Euro 2016

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

Szkoda,że Milik nie trafił chociaż w jednej sytuacji,które miał.Wygrana cieszyłaby bardziej niż awans.

Patrząc na naszych potencjalnych rywali to lepiej dla nas byłoby zająć drugie miejsce w grupie i grać z francją bo nie są w wybitnej formie(z resztą kto jest?)niż wygrać grupe i grać ze szwajcarią czy rumunią.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2016

Post autor: Stachoo »

Lopez87 pisze: Patrząc na naszych potencjalnych rywali to lepiej dla nas byłoby zająć drugie miejsce w grupie i grać z francją bo nie są w wybitnej formie(z resztą kto jest?)niż wygrać grupe i grać ze szwajcarią czy rumunią.
Jeśli zajęlibyśmy 2 miejsce w grupie, to żeby grać z Francją oni też musieliby zająć drugie miejsce.

Drugie miejsce w naszej grupie, gra z drugim miejscem w grupie Francji.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Lopez87 pisze: Patrząc na naszych potencjalnych rywali to lepiej dla nas byłoby zająć drugie miejsce w grupie i grać z francją bo nie są w wybitnej formie(z resztą kto jest?)niż wygrać grupe i grać ze szwajcarią czy rumunią.
Lopez bez obrazy, ale chyba za dużo łyknąłeś po sukcesie Polaków. Jakby na to nie patrzeć Rumunia przegrała z Francją, Francja ma na koncie 2 zwycięstwa, gospodarzom pomagają ściany w każdym turnieju więc nic nie wskazuje na to, aby w tym miało być inaczej. Jeżeli z kimś Polacy są skazani na pożarcie to wg mnie właśnie z gospodarzami i to nie dlatego, że jesteśmy słabi, ale jakoś nie wyobrażam sobie aby Francja nie doszła minimum do półfinału nie ważne w jakim stylu tak po prostu będzie.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Kto by się spodziewał przed turniejem, że drugim zespołem, który zamelduje się w fazie pucharowej będą Włosi i to dzięki błyskowi Edera. Mecz to 100% szachy, Szwecja starała się przed 70 minut, ale brakowało umiejętności, a Włosi w ostatnie 10 minut stworzyli 3 świetne okazje i jedną wykorzystali, grając po swojemu angażując jak najmniej sił.

Czy to jest zespół, który może powalczyć o bardzo dużo w tym turnieju to ciężko powiedzieć bo brakuje siły ofensywnej, ale w tyle zorganizowani są perfekcyjnie i pokonali już Belgię i jakby nie było niewygodną dla wielu Szwecję więc zobaczymy. Do tego mają mecz mniej w turnieju bo każdy zespół na mecz z Irlandią wystawiłby drugi skład, a znając Włochów to jakby mogli wystawiliby i 5 skład:)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Wygląda to sensownie. Włochom będzie bardzo ciężko nie polec z kimś z trójki faworytów, natomiast wydaje się, że nie powinni odpaść kompromitując się z jaką słabą/przeciętną drużyną jak na dwóch ostatnich MŚ, z kolei z jakimiś Angliami czy Portugaliami łatwo nie będzie, ale mogą dać radę, skoro dali z Belgią. To dość zaskakujące prognozy jak na skład personalny, który moim zdaniem jest fatalny, poza obroną oczywiście. Nie mam pełnego zaufania do Conte, bo jego Juventus w LM był koszmarny, ale póki co ładnie to ogarnia. Szwecja nie była dzisiaj w stanie nawet pierdnąć.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

W 1/8 przyjdzie czas na weryfikacje. Wlosi duzego pola manewru nie maja. W pilkarskim cwaniactwie jednak sa wciaz wysoko notowani, wiec kto wie. Mozna tylko gdybac co by bylo z Verrattim w srodku.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Chorwaccy kibice wykazali się niebywałą głupotą, bo nie wiem jak to inaczej nazwać (jeżeli relacje są prawdziwe) to udało im się na tyle zdekoncentrować swoich piłkarzy, że zremisowali wygrany mecz. Naprawdę jestem ciekawy dlaczego tak się sprawy potoczyły bo nie bardzo wiem co było przyczyną, bo na pewno nie wynik, ani czeskie prowokacje.Dla mnie to wygląda jak po prostu ekstremalna głupota, szczególnie wiedząc, że Rosji już pogrożono palcem, więc Chorwaci powinni wylecieć z turnieju za głupotę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

kachol pisze:Chorwaccy kibice wykazali się niebywałą głupotą, bo nie wiem jak to inaczej nazwać (jeżeli relacje są prawdziwe) to udało im się na tyle zdekoncentrować swoich piłkarzy, że zremisowali wygrany mecz. Naprawdę jestem ciekawy dlaczego tak się sprawy potoczyły bo nie bardzo wiem co było przyczyną, bo na pewno nie wynik, ani czeskie prowokacje.Dla mnie to wygląda jak po prostu ekstremalna głupota, szczególnie wiedząc, że Rosji już pogrożono palcem, więc Chorwaci powinni wylecieć z turnieju za głupotę.
Wiadomo nie od dziś, że gdyby Europa była ludzkim organizmem, to Bałkany stanowiłyby jej układ wydalniczy, ale myślałem, że Chorwaci są trochę bardziej cywilizowani od paczki swoich sąsiadów z południowego wschodu. Łel.

Ogólnie z góry obejmowałbym specjalnym nadzorem mecze wszystkich drużyn z krajów leżących na wschód i południowy wschód od linii granicznej wyznaczanej przez Polskę, Słowację, Węgry, Austrię i Włochy. Sporo tam bydełka na trybunach.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: hQ »

Jest podział wśród kibiców Chorwacji. Jedni to kibice zespołu, drudzy to ludzie, dla których porażki będą sukcesem. Wszystkiemu winny jest związek chorwacki, który kręci mega lody, tam jest mega smród w ich piłce. Dzisiaj nawet była bójka między tymi dwiema grupami. Więcej poczytajcie sobie na weszło.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Euro 2016

Post autor: Nen »

Jest taka zasada, że swoje brudy zostawia się w swoim domu, a nie zabiera w gości.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Euro 2016

Post autor: sampam »

Nen pisze:Jest taka zasada, że swoje brudy zostawia się w swoim domu, a nie zabiera w gości.
Nawiazales tym tez do sytuacji politycznej Polski? :P
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

kachol pisze:
Lopez87 pisze: Patrząc na naszych potencjalnych rywali to lepiej dla nas byłoby zająć drugie miejsce w grupie i grać z francją bo nie są w wybitnej formie(z resztą kto jest?)niż wygrać grupe i grać ze szwajcarią czy rumunią.
Lopez bez obrazy, ale chyba za dużo łyknąłeś po sukcesie Polaków. Jakby na to nie patrzeć Rumunia przegrała z Francją, Francja ma na koncie 2 zwycięstwa, gospodarzom pomagają ściany w każdym turnieju więc nic nie wskazuje na to, aby w tym miało być inaczej. Jeżeli z kimś Polacy są skazani na pożarcie to wg mnie właśnie z gospodarzami i to nie dlatego, że jesteśmy słabi, ale jakoś nie wyobrażam sobie aby Francja nie doszła minimum do półfinału nie ważne w jakim stylu tak po prostu będzie.
Na "naszym"Euro jakoś nikt nam nie pomagał:P Francuzów nasi by na pewno nie zlekceważyli co do Rumunów lub Szwajcarów mam lekkie obawy.

Nie chciałbym,żeby drużyny odpadały z euro czy jakiegoś innego turnieju przez głupote swoich kibiców.

Swoją drogą to "dobrze"zabezpieczone jest to euro,skoro im się udało wnieść to co zobaczyliśmy na murawie
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Lopez87 pisze:
kachol pisze:
Lopez87 pisze: Patrząc na naszych potencjalnych rywali to lepiej dla nas byłoby zająć drugie miejsce w grupie i grać z francją bo nie są w wybitnej formie(z resztą kto jest?)niż wygrać grupe i grać ze szwajcarią czy rumunią.
Lopez bez obrazy, ale chyba za dużo łyknąłeś po sukcesie Polaków. Jakby na to nie patrzeć Rumunia przegrała z Francją, Francja ma na koncie 2 zwycięstwa, gospodarzom pomagają ściany w każdym turnieju więc nic nie wskazuje na to, aby w tym miało być inaczej. Jeżeli z kimś Polacy są skazani na pożarcie to wg mnie właśnie z gospodarzami i to nie dlatego, że jesteśmy słabi, ale jakoś nie wyobrażam sobie aby Francja nie doszła minimum do półfinału nie ważne w jakim stylu tak po prostu będzie.
Na "naszym"Euro jakoś nikt nam nie pomagał:P Francuzów nasi by na pewno nie zlekceważyli co do Rumunów lub Szwajcarów mam lekkie obawy.
Nasi nie mogą nikogo zlekceważyć, bo to, że udało się w końcu po 30 latach nie skompromitować w turnieju nie oznacza, że nagle staliśmy się potęgą. Wciąż jesteśmy zespołem, którego każdy może ograć i nawet jak nie zlekceważymy Rumunów czy Szwajcarów to możemy z nimi przegrać. Nam nikt nie pomagał bo nie było jak, musieli by dostać przywilej zaczynania meczy ze stanu 3-0 i to też nie gwarantowałoby wygrania na euro2012.

Co do Francji to podtrzymuje swoje zdanie i jeszcze do tego obawiałbym czy nie spaliłby naszych stres, bo jednak gra przeciwko gospodarzom nie jest wygodna. Wiadomo, że jak uda się przejść 1/8 to będzie trzeba grać już z topowymi drużynami, ale jakoś tą Francję to chciałbym jak najpóźniej, bo uważam, że są w stanie zajść daleko, a wydaje mi się, że to byłby dla nas najtrudniejszy rywal.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Cholerni Węgrze popsuli mi nastrój, bo nie wiele brakowało, żeby Islandia wygrała, ale liczę, że może jeszcze im się uda, szczególnie, że w ostatniej minucie mieli wymarzoną okazję, aby strzelić na 2-1.

btw

Węgierscy kibice jako kolejni udowodnili, że są idiotami, gratulujemy
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Przed nami ostatnia kolejka. Co ciekawe, nowe zasady sprawiły, że póki co z turnieju odpadła tylko jedna drużyna i jest nią Ukraina, co zresztą mnie bardzo cieszy i to bynajmniej nie ze względu na Polskę. Awansowały z kolei tylko 3, Francja, Hiszpania i Włochy. Jutro życzę sobie Szwajcarii na pierwszym miejscu w grupie i remisu Albanii z Rumunią, który zagwarantuje obu tym zespołom powrót do domu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2016

Post autor: Stachoo »

kachol pisze:Cholerni Węgrze popsuli mi nastrój, bo nie wiele brakowało, żeby Islandia wygrała, ale liczę, że może jeszcze im się uda, szczególnie, że w ostatniej minucie mieli wymarzoną okazję, aby strzelić na 2-1.

btw

Węgierscy kibice jako kolejni udowodnili, że są idiotami, gratulujemy
a co zrobili, bo nie oglądałem?
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Euro 2016

Post autor: kachol »

Stachoo pisze:
kachol pisze:Cholerni Węgrze popsuli mi nastrój, bo nie wiele brakowało, żeby Islandia wygrała, ale liczę, że może jeszcze im się uda, szczególnie, że w ostatniej minucie mieli wymarzoną okazję, aby strzelić na 2-1.

btw

Węgierscy kibice jako kolejni udowodnili, że są idiotami, gratulujemy
a co zrobili, bo nie oglądałem?
Po bramce na 1-1 odpalili race, ja rozumiem, że nie bili się między sobą i race dają klimat i są naprawdę spoko, ale w sytuacji jaka jest z powodu zachowania kibiców to jest to dla mnie czysta głupota i proszenie się o problemy.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Euro 2016

Post autor: Michellaga »

Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: Mora »

kachol pisze:
Stachoo pisze:
kachol pisze:Cholerni Węgrze popsuli mi nastrój, bo nie wiele brakowało, żeby Islandia wygrała, ale liczę, że może jeszcze im się uda, szczególnie, że w ostatniej minucie mieli wymarzoną okazję, aby strzelić na 2-1.

btw

Węgierscy kibice jako kolejni udowodnili, że są idiotami, gratulujemy
a co zrobili, bo nie oglądałem?
Po bramce na 1-1 odpalili race, ja rozumiem, że nie bili się między sobą i race dają klimat i są naprawdę spoko, ale w sytuacji jaka jest z powodu zachowania kibiców to jest to dla mnie czysta głupota i proszenie się o problemy.
Są idiotami, bo pierdolą jakieś śmieszne zakazy, odpalili race i dobrze się bawią?
Wszystko fajnie, szkoda tylko, że autor tej grafiki nie wie jakie barwy ma Polska.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:Są idiotami, bo pierdolą jakieś śmieszne zakazy, odpalili race i dobrze się bawią?
No tak, w końcu to nie oni zapłacą ewentualną karę, tylko ich federacja (znaczy się - cały kraj), to po co się mają przejmować. "Dobra zabawa" na cudzy koszt to chyba specjalność ultrasów z Europy wschodniej.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Euro 2016

Post autor: Minister »

Mora święta racja.
Temat Chorwacji jest dość specyficzny i krytykowanie go nie mając o nim zielonego pojęcia i podstawowej wiedzy o co walczą Chorwaci jest lekko mówiąc śmieszny.

Co do Węgrów, którzy jak do tej pory zaprezentowali się najlepiej i jak wspomniał Mora (dobrze się bawia)...Niekiedy mam wrażenie, że na tym forum 90% użytkowników mecze ogląda jedynie w tv z zapchana morda popcornem i usmarowanym ryjem od sosu do naczosow. Użytkownicy, którzy nigdy nie przeklinaja, ulozeni chłopcy z dobrego domu, którzy co niedzielę leżą krzyżem w kościele, a w wolnym czasie przeprowadzaja staruszki przez jezdnię. Przepraszam chłopaki, ale najwyższy czas ściągnąć z dupy rurki, odłączyć się od Internetu wyjść na powietrze i zobaczyć, że świat nie jest czarny i biały.

Jeżeli chodzi o naszą repre, to dopóki nie musimy grać pozycyjnego dopóty jestemsy groźni, jak trafimy na Rumunów lub Szwajcarię, którzy nie będą skorzy do atakowania nas i zbytniego otwierania się, to możemy przejechać się na własnej nieudolności.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Minister pisze: Co do Węgrów, którzy jak do tej pory zaprezentowali się najlepiej i jak wspomniał Mora (dobrze się bawia)...Niekiedy mam wrażenie, że na tym forum 90% użytkowników mecze ogląda jedynie w tv z zapchana morda popcornem i usmarowanym ryjem od sosu do naczosow. Użytkownicy, którzy nigdy nie przeklinaja, ulozeni chłopcy z dobrego domu, którzy co niedzielę leżą krzyżem w kościele, a w wolnym czasie przeprowadzaja staruszki przez jezdnię. Przepraszam chłopaki, ale najwyższy czas ściągnąć z dupy rurki, odłączyć się od Internetu wyjść na powietrze i zobaczyć, że świat nie jest czarny i biały.
Najwyższy czas dorosnąć, wyjść z jaskini, wyrzucić maczugę do śmieci i nauczyć się, że wspaniała zabawa ultrasów ma swoje konsekwencje, za które zwykle płaci za nich ktoś inny.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Euro 2016

Post autor: Lopez »

Piekarz pisze:
Mora pisze:Są idiotami, bo pierdolą jakieś śmieszne zakazy, odpalili race i dobrze się bawią?
No tak, w końcu to nie oni zapłacą ewentualną karę, tylko ich federacja (znaczy się - cały kraj), to po co się mają przejmować. "Dobra zabawa" na cudzy koszt to chyba specjalność ultrasów z Europy wschodniej.
Chore jest to,że płaci za to federacja a nie organizator spotkania.

Race były są i będą na stadionach i żadne kary tego nie zmienią.Mi nie przeszkadza to,że są odpalane,bo uświetniają mecze,jedynie co mi przeszkadza to to,że czasami lądują na murawie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Euro 2016

Post autor: Nen »

Minister pisze:Mora święta racja.
Temat Chorwacji jest dość specyficzny i krytykowanie go nie mając o nim zielonego pojęcia i podstawowej wiedzy o co walczą Chorwaci jest lekko mówiąc śmieszny.
To ja mam pytanie - o co Chorwaci walczą ze stewardami francuskiego stadionu?
Mają coś do swojej federacji, niech napierdalają racami i petardami (bądź co bądź, niebezpiecznymi) pod ich siedzibą, a nie do Boga ducha winnych osób postronnych, w tym, o zgrozo, własnych piłkarzy.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Euro 2016

Post autor: Yascarr »

Użytkownicy, którzy nigdy nie przeklinaja, ulozeni chłopcy z dobrego domu, którzy co niedzielę leżą krzyżem w kościele, a w wolnym czasie przeprowadzaja staruszki przez jezdnię. Przepraszam chłopaki, ale najwyższy czas ściągnąć z dupy rurki, odłączyć się od Internetu wyjść na powietrze i zobaczyć, że świat nie jest czarny i biały.
Minister świetnie podsumował takich ludzi jak Piekarz i innych tego typu prawilniaków.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Euro 2016

Post autor: Stachoo »

Mora pisze:
Wszystko fajnie, szkoda tylko, że autor tej grafiki nie wie jakie barwy ma Polska.
Autor wie dobrze, celowo zamienił kolory na fladze, kiedyś ktoś mi to tłumaczył.

Ogólnie też mnie to strasznie kłuje w oczy, bo potem obcokrajowiec utożsamia nas z taką, a nie inną flagą.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Euro 2016

Post autor: Minister »

Nen
Tu bardziej chodzi o wydźwięk i rozgłos jaki przyniosą takie "wybryki" na Euro, a co może dac im rzucanie racami pod wspomnianą siedzibą?Odpowiadam: GOWNO.Chorwaci już są tak zdesperowani w walce ze skorumpowanam środowiskiem piłkarskim w swoim kraju, że łapią się czego popadnie. Czy to im dało jakiś efekt? Nie sądzę, ale zawsze jest lepiej próbować niż nie robić nic.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:
Mora pisze:Są idiotami, bo pierdolą jakieś śmieszne zakazy, odpalili race i dobrze się bawią?
No tak, w końcu to nie oni zapłacą ewentualną karę, tylko ich federacja (znaczy się - cały kraj), to po co się mają przejmować. "Dobra zabawa" na cudzy koszt to chyba specjalność ultrasów z Europy wschodniej.
Jak to cały kraj? W Polsce PZPN lwią część funduszy czerpie z praw telewizyjnych i od sponsorów, na Węgrzech jest zapewne podobnie. I mam rozumieć, że ultrasi z zachodniej Europy, np. z Francji czy z Włoch zrzucają się na kary, żeby "cały kraj" nie musiał płacić? Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Euro 2016

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:
Piekarz pisze:
Mora pisze:Są idiotami, bo pierdolą jakieś śmieszne zakazy, odpalili race i dobrze się bawią?
No tak, w końcu to nie oni zapłacą ewentualną karę, tylko ich federacja (znaczy się - cały kraj), to po co się mają przejmować. "Dobra zabawa" na cudzy koszt to chyba specjalność ultrasów z Europy wschodniej.
Jak to cały kraj? W Polsce PZPN lwią część funduszy czerpie z praw telewizyjnych i od sponsorów, na Węgrzech jest zapewne podobnie. I mam rozumieć, że ultrasi z zachodniej Europy, np. z Francji czy z Włoch zrzucają się na kary, żeby "cały kraj" nie musiał płacić? Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Lwia część to wciąż nie całość.

"zapewne podobnie"

Masz jak widzę takie samo pojęcie jak ja.

Ale to są szczegóły. Z czego by nie czerpała funduszy federacja, wciąż ultrasi "bawią się" na cudzy koszt, a Tobie to nie przeszkadza, wręcz bardzo pozytywnie jesteś nastawiony do "pierdolenia śmiesznych zakazów", oczywiście nie za swoją kasę.

Ultrasi z Europy zachodniej są po prostu trochę bardziej cywilizowani i rzadziej się "bawią", co doskonale widać na tych mistrzostwach, dlatego podkreśliłem Europę wschodnią, chociaż w sumie nie musiałem.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: Mora »

Mam zdecydowanie większe pojęcie o sprawach kibicowskich, niż Ty. Ultrasi zawsze bawili się, bawią się i będą się bawić na koszt federacji/klubu i na swój koszt, bo o ile za kary płaci właśnie klub/federacja, to za materiał na oprawy, spraye, race, stroboskopy, ognie wrocławskie itp. płacą kibice z własnej kieszeni, o tym też nie wiedziałeś? Oprawy kosztują kilka-kilkanaście tysięcy złotych, sam trochę własnych pieniędzy na to wydałem, (jak każdy zaangażowany w to kibic) więc nie pierdol, że bawimy się nie na swój koszt. Kluby zawsze płaciły za to kary i szczerze mówiąc, to chuj nas to obchodzi, my i tak robimy swoje, zresztą Ty i tak tego nie zrozumiesz.

Brawa dla Walii za skopanie dupy kacapom, życzę Walijczykom powodzenia w kolejnych rundach.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