Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
IlCapitano

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: IlCapitano »

Kolejna i zapewne nie ostatnia kompromitacja PZPN-u. Wywalenie Orła z koszulek reprezentacji to cios poniżej pasa, jednak mimo wszystko uważam, że właśnie to śmieszne logo o wiele lepiej pasuje do zbieraniny najemników zwanych reprezentacją Smudy.

PS. Prawdopodobny skład Włochów na jutrzejszy mecz: Buffon - Abate, Ranocchia, Chiellini, Criscito - De Rossi, Pirlo, Marchisio - Montolivo - Balotelli, Pazzini.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Michal_fci »

niech bd logo PZPN ale na dupie a nie na koszulkach... ewentualnie ale z prawej strony a nie orzełek powinien byc, nie wiem czy bym gral w takiej koszulce ale na szczescie nie mam takiego problemu...

Tomaszewski bd jeszcze bardziej po nich jechal i ma racje za lepka sie marzylo zeby zagrac w reprezentacji i miec na koszulce godlo ale jakies rysunki debili...
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Krzaku pisze: Tomaszewski bd jeszcze bardziej po nich jechal i ma racje za lepka sie marzylo zeby zagrac w reprezentacji i miec na koszulce godlo ale jakies rysunki debili...
To nie jest reprezentacja Polski, tylko drużyna PZPN, złożona z podkupionych farbowanych lisów. Na lewym rękawku powinni jeszcze mieć twarz Smudy, a na prawym Laty... To jest, kur**, skandal! - kpił Jan Tomaszewski
Il Capitano pisze: PS. Prawdopodobny skład Włochów na jutrzejszy mecz: Buffon - Abate, Ranocchia, Chiellini, Criscito - De Rossi, Pirlo, Marchisio - Montolivo - Balotelli, Pazzini.
To jutro może być wysoki wynik :P
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
martinbm
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2011, 23:13

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: martinbm »

Już przed Mistrzostwami Świata w 2006 roku w Niemczech, kontrowersje wzbudzała husaria umieszczona przez firmę Puma na koszulkach. Niemniej dyskusji było wobec koloru czarnego i niebieskiego koszulek, w których reprezentacja także grała.

Logotyp można było umieścić wszędzie - na ramieniu, gdzieś pod numerkiem na plecach. Byłoby spokojnie, pomysł prawdopodobnie by się przyjął. A i orzełek zostałby wtedy na swoim miejscu.

http://takdlakadry.pl/news/188/Krytykow ... koszulkowa - moje skromne zdanie na temat nowych koszulek reprezentacji
www.takdlakadry.pl - Naprawiamy wizerunek polskiej piłki! TdK!
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

Tylko, że husaria to jeszcze tak "Polsko" wyglądała. Za to te niebiesko-czarne i aktualny brak Godła to absurd.
Nasza Kadra coraz mniej przypomina Kadrę Polski, a coraz bardziej KS PZPN. Mało w niej Polaków, a na koszulkach już nawet Godła nie ma.
To moje zdanie na temat "afery koszulkowej" i zbliżających się sparingów ;) http://sportnewsy.pl/Newsy/1028-felieto ... a-sparingi
A Martin: dobrze piszesz. z kadrą trzeba być nawet jak grają w "takich" koszulkach. Ale z kadrą w sensie - Lewy, Kuba, Szczęsny, Mierzejewski, Murawski czy Rybus. A nie Perquis, polanski czy Boenisch. Jak tacy z nich Polacy, to niech powrócą do nazwisk PolaŃski i Benisz, a nie te niemieckie bazgroły.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Piekarz
Posty: 2017
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Piekarz »

Ktoś w ogóle po tym wszystkim, nie chce mi się nawet wymieniać, ma jeszcze zamiar kibicować tej bandzie zdrajców, złodziei i idiotów? Prawie podziwiam.

Jutro "Forza Italia" z podwójną siłą.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
kimi
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kimi »

http://www.gazetawroclawska.pl/aktualno ... a-material

Pazzini biedny szukał kogokolwiek kto chciałby od niego wziąć autograf, ale niestety żaden z was się nie zjawił :(
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Waldini »

Z Wrocławia jestem, ale mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż pajacowanie na lotnisku witając kogokolwiek. To nie Inter tu przyjechał, tylko kadra Włoch, widzisz subtelną różnicę? Piłkarze są, a później ich nie ma, do nazwisk nie warto się przywiązywać. No, ale miło, że pomyślałeś o nas i zarejestrowałeś się na stronie, aby napisać ten jeden post i pokazać Was i Waszą szmatkę. Mnie by się nie chciało.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Pajacowaniem bym tego nie nazwał, bo nic w tym złego że ktoś czeka na swoich ulubieńców :P 
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Serpente »

Jakbym był z Wrocka to na pewno bym się zjawił,chociaż po to żeby zobaczyć ich na żywo a przy okazji dostać autograf,fajne przeżycie ;)

@kimi
Jak u prawie każdego Juventino,piana z pyska aż leci hektolitrami,plujecie swoim jadem na wszystkie strony i czepiacie się wszystkiego,szkoda mi takich ludzi (*)
Obrazek
kimi
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kimi »

