Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Grzybek »

A teraz sie pochwale. Wracam dzis ze szkoły ( chodze do Cieszyna ) i na rynku siedzi Irek Jelen ! Podeszlismy z kolega i dał nam autograf, potem  powiedzieliśmy ze trzymamy kciuki w najblizszych meczach, ale powiedział że ma kontuzje i nie zagra:/ Hehe, ale miałem szczęscie :]
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lamatico »

Miałeś szczęście grzybek.

Ja miałem przyjemność przybić "piątke" kadrowiczowi Łukaszowi Gargule gdy to po meczu dziękowali kibicom za wsparcie.

Właśnei Gargułę widziałbym w wyjściowej jedenastce na Kazachatan, gdyż Krzynówek ma kontuzję a Łukasz grał ostatnio w klubie na tej pozycji. Gdyby jeszcze zagrał Radek Matusiak to by było cudownie bo współpraca pomiędzy tymi dwoma zawodnikami jest godna podziwu.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

a ja spotkałem ronalidinho jak kupował "magiczne" buty na stadionie  dziesięciolecia  :lol: :lol:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lamatico »

Ciekawe czemu trener Beenhaker tak wcześnie zdjął Lewandowskiego z boiska?
Moim zdaniem Lewandowski nie powinien znaleźć miejsca w tej reprezentacji. On gra na stoperze i dlatego na pomocy mu nie idzie niektórzy pewnie powiedzą a czemu zagrał nieźle ze Serbią? Według mnie ten meczu mu wyszedł i nic więcej jest słaby. Bąk już os kilku lat jest ostoją polskiej defensywy. Nasze boki obrony nie wyglądają za ciekawie szczególnie lewa strona, bo Bronowicki wczoraj był chyba wolniejszy odemnie. Na prawej stronie jest trochę lepiej, bo Golański gra nieźle. Jak wróci Baszczyński to będzie pewnym punktem jak zawsze.
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

matico pisze: Ciekawe czemu trener Beenhaker tak wcześnie zdjął Lewandowskiego z boiska?
Moim zdaniem Lewandowski nie powinien znaleźć miejsca w tej reprezentacji.
Cóź,widocznie Leo nie spodobała się gra Lewandowskiego :wink:
Widać że Mariusz nie był zbyt zadowolony z tego że musi opuścić boisko.
Co do jego gry w kadrze to zgadzam się.Jest przeciętnym piłkarzem,ale widać nie mamy lepszego na jego pozycje :roll:

Głupie straty piłki trzeba wyelimonować,mamy ich za dużo
! Wiem że od razu wszystkiego nie da się poprawić ale nad tym przydałoby się popracować.
Mimo wszystko brakuje Mirka Szymkowiaka,może i nie jest w najwyższej formie ale bez niego gra w środku pola nie wygląda dobrze.

No i ciekawe co z Irkiem Jeleniem :roll:

Oby w środę gra wyglądała lepiej.Portugalia to nie Kazachstan.

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: EL_CHINO »

Jak tak będą grali na śląskim z Portugalią, to znowu będą narzekać na śląskich kibiców, w tym zapewne i na mnie, ale bądź co bądź jestem optymistą, byleby coś strzelili, miejmy nadzieję, że ta pierwsza wygrana Benhakera jest początkiem passy zwycięstw ;)
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

Obawiam się że jeśli zagrają słabo i do tego dostaną lanie, to pewnie niektórzy "kibice" ich wygwizdają i znowu będzie gadka że:Nigdy więcej Reprezentcji na Śląskim i że skandaliczne zachowanie kibiców itp.

Zobaczymy jak będzie,jeszcze tylko 2 dni ech :wink: :smile:

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kielben »

no boje sie ze z Portugalią mozemy dostac sporo :P ale wierze w naszych chłopaków a jak juz sie chwalicie to i ja sie pochwale :D
byłem na meczu Polska-Finlandia w Bydgoszczy i tez przybiłem "piątke" Gargule i Dudkowi :D
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Grzybek »

Juz dziś mecz z Portugalią :] Ciekawe czy uda sie naszym ugrac choc remis. Fajnie by było jakby Żuraw wreszcie strzelił ( 13 miechów to juz kawał czasu ) Zobaczymy co pokaże C.Ronaldo który jest ostatnio w wysmienitej formie i strzela sporo bramek. No cóż 3mam kciuki i czekam na mecz :]
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Woo-cash »

Taaa...dostaniemy takie lanie ze sie w pale nie miesci...Jakos nie chce mi sie wierzyc chocby w remis... Nie oszukujmy sie w koncu to jest Portugalia a nie Kazachstan... z ktorym ledwo wygrali 1-0... Obstawiam 0-4 dla Portugalii :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Grzybek »

A jednak, ku zaskoczeniu wszystkich wygralismy ! Qrde zdzwiłiem sie i to bardzo oglądając tak świetnie grającą reprezentacje. Oby tak dalej.  :] :] :]
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Interfun3 »

o kurcze wiedziełem że może być rożnie w tym meczu ale chodziło mi o remis a nie o wygraną  Dla polaków należa sie gratulacje bo zagrali bardzo dobrze oby tak dalej i teraz szkoda tych straconych pkt :|
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

Chciałoby się powiedzieć:chwilo trwaj ! :wink:
Od dawna nie widziałam tak grającej Reprezentacji,grali po prostu fantastycznie.Mogliśmy wygrać z 3-0,ale to chyba nieważne :smile:.Mamy 3 punkty i to zdobyte w jakim stylu ! :smile:

Co do kibiców,to myśle że po tym meczu wszyscy,którzy byli przeciwni rozgrywaniu spotkań na Śląskim mogą dać sobie spokój :smile:
Atmosfera świetna,po prostu brak słów!
Pikniki troche marudziły że mamy siadać przynajmniej w moim sektorze,ale potem im się znudziło i przestali :wink:

Co do dopingu,wydaje mi się że jak na możliwości było ok.Wiadomo,nie da się zgrać ponad 40 tyś ludzi,ale chłopaki którzy mieli bębny robili kawał dobrej roboty :smile: Klaskanie w rytm wychodziło bardzo dobrze.
No i Hymn w końcówce pierwszej połowy mistrzostwo świata.Wszyscy równo śpiewali :smile:
Kto nie był niech żałuje :P
ZajEBIście :wink:

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lamatico »

No ja bym chciał być ale coż...

Ja po pierwszych 20 minutach przecierałem oczy ze zdumienia, to było niesamowite. Nasza reprezentacja ostatni taki mecz zagrała z Włochami towarzysko jakieś trzy lata temu.

Co do atmosfery to w Chorzowie była swietna. Przy takiej publiczności chce się grać a nie jak to miało miejsce w Bydgoszczy czy we Warszawie 0 dopingu wczoraj zagraliśmy 12 przeciwko 11 to było pikne.

Cała drużyna zagrała wyśmienicie oprócz... Rasiaka ja nie wiem co ci trenerzy w nim widzą on się mota. Co prawda miał asystę ale to był przypadek. W pamięci może utkwić ta sytuacja co było trzech naszych przeciw bramkarzowi Rocardo i Rasiak to tak spartolił że szkoda gadać ani to strzał ani podanie beznadziejnie. Na szczególne pochwały zasłużyli Ebi Smolarek za zaangarzowanie w grę i oczywiście 2 piękne bramki, Kuba Błaszczykowski za udane dryblingi to był jegoa najlepszy mecz jaki widziałem i dwójka bocznych obrońców Paweł Golański i Grzegorz Bronowicki. Ten pierwszy już nas przyzwyczaił do świetnej gry i byłem spokojny o jego postawę, martwił mnie Bronowicki, ale po tym jak założył siatkę Simao to grał ja Carlos.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: RoB »

matico pisze:

Co do atmosfery to w Chorzowie była swietna. Przy takiej publiczności chce się grać a nie jak to miało miejsce w Bydgoszczy czy we Warszawie 0 dopingu wczoraj zagraliśmy 12 przeciwko 11 to było pikne.
Zastanów się trochę. Co to są za kibice, którzy są ze swoją reprezentacją tylko wtedy gdy on wygrywa ? Co to są za kibice, którzy wygwizdują swoich reprezentantów trakcie meczu o nic, przed najważniejszym turniejem ? Co to są za kibice, którzy Kuszczaka w jednej z najcięższych chwil w karierze wygwizdują i wyśmiewają ? Co to jest za sztuka dopingować drużynę, która gra najlepszy mecz w ostatnich latach. Sztuka to pomóc drużynie kiedy nie idzie. Jeszcze co do wczorajszego meczu. Po kiego wała te ciągłe gwizdy na Portugalczyków ? Chwała za to, że nie wygwizdali swoich. Niestety mu sieli to sobie jakoś zrekompensować. A, że goście byli ok. 60% czasu gry przy piłce to wychodzi na to, że przez większość meczu były niczemu nie służące gwizdy. Niech nikt mi nie mówi, że to miało zdeprymować przeciwnika. 
we Warszawie 0 dopingu 

:lol2: :lol2: :lol2:
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

Zastanów się trochę. Co to są za kibice, którzy są ze swoją reprezentacją tylko wtedy gdy on wygrywa ? Co to są za kibice, którzy wygwizdują swoich reprezentantów trakcie meczu o nic, przed najważniejszym turniejem ? Co to są za kibice, którzy Kuszczaka w jednej z najcięższych chwil w karierze wygwizdują i wyśmiewają ? Co to jest za sztuka dopingować drużynę, która gra najlepszy mecz w ostatnich latach. Sztuka to pomóc drużynie kiedy nie idzie. Jeszcze co do wczorajszego meczu. Po kiego wała te ciągłe gwizdy na Portugalczyków ? Chwała za to, że nie wygwizdali swoich. Niestety mu sieli to sobie jakoś zrekompensować. A, że goście byli ok. 60% czasu gry przy piłce to wychodzi na to, że przez większość meczu były niczemu nie służące gwizdy. Niech nikt mi nie mówi, że to miało zdeprymować przeciwnika.
Co do meczu z Kolumbią to zachowanie niektórych kibiców nie było właściwe ok zgadzam sie,ale było wiele osób które śpiewały Nic sie nie stało Polacy nic się nie stało! Przynajmniej w moim sektorze.Wiadomo gwizdy i ole to przegięcie,ale wierz mi że nie cały stadion gwizdał itp.Więc prosze,nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego worka :smile:

Taak w środę przez większość meczu były gwizdy heh :smile:
W sobote o 1.50 jest powtórka obejrzyj sobie jeszcze raz,może jednak usłyszysz coś więcej niż gwizdy :lol2:

To ja Ci powiem że,tak to właśnie miało zdeprymować przeciwnika :smile:

Jeżeli w Warszawie czy gdziekolwiek będzie stadion który pomieści więcej niż 40 tyś. ludzi to jestem za tym aby tam rozgrywać mecze Reprezentacji.Jak narazie to Stadion Śląski może pomieścic najwięcej kibiców,a przecież chyba o to chodzi żeby mecze na żywo mogło zobaczyć jak najwięcej kibiców.

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Lamatico »

Dokładnie gdy jest atmosfera ludzie dopingują słychać 40 tys gardeł jak spiewają hymn to aż chce się grać a nie jakieś kameralne stadiony jak w Bydgoszczy czy Warszawie. W meczu z Portugalią było nas 12 przeciwko 11 to samo było zapewne gdy mieliśmy ten historyczny remis z Anglią.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nasir »

matico pisze: W meczu z Portugalią było nas 12 przeciwko 11 to samo było zapewne gdy mieliśmy ten historyczny remis z Anglią.
cos Ci sie chyba pomylilo...remis z Anglia to mielismy na Wembley, a tam raczej wielu naszych rodakow nie bylo. a w Chorzowie to ich 2:0 pojechalismy
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: RoB »

matico pisze: Dokładnie gdy jest atmosfera ludzie dopingują słychać 40 tys gardeł jak spiewają hymn to aż chce się grać a nie jakieś kameralne stadiony jak w Bydgoszczy czy Warszawie. W meczu z Portugalią było nas 12 przeciwko 11 to samo było zapewne gdy mieliśmy ten historyczny remis z Anglią.
Komu chce się grać ? Z tego co wiem to większość piłkarzy nie lubi tam grać. Jedynym atutem tego stadionu jest jego pojemność. Kiedy rozbudują stadiony w Krakowie i Poznaniu (może kiedyś w Warszawie) to pewnie Śląski odejdzie w odstawkę na długo. Acha… nie zawsze 40 tyś ludzi potrafi lepiej dopingować niż np. 15, chodzi tu głównie o równe śpiewanie co na Śląskim jest praktycznie niespotykane. Co to za doping kiedy połowa stadionu wygwizduje Portugalczyków, a druga śpiewa „Polska Biało-Czerwoni” ?

http://www.maxior.pl/?p=index&id=31465&20
Nie ma to jak prawdziwi kibice  :roll:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2006, 18:58 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

Z tego co wiem to Artur Boruc i Jacek Bąk nie lubią grać na Śląskim.Co do innych piłkarzy to nic mi o tym nie wiadomo.

Równe śpiewanie na Śląskim jest niespotykane bo po prostu jest niemożliwe.Chociaż w środę były momenty gdzie cały stadion śpiewał.
http://www.maxior.pl/?p=index&id=31465&20
Nie ma to jak prawdziwi kibice
Historia wciąż żywa?

Wnioskuje że jestes z Warszawy RoB :wink:

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: RoB »

Mka pisze: Historia wciąż żywa?
A nie ? We wtorek wygwizdany był Rasiak (nie pierwszy raz zresztą) a kilka miesięcy wcześniej cała reprezentacja.

A skąd jestem nie ma znaczenia bo wcale nie upieram się przy tym aby mecze repry były  w Warszawie. Jestem nawet (w tym momencie) za tym aby najważniejsze mecze były rozgrywane na śląskim. Ja tylko wskazuje na to, że dziwne i nie dobre rzeczy tam się dzieją.
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mka »

A nie ? We wtorek wygwizdany był Rasiak (nie pierwszy raz zresztą) a kilka miesięcy wcześniej cała reprezentacja.
Gwizdali chyba Ci,którzy piszą komentarze na onecie :wink:

A poważnie,to nie wiem dlaczego pikniki mają takie ciśnienie na Rasiaka.Można nie darzyć go sympatią,ale jest Reprezentantem Polski i Ci co gwizdali chyba nie potrafią tego zrozumieć.

Nie twierdze że na Stadionie Śląski jest najlepszy doping,najlepsi kibice itd. Ale tak jak mówię nie da się ogarnąć zachowania niektórych kibiców i dopingu przy takiej ilości ludzi.

Pozdrawiam
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Globus »

"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Zzzz »

Okazuje się, że niedługo "Żuraw" może zmienić klub. Menedżer Jerzy Kopiec ujawnił, że Polak ma szansę podpisać kontrakt z amerykańskim Los Angeles Galaxy, w którym występuje David Beckham. Sam Żurawski na ten temat milczy, ale nie zaprzecza, że chce odejść z Celticu Glasgow.

http://lodz.naszemiasto.pl/sport/779995.html
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nen »

Obecny skłąd na Euro praktycznie bez niespodzianek. Wkurza mnie nie powołanie Irka Jelenia przez Benhakera. Nasz najlepszy piłkaz na MŚ 06 widać że nie boi się wielkich turniejów. W Auxerre gra bardzo dobrze i przedewszystkim rególarnie. Wyleczył juz kontuzje i są plotki że Leo jednak sobie o nim przypomni jednak ja szzcerze nie wierze.
God protect me
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Dzonyy »

Ja widziałem gdzieś jak Leo się wypowiadał że Jeleń nie pasuje do jego koncepcji.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nen »

No właśnie ale pasuje do jego koncepcji Żuraw który w reprezentacji nie strzelił bramki chyba od półtorej roku. Jeleń to gość co ciągnie akcje do przodu a jak widzę Żurawia wracającego do drugiej linii i wycofującego piłkę do Boruca to mnie skręca.
God protect me
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ulis »

No to teraz apropos ostatniego postu Nen'a napisze, że obecnie nie widze reprezentacji Polski bez Maćka Żurawskiego :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

Beenhakker to sobie jaja z nas robi  :x Zamiast przyjechać na najważniejszy mecz sezonu polskiej ligi Wisła - Legia to ten woli sobie pooglądać Feyenoord - Roda :x Ja bym poszukał nowego selekcjonera i wywalił Leo jak najszybciej bo to jak on traktuje pracę u nas to jest skandal 
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: morgothbauglir »

Leo już jest teoretycznie wywalony. A skoro wiadomo że nie ma przyszłości, nie ma nowego kontratku to się z nas trochę ponabija. Formalnie nic mu nie możemy zrobić. Chyba że obsmarować dziadka w mediach, by nawet Feyenoord się wystraszył go zatrudnić...
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
ODPOWIEDZ