Euro 2016

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Euro 2016

Post autor: miniu86 »

Najpierw Shaqiri, teraz Quaresma. To się nie dzieje :D:D:D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Po tym meczu jestem gotow uwierzyc w absolutnie wszystko. Natomiast jak wyjasnic to, ze pieknie grajaca Chorwacja nagle zamienia sie w druzyne b-klasy, no tu juz potrzeba Sherlocka Holmesa.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Euro 2016

Post autor: interfann »

bardzo dziwne te mistrzostwa są. Raz pięknie ktoś zagra aby później pokazać taką kupę, że oczy bolą. Może to Polsce pomoże aby przejść do 1/2 finału. Boże dopomóż!
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Euro 2016

Post autor: Nen »

Portugalia zagrała, na najwyższym swoim poziomie, Chorwacja poniżej własnej średniej. Dla nas zdecydowanie lepiej, ale nie wolno lekceważyc Portugalii. Jeden błysk Ronaldo i trzebabędzie gonić wynik, a to nam średnio wychodzi.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Euro 2016

Post autor: Claudio »

Z Chorwacją nie mielibyśmy za wiele do powiedzenia. Dużo lepsza drużyna. Ale! Gramy z Portugalią, która gra strasznie nierówno, a w obronie wręcz chaotycznie popełniając dziecinne błędy. Przy zmasowanej defensywie rywala Portugalczycy się gubią. Oni potrzebują miejsca. W walce o półfinał trafiliśmy bardzo dobrze. Tylko trzeba to wykorzystać. Jak się nie uda to trudno. Chłopaki już są zwycięzcami. "Najlepsza 8 w Europie" to brzmi dumnie.
Plusem w przypadku awansu jest dodatkowy dzień odpoczynku.
Pojedynek Lewandowski vs C.Ronaldo zapowiada się fascynująco nie tylko dla polskiego czy portugalskiego kibica. W końcu najlepsi piłkarze Europy (2 i 4 w rankingu Fifa ;) )
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2016

Post autor: Stachoo »

claudio86 pisze:Z Chorwacją nie mielibyśmy za wiele do powiedzenia.
Wiesz, to samo powtarzała spora grupa ludzi przed meczem z Szwajcarią. Polacy jednak potrafią zaskoczyć.
claudio86 pisze: Plusem w przypadku awansu jest dodatkowy dzień odpoczynku.
Dlaczego jeden dodatkowy dzień odpoczynku? Graliśmy przecież mecz w ten sam dzień, więc mamy tyle samo odpoczynku co Portugalia. No może 5 godzin, więcej niż oni.
claudio86 pisze: Pojedynek Lewandowski vs C.Ronaldo zapowiada się fascynująco nie tylko dla polskiego czy portugalskiego kibica. W końcu najlepsi piłkarze Europy (2 i 4 w rankingu Fifa ;) )
Oby Robert wreszcie pokazał to, co pokazuje w Niemczech. Niestety na chwilę obecną nie błyszczy tak jak powinien. Niestety po nim oczekuje się goli, a tego niestety nie ma, co nie zmienia faktu, że sama jego obecność korzyści przynosi.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: hQ »

Piter, nie zgodzę się z kilkoma kwestiami. Przede wszystkim Kuba powinien zostać do końca, bo mega pewnie wykonuje karne. Po drugie, kolejny raz ktoś pisze, że zastąpiłby Mączyńskiego Zielińskim. Cholera, Zielu nie zagrał dobrego meczu w kadrze od spotkania z Danią 3 lata temu, z Ukrainą wypadł beznadziejnie. Mączyński przebiegł ponad 13km w tym spotkaniu, bardzo dużo pracował. Może w ofensywie jest klasę gorszy od Ziela, ale w obronie i pod względem mentalnym bije na głowę zawodnika Empoli. Nie zgodzę się również z oceną Lewandowskiego. W pierwszej połowie był beznadziejny, w drugiej trochę lepiej. Miał cholernie ciężko i Szwajcarzy powinni kończyć mecz w 10 po faulu na nim, ale jak przypominam sobie jego decyzje i przyjęcia piłki, to wyglądało to słabo. Za bardzo grał z tyłu, co widać choćby przy naszej bramce, nie było go w polu karnym.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

Jedynym zawodnikiem do zmiany w wyjściowej jedenastce jest Milik nie Mączyński.Myślę od początku z Portugalią powinien zagrać Stępiński bo może on zacznie wykorzystywać sytuacje,które stwarzają Milikowi koledzy.

To prawda,że Kuba osłabł(nie tylko on ),ale my nie mamy godnego zmiennika dla Niego.Bo Peszko to nie jest równorzędna alternatywa.

Obawiałem się tych karnych i w ogóle nie wierzyłem w awans.Co do meczu z Portugalią to musimy zagrać z nimi jak z Niemcami bo jak nie to będzie to koniec Euro.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Euro 2016

Post autor: Claudio »

Stachoo

No ja jednak dawałem 50/50 ze Szwajcarami. Z CHorwacją by było ok 70-30. Z Portugalią 55-45 na korzyść Portugalii, ale wierzę, że awansujemy.
Poza tym napisałem "w przypadku awansu" czyli awansu do półfinału.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Nie wiem jaki cudem Irlandia prowadziła z Francją, ale patrząc na drugą połowę to Francuzi prezentowali się prawie jak bogowie w tym meczu. Dobre widowisko i podtrzymuje zdanie, że Francja będzie ekstremalnie trudna do zatrzymania przez kogokolwiek.

Co do wczorajszego meczu Polaków, to napiszę coś niepopularnego, ale uważam, że awansował zespół zdecydowanie słabszy z przebiegu meczu. Ja rozumiem, że brakło prądu, ale Polacy dali się ekstremalnie zdominować i nie wiem czy Nawałka nie widział tego, że ta bramka na 1-1 to kwestia minut. Czekanie ze zmianami do dogrywki było dla mnie nie zrozumiane, bo brakowało świeżości i rozumiem, że nie ma ławki, ale nie wierzę, że dwie zmiany w 70 minucie nie dałyby wygranej, a tak to trzeba było liczyć na loterię, która się do nas uśmiechnęła. Oczywiście i tak gratulacje dla Polaków i liczę, że będzie to TOP4 minimum.

Natomiast Portugalia i Chorwacja uznała, że skoro dali kibicom świetne widowiska w meczach z Węgrami i Hiszpanią to teraz na złość każą się kibicom wynudzić ekstremalnie. Ich mecz to był jakiś koszmar do oglądania, nie wiem jak można taki poziom zaprezentować w meczu o stawkę.Liczę, że Portugalii skończył się już limit szczęścia i w końcu pojadą do domu bo grając taki piach jakby byli w TOP4 to byłaby to obraza dla tego turnieju, który i tak nie rozpieszcza.

Dzisiaj jeszcze awans Niemców i Belgii się szykuje, chociaż nie ukrywam, że liczę, że chociaż jeden zespół z duetu Słowacja Węgry sprawi niespodziankę.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2016

Post autor: Stachoo »

claudio86 pisze: Poza tym napisałem "w przypadku awansu" czyli awansu do półfinału.
A masz rację - wybacz, moje niedopatrzenie :)

To rzeczywiście, niby 1 dzień, ale ma duży wpływ na przebieg gry i miało to miejsce w starciu ze Szwajcarami, którzy mieli 48 godzin odpoczynku więcej i wyszło to w dogrywce.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Wlosi znowu zamkneli usta niedowiarkom. Kapitalny mecz. Oczywiscie Hiszpania nie byla soba do konca, ale kto jest na tym Euro?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Skończył się właśnie jeden z moich ulubionych meczów w historii piłki narodowej. Moja ulubiona repra ograła najbardziej nielubianą i to w świetnym, bardzo włoskim stylu (a i mogło się skończyć wyżej). Może to i już nie jest Hiszpania 2008-2012, ale i tak czapki z głów przed Conte, bo kadra Włoch na papierze wyglądała niepoważnie, znacznie gorzej od hiszpańskiej, a jeszcze Candreva wypadł. Hiszpania nawet nie pierdnęła, bardzo chłodna zemsta za finał cztery lata temu. Nie wiem jak to działa, że to działa, ale to działa.

Finał turnieju już w sobotę.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Najlepsze pokolenie Anglikow przy najgorszym Wlochow wygladalo jak zdezelowany Rover przy nowym Maserati.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Chuj z Włochami (gratulacje i cieszę się z ich awansu), ale ISLANDIA tworzy historię. Niech ten piękny sen Islandczyków trwa do finału, najlepiej z Polakami...

Mój cichy faworyt i czarny koń zamiótł równo, bo wyjście z grupy było już niespodzianką, ale pokonanie Anglików i bardzo dobry mecz w ich wykonaniu naprawdę zasługuje na wielkie brawa...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Brexit pajace xD Kolejny rewelacyjny turniej w wykonaniu Anglii, nie pamiętam który to już z rzędu xD

27 czerwca 2016 roku zostanie zapamiętany jako jeden z najładniejszych dni w historii piłki. Kocham Islandię, będę im kibicował w każdym meczu tych mistrzostw, jaki jeszcze będą mieli okazję rozegrać, nawet jakby mieli grać z Włochami.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: Imrahil »

Angole regularnie się kompromitują. Jak mają mieć mocną reprezentację jeśli ich liga zdominowana jest przez kolorowych?! A sami brytole czują się zbyt dumnie by grać w śmiesznej Serie A czy Bundeslidze.
Szacunek dla Islandczyków. Podziwiam.

Wcześniej Italia pokazała moc i, tak jak Niemcy, zaczynają się rozpędzać i grać na wyższym biegu. Hiszpanie ciągle lewitują w świecie tikitaki i tragicznej dla oka taktyki. Ludzie już mają jej dość i dobrze, że tak szybko odpadli z turnieju.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Euro 2016

Post autor: Nen »

Mam bekę z Anglii niemiłosierną, bo sami sobie są winni takich kompromitacji. Grają ten swój durny puchar ligi w sezonie (co to w ogóle jest?), grają w święta, a niektórzy chcieliby jeszcze w USA w sierpniu miniturniej grać. Potem dziwią się, że ich zespoły zbierają oklep w LM i LE, a reprezentacja wygląda pociesznie na tle Islandii.
Oczywiście, że nie jest to jedyna przyczyna, Pelle, Hazard, De Bruyne, Payet też grają w PL, a wyglądają bardzo dobrze (świetnie) motorycznie na tym turnieju - przede wszystkim Hodgson od dawna nie powinien prowadzić tego zespołu.

Co do Włoch, ręce same składają się do oklasków, Giacchierini zamknął mi papę po raz kolejny.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

Kiedyś Hiszpanie też mieli świetnych zawodników,kluby wygrywały LM,ale reprezentacja zawodziła.Zmieniło się to gdy część zawodników zaczęła zmieniać lige hiszpańską na inne ligi europejskie.Może to jest właśnie jeden z powodów dlaczego Anglicy zawodzą na każdym turnieju.

Myślę,że kolejną przyczyną postawy angoli jest presja.Zawsze mówią,przed każdym turniejem ,że mają reprezentację,która w końcu coś osiągnie.Oczekiwania są ogromne a ciągła presja,którą na sobie mają grając w lidze,sprawia,że w końcu pękają na turniejach.Czyli brak przygotowania mentalnego.

Kiedyś chcieli zlikwidować Puchar Ligi i wprowadzić dwutygodniową przerwe w rozgrywkach(Ferguson to CHYBA zaproponował jeśli dobrze pamiętam),żeby piłkarze grali mniej,ale pomysł upadał.

No i ostatnia sprawa jak stado wilków dowodzonych jest przez barana to nie ma się co dziwić ,że się kompromitują.Dla mnie Hodgson,McClaren czy SG Erikson to są trenerzy dobrzy na fulham,midlesbrough,twente a nie na drużyne narodową
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Euro 2016

Post autor: sempre_fci »

Ten skład nie przestaje zaskakiwać...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: ZnawcaCalcio »

Lopez87 pisze:Kiedyś Hiszpanie też mieli świetnych zawodników,kluby wygrywały LM,ale reprezentacja zawodziła.Zmieniło się to gdy część zawodników zaczęła zmieniać lige hiszpańską na inne ligi europejskie.Może to jest właśnie jeden z powodów dlaczego Anglicy zawodzą na każdym turnieju.

Myślę,że kolejną przyczyną postawy angoli jest presja.Zawsze mówią,przed każdym turniejem ,że mają reprezentację,która w końcu coś osiągnie.Oczekiwania są ogromne a ciągła presja,którą na sobie mają grając w lidze,sprawia,że w końcu pękają na turniejach.Czyli brak przygotowania mentalnego.

Kiedyś chcieli zlikwidować Puchar Ligi i wprowadzić dwutygodniową przerwe w rozgrywkach(Ferguson to CHYBA zaproponował jeśli dobrze pamiętam),żeby piłkarze grali mniej,ale pomysł upadał.

No i ostatnia sprawa jak stado wilków dowodzonych jest przez barana to nie ma się co dziwić ,że się kompromitują.Dla mnie Hodgson,McClaren czy SG Erikson to są trenerzy dobrzy na fulham,midlesbrough,twente a nie na drużyne narodową
Nie zgodzę się z tobą jeżeli chodzi o presję. Na MŚ 2014 nikt nic od nich nie oczekiwał i tak jak wszyscy przewidywali, nie wyszli z grupy. I Eriksson przewyższa o kilka klas Hodgsona czy McClarena...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

IM99 pisze:
Lopez87 pisze:Kiedyś Hiszpanie też mieli świetnych zawodników,kluby wygrywały LM,ale reprezentacja zawodziła.Zmieniło się to gdy część zawodników zaczęła zmieniać lige hiszpańską na inne ligi europejskie.Może to jest właśnie jeden z powodów dlaczego Anglicy zawodzą na każdym turnieju.

Myślę,że kolejną przyczyną postawy angoli jest presja.Zawsze mówią,przed każdym turniejem ,że mają reprezentację,która w końcu coś osiągnie.Oczekiwania są ogromne a ciągła presja,którą na sobie mają grając w lidze,sprawia,że w końcu pękają na turniejach.Czyli brak przygotowania mentalnego.

Kiedyś chcieli zlikwidować Puchar Ligi i wprowadzić dwutygodniową przerwe w rozgrywkach(Ferguson to CHYBA zaproponował jeśli dobrze pamiętam),żeby piłkarze grali mniej,ale pomysł upadał.

No i ostatnia sprawa jak stado wilków dowodzonych jest przez barana to nie ma się co dziwić ,że się kompromitują.Dla mnie Hodgson,McClaren czy SG Erikson to są trenerzy dobrzy na fulham,midlesbrough,twente a nie na drużyne narodową
Nie zgodzę się z tobą jeżeli chodzi o presję. Na MŚ 2014 nikt nic od nich nie oczekiwał i tak jak wszyscy przewidywali, nie wyszli z grupy. I Eriksson przewyższa o kilka klas Hodgsona czy McClarena...
Nie chodziło mi o porównanie ich ze sobą,ale o to,że jednak to nie są trenerzy na miare kadry narodowej.No,ale słysząc nazwiska pojawiające jako ewentualni następcy hodgsona ten stan rzeczy znowu się utrzyma
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Ponizszy wpis bedzie zdecydowanie antypolski zatem uprasza sie o wylewanie nieczystosci w moim kierunku:)

Nie wiem od czego zaczac. Najprosciej bedzie jak pogratuluje Blaszczykowskiemu, ktory moim zdaniem gral najfajniej przez caly turniej, zadajac klam twierdzeniu, jakoby lawkowicz w klubie nie powinien grac w reprezentacji. Gral dla mnie lepiej niż Lewandowski.
Jestem takze zadowolony z postawy Glika, a wlasciwie calej defensywy. Polska na turnieju grala dosc, hmm, prymitywny futbol. Taki "grecki", ale bardzo wymierny. Murarka i dzida na Lewego - zgranie glowa - szybkie zdobycie pola gry. Nie poznali sie na tym ani Szwajcarzy ani Portugalczycy. Zachodze w glowe na czym polega geniusz tego schematu:)
Nawalka wykorzystal do maksimum material pilkarski, a trafil mu się faktycznie najlepszy od wieeelu lat. No ale musze być obiektywny i powiedziec, ze tez przeciwnicy w grupie (poza Niemcami pod forma) nie postawili szczególnie ciezkich warunkow. Podkreslam, ze Polska grala dobrze, ale niejednokrotnie miałem wrazenie, ze wygladamy tak mocno na tle rywala w "nie najlepszej" formie. Pomogla, i to bezdyskusyjnie, dogodna drabinka turniejowa.
Grupe w eliminacjach do MS w Rosji mamy naprawde przyjemna, wiec wydaje się, ze za 2 lata bez problemu zameldujemy się u naszych sąsiadów.

Aha, zdecydowanie jestem zwolennikiem powrotu stalej formuly Euro. Hmm czy UEFA tez nie jest przekonana do tego i dlatego nie przyznaje medali za półfinały ME?:D
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: ZnawcaCalcio »

UEFA w przeciwieństwie do FIFY nie organizuje meczów o 3 miejsce. Przykład LM i Klubowych Mistrzostw Świata. Przegrani półfinaliści ME automatycznie dostają brązowy medal
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

IM99 pisze:UEFA w przeciwieństwie do FIFY nie organizuje meczów o 3 miejsce. Przykład LM i Klubowych Mistrzostw Świata. Przegrani półfinaliści ME automatycznie dostają brązowy medal
"Czterdzieści złotych medali otrzymają zwycięzcy finałowego meczu. Czterdzieści srebrnych medali otrzyma drużyna przegrana. Dodatkowe medale nie będą wręczane."

To juz nieaktualne. I nie dziwie sie :P
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Euro 2016

Post autor: Odet »

No i koniec histerii :)

Trochę, szkoda, bo Portugalia to żaden gigant, tylko kilku chaotycznych piłkarzy z jedną primabaleriną.

Jedyne moje zastrzeżenia mam do pana trenera z reklamy Play:
- trudno awansować, jak od 33 min czeka się na karne :)
- zmiany ala trenejro Mancini, czyli czekamy na koniec meczu, jak Nawałka nie był pewny ławki, to mógł wziąć do Francji 15 piłkarzy maxxxx
- No Cojones panie Nawałka, szkoda że nie zaryzykował i zamiast Jodłowca nie wprowadził Zielińskiego, dla mnie obojętne czy przegrać w karnych czy normalnie, ważne żeby awansować,
- gdyby jednak wszedł Zieliński, Lewy nie musiałby rozgrywać, byłby tam gdzie jest zabójczy (patrz pierwsza bramka), czyli na polu karnym
- słabe rogi w naszym wykonaniu, czyżby trener nie wiedział, że w Portugalii raptem 3 piłkarzy dobrze gra głową??
- nie lubię van Galla, ale na MŚ zmienił bramkarza na karne, do końca myślałem, ze trener z Play zaryzykuje i na karne zmieni Fabiańskiego (któremu jak widzieliśmy obrona karnych wyjątkowo nie szła, prawie zawsze lot w drugą stronę)
- no i ostatnia, najważniejsza rzecz, ćwierćfinał ME to powinna być wojna, skoro Nawałka wzoruje się na włoskich trenerach, powinien nauczyć piłkarzy kilku "prowokacyjnych" zwrotów po portugalsku, tak żeby nasi na każdym kroku wkur... Portugalczyków, a oni przybijają sobie piątki z Pepe...

Cóż teraz Włochy.
Forza Italia !!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Euro 2016

Post autor: Nen »

Za mało cynizmu, nie zabawiliśmy się z Portugalią prowadząc, powinniśmy ich wciągać i kontrować, a my wciąż, daremnie, rozgrywaliśmy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Nie wiem czy to bylo wczesniej ustalone czy nie, ale Polacy ostatnie 3 mecze na Euro zaczynali z grubej rury:
1. Polska Ukraina - niewykorzystana patelnia Lewego
2. Polska Szwajcaria - niewykorzystana patelnia Milika
3. Polska Portugalia - w koncu bramka Lewego

Kazda z tych sytuacji byla na poczatku meczu. Czy taktyka polegala na tym aby jak najszybciej ugryzc przeciwnika? Czy moze tak po prostu wyszlo? Rzeczywiscie nie bylo potem za bardzo pomyslu na bardziej blyskotliwe rozegranie, ale tez nie powinnismy za bardzo sie dziwic, bo wsrod bialoczerwonych zbyt wielu takich grajkow nie ma.

Tak w ogole zwrocilbym uwage na noty jakie otrzymywali pilkarze po meczach. Serwisy zagraniczne wystawialy niejednokrotnie zupelnie inne oceny niz polskie. To oni byli slepi czy nasi? :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Jakkolwiek po raz chyba pierwszy w życiu odczułem jakąś sympatię do polskiej kadry, to umówmy się, że taka drużyna w półfinale ME to nie byłby poważny widok. Z Portugalią zresztą nie jest inaczej. Spotkały się wczoraj dwie drużyny, których przygoda z turniejem powinna zakończyć się najpóźniej w ćwierćfinale, żeby nie powiedzieć w 1/8. Emocje emocjami, ale tak piłkarsko to ten mecz był po prostu fatalny.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Euro 2016

Post autor: Klinsi64 »

praktycznie każde nasze wyjście do przodu stwarzało mniejsze lub większe zagrożenie pod bramką Portugalii,dlatego można mieć wielkie pretensje o tak asekuracyjną grę,sam wynik na Euro,co by nie pisać o poziomie turnieju,to duży sukces dla kraju którego pucharowicze dostają bęcki od amatorów...
ODPOWIEDZ