Waldini pisze: Z Wrocławia jestem, ale mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż pajacowanie na lotnisku witając kogokolwiek. To nie Inter tu przyjechał, tylko kadra Włoch, widzisz subtelną różnicę? Piłkarze są, a później ich nie ma, do nazwisk nie warto się przywiązywać. No, ale miło, że pomyślałeś o nas i zarejestrowałeś się na stronie, aby napisać ten jeden post i pokazać Was i Waszą szmatkę. Mnie by się nie chciało.
Żal ci pupę ściska kolego :)

Kusy dokładnie :)
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

No kimi, zarejestrować się dla jednej wiadomości...
Ale u mnie jak w przypadku Nerazzurro - jakbym był z Wrocka... Na pewno bym poszedł, żeby zobaczyć Włochów i zdobyć autograf/zdjęcie - super przeżycie :D
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

kimi czy Twoja obecność tutaj jest podyktowana jakimś poważniejszym dyskusjom na poziomie czy przyszedłeś pokazać zdjęcie i się pochwalić niezwykłym sukcesem udania się na lotnisko? Bo jeśli to drugie to żegnam Pana, idź się pochwal komuś kogo to obchodzi.
kimi
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kimi »

Jestem tu zarejestrowany już jakiś czas jako, że interesuję się Calcio.
I tak, chciałem się "pochwalić" tym postem, że w przeciwieństwie do was potrafimy wyjść z jakąś inicjatywą, zbanujecie mnie za to? :D
PS Nie pisze się dwóch postów pod rząd Panie Redaktorze.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 17:51 przez kimi, łącznie zmieniany 1 raz.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Waldini »

A mnie się nie chciało. Przeżyciem jest dla mnie mecz, nie zbieranie autografów czy zdjęcia, no ale jak kto tam woli. Ja wolę właśnie tak :D
A co do meczu kadry, bo o niej ten wątek, to nigdy wcześniej jej wyniki nie były mi obojętne, jak teraz. Osoba Smudy, zagraniczny zaciąg i zwłaszcza to żałosne logo PZPN zamiast godła sprawia, że w średnio-małym stopniu czuję z tą drużyną związek. Mecz reprezentacji oczywiście zbojkotowałem, bo coraz mniej ma to wspólnego ze sportem, a więcej z nabijaniem kasy Lacie, Kręcinie i innym dziadom. Dzisiejszy mecz obejrzę w TV bardziej z ciekawości, jak publika zareaguje na nowe koszulki.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 17:52 przez Waldini, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: IlCapitano »

kimi pisze: http://www.gazetawroclawska.pl/aktualno ... a-material

Pazzini biedny szukał kogokolwiek kto chciałby od niego wziąć autograf, ale niestety żaden z was się nie zjawił :(
No, Pazzini, Ranocchia i Motta pewnie całą noc płakali, że nikt z polskich Interistów nie przyszedł ich przywitać.

Słit focia, maxik.

A co do meczu, całym sercem za Włochami  :) Reprezentacja Dyzmy lata mi koło dupy.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 17:55 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

kimi pisze: PS Nie pisze się dwóch postów pod rząd Panie Redaktorze.
A gdzie masz Panie dwa posty pod rząd tego samego Redaktora?
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Reprezentacja PZPN będzie dzisiaj grała jakby to był finał ME :P Przeczucie mi coś mówi że Italia wygra dzisiaj i to w bardzo dobrym stylu.
kimi pisze: PS Nie pisze się dwóch postów pod rząd Panie Redaktorze.
chyba ktoś tutaj powinien udać się do okulisty  :roll:
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 20:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: MiRas. »

Super, mamy płakać, bić się w pierś, że nie zrobiliśmy tego? Mamy wychwalać i czcić was? W końcu może ustalić jakieś święto z tej okazji?

Najważniejsze pytanie... po co wchodzić na stronę klubu, które jest de facto wrogą drużyną i wklejać "słodkie" zdjęcia, które z natury gówno nas obchodzą? Odpowiedź jest prosta - prowokacja. Chwalić to można się na swojej stronie, ale tu? Po co? Rozumiem stan ekstazy i podniecenia i to, ze "niektóre rzeczy lepiej prezentują się w pionie"... ale to nie ten adres.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Serpente »

kimi,jakbyś nie zauważył to Dominho i Chuchu to dwaj inni userzy :P A to że żadnego kibica Interu nie było na lotnisku to o niczym nie świadczy,tak jak mówię,piana wam leci z pyska na wszystko co związane z Interem i próbujecie się dowalić do wszystkiego,gdyby pojawiło się chociażby dwóch czy trzech to byś z kolei powiedział coś w stylu "no,no Inter to ma rzesze fanów w Polsce,nie to co Juve" ! Gdybym był z Wrocławia albo okolic to na pewno bym się wybrał,nawet jakbym miał tam stać parę godzin sam jak palec + wysłuchując pewnie głupich komentarzy w moim kierunku od kibiców Juventusu :)
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Oj zostawcie już dzieciaka.

Jebać KS PZPN !

A nasze piłkarzyki to są jedne wielkie pizdy i nic więcej!!Nigdy nie nałożyłbym takiej koszulki!
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 18:48 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Jaszczu91 »

Ludzie dajcie sobie spokój z tym orłem. Wszyscy robią z tego aferę na całą Polskę! Dla mnie obecność orzekła, czy też jego brak na koszulkach nie jest najważniejszą sprawą na świecie. Nie przywiązuje do tego takiej uwagi jak większość osób. Ciekaw jestem czy Włosi mają godło swojego kraju na koszulkach. Obstawiam że nie, ale mogę się mylić. Natomiast Niemcy napewno nie mają godła kraju na koszulkach i to im jakoś nie przeszkadza.  Mają za to logo piłkarkiej federacji. W dodatku Podolski na prezentacji koszulek mówi w języku ojczystym, czyli polskim i jakoś nie słyszałem, żeby Niemcy uważali to za jakąś zniewagę.         
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
kimi
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2011, 14:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kimi »

Ups, mój błąd z tymi dwoma postami :) Na resztę tamtej paplaniny u góry nawet nie chce mi się odpowiadać.
Jaszczu91 tak, wiele reprezentacji (jak nie większość) ma logo związku, a nie godło swojego kraju na piersi, ale czy my zawsze musimy lecieć tak jak wszyscy za zachodem? Czy my nie możemy być wzorem poszanowania tradycji?
Są symbole, wartości, których taki pan Lato nie powinien ruszać.
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: and »

Też tak uważam!
Co z tego, że inni od lat jaką herby swoich związków piłkarskich a nie godło?
Co z tego, że siatkarze już od dawna nie mają "orzełka" tylko napis "Polska" (i wielką reklamę Plusa)?
Taka jest po prostu tradycja, że na koszulce piłkarskiej zawsze było godło - i koniec ! Nie ważne, czy była to koszulka biała, czerwona czy nawet niebieska, z "husarią" czy bez - orzełek był zawsze!
A najgorsze, że jego brak to wynik wyłącznie pazerności paru nierobów z PZPN, którzy muszą się dorobić na sprzedaży koszulek!!
Grande Inter !!!
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: solo_nerazzurri »

Ogar! Ludzie, mi też nie podobają się te koszulki, i również uważam, że godło powinno się na nich znajdować. Ale mimo wszystko nie ważne w czym grasz, ale ważne dla kogo, i czy masz patriotyzm w sercu - to jest najważniejsze
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

Dla mnie Godło powinno być i koniec. Druga sprawa - kadra Polski, więc powinni w niej grać Polacy. A trzecia - swoją drogą skoro już tak bardzo idziemy za zachodem, to dlaczego nie gramy jak Hiszpanie, Włosi czy Niemcy, a nasze kluby co roku nie są w Lidze Mistrzów? hahah :D
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: piotrek7 »

Jaszczu91 pisze: Ludzie dajcie sobie spokój z tym orłem.        
Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania dajmy sobie spokój z godłem, hymnem, flagą i w ogóle z państwowością, a następnie rozpłyńmy się w UE dla materialnych korzyści. I dlatego w Polsce jest jak jest skoro zdecydowana większość machnęła na ten "burdel" i tzw. politykę ręką.

Ale wracając do koszulek. Piłkarze dla mnie zachowali się jak dziwki. Trzeba było zwyczajnie nie nakładać nowych strojów, a wtedy PZPN musiałby ulec. To wcale nie było takie trudne, ale widać te piłkarzyki mają wszystko w d...
Trzeba odrobić tę pańszczyznę w kadrze, najlepiej bez kontuzji wrócić do klubów i tam robić pieniążki.
A list tychże kopaczy do kibiców to już są kpiny, zamiast przyłączyć się do kibiców i walczyć o symbol to wchodzą w rolę obrońców PZPN.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Blablarzynca »

Szczerze, to ja pierdole taką reprezentacje. Dzisiaj kibicuje Włochom, a ten twór, co dziś będzie grał pod szyldem Reprezentacja Polski mam w dupie, bo to nie jest moja reprezentacja.
all in the game, yo, all in the game
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: and »

Piotrek7 - No niby tak, ale ... trudno chyba znaleźć takiego odważnego na pół roku przez EURO, tym bardziej że dla wielu to będzie pierwsza i chyba ostatnia taka impreza.
Grande Inter !!!
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

piotrek: Strajk generalny :D I jeszcze powinni wyjwalić tych obcokrajowców podobnym strajkiem. Nawet kosztem meczu z Włochami. Niech pokażą że mają jaja, a nie wszystko tylko akceptują/emy. Orzeł to jest symbol, a dzięki symbolom między innymi Państwo Polskie przetrwało abstrahując do dzisiejszego Święta Niepodległości. 93 lata temu Polacy walczyli o wolność, byśmy mogli z Dumą wieszać Godła w szkołach, urzędach i prezentować podczas rozgrywek międzynarodowych :) A teraz najlepiej je zamieńmy z jakimś durnym logiem. I jeszcze żeby to była federacja uczciwa, która dąży do polepszenia statusu polskiej piłki. A tu coraz gorzej...
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
ODPOWIEDZ