Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

Co sie stało ztym zdolnym zawodnikiem odszedł do Austri i tam sie marnuje czy waszym zdaniem powinien wrócić do polski czy czekac na zaufanie trenera????
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lolek »

Moim zdaniem jak juz zakladasz taki temat to zeby sie odnosil do wszystkich pilkarzy S-Kadry, bo zaraz ktos wymysli temat "Czy zaufac Kielbasie?" itp. Mili nie widzialem jak gra, najbardziej mnie zastanawiaja te transfery Franka. Popatrzcie jak nas robia w banbuko. Wisla go soprzedala za 800 tys., a Elche za 2 mln. A tak w ogle to moim zdaniem Franek zrobil zle ze przeszedl do Angli. Narazie nie widac go, chyba ze sie rozkreci. Jak narazie wyglada na to ze poszedl za kase...
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: PioFCI »

a Mila to jest pilkarz??pierwsze slysze :o
Franek nie poszedl dla kasy,poszedl dla nowych wyzwan, ona ma juz 32 lata wiec jeszcze gora 1-2 dobre sezony przed nim....Wg mnie Franek zaraz zacznie strzelac... :smile:
Inter na zawsze !!!
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lolek »

Dla nowych wyzwan? W Elche nawet nie pogral... Chyba ze jest napalony na Anglie
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: PioFCI »

Mnie sie wydaje, ze wlasnie tak sobie to wszystko zakladal...pojde do Elche, nastrzelam troche bramek i wybije sie gdzies do I ligi... :o pozniej jednak strwierdzil, ze ma juz 32 lata i chcialby sprobowac jeszcze czegos innego...Zuraw gra z powodzeniem na wyspach to czemu ja nie moge sprobowac? a jesli Rasialdo strzela w II angielskiej to znaczy ze ja tam zostane krolem strzelcow... :lol: narazie jets calkiem inaczej... :wink:
Inter na zawsze !!!
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

a franek wogóle strzelił z jedną bramke w angli???
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: rr »

Póki co nie strzelił, ale za to wypracował karnego :D Jest coraz lepiej :)
Obrazek
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: FuLa »

moim zdaniem Mila to poprostu słaby zawodnik troche jego gwiazde zrobiły media a sam tez zaliczył pare dobrych wystepów z bardzo słabymi drużynami nienajlepszej ligi polskiej.poprostu austria to juz dla niego za wysokie progi i tyle.teraz to juz mila ma wszystko gdzieś bo kasa niezła kasa na konto przychodzi a grac nie musi to tyle w temacie Mili

a co do innych polskich "gwiazd" w ligach europejskich to wiekszość poszła na kase bo przecierz Frankowski jeszcze w Elche nie był jakims super strzelcem i zawodnikem a poprostu angole dawali wiecej wypłaty i poszedł
Krzynówek tez miał propozycje ale woli siedzieć na ławie i zarabiać ciężką kase niz grać
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

ale dobrze grał z Hertą berlin i menchesterem city a to nie są słabe kluby
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lolek »

A Krzynowek w ogole dostal jakies oferty? Mowilo sie tylko o zainteresowania a oficjalnie z rzadnym klubem w sprawie kontraktu nie rozmawial
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: RoB »

Poco ten uśmieszek w nazwie tematu :?

Być może dla Frankowskiego ten transfer do Anglii to będzie koniec jego dobrego grania. W każdym razie ja tego różowo nie widzę.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

jaki znowu uśmieszek :?
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: rr »

jaki tam koniec dobrego grania. Znowu zagrał mecz i znowu wypracował bramke, i miał sporo sytuacji żeby samemu strzelić. Może nie będzie tam jakimś goleadorem, ale strzelać jeszcze - mam nadzieje - zacznie. Popatrzcie co było z Huntelaarem jak przyszedł do Ajaxu. Posucha straszna, a teraz co mecz kilka trafień. Poczekajmy, przyjdzie kolej i na Franka :)
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lolek »

No Huntelaar z Roseborgiem tworza fajny duet. Ja myslalem ze on jest wychowankiem. Gdzie wczesniej gral?
Xardas
Posty: 7
Rejestracja: 9 sty 2006, 17:15

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Xardas »

Huntelaar grał wcześniej w Heerenven(czy jak to się pisze).
EL CRACK TOTAL
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

no całkiem dobrze grają juz sporo bramek strzelili
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ljarro »

No to ładnie nas Janas zaskoczył:

Bramkarze: Fabiański, Boruc, Kuszczak

Obrońcy: Bąk, Garncarczyk, Żewłakow, Lewandowski, Baszczyński, Jop, Dudka

Pomocnicy: Krzynówek, Smolarek, Sobolewski, Giza, Mila, Radomski, Gorawski, Szymkowiak, Kosowski

Napastnicy: Żurawki, Rasiak, Jeleń, Brożek

Wybór Fabiańskiego zamiast Dudka mnie zdziwił, już chyba lepiej żeby to był Kowalewski. W obronie zrobił dobrze ze wzial Garncarczyka, Lewandowski natomiast chyba nie powinien jechać. Wybór Mili mnie zdenerwował, ale to że nie ma Frankowskiego i Saganowskiego to już przegięcie...Brożek ? No comment
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nasir »

Nie no ludzie trzymajcie mnie, bo zaraz komus krzywde zrobie :evil: gdzie jest Dudek? Franek? Co tam robi Giza, Dudka, Lewandinho czy Brozek?? Janas jest chyba samobojca.Widac, ze chlop ma jaja. Albo zostanie legenda, albo odejdzie w nieslawie.Do boju Polsko :?
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Maciek (interista) »

Po prostu śmiech i żenada, a uważałem do dzisiaj Janasa za rozsądnego gościa :|

To co nasza reprezentacja prezentuje to widać golym okiem, więc można liczyć tylko na cud w naszym przypadku więc pominięcie "wielkiego farciarza" Dudka to bład niewybaczalny. Boruc prezentował się może i lepiej, ale na poczatku sezonu. Jedyną nadzieją jest teraz Kuszczak.

Spodziewałem się, że Mila i Kosowski nie pojedzie....

Atak - brak słów - tylko Żurawski tam za bardzo nie pasuje :lol:
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ljarro »

Atak - brak słów - tylko Żurawski tam za bardzo nie pasuje
Prawda jest taka, ze musi być jeden duży napastnik, a Sosin jest gorszy od Rasiaka. A co chcesz od Jelenia ?
Kosowski nie pojedzie....
A kto na jego miejsce? Kto bedzie umial dwie asysty w meczu zaliczyc?
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Shady »

Ogolnie to az tak nie przeszkadza mi sklad wybrany przez Jansa... w/g mnie najbardziej brakuje Saganowskiego (za Brozka) no i moze Frankowskiego za Rasiaka lub Jelenia... ze Dudka nie bierze to sie nie dziwie... bo ten poprostu nie ma ogrania, a trudno by bylo zeby pojechal za nazwisko... no troche tez dziwi mnie wybor Gizy no i troche Lewandowskiego... no ale niekoniecznie oni musza grac :]
Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 21:33 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: PioFCI »

to dodam cos od siebie
Na poczatku od razu zaznacze, ze nie jestem zwolennikiem Pawla Janasa ale dzisiaj kolo mnie jak najbardziej pozytywnie zaskoczyl...
Dudek -bez dwoch zdan, nie moze jechac na MS...byla umowa, jada Ci co graja w klubach...Jurek mial okazje odejsc z L'poolu ale sie ociagal i niech nikt nie pisze, ze mu Benitez nie pozwalal Czas na cos nowego
Fabianski -tego nei tzreba komentowac..3 bramkarz to typowa opcja zapchaj dziure...nie zagra pewnie nawet minuty, ale zawsze w metryczce jest udzial w MS 06 a to pomoze mu w przyszlym transferze na zachod...
Rzasa -no comments...wreszcie dostalo sie temu amatorowi...Nie nawidze goscia, bylem w Chorzowie na Austrii i akurat 3 metry przede mne miotal sie jak po***any, w ogole nie bylo mowy zeby jechal.
Mila Nie wiem co ona tu robi. Mam tylko nadzieje, ze rodzice nie pozwola jej jechac na wakacje tak daleko i zostanie w domu To nie jest pilkarz i wszyscy o tym dobrze wiemy
Frakowski,Saganowski Tutaj wydaje mi sie, ze Janas traktowal tych zawodnikow na rowni.Wiadomo Franek bez formy ale bez niego nie byloby nas w MS.Sagan za to super sezon...Janas mial dylemat, nie wiedzial kogo skrzywdzic a wiec uciekl poprostu od problemu i postawil na Pawla Brozka , ktory a noz to moze zablysnac swoim talentem.Kazdy pamieta jego ladna bramke przeciwko Meksykowi.
Gorawski Tutaj sie pochwale...Wygralem czteropak Zubra...Zalozylem sie z kumplem ze Damian ku zaskoczeniu wszystkich pojedzie...A stad wiedzialem, bo nielatwo zauwazyc ze mamy luke na prawej pomocy a Gorawski ostatnio w reprezie spisywal sie bardzo dobrze i Janas nigdy nie powiedzial, ze go skresla...Jakos media o nim zapomnialy ale to dobrze, bo bede mial co pic

Nie bede wymienial wszystkich...Ale naprawde jestem pelen podziwu dla Pawla Janasa...Szczegolnie spodobala mi sie jego wizja ataku i prawej pomocy.Popatrzcie sami(of course nie wiem czy on mysli tak jak ja

Na prawej od poczatku zagra Jelen lub Gorawski a wtedy do ataku za partnera Zurawia przeszedly Smolarek ktory na tej pozycji pokazuje swoj kunszt. Pozniej w II polowie wchodzi Rasiak lub Pawel Brozek.Ale istnieje tez extra opcja zamiany pozycji miedzy wlasnie atakerem a prawym pomocnikiem...Jelen,Smolarek moga grac z powodzeniem tu i tu.Janas wlasnie chcial miec taka uniwersalnosc...W rezerwie pozniej jest zawsze walczacy fajter Gorawski.
Lewa pomoc wiadoma-Krzynowek(Kosowski)
Srodek-dla mnie jak i dla calej Polski- Szymowiak,Sobolewski...Pozniej moze wchodzic Radomski zeby odswiezyc srodek pola.Mila dla mnie to bym go obil najchetniej, niech sobie da spokoj z pilka na wieki

Aaa zapomnialbym o obronie:-)
Wg mnie lewa nalezy sie Zewlakowowi a tym samym na prawej gralby Marcin Baszczynski, ktory niezle wlacza sie w akcje ofensywne i przynajmniej z tej strony byloby niezle zaskoczenie rywala. Srodek mnie nie przekonuje. Jakos za duzo tych nazwisk a nie ma tego jednego super filara...Bak traci swe wartosci, Jop niby wyrosl na solidnego stopera ale chyba balbym sie zaryzykowac...Niestety nie zostaje nic innego, bo Lewandowski jest chyba gorszy od Marusza...Wiec srodek Jop-Bak.
Jest tez druga mozliwosc...Na lewej Gancarczyk (ale tylko wtedy gdy zagra super z Kolumbia i Chorwacja)lub Dudka(w co szczerze watpie) a wtedy na prawej Zewlakow...
Inter na zawsze !!!
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Maciek (interista) »

Prawda jest taka, ze musi być jeden duży napastnik, a Sosin jest gorszy od Rasiaka. A co chcesz od Jelenia ?
Zamiast Jelenia widziałbym Saganowskiego, co do Rasiak zgadzam się. Za Brożka mimo wszystko wziąłbym choćby Franka...
A kto na jego miejsce? Kto bedzie umial dwie asysty w meczu zaliczyc?
Taką formę prezentował już niestety dawno temu, obecnie (podobnie ma się sprawa z Krzynówkiem) to cień dawnego zawodnika. Ma przeblyski i jest przebojowy, ale to za mało...choć prawda jest taka, że brakuje nam piłkarzy tego typu więc można to ostatecznie Janasowi darować...
byla umowa, jada Ci co graja w klubach
Umowa umowami, ale Dudek udowodnił, że jest po prostu pewniejszy od Boruca
Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 21:40 przez Maciek (interista), łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ljarro »

I tak pewnie Kosowski nie bedzie grał. Ja bym dał tak :P (pierwszy raz napisze swój sklad jakielkolwiek druzyny :lol )

Kuszczak - Garncarczyk, Jop, Bąk, Zewłakow - Krzynówek, Sobolewski, Szymkowiak, Smolarek - Żurawski, Jeleń :P
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Maciek (interista) »

Może Janas nie powołał Dudka, żeby pokazać Borucowi, że nawet w rywalizacji z Kuszczakiem nie ma szans :mrgreen:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Woo-cash »

Nie no dla mnie troche dziwny ten sklad no ale coz w koncu to nie my wybieramy druzyne na mistrzostwa tylko selekcjoner Janas:D Fakt brak Dudka w skladzie nie powinien raczej nikogo dziwic. Bo po co brac bramkarza ktory wogole nie gra. Dziwi mnie tez brak Saganowskiego. A Frankowskiego to i tak nie lubie tak jak calej Wisly wiec mnie nie obchodzi czy by jechal czy nie :D. Ale dziwi mnie jedno: Co robia w druzynie ci goscie i skad ich Janas wytrzasl dla mnie to chyba oni sie z choinki urwali:D
- Gancarczyk kiedys moze o nim slyszalem ale zagral dwa mecze w reprezentacji i od razu jedzie na taka powazna impreze jak MŚ. Tak samo Dudka, Giza Brozek... Bo historia Mili jest juz inna i kazdy ja zna... Czy naprawde nie ma lepszych zawodnikow od wyzej wymienionych... Bardzo mnie zdziwilo posuniecie Janasa. Wydaje mi sie ze chyba chce skonczyc jak Boniek jako selekcjoner :D No coz nic wiecej nie skomentuje bo szkoda gadac. Wedlug mnie albo bedzie mila niespodzianka albo kompletna klapa. Wole zeby bylo to drugie... I nie pozostaje nic innego jak zyczyc naszym Orlom powodzenia na MŚ ;)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nasir »

Patrzac od strony taktyki, to ten motyff z Jeleniem i Smolarkiem jest calkiem obiecujacy, przynajmniej w pierwszym meczu. Niemcy wiedza, ze Ebi moze brykac i jako pomocnik, i jak napadzior, wiec na ten mecz Janosik musi wymyslic cos ekstra...no wlasnie, tylko co?? mam nadzieje tylko, ze mimo iz takie gwiazdy jak Lewandinho czy Mila jada do niemiec, nie beda mieli szansy gry...ale co sie beda przejmowac - lawki na niemieckich stadionach napewno sa bardzo wygodne :lol:
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: RoB »

Pio_FCI pisze:byla umowa, jada Ci co graja w klubach..
Tak ? T o co robią w kadrze Mila, Kosowski, Krzynówek i jeszcze by się ktoś znalazł ...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kujon »

Ljarro pisze:
Kuszczak - Garncarczyk, Jop, Bąk, Zewłakow - Krzynówek, Sobolewski, Szymkowiak, Smolarek - Żurawski, Jeleń :P
Dałbym taki sam skład :D:D:D Kuszczak w/g mnie najlepszy nasz bramkarz.....no reszta też jakoś ujdzie. Szkoda braku Saganowskiego, czy Piechny, ale tak pozatym to skład jest wporządku, Janas zaryzykował nieźle i troszke po nim gazety jutro pojadą, ale dobrze zrobił chłop, ma odwage i jest sporo młodych wilków
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Imrahil »

Niepowolanie Dudka,Franka i Sagana uwazam ze duzy blad.Dlaczego?ano Rasiak,fakt,czasmi jak mu zejdzie to strzeli bramke,ale zauwazcie ze drewniak strzela tylko slabym przeciwnikom..a na mundialu slabych druzyn nie ma.Prawda,ze Franek ma kryzys strzelecki,ale to nie oznacza ze swoja kariere strzelecka juz skonczyl..to on strzelil anglikom(i nie tylko) a rasiak jak gral w premiership?!..Frankowski to taki idealny zmiennik,taki nasz joker,ktory najlepiej gral z lawki a nie od pierwszej minuty.Grzesiek za Franka-->..kiepska decyzja.Saganowski-->to JEGO predzej bym powolal za Frankowskiego,o Rasiaku nie wspomne.Dudek powinien jechac,chociazby za tego Fabianskiego.Wogole Dudka wystawilbym w pierwszej 11.Ten zawodnik jest tak doswiadczony,zna i widzil styl gry wielu gwiazd pilkarskich,zadko popelnia bledy,no i budzi respeckt,ze niepowolanie go dla mnie to samobojstwo.To po cholere Janas go wystawial w sparingach?dla beki??to mu wyszlo,nie zaprzecze..Mila-->czy my naprwde mamy takie niedolegi w lidze(a slabo ja znam wiec sie pytam was)ze Janas go powolal??nie wierze i tyle.Co do Klosa to sie zgadzam,moze ma i te doswiadczenie,ale ostatnimi czasy zrobil sie bardzo niepewny w swoich interwencjach.No i jest wolny.
Podsumujac to Janas jest albo bardzo naiwny i glupi,albo wrodzony z niego taktyk.Czas pokaze..
Aha,bym zapomial,a gdzie nasza swojska Kielbasa?!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
ODPOWIEDZ