Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: solo_nerazzurri »

Blablarzynca pisze: Szczerze, to ja pierdole taką reprezentacje. Dzisiaj kibicuje Włochom, a ten twór, co dziś będzie grał pod szyldem Reprezentacja Polski mam w dupie, bo to nie jest moja reprezentacja.
nie dramatyzuj... to są nasi zawodnicy, czy sa w takich strojach czy innych, trzeba im kibicowac - szczegolnie w taki dzien. Rozumiem ze zawodnicy mogli lepiej wplynac na zarzad w sprawie koszulek, ale jesli nawet, nic by to nie zmienilo. Argument ze to nie jest moja reprezentacja jest PONIŻEJ PASA :D To sa nasza orly z orzelkiem na piersi, czy z logiem PZPN :)
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

Myślę, że Blablarzynca bardziej miał na myśli to, że powoli robimy się międzynarodówką a nie reprezentacją Polski.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

Orzeł Perquis, Orzeł Obraniak i Orzeł polanski... Szczególnie tego trzeciego nigdy nie "zdzierże"
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

AAa i jeszcze Orzeł Boenisch na którego czeka Smuda. Bo przecież nie ważne jak będzie grał, ważne że to Wawrzyniak będzie siedział na ławce
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: solo_nerazzurri »

aaa co do tego akurat pelna zgoda :) tez mi sie to kompletnie nie podoba, bo nasza reprezentacja zaczyna sie robic zwyklym klubem...
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: solo_nerazzurri »

Dominho pisze: AAa i jeszcze Orzeł Boenisch na którego czeka Smuda. Bo przecież nie ważne jak będzie grał, ważne że to Wawrzyniak będzie siedział na ławce
ten przynajmniej urodzil sie u Nas, gorzej z obraniakiem czy perquisem, albo hitem guerreiro
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dominho »

polanski też się u nas urodził. Ale proszę Cie. Jak mówią że chcą grać dla niemiec to niech grają. A że tam się nie łapią to niech spadają, a nie "zagram w Polsce, bo muszę wystąpić na EURO" - takie granie to ja pierd*** Już naprawdę wolałbym Adamiakową :D
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Boenisch??? to jest chore, zawodnik który jest kontuzjowany już ponad rok czasu chyba, ale przecież on ma pewne miejsce w jedenastce Smudy, nie ma znaczenia w jakiej będzie formie, ważne jest to że jest farbowanym lisem i to mu już daje przywilej że jest lepszy od naszych grajków :-D
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: InterNH »

Ale podstawowym kryterium powinno być kto jakiej jest narodowości.Jak zadasz pytanie Perqiusowi Jesteś Polakiem czy Francuzem? To jak myślicie jaka będzie odpowiedź?:)
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

and pisze: Piotrek7 - No niby tak, ale ... trudno chyba znaleźć takiego odważnego na pół roku przez EURO, tym bardziej że dla wielu to będzie pierwsza i chyba ostatnia taka impreza.
I właśnie dlatego cały czas nazywamy ich DZIWKAMI przez duże D !

Na rany Chrystusa ,to co niektórzy wypisują uświadamia mnie tylko w jednym ,że jakiekolwiek wartości symbolizujące honor i oddanie ojczyźnie ,które towarzyszyły naszym rodakom gdy walczyli o to żebyś jeden z drugim mogli mówić po Polsku ,być wolnym i nie przejmować się czy dożyjesz jutra zanikają bezpowrotnie.

Świat się wali...czas umierać !

http://youtu.be/Y93Yo5wVeAs
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Ja również od jakiegoś czasu przestałem się identyfikować z tym klubem PZPN omyłkowo nazywany przez dziennikarzy, komentatorów i Januszy "reprezentacją Polski". Śmiech na sali, przed meczem 3 pajaców stoi na środku boiska i nie śpiewa hymnu, bo nie potrafi. Ba, nawet wywiadów po francusku udzielają :lol2:

Druga sprawa - koszulki. Cała Europa (jeśli się mylę,to poprawcie) ma na strojach logo swojej federacji, tylko Polska od lat miała godło narodowe, co (nie ukrywam) było dla mnie powodem do dumy. Tradycja, honor, patriotyzm, przywiązanie do kraju - to wszystko poszło się jebać przez pijaków Kręcinę i Lato. Rzygać mi się chce jak patrze na te koszulki: logo znienawidzonej federacji i do tego Polanski przypominający SSmanów ze "Stawki większej niż życie".Paranoja.

Po trzecie - atmosfera na trybunach. Prawdziwi kibice (przez GW nazywani kibolami :lol2: ) słusznie odwrócili się od tego klubu PZPN. Efektem piknik na stadionie, pomalowane mordy machających do kamery pajaców, te same przyśpiewki i najlepsze: w 75 min meczu jakiś podpity Heniek śpiewa sam (!) "gramy do końca, Polacy gramy do końca". Tak żulowskiego głosu nie słyszałem nawet na meczach B-klasy w zabitych dechami wsiach :lol2:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: and »

Smutny to wieczór dla polskich kibiców (i to w dodatku 11.11.) reprezentacja bez godła, polotu i pomysły na grę! Coraz wiecej "farbowanych lisów" którym nie bardzo zależy na grze dla Polski. Cóż ... Jedyna pociecha to ze strzelali zawodnicy Interu !!
Grande Inter !!!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

Farbowanym lisom kolejny raz mówię "spieprzać z kadry". Nie chodzi o ich grę (która i tak była słaba) ale jak chcą nosić naszą koszulkę tylko po to, żeby się na EURO pokazać no to to jest chore. I pomyśleć, że Żewłakowowi Smuda podziękował dlatego, że ten był za stary a jego miejsce zajął jakiś cienki Francuz. Smuda broni się tym, że ma słabych zawodników ale niech sobie popatrzy w jakich klubach większość Polaków odgrywa kluczowe role i potem niech się wypowiada w ten sposób.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Smuda już nie ogania tej drużyny, czeka nas wielka kompromitacja. Nie ma dalej żadnej koncepcji drużyny, nie ma zmian pozycji, obrońcy ciagle z tyłu, podania niecelne, stałe fragmenty gry beznadzieja.  
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Castellazzi »

1. PZPN, czyli kretyni Lato i Kręcina.
2. Wieśniak Smuda kompromitujący się w reklamach biedronki.
3. Część graczy, słabych graczy nie mających z Polską nic wspólnego.
4. Rewelacyjne koszulki bez godła.

I taki przypał Lato będzie pieprzył że "reprezentacja Polski" przynajmniej wyjdzie z grupy.

Litości....
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: MiRas. »

KS PZPN - Italia 0:2 NaszeBiedronki przegrały z Włochami, którzy grali na pół gwizdka. O ile w pierwszej połowie można powiedzieć o jakiekolwiek grze, o tyle w drugiej połowie gry nie było. Ogólnie idealnym podsumowaniem meczunaszej reprezentacji KS PZPNU był karny Błaszczykowskiego. I ci kibice na trybunach, 40 tysięcy Januszów rodem z siatkówki zrobiło swoje, doping jak rechot starych żab. Z całym szacunkiem, ale dziwię się osobom, które kupują bilet na mecz KS PZPNu i wciskają kasę do kieszeni Kręcinie (który nazywa kibiców ludźmi postronnymi, mając ich na równi z widzem, który idzie do kina na film) i G. Lato.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
IlCapitano

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: IlCapitano »

Jak sobie przypomnę choćby eliminacje do euro 2008 i doping na tych meczach to ciary po plecach przechodzą. Teraz każdy oprócz Januszy których można nabić w butelkę ma gdzieś tę reprezentację najemników i nie chodzi na mecze. Kibice Lechii zbojkotowali mecz z Niemcami i to samo zrobili wczoraj kibice WKS-u, którzy uczestniczyli wraz z kilkoma innymi ekipami w Marszu na wrocławskim rynku. Chcieli złodzieje z PZPN-u wojny to ją mają.
Na euro będzie podobnie.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Castellazzi »

Zdałem sobie sprawę, jakie spotkało mnie szczęście, że nie wylosowali mnie w tych biletach, a zapisałem się na mecz 'reprezentacji Polski', który zagrają we Wrocławiu :P
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Gunnar »

Castelazzi nie gadaj, kompromitacja może i by była, ale zobaczyć stadion i poczuć atmosferę wielkiej imprezy obok innych Januszy - bezcenne :D
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Castellazzi »

Gunnar pisze: Castelazzi nie gadaj, kompromitacja może i by była, ale zobaczyć stadion i poczuć atmosferę wielkiej imprezy obok innych Januszy - bezcenne :D
Na stadionie we Wrocławiu (tym na Euro oczywiście:P) byłem, więc mogę sobie odpuścić mecze KS PZPN.
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Gunnar »

A no to zmienia postać rzeczy : ]
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Lato "A nikt nie jest oburzony, że przed każdym meczem kadry stoją kilometrowe stragany pełne fajansu z godłem państwowym, który płynie do nas statkami z Chin? To godło schodzi na psy! Dlaczego o to nie ma hałasu?"

Moim zdaniem ta wypowiedź jest bardzo blisko obrazy symbolu narodowego i kwalifikuje się do sądu.
Wszystko fajnie, tylko nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro nie potrzeba orzełka na koszulkach to po jaką cholerę zostawili go na dresach? Może z tego się Lato wytłumaczy. Skoro godło schodzi na psy to nie jest im wcale potrzebne, niech nie będzie nigdzie.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Serpente »

Nie wiedziałem gdzie o tym wspomnieć (dziwne że jeszcze nikt nie mnie uprzedził), pewnie wszyscy słyszeli o oskarżeniach korupcyjnych w stronę Grzesia Lato,są na to dowody,nagrania z rozmów ale pewnie skubańcowi się upiecze,poza tym jeżeli miałby choć trochę godności to by sam odszedł żeby dodatkowo się nie kompromitować, nigdy nie będzie dobrze w polskiej piłce, kolejna zmiana prezesa nic nie da, tam musi pierdyknąć jakaś bomba, wyczyścić cały ten syf i dopiero zbudować coś sensownego !
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Jaszczu91 »

Znamy już grupy piłkarskich mistrzostw europy. Polska zagra z Grecją, Rosją i Czechami. Jest to zdecydowanie najsłabsza grupa ze wszystkich czterech, więc można mówić o sporym szczęściu. Wydaje się że Polacy mają bardzo realne szansę by powalczyć o awans. Było to bardzo szczęśliwe losowanie, ale to samo mogą powiedzieć kibice naszych grupowych rywali. Mecz otwarcia zagramy z Grekami i od niego wszystko będzie zależało. Jeśli uda nam się korzystnie zacząć mistrzostwa to powinno być dobrze. Ja jestem optymistą, no bo jak mogłoby być inaczej po takim losowaniu. Mieliśmy szczęście na salonach teraz trzeba szczęściu pomóc na boisku. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: anett »

Owszem, dla nas bardzo szczęśliwe losowanie. Wszyscy pałają optymizmem :) Obyśmy się tylko nie przeliczyli. A grupa B... masakra! Mam nadzieję, że Holendrzy dadzą radę.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kusy »

Nie ma co się podniecać, że łatwa grupa, tutaj trzeba grać!  W ostatnich czasach każdy wie jak było, też mieliśmy grupy z których powinniśmy wyjść, jak się skończyło każdy wie.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: mio85 »

to linka dla smudy, ktoremu menadzer celticu znalazl obronce (fojut), skrzydlowy tez nam sie przyda:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/tur ... tory.shtml
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Szycha »

W meczu towarzyskim Lech - Rubin poważnego urazu nabawił się Murawski.kontuzje swoim brutalnym wejsciem spowodował Martins  :neutral:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Woo-cash »

Poważnego urazu w meczu ligowym nabawił się nasz jeden z naturalizowanych Polaków. A chodzi mianowicie o "Perkinsa" który złamał rękę w łokciu. Tak więc jego występ na Euro stanął pod wielkim znakiem zapytania. Szkoda bo w meczu z Portugalią był jedną z jaśniejszych postaci tego spotkania.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: magneto86 »

Znowu nam się chłopcy ostro zabawili :) Tym razem Peszko i Wasyl w Kolonii.... Smuda zapowiedział, że mogą się pożegnać z kadrą i pewnie tak będzie, bo już nie raz pokazał że jest konsekwentny i nie patyczkuje się z zawodnikami. Jak tak dalej będzie to będziemy mieli kadrę B na Euro  :mad:
Szkoda, że gra w kadrze dla niektórych to tylko zabawa...
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
ODPOWIEDZ