków)
Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce)
Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń)

Pomocnicy:

Radosław Sobolewski (Wisła Kraków),
Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)
Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund )
Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)
Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków)
Łukasz Garguła (GKS Bełchatów )
Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto)
Rafał Murawski (Lech Poznań)
Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin)

Napastnicy:

Maciej Żurawski (Celtic Glasgow)
Radosław Matusiak (US Palermo)
Grzegorz Rasiak (Southampton FC)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

Ponadto selekcjoner reprezentacji Polski Beenhakker podał listę rezerwową, na której znaleźli się: Łukasz Fabiański, Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Jakub Wawrzyniak, Maciej Iwański, Mariusz Ujek, Bartłomiej Grzelak oraz Rafał Grzelak.

źródło- onet.pl
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Kowallo
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2007, 07:44

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Kowallo »

Nie wiem co tam robi Rasiak, nie dość ze samo nazwisko wiele mówi to przecież on jest po kontuzji a reszta sie zgadza teraz Leo nie może narzekać na kontuzje

Mam nadzieje ze Jelen pokaże na co go stać bo na ostatnim towarzyskim spotkaniu nie chcialo mi sie wierzyc ze piłkarzem tak grajacym od niechcenia był właśnie on
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mecze towarzyskie Reprezentacji

Post autor: Woo-cash »

Otoz to! Co tam robi Rasiak ? Czy naprawde nie mogl dac szansy Miętowemu ktory przezywa swoja druga mlodosc w Grecji ? Jest przeciez tez Saganowski ktoremu na dobre wyszedl transfer do Southampton gdzie zaczal grac i strzelac bramki. Co oni widza w tym Rasiaku ? Kiedy on strzelil ostanio bramke w reprezentacji? No nie mam pytan. 
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
ODPOWIEDZ