eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Castellazzi »

Dziś (30 lipca) zostały rozlosowane grupy eliminacyjne do Mś, które odbędą się w Brazylii.

EUROPA:

GRUPA A: Walia, Macedonia, Szkocja, BElgia, serbia, Chorwacja

GRUPA B: MAlta, Armenia, Bułgaria, Czechy, Dania, Włochy

GRUPA C: Kazachstan, Wyspy Owcze, Austria, Szwecja, Niemcy

GRUPA D: Andora, Estonia, Rumunia, irlandia, Węgry, Turcja, Holandia

GRUPA E: ISLANDIA, Cypr, Albania, Szwajcaria, Słowenia, Norwegia

GRUPA F: Luksemburg, Azerbejdżan, Irlandia Płn., Izrael, Rosja, Portugalia

GRUPA G: Lichtenstein, Łotwa, litwa, Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Grecja

GRUPA H: San Marino, Mołdawia, Polska, Ukraina, Czarnogóra, Anglia

GRUPA I: Finlandia, Gruzja, Białoruś, Francja, Hiszpania.


Jak widać jesteśmy w grupie H. Będziemy walczyć o awans z Ukrainą i Czarnogórą. Angla nas na pewno zdystansuje. Co do układu sił. Czarnogóra jest chyba najłatwiejszym rywalem z 2 koszyka. Jest to jednak zespół bardzo nie przewidywalny, bardzo dobrze prezentują się w el. Euro 2012.  Ukraina, współogranizator Euro 2012, więc sam ten fakt powoduje że może być ciekawie. Z Ukraińcami graliśmy w zeszłym roku. Padł wtedy bodajże remis 1-1. O San Marino i Mołdawi chyba nie warto wspominać :-P

Osobiście miałem nadzieję że trafimy na jakąś reprezentację gdzie jest piłkarz Interu, niestety nie udało się  :-|
w przyszłym roku z pewnością wybiorę się na jeden mecz kwalifikacyjny, pewnie z San Marino :-D.

Co Wy sądzicie o tych grupach i jak oceniacie szanse na awans naszych "Orłów"  :?:
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: FReeFonix »

Najciekawiej zapowiada sie grupa I i starcie Hiszpanii z Francja. Nie jestem pewny czy Anglia nas zdystansuje, jakos kiedys wygrali z nami tylko 2-1 na wlasnym terenie (pamietam do dzis jak Franek 'łowca bramek' im strzelił). Ogólnie jest szansa na awans. Prawdziwym pechem by było gdybysmy byli  w grupie z Francją i Hiszpanią.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: InterNH »

Ile drużyn wchodzi z grupy?
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Lamatico »

interista7 pisze: Czarnogóra jest chyba najłatwiejszym rywalem z 2 koszyka. Jest to jednak zespół bardzo nie przewidywalny, bardzo dobrze prezentują się w el. Euro 2012.  

Ja z koszyka 2 bałem się Francji i ... Czarnogóry. Ci drudzy to solidna drużyna, prezentująca naprawdę fajny piłkarski poziom. Kraj mały, ale silny, podobnie jak Urugwaj :P

Anglia? Pewnie jakieś punkty im urwiemy, bo odkąd gramy w eliminacjach i ja interesuję się piłką z faworytami mamy zdobycze.

Ja chciałem grupy śmierci z wyłączeniem Hiszpanii i Holandii. Dlaczego? Bo Polak to Polak ze słabym nie chce mu się biegać, na mocniejszych zawsze mobilizacja większa. Historia mnie tego nauczyła.
InterNH pisze: Ile drużyn wchodzi z grupy?
Zwycięzca grupy wychodzi i... 8 drużyn z najkorzystniejszym bilansem tj. wszystkim drużynom z 2 miejsc odliczane są punkty zdobyte z zespołem, który zajął ostatnie miejsce, oprócz grypy I. Na tej podstawie jeden odrzucany i losowane baraże mecz+rewanż.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 23:04 przez Lamatico, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: IlCapitano »

Smuda się nikogo nie obawia bo wie, że za rok już nie będzie selekcjonerem.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Dzonyy »

Dobra grupa nam się trafiła. Mamy pewne 2 pkt. bo z San Marino przegrać nie powinni.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Klinsi64

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Klinsi64 »

Anglia poza zasięgiem,reszta stawki wyrównana (oczywiście oprócz San Marino) nawet z Mołdawią można punkty stracić,Euro 2012 pokaże na co możemy liczyć w przyszłości...:)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Blablarzynca »

Z naszym "miszczowskim" trenerem na ławce maksimum 4 miejsce nas czeka.
all in the game, yo, all in the game
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Rustin »

Mam nadzieję, że do czasu tych eliminacji Smuda nie będzie już selekcjonerem. To nie jest reprezentacja, z którą się identyfikuję i szedłbym na jej mecz. Jeśli będą w niej grali znajomi Smudy i ludzie, którzy są w niej tylko dlatego, że Niemcy czy inny kraj ich nie chce, to ja dziękuję i nie chcę na to nawet patrzeć. Kiedyś oglądałem każdy mecz Polaków, teraz nie pamiętam, kiedy widziałem ostatni.
Kto ma gówno w głowie, ten i gówno powie
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: pewny »

grupa jest oki...

Ronaldo podczas losowania w ostatniej chwili wylosował nam Anglie zamiast Hiszpanii, myśle ze to duży plus dla nas  za tak szczęsliwy traf... :) szykuje sie dobre starcie z Anglią...
Ostatnio zmieniony 8 sie 2011, 19:28 przez pewny, łącznie zmieniany 1 raz.
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
qjaf

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: qjaf »

Na dzien dzisiejszy jestesmy bez szans. Wiadomo niemal na 100%, ze walczymy tylko o baraze.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: piotrek7 »

Argentyna - Boliwia 1-1 w eliminacjach i znowu zaczyna się robić gorąco. A już we wtorek wyjazdowe spotkanie z Kolumbią i jeśli tam będzie porażka to może być niewesoło.  Całe szczęście (dla Argentyny), że pewny udział w MŚ ma Brazylia.
Meczu nie oglądałem (z oczywistych względów: KS PZPN - Włochy), ale obecność Alvareza w wyjściowym składzie kosztem Lavezziego można uznać za nieśmieszny żart.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: eliminacje MŚ 2014 w Brazylii

Post autor: Kusy »

Wczoraj festiwal strzelecki urządził sobie Suarez który strzelił cztery bramki! Urugwaj -Chile 4-0.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... IYcuo0pnUs

"Chile, osłabione brakiem pięciu podstawowych piłkarzy, których selekcjoner Claudio Borghi wyrzucił ze zgrupowania za picie alkoholu, nie było w stanie nawiązać walki z mistrzem Ameryki Południowej."  :lol2:
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
ODPOWIEDZ