Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: InterNH »

To od razu ściągnijcie muzułman, bo im koran zabrania picia.Będziecie mieć swoją wymarzoną reprezentacje.

Ja już chyba wole jak chleją niż jak plują nam w twarz.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Globus »

Dokładnie InterNH. Naściągajcie sobie murzynów, arabów którzy dobrze kopią w gałę. Później trąbki do gęby Polska klask klask...
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Klinsi64

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Klinsi64 »

InterNH pisze: To od razu ściągnijcie muzułman, bo im koran zabrania picia.Będziecie mieć swoją wymarzoną reprezentacje.

Ja już chyba wole jak chleją niż jak plują nam w twarz.
no tak a polakowi katolikowi Biblia nakazuje najebać sie przy byle okazji ;)
nie miałem murzynów na myśli,każdy z tych farbowanych lisów ma polskie korzenie to inna sytuacja niż w przypadku Olisadebe czy Rogera...Smuda w sumie też lepiej po niemiecku gada niz po naszemu :D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: sampam »

Skoro w kadrze gra zawodnik skazany za korupcje (reprezentuje nas przestepca :P), to dlaczego nie moga grac "farbowane lisy"? W Italii gra obecnie Motta, urodzony w Brazylii, wychowanek Barcy (sic!), a wczesniej wazna postacia w kadrze byl niejaki Camoranesi, rodowity Argentynczyk. To prawda, ze obaj mieli jakies tam wloskie korzenie, jak ci "nasi Polacy" Perquis, Polanski czy Boenisch. Akurat im nie mozna bylo zarzucic braku zaangazowania w gre, w mediach tez nie "pyskowali" jak niektore "gwiazdy" polskiej reprezentacji.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2012, 01:23 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: syn »

Kto nam "pluje w twarz"?
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: InterNH »

Pluje nam w twarz Polański, bo chciał grać dla Niemiec, a Polske potraktował jako "nagrodę pocieszenia".Pluje nam w twarz Obraniak, który przez 3 lata nie nauczył się zdania po Polsku i na konferencji czyta z kartki zresztą bardzo nie udolnie.

Klinsi chyba nie zrozumiałeś ironii.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Klinsi64

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Klinsi64 »

InterNH pisze: Pluje nam w twarz Polański, bo chciał grać dla Niemiec, a Polske potraktował jako "nagrodę pocieszenia".Pluje nam w twarz Obraniak, który przez 3 lata nie nauczył się zdania po Polsku i na konferencji czyta z kartki zresztą bardzo nie udolnie.

Klinsi chyba nie zrozumiałeś ironii.
pokaż mi zawodnika który ma bardziej polskie nazwisko od Polańskiego :D a tak na poważnie w życiu publicznym(min.polityka,media itp) każdego dnia z każdej strony bardziej nam pluje w twarz niby elita polskiego społeczeństwa,Lato i jego kolesie z PZPR przybetonowani do koryta po stokroć bardziej na nas plują niż czwórka przecietnych kopaczy futbolówki z Niemiec i Francji :)
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: InterNH »

Klinsi64 pisze:
InterNH pisze: Pluje nam w twarz Polański, bo chciał grać dla Niemiec, a Polske potraktował jako "nagrodę pocieszenia".Pluje nam w twarz Obraniak, który przez 3 lata nie nauczył się zdania po Polsku i na konferencji czyta z kartki zresztą bardzo nie udolnie.

Klinsi chyba nie zrozumiałeś ironii.
pokaż mi zawodnika który ma bardziej polskie nazwisko od Polańskiego :D a tak na poważnie w życiu publicznym(min.polityka,media itp) każdego dnia z każdej strony bardziej nam pluje w twarz niby elita polskiego społeczeństwa,Lato i jego kolesie z PZPR przybetonowani do koryta po stokroć bardziej na nas plują niż czwórka przecietnych kopaczy futbolówki z Niemiec i Francji :)
Jasne, że tak.Ja uważam, że w PZPN powinna nastąpić nie tyle rewolucja co jego całkowite rozwiązanie i powstanie nowego stowarzyszenia o zupełnie innej strukturze w to miejsce.Najbardziej śmieszą mnie politycy, którzy mówią  "my nic nie możemy bo UEFA".Wystarczyłoby zakręcić kurek z pieniążkami, a już wystraszeni brakiem wpływów działacze by inaczej gadali.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: ricardo »

Z tego co wiem to PZPN ma pieniądze głównie z UEFA i od sponsorów. Z budżetu państwa otrzymują mało, nawet gdyby cofnąć im te pieniądze to działaliby dalej.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: InterNH »

Nie mam dokładnych danych, ale słyszałem, że dostają najwięcej ze wszystkich związków sportowych w Polsce.Więc wystarczy mały bojkot kibiców i sponsorów i by się zastanowili może.Nawet niech powołają drugi związek dogadają się z Ekstraklasą SA i piłkarzami i nawet niech nie grają z 5 lat w rozgrywkach UEFA, bo i tak na każdym kroku dostajemy w dupe.Ale ludzie wolą siedzieć i narzekać albo liczą, że Boniek zbawi PZPN.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Niestety Waldemar Fornalik podobnie jak Smuda nadal zamierza grać farbowanymi lisami, których powołał na towarzyskie spotkanie z Estonią:

http://www.90minut.pl/news/193/news1937 ... tonia.html

Rozumiem, że poziom polskiej piłki jest bardzo słaby, ale myślę, że znalazłoby się trzech młodych Polaków, którzy zastąpiliby połamanego Perquisa, Obraniaka i Polanskiego :oops:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Klinsi64 »

Perquis akurat walczył jak nikt na Euro...kogo ma powołać gwiazdorów Mistrza Polski?
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kulasiak »

Akurat powołania Perquisa i Polanskiego to rozumiem bo są to piłkarze solidni. Natomiast Obraniak to inna historia bo on od kilkunastu spotkań nie gra nic w reprezentacji i myślę jakby tak powołania z dwa razy nie dostał to by może się ogarnął wreszcie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Klinsi64 pisze:kogo ma powołać gwiazdorów Mistrza Polski?
Mora pisze:trzech młodych Polaków, którzy zastąpiliby połamanego Perquisa, Obraniaka i Polanskiego
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: peter0512 »

Mora, proszę Cię nie ośmieszaj się. Perqius i Polanski bardziej walczyli niż jakikolwiek z naszych nie farbowanych lisów. Czytaj więcej bloga Tomaszewskiego, a daleko zajdziesz. W Polsce nie ma nikogo, kto może ich zastąpić! Nie ma! Już braku Boenischa nie rozumiem, kto ma grać Warzywniak? A rezerwowym lewym kto będzie? Jacek Krzynówek wróci z emerytury, żeby pograć na pozycji, na której kilka razy mu się zdarzyło grać?

Cieszy brak Brożka i chyba tyle. Nie wiem kogo zamierza powołać do środka, bo jak na razie jest dramat. Sam Polanski, a Borysiuk, który od reszty ligowych kopaczy był lepszy też powołania nie dostał. Sobol i Mila może ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Ooo, to wg Ciebie za samo "walczenie" podczas meczów ma być miejsce w kadrze dla lisów :?: Pomijając fakt, że Francuzowi i, o zgrozo! Niemcowi daleko do bycia Polakiem, to z czysto piłkarskiego punktu widzenia te dwie ofermy nie pokazały na Euro nic (poza walką, która powinna być psim obowiązkiem każdego piłkarza). Zamiast Perquisa (swojsko brzmiące nazwisko nie?) wolałbym chociażby Glika (Polak i na pewno nie gorszy piłkarsko), a zamiast Polanskiego w kadrze powinien grywać chociażby Cezary Wilk. Wiślak potrafi coś więcej niż odegrać piłkę do tyłu lub strzelić na wiwat.

Czyli jednak jest kim zastąpić lisów. Ośmieszaj się dalej.

PS. Bloga Pana Janka nie czytam, ale w tej kwestii w pełni się z nim zgadzam.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: peter0512 »

Kamil Glik vel. Rudy Lisek? Czarek Wilk? Człowieku, my mamy Anglie w grupie, a nie Lichtenstein i Czarnogóre, a nie Wyspy Owcze. Czarek to jest dobry, ale jak gra z ŁKS-em w pucharze Polski, a nie rozgrywać przeciwko ludziom, na których widok będzie biegał z zachwytu i prosił o autograf. A Glik? Zawsze mu kibicuje, ale Serie A niestety brutalnie go zweryfikowało i pewnie zrobi to drugi raz w tym sezonie. Życzę mu wszystkiego dobrego, ale postawić go na obronie to tak jak wysłać Janka Tomaszewskiego teraz na bramke, jak piłka trafi w niego to może ją złapie.

Na obronę wolałbym Kamińskiego, ale jako trzeciego, za Perqiusem i Wasylem - tylko nie jak u Smudy, że trzeci nigdy na boisko nigdy nie wchodzi.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Nie twierdzę, że Glik i Wilk to tuzy światowego futbolu i doskonale wiem kogo mamy w grupie. Perquis również nie jest Nestą, a Polanski nowym Makelele. Skoro reprezentacja z lisami w składzie zajęła ostatnie miejsce w najsłabszej grupie na euro, to niby czemu oni mają dalej grać przeciwko Anglii, Ukrainie itd :?: Lisy gwarantują nam jakiś sukces, bo ja myślę że nie...Wyjścia z grupy nie gwarantuje nam reprezentacja z Wilkiem i Glikiem w składzie, ale przynajmniej to Polacy, a nie odrzutki niechciane w innych reprezentacjach.

Swoją drogą dlaczego po lampce wina miejsce w kadrze tracą Żewłakow i Boruc, a po kompromitacji na Euro powołania dostają Perquis i Polanski...

Sam wymieniłeś Kamińskiego. Jak widzisz nieźli piłkarze w Polsce są, tylko nie daje im się szans, bo przecież lepiej wystawić Francuza.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

Jak żałosna była nasza gra, pokazuje fakt, że żeby wygrać musieliśmy uciekać się do boiskowego oszustwa w postaci nurkowania. Jedno z nich zakończyło się rzutem karnym, jakby nie to to jakoś nie widzę naszych wygrywających ten mecz, bo to raczej Mołdawia miała więcej z gry. Jeśli Fornalik czegoś szybko nie wymyśli to z Anglią i Ukrainą może być blamaż.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: interfann »

Sytuacja na tą chwile wygląda tak: Totalny chaos gdzie każdy stara się coś ugrać w swoją stronę a Fornalik nie wie co się dzieje z piłkarzami. Nie ogarnia totalnie tematu. W Ruchu nie miał takich gwiazd z takim charakterem i wiedział, że bedą mu posłuszni. Tutaj jest odwrotnie. Lewy, Kuba i Wojtek dają o sobie znać na treningach coś w stylu Stankobota czy Cuchu. Przecież oni traktują tą reprę jak swój "folwark" gdzie mogą robić co im się żywnie podoba. Denerwuje mnie to jak jasna cholera chociaż nie interesuje mnie zbytnio "cała" Reprezentacja.

Fornalik- trener bez płciowy który nie potrafi postawić na swoim i boi się o swoją posadkę. Źle idzie to zmienia taktykę z 4-4-2 która on tak lubi na 4-2-3-1 jaką grał Smuda. Co by powiedzieć o Smudzie ale jednak krytyka mu się nie należała. To że grał na euro 3 def. pomocnikami to świadczy nie o trenerze(trener wiedział że ma burdel i niedobory w środku pola) a o piłkarzach którzy po 60 minutach sinieli na boisku. Fornalik ma to samo tylko, że on nie ma koncepcji swojej na tą reprezentację. Chce ją nieudolnie pchać do przodu. Czy będzie grać ładnie czy brzydko to i tak najważniejsze jest to żeby być selekcjonerem.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
kisuke
Posty: 17
Rejestracja: 15 sie 2009, 09:10

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kisuke »

Zgadzam się z przedmówcą, że Fornalik to słabiutki trener, który wykorzystuję nieudany pomysł poprzednika. Nic sam nie wnosi.

Nie zgadzam się opinią dotyczących Perquis i Polanski. Według mnie Ci piłkarze zasługują na grę Reprezentacji, ba nawet w pierwszym składzie. Polanski w meczu z Mołdawią pokazał ponownie bardzo dużą determinację, a czym bardziej waleczność. Może ma dużo niecelnych podań, ale niektóre jego zagrania otwierały nam drogę ku bramce przeciwnika. Do tego ma masę udanych przechwytów w środku pola. Perquis według mnie jest naszym najlepszym środkowym obrońcą, co udowodnił w ME i nie wiem czemu nie gra w pierwszym składzie. Może dlatego, że znów media zwalają całą winę złej gry naszych graczy na "przygarniętych z zagranicy".

Bardziej martwię się o nasze gwiazdeczki niż o tym niby "nie-Polakach". Lewandowski po raz kolejny marnuję dwie dogodne sytuację na strzelenie bramki i nikt nie wytyka mu tego, bo jest naszą super gwiazdą, jak można mówić źle o nim. Błaszczykowski chyba przygotowuję się pod karierę w mediach, bo zamiast skupiać się na grze, to coraz wcześniej występuję w wywiadach i nawet tam krytykuję kolegów z drużyny. A takie sprawy wyłącznie powinno załatwiać się w szatni.

Już przed meczami grupowymi zdziwiło mnie brak powołanie dla Sobiecha, a w kadrze znalazł się Saganowski. Co według mnie jest czystym idiotyzmem, a jak zobaczyłem Saganowskiego w pierwszym składzie w meczu przeciwko Mołdawii, to nie wiedziałem, czy płakać czy śmiać się... Wawrzyniak też to nie piłkarz na miarę pierwszego składu... Nawet bramka go nie ratuję. Borysiuk po raz kolejny był niewidoczny.

Dużym problemem jest niestety statyczność naszych graczy, do 2 bramki w meczu z Mołdawią, większość naszych piłkarzy tylko stała w miejscu i czekała na bóg wie co. Nie wystawiali się na pozycję, by ułatwić graczowi z piłką na rozegranie akcji, liczyli, że sam coś wykombinuję. Gdyby nie słabe umiejętności piłkarskie Mołdawii (popełniali masę własnych niewymuszonych błędów), to by nas lekko zmiażdżyli. Rozgrywali piłkę z dużym spokojem, masę udanych piłek z pierwszego podania w środku pola, łatwość wchodzenia z piłką w naszą obronę. Aż chciało się ich oglądać. Dopiero po strzeleniu drugiego gola przez naszych, tamci przestali grać i u nas coś ruszyło... i zaczęli grać tak jakbyśmy chcieli, oglądać ich cały czas.

Według mnie naszą optymalną jedenastką jest obecnie:

Tytoń - Piszczek, Perquis, Glik, Boenisch - Błaszczykowski, Polanski, Krychowiak/Mierzejewski, Rybus - Lewandowski, Sobiech

Nawet gdyby wrócił Szczesny, to powinien grać Tytoń.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: bobogol »

Polski piłkarz, albo lepiej piłkarz reprezentacji Polski, gdy odegra piłkę koledze to uważa sprawę za załatwioną i stoi. Jak ciul. To jest niesamowite, że odkąd pamiętam nie gramy w ogóle bez piłki. Może Robert czasem i kiedyś momentami za Leo. Jeśli znów nie uskutecznimy wzniesienia ponad umiejętności, Wembley i husarię to z Anglią zaboli.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: magneto86 »

Niestety nasi po remisie z Czarnogórą uwierzyli, że są w życiowej formie, a tu niestety taka niepozorna Mołdawia o mało nas nie załatwiła......Nadal nie widać zaangażowania i pomysłu na grę, Fornalik musi pokazać, że ma jaja i postawić na innych zawodników, bo większość naszych gwiazdek jest wypalona w reprezentacji. Czemu w klubie potrafią zagrać lepiej, ambitniej i wyglądają lepiej motorycznie i kondycyjnie ? To mnie najbardziej zastanawia
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: interfann »

Czy zauważyliście strach w oczach u Fornalika jak się pyta go Francuzów czy o Polańskiego? Nie wiem jakie on ma zdanie na ich temat ale zdaje mi się że prowadzi drużynę pod dyktando 3 może 4 zawodników. Pewnie wiecie o kogo mi chodzi;/ Taka jest prawda że nasz najlepszy mecz to był z Rosją a najgorszy to z Czechami i tak zostało do dziś. Stawiałem, że nie wyjdziemy z grupy i nie wyszliśmy. Założyć się mogę z każdym teraz że na MŚ się też nie dostaniemy. Ukraina i Anglia są poza naszym zasięgiem choćby wzrokowym a co mówić piłkarskim :P Co z tego że Lewy, Kuba i Piszczek to gwiazdy swojej ligi jak nie przekładają tego do reprezentacji. Pewnie zarzucić można mi że przecież w RP nie ma tylu znakomitych piłkarzy jak Gotze czy inni. Ale taka jest prawda. Słabo grają i już. Przynajmniej poniżej naszych (kibiców) oczekiwań. Od nich się najwięcej wymaga.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

Haha kompromitacji PZPN-u ciąg dalszy :lol: Wstyd na całą Europę, na stadionie za 2 miliardy zł nie można rozegrać meczu, bo deszcz pada.

Najlepsza akcja z niedoszłego meczu: http://www.youtube.com/watch?v=eIlqwYM52kI

:lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kermitt »

Nie ma co pisać, po raz kolejny stajemy się pośmiewiskiem całej Europy. Współczuję wszystkim którzy wybrali się na mecz z dalekich stron. Na ich miejscu, wysłałbym jeszcze tym dziadom z PZPNu rachunki za autobusy, wyżywienie i butelki wódki na drogę powrotną. Wstyd !
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: sampam »

Po czyms takim juz nic nas nie powinno dziwic, 3 punkty dla gospodarzy rowniez:D
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: magneto86 »

Kolejna kompromitacja, nie zdziwię się jak jutro mecz się nie odbędzie i przegramy walkowerem
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: anett »

Witamy w POLSCE!!!

PZPN - Polski Związek Pływalni Narodowej. Stadion zalany, a kibice trzeźwi... ehhh
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: sampam »

Remis z Anglia po przyzwoitej grze to pewien niedosyt, ciekawe czy u siebie Wyspiarze tez beda murowac 90 minut dostep do swojej bramki?
Pasjonujaca jest ta nasza, "polska" grupa, bo ktoz by pomyslal, ze Ukraina bedzie tak kiepsko sobie radzic?
ODPOWIEDZ